Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Strana
0


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Skupina
1
Perské a exotické

EXO a Exotická modrá
Evropský premior (Třída 2)
Kocour
1
.
EC EP Berentzen Blue z Thalgau*CZ
LO 37/5/EXO
*
28.2.2005
o:
EC Damián G Lady Bijou*CZ DM
PER d 03
 
S
m:
CH Fanny z Kopečku*CZ DM
EXO a
 
vyst:
 
Žídková Radka
 
chov:
 
Seidlerová Marta
 

EXO e Exotická krémová
Šampionů (Třída 7)
Kočka
2
.
  Aura Granát*CZ
LO 151/2010/EXO
*
1.9.2008
o:
CH Oreo Granát*CZ
PER e 03 22
 
S
m:
IC Tosca Granát*CZ
EXO f 02 62
 
vyst:
Kasar Juraj
chov:
Slabý Jiří

EXO d 22 Exotická červená mramorovaná
Interpremior (Třída 6)
Kocour
3
.
IP CH Pablo Pod Bzem*PL
LO 14805
*
3.5.2008
o:
CH Chuck-Norris Kika-Charme*PL
EXO n 22
 
 
m:
IC Roxi Kotlandia*PL
EXO e 03
 
vyst:
 
Malecka Ludwika
 
chov:
 
Malecka Ludwika
 

EXO n 03 Exotická černá bikolor
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
4
.
CH Karlo Moonbeam Finch Nest*PL
LO 10347
*
25.6.2007
o:
GIC Gift Witchesland*PL
EXO n
 
 
m:
CH DT Germany's Fantastic Color
PER f 02 62
 
vyst:
Dariusz Lukas
chov:
Zieba Bozena

EXO g 03 Exotická modře želvovinová bikolor
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
5
.
  Jo Jo Kiss My Love Eszenyisis*CZ
LO 4/10/EXO
*
24.12.2009
o:
IC Attalay Persy of Velvet*CZ JW
PER e 01 62
 
 
m:
IC Royal Heaven Kinnley*CZ
EXO a 03
 
vyst:
Litvanová Miroslava
chov:
Eszenyi Eva

PER a Perská modrá
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
6
.
  Gandalf Terra Felis*CZ
LO 126/10/PER
*
3.5.2010
o:
GIC Mathiasen av Jurian*DK
PER d 02 62
 
 
m:
IC Yes, My Baby Terra felis*CZ
PER a 03 22
 
vyst:
 
Tajzichová Michala
 
chov:
 
Tajzichová Michala
 

PER es Perská krémová kouřová
Otevřená (Třída 9)
Kocour
7
.
  Farao Granát*CZ
LO 490/9/PER
*
5.10.2009
o:
CH Roggensteins Sumerlook
PER ns 03 24
 
S
m:
GIC Sarah Granát*CZ
PER gs 03 22
 
vyst:
Slabý Jiří
chov:
Slabý Jiří
Strana
1


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

PER a 22 Perská modrá mramorovaná
Otevřená (Třída 9)
Kočka
8
.
  Almerians Special Memory
ZAŽÁDÁNO
*
4.10.2009
o:
CFA CH Brananshan's Cherlock Holmes
EXO n
 
 
m:
Almerians Let's Play
PER g 22
 
vyst:
 
Litvanová Miroslava
 
chov:
 
Kromhout van der Meer Rina
 

PER d 22 Perská červená mramorovaná
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
9
.
  Zeezee Lady Bijou*CZ
ZAŽÁDÁNO
*
1.4.2010
o:
EC Ronald Lady Bijou*CZ
PER ds 03 23
 
 
m:
CH Fantagiro of Baunty Kitty*CZ
PER e 02 62
 
vyst:
JUDr. Soukenková Dagmar
chov:
JUDr. Soukenková Dagmar

PER f 22 Perská černě želvovinová mramorovaná
Otevřená (Třída 9)
Kočka
10
.
  Desert Rose Persy of Velvet*CZ
LO 425/9/PER
*
6.9.2009
o:
IC Lover for Velvet z Thalgau*CZ
PER d 03 22
 
 
m:
IC Coco Chanel z Thalgau*CZ
PER g 03
 
vyst:
 
Skokanová Dana
 
chov:
 
Skokanová Dana
 

PER n 24 Perská černá tečkovaná
Evropský premior (Třída 2)
Kočka
11
.
EP D'Eden Lover Nelly (CFA) JW
LO 248/8/PER
*
15.10.2007
o:
GC D'Eden Lover Night Owl of Kuorii (CFA)
PER n 24
 
 
m:
Kuorii Koko of D'Eden Lover (CFA)
PER n 03 24
 
vyst:
Litvanová Miroslava
chov:
Gaspard France + Carnevaletti

PER a 24 Perská modrá tečkovaná
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
12
.
IC Ritz Norel*PL
LO 10325
*
25.6.2007
o:
CH Beniamin Gama*PL
PER a 33
 
 
m:
Allure Equi-Cat*SK
PER a 24
 
vyst:
Sikorska Malgorzata
chov:
Gorczyca Marta
Šampionů (Třída 7)
Kočka
13
.
CH Belisa Olimp-Point*PL
LO 24316
*
8.8.2009
o:
IC Ritz Norel*PL
PER a 24
 
 
m:
Magnolia Red and Point*PL
PER f 33
 
vyst:
 
Wróblewska Wanda
 
chov:
 
Sikorska Malgorzata
 

PER ny 11 Perská černá zlatá stínovaná
Otevřená (Třída 9)
Kočka
14
.
  Mylady Gold Ticián*CZ
LO 366/9/PER
*
8.8.2009
o:
CH Jerry Od potoků* CZ
PER ny 22
 
S
m:
Viktoria od Potoků* CZ
PER ny 11
 
vyst:
Mertová Věra
chov:
Mertová Věra
Strana
2


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
15
.
  Philomea vom Koboldland
ZAŽÁDÁNO
*
27.4.2010
o:
WCH Xiano vom Koboldland
PER ny 11
 
 
m:
CH Déja-vu vom Koboldland
PER ns 12
 
vyst:
 
Ulmanová Martina
 
chov:
 
Ulrich Rita
 

PER ns 11 Perská černá stříbřitá stínovaná
Šampionů (Třída 7)
Kocour
16
.
  Enrico Veneta*CZ
LO 63/9/PER
*
9.2.2009
o:
Bruno Veneta*CZ
PER ns 11
 
S
m:
Gomesha's Biabazhta
PER ns 11
 
vyst:
Miščíková Radka
chov:
Kratochvílová Marie
Otevřená (Třída 9)
Kocour
17
.
  Downbrek Silver Teddy Bears*SK
LO 2470/2009/PER
*
18.4.2009
o:
GIC Eucker's Celestial Amulet
PER ns 11
 
 
m:
IC Eucker's Jennifer Lopez*SK
PER ns 11
 
vyst:
 
Kovalská Hana
 
chov:
 
Neuveden
 
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
18
.
  Yaspin Perry Ania Mine*CZ
LO 70/10/PER
*
3.4.2010
o:
IC Gofin José Arauka*CZ
PER ns 11
 
S
m:
CH Divine Lady for Honey Hooligan*CZ
PER ns 11
 
vyst:
Powiesniková Pavlína
chov:
Neuveden

PER ns 12 Perská černá stříbřitá závojová
Otevřená (Třída 9)
Kočka
19
.
  Baby Sue vom Ilztal
ERKVB 285/07
*
7.9.2009
o:
Bacardi vom Silbergarten
PER ny 11
 
 
m:
Selina von Glumanda
PER ns 12
 
vyst:
Ulmanová Martina
chov:
Putz Daniela
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
20
.
  Uriáš Komtesa*CZ
LO 113/10/PER
*
4.4.2010
o:
CH King Diamond' Kiss Me Quick
PER ns 11
 
S
m:
Daphne Komtesa*CZ
PER ns 11
 
vyst:
 
Vršanová Soňa
 
chov:
 
ing. Šimůnková Iva
 

PER as 12 Perská modrá stříbřitá závojová
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
21
.
  Daschka for Radana*CZ
LO 161/10/PER
*
12.5.2010
o:
Enrico Veneta*CZ
PER ns 11
 
S
m:
CH Ester Ania Mine*CZ
PER ns 11
 
vyst:
Vršanová Soňa
chov:
Miščíková Radka

PER as 22 Perská modrá stříbřitá mramorovaná
Otevřená (Třída 9)
Kočka
22
.
  Faime Granát*CZ
LO 492/9/PER
*
5.10.2009
o:
CH Roggensteins Sumerlook
PER ns 03 24
 
S
m:
GIC Sarah Granát*CZ
PER gs 03 22
 
vyst:
Slabý Jiří
chov:
Slabý Jiří
Strana
3


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

PER gs 24 62 Perská modře želvovinová stříbřitá tečkovaná oranžovooká
Otevřená (Třída 9)
Kočka
23
.
  Emily Golden Fly*CZ
LO 503/9/PER
*
18.10.2009
o:
IC Ronaldu Aravis*CZ
PER ds 24 62
 
 
m:
IC Gertruda Tyta*CZ
PER a 03
 
vyst:
 
Hanáková Lenka
 
chov:
 
Mucha Julius
 

PER e 01 62 Perská krémová van s oranžovýma očima
Otevřená (Třída 9)
Kočka
24
.
  Candirand's Wild Delight
2010/363
*
25.4.2009
o:
Candirand's Only In Yours Dreams
PER e 01 62
 
 
m:
Candirand's Tangled Dreams
PER g 01
 
vyst:
Petracci Margherita
chov:
Miller Christy
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
25
.
  A*Heaven Sent Priceless
ZAŽÁDÁNO
*
18.2.2010
o:
CH Jubileum's Freddie The Freeloader (CFA)
PER n 01 21
 
 
m:
GIC Candirand's Romance JW WW04
PER f 03 23
 
vyst:
 
Seidlerová Marta
 
chov:
 
Buttner Ronald
 

PER e 02 21 Perská krémová harlekýn s nespecifickou kresbou
Šampionů (Třída 7)
Kocour
26
.
  Sweetmarale's Cupido Mon Petite Peste
92885
*
17.5.2008
o:
EC Moon Light di Marilu
PER n 01
 
 
m:
EC Maggie di Marilu
PER g 02
 
vyst:
Petracci Margherita
chov:
Petracci Margherita

PER d 03 22 Perská červená mramorovaná bikolor
Otevřená (Třída 9)
Kocour
27
.
  Astien of DanielSky*CZ
LO 297/9/PER
*
27.6.2009
o:
Tudor Granát
PER
 
S
m:
Quen elizabeth Aravis*CZ
PER gs 02 62
 
vyst:
Kozlová Markéta
chov:
Hovorková Dana

PER f 03 22 Perská černě želvovinová mramorovaná bikolor
Evropských šampionů (Třída 1)
Kočka
28
.
EC Ofelie Lady Bijou* CZ JW DSM
LO 1065/2/PER
*
1.10.2002
o:
EC Joe Brown Jamar*CZ DM
PER n 22
 
 
m:
CH Jacqueline Lady Bijou*CZ DM
PER fs 03 23
 
vyst:
 
Čudovská Taťána
 
chov:
 
JUDr. Soukenková Dagmar
 
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
29
.
  Schatzie für Martin z Thalgau*CZ
LO 82/10/PER
*
25.3.2010
o:
SC Little Dream z Thalgau*CZ JW
PER n 22
 
 
m:
IC A*Heaven Sent En Vogue
PER f 02 21
 
vyst:
Seidlerová Marta
chov:
Seidlerová Marta
Strana
4


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

PER ds 03 22 Perská červená stříbřitá mramorovaná bikolor
Šampionů (Třída 7)
Kocour
30
.
CH I'm Boss Y-Asmine*CZ
LO 330/9/PER
*
22.6.2009
o:
CH Fire and Ice Catprestige*PL
PER ds 02 21
 
 
m:
Juliette Terra Felis*CZ
PER f 03 22
 
vyst:
 
Bartoňková Ilona
 
chov:
 
Husková Olga
 

PER e 33 Perská s krémovými odznaky
Šampionů (Třída 7)
Kocour
31
.
CH Parys Nanona-Cat*PL JW
LO 19712
*
7.12.2008
o:
IC Hagar Nanona-Cat*PL
PER a 33
 
 
m:
CH Junona Nanona-Cat*PL
PER f 21 33
 
vyst:
Koziak Maria Katarzyna
chov:
Kozlowska Ewa
Strana
5


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Skupina
2
Polodlouhosrsté

SIB GR 2 Sibiřská skupina 2
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
32
.
  Cassie z Dubového lesa*CZ (n 09)
ZAŽÁDÁNO
*
4.5.2010
o:
IC Amur ze sovína*CZ
SIB GR 4 (n 09 24)
 
N
m:
Flame of love Xerxes*CZ
SIB GR 3 (n 24)
 
vyst:
 
Kocmanová Jitka
 
chov:
 
Kocmanová Jitka
 

SIB GR 3 Sibiřská skupina 3
Šampionů (Třída 7)
Kocour
33
.
  Azrael El Diantre*CZ (n 24)
LO 108/9/SIB
*
2.7.2009
o:
IC Amur ze sovína*CZ
SIB GR 4 (n 09 24)
 
 
m:
Beilis Sibermain*CZ
SIB GR 5 (f 24)
 
vyst:
Frejek Roman
chov:
Frejek Roman
Otevřená (Třída 9)
Kocour
34
.
  Skarabej iz odissei*RU (n 22)
RX 2862
*
29.8.2009
o:
EC Dementij
SIB GR 3 (n 24)
 
N
m:
EC Shanteklera iz odissei
SIB GR 3 (n 22)
 
vyst:
 
Bialkowska Dorota
 
chov:
 
Leontieva Anna
 
35
.
  Dream Keeper de Claire*CZ (n 23)
LO 5/10/SIB
*
3.10.2009
o:
IT*Laguna Syberiana Griliash Agripovic
SIB GR 3 (n 24)
 
S
m:
Inez z Zimnej Krainy*PL
SIB GR 4 (n 09 23)
 
vyst:
Hrazdírová Lucie
chov:
Kasíková Klára
Kočka
36
.
  Catherine de Claire*CZ (n 24)
LO 174/9/SIB
*
19.8.2009
o:
CH Nikodim von Mitelmeijer
SIB GR 3 (ny 22)
 
 
m:
IC Fidorka Česká Sibiř*CZ
SIB GR 5 (fy 23)
 
vyst:
Rusková Alena
chov:
Kasíková Klára
Kastrát (Třída 10)
Kocour
37
.
  Cristian de Claire*CZ (a 24)
LO 168/9/SIB
*
19.8.2009
o:
CH Nikodim von Mitelmeijer
SIB GR 3 (ny 22)
 
N
m:
IC Fidorka Česká Sibiř*CZ
SIB GR 5 (fy 23)
 
vyst:
 
Rusková Alena
 
chov:
 
Kasíková Klára
 
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
38
.
  Helen Helga Onix Gloria (n 23)
IFC 0407/10/SIB
*
10.2.2010
o:
GIC Veresk Onix Gloria*RU
SIB GR 4 (n 09 24)
 
N
m:
Telma Onix Gloria*RU
SIB GR 3 (n 22)
 
vyst:
Vysoudilová Jana
chov:
Trubnikova Elena
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
39
.
  Conie z Dubového lesa*CZ (n 24)
ZAŽÁDÁNO
*
4.5.2010
o:
IC Amur ze sovína*CZ
SIB GR 4 (n 09 24)
 
N
m:
Flame of love Xerxes*CZ
SIB GR 3 (n 24)
 
vyst:
Kocmanová Jitka
chov:
Kocmanová Jitka
Strana
6


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

SIB GR 4 Sibiřská skupina 4
Kastrát (Třída 10)
Kocour
40
.
  Zorro Brave Hearts*CZ (n 09 23)
205/2009/SIB
*
4.3.2009
o:
Arcturus Klenot Sibiře*CZ
SIB GR 3 (n 24)
 
S
m:
Kasandra Felis Siberian*CZ
SIB GR 4 (n 09 23)
 
vyst:
 
Ing. Pokorná Kateřina
 
chov:
 
Rüfenachtová Jennifer
 
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
41
.
  Alladin Felis Felicis*SK (n 09 23)
ZAŽÁDÁNO
*
20.5.2010
o:
CH Danncan od Królowych*PL
SIB GR 6 (e 09 23)
 
N
m:
Zooia Kocie Ranczo*PL
SIB GR 6 (f 09 23)
 
vyst:
Halická Dominika
chov:
Halická Dominika
Kočka
42
.
  Melissa Siberian Heart*CZ (n 09 24)
LO 31/10/SIB
*
5.4.2010
o:
CH Indiana J. Pharaon Wings*CZ
SIB GR 3 (n 24)
 
S
m:
Breda z Bašni*PL
SIB GR 6 (g 09 23)
 
vyst:
 
Bědroňová Petra
 
chov:
 
Němečková Monika
 

SIB GR 5 Sibiřská skupina 5
Otevřená (Třída 9)
Kočka
43
.
  Cornetka de Claire*CZ (f 24)
LO 173/9/SIB
*
19.8.2009
o:
CH Nikodim von Mitelmeijer
SIB GR 3 (ny 22)
 
 
m:
IC Fidorka Česká Sibiř*CZ
SIB GR 5 (fy 23)
 
vyst:
Kasíková Klára
chov:
Kasíková Klára

SIB GR 6 Sibiřská skupina 6
Otevřená (Třída 9)
Kočka
44
.
  Elvie Siberian Heart*CZ (f 09 23)
LO 39/6/SIB
*
20.3.2006
o:
IC Frodo Siberian Star*CZ
SIB GR 6 (d 09 24)
 
S
m:
Breda z Bašni*PL
SIB GR 6 (g 09 23)
 
vyst:
Miliánová Jana
chov:
Němečková Monika

SIB GR 7 Sibiřská skupina 7
Šampionů (Třída 7)
Kocour
45
.
CH Wasago Silviassib*PL (ds 24)
LO 20936
*
17.3.2009
o:
CH Aris Syberjon*PL
SIB GR 7 (ds)
 
 
m:
CH Johanka z Tichého udoli*CZ
SIB GR 6 (d 09 24)
 
vyst:
 
Wojciechowska Sabina
 
chov:
 
Neuveden
 
Otevřená (Třída 9)
Kocour
46
.
  Oskar z Tichého údolí*CZ (ns 24)
LO 19/8/SIB
*
23.12.2007
o:
EC Nikita Dauria (WCF)
SIB GR 8 (ds 09 24)
 
S
m:
EC Amálka z Tichého údolí*CZ
SIB GR 7 (ns 23)
 
vyst:
Bědroňová Petra
chov:
Kaněrovi Jan a Michal
47
.
  Wagner Silviassib*PL (ds 24)
LO 97/9/SIB
*
17.3.2009
o:
CH Aris Syberjon*PL
SIB GR 7 (ds)
 
 
m:
CH Johanka z Tichého udoli*CZ
SIB GR 6 (d 09 24)
 
vyst:
Karšulínová Soňa
chov:
Hajduk Sylwia
Strana
7


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
48
.
  Heaven Charmed Cats*CZ (ds 24)
LO 63/9/SIB
*
17.4.2009
o:
Oskar z Tichého údolí*CZ
SIB GR 7 (ns 24)
 
S
m:
Anna Aurora Charmed Cats*CZ
SIB GR 5 (f)
 
vyst:
 
Vašenková Petra
 
chov:
 
Bědroňová Petra
 
Kočka
49
.
  Sašenka z Tichého údolí*CZ (fs)
ZAŽÁDÁNO
*
30.4.2009
o:
EC Nikita Dauria (WCF)
SIB GR 8 (ds 09 24)
 
S
m:
EC Katarine de Glemur
SIB GR 5 (f)
 
vyst:
Filzáková Lucie
chov:
Kaněrovi Jan a Michal

NEM gr 1 Něvská maškaráda skupina 1
Otevřená (Třída 9)
Kočka
50
.
  Baldan Fantaghira Fay*CZ (n 21)
LO 560/9/NEM
*
10.9.2009
o:
CH Orion Velikii Ohotnik*RU
NEM gr 1 (n 21)
 
S
m:
Basnia Hepzibach*CZ
NEM gr 1 (f 21)
 
vyst:
 
Ing. Šmerdová Jaromíra
 
chov:
 
Ing. Šmerdová Jaromíra
 
51
.
  Fortuna z Zielonej Laki*PL (ns 21)
RX 2634
*
9.7.2009
o:
IC Il'ushka Asolada Nevskoye Chyudo
NEM gr 1 (n 21)
 
 
m:
CH Evlampia Nevada
NEM gr 1 (ns 21)
 
vyst:
Pyka Barbara
chov:
Lubawy Maria
52
.
  Brusinka Kalina krasna*CZ (a 33)
RX 5/9/NEM
*
1.12.2008
o:
Cyrus
NEM gr 1 (n 33)
 
N
m:
Ulja Nair Cat
NEM gr 1 (a 33)
 
vyst:
Karafiatova Tatjana
chov:
Karafiatova Tatjana
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
53
.
  Ezechiel De Lourdes*CZ (d)
LO 10/10/NEM
*
22.4.2010
o:
Arsenij Vizantiysky Podarok
NEM gr 1 (a)
 
S
m:
CH Anni-Frida Fantaghira Fay*CZ
NEM gr 1 (f)
 
vyst:
 
Ing. Pokorná Kateřina
 
chov:
 
Kadlecová Hana
 
Kočka
54
.
  Electra De Lourdes*CZ (n)
LO 13/10/NEM
*
22.4.2010
o:
Arsenij Vizantiysky Podarok
NEM gr 1 (a)
 
S
m:
CH Anni-Frida Fantaghira Fay*CZ
NEM gr 1 (f)
 
vyst:
Ing. Šmerdová Jaromíra
chov:
Kadlecová Hana

NEM gr 2 Něvská maškaráda skupina 2
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
55
.
  Axis ze Szczesliwej*PL (n 09)
RX 2938
*
5.3.2010
o:
Pic Jovi Bajkotek*PL
NEM gr 2 (a 09)
 
N
m:
CH Ataria Puchacz*PL
NEM gr 1 (n)
 
vyst:
Weglarz Dominika
chov:
Weglarz Dominika

SBI b Birma čokoládová
Interšampión (Třída 5)
Kocour
56
.
CH Charlie Chocolate Dream*PL
LO 14548
*
10.6.2008
o:
GIC Bono Vox von Tedea*SK
SBI b
 
N
m:
CH S*Ramus Acernus Dainty Doll
SBI g
 
vyst:
 
Michalak Maja
 
chov:
 
Rutkowscy Jolanta i Leszek
 
Strana
8


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

SBI e 21 Birma krémová s nespecifickou kresbou
Interšampión (Třída 5)
Kocour
57
.
CH Adonis Blue Harmony
LO 41/2007/SBI
*
6.2.2007
o:
GIC Anubis Blue Harmony
SBI a
 
N
m:
GIC happy v. d. Niedeheide
SBI d 21
 
vyst:
 
Kurowiec Iveta
 
chov:
 
Ing. Jurasova Tatiana
 

SBI f Birma želvovinová
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
58
.
  Doro-Thea von der Loburg
ZAŽÁDÁNO
*
5.4.2010
o:
CH Prince Paco Ucing-Na Abung
SBI d
 
S
m:
GIC Nahimana Namid von der Loburg
SBI a
 
vyst:
MUDr. Zitterbartová Jana
chov:
Gerdes Tanja

SBI h Birma čokoládově želvovinová
Šampionů (Třída 7)
Kočka
59
.
  Belle Fleur vom Blütengarten
LO 7/9/SBI
*
25.5.2008
o:
Orso Cuore D'Havana
SBI c
 
S
m:
Pirimirrin Zirkoni
SBI d 21
 
vyst:
 
Stará Pavlína
 
chov:
 
Suchan Elizabeth
 
60
.
  Veera's Ariël van Ranthambhore
LO 22758
*
23.3.2009
o:
CH Shakandah tommy Hilfinger
SBI b
 
N
m:
IC Källtäppans Veera Venezia
SBI d 21
 
vyst:
Kurowiec Iveta
chov:
Jansen A.J.H.

SBI n 21 Birma s tmavohnědými odznaky
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
61
.
  B Mountain Adoelle*PL
LO 29253
*
8.4.2010
o:
CH Adonis Blue Harmony
SBI e 21
 
N
m:
Emannuelle Ryve Nostra*CZ
SBI n 21
 
vyst:
Kurowiec Iveta
chov:
Kurowiec Iveta
62
.
  Bon Bon Adoelle*PL
LO 29251
*
8.4.2010
o:
CH Adonis Blue Harmony
SBI e 21
 
N
m:
Emannuelle Ryve Nostra*CZ
SBI n 21
 
vyst:
 
Kurowiec Iveta
 
chov:
 
Kurowiec Iveta
 

SBI b 21 Birma s čokoládově žíhanými odznaky
Otevřená (Třída 9)
Kočka
63
.
  Princess Mia v Blütengarten
LO 1/10/SBI
*
1.10.2009
o:
Florisz Donkersnoet
SBI b 21
 
S
m:
Zsusa v Sausewind
SBI a 21
 
vyst:
Stará Pavlína
chov:
Suchan Elizabeth

NFO GR 2 Norská lesní skupina 2
Grandinteršampión (Třída 3)
Kočka
64
.
CH Ethel Mo Cushle*PL (n 09)
LO 4896
*
24.4.2006
o:
EC Cerutti El Retiro*PL
NFO GR 1 (n)
 
 
m:
IC Giovanna Aniro*PL
NFO GR 6 (f 09)
 
vyst:
Skotarczyk Miroslaw
chov:
Stokowská Karolína
Strana
9


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Šampionů (Třída 7)
Kočka
65
.
  Candi Zlote Oczy*PL (a 03)
LO 20028
*
14.1.2009
o:
IC Murphy's Sydney
NFO GR 2 (a 09)
 
N
m:
CH Uppsala Chilemon*PL
NFO GR 4 (n 09 22)
 
vyst:
 
Szutran Teresa
 
chov:
 
Pietyra Cecylia
 
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
66
.
  Cedrik Cernunnos*CZ (n 09)
LO 21/10/NFO
*
31.3.2010
o:
IC PL*Atlas Harrison Ford
NFO GR 3 (a 23)
 
N
m:
CH Aveda Cernunnos*CZ
NFO GR 2 (n 03)
 
vyst:
Hrubá Hana
chov:
Hrubá Hana

NFO GR 3 Norská lesní skupina 3
Otevřená (Třída 9)
Kočka
67
.
  Wedfölmir aus Broetzingen (at 24)
ZAŽÁDÁNO
*
8.10.2009
o:
Artur-Omre v. Arlesbrunnen
NFO GR 1 (a)
 
 
m:
Nerthus aus Broetzingen
NFO GR 4 (at 09 22)
 
vyst:
 
Šustrová Markéta
 
chov:
 
Schäfer Bärbel
 

NFO GR 4 Norská lesní skupina 4
Interšampión (Třída 5)
Kočka
68
.
  Freya z Krainy Asgardu*PL JW (n 09 23)
LO 7969
*
28.1.2007
o:
EC Imperio Artemisa*E
NFO GR 4 (n 09 22)
 
 
m:
EC Lara Leśny Lowca*PL
NFO GR 4 (n 09 23)
 
vyst:
Milaszewska Anita
chov:
Kudra Magdalena
Šampionů (Třída 7)
Kocour
69
.
CH Furby Kamik*PL (n 09 22)
LO 16837
*
16.7.2008
o:
IC Barrett Arwena Asgard*PL
NFO GR 5 (e)
 
 
m:
CH Bianca Kamik*PL
NFO GR 6 (f 03 22)
 
vyst:
Kubiak Malgorzata
chov:
Kubiak Malgorzata
Kočka
70
.
CH boogy'Luv Groove Armada*PL (n 03 22)
LO 21721
*
19.3.2009
o:
EC Imperio Artemisa*E
NFO GR 4 (n 09 22)
 
 
m:
CH Ethel Mo Cushle*PL
NFO GR 2 (n 09)
 
vyst:
 
Skotarczyk Miroslaw
 
chov:
 
Kaliciński Krysztof
 
Otevřená (Třída 9)
Kocour
71
.
  S*Segersjos Knox (n 09 22)
ZAŽÁDÁNO
*
4.7.2009
o:
SC S*Wildwood's Conjac
NFO GR 3 (n 22)
 
N
m:
IC S*Solstrimmans Lady Hillingdon
NFO GR 4 (n 09 22)
 
vyst:
Seidlová+Malaga Monika+Grazyna
chov:
Selander Cina
72
.
  Mikuláš Kočky ze Sever*CZ (n 09 24)
LO 49/9/NFO
*
30.6.2009
o:
Baltimoor's Black Cola
NFO GR 3 (nt 22)
 
 
m:
CH Darja NFO Moravia*CZ
NFO GR 4 (n 09 23)
 
vyst:
Šustrová Markéta
chov:
Šustrová Markéta
Kočka
73
.
  Kity Dvoutečka od Věže*CZ (n 09 23)
LO 6/10/NFO
*
9.10.2009
o:
IC Atilla Maggot*PL
NFO GR 4 (n 09 23)
 
S
m:
Ingres-Dominique od Věže*CZ
NFO GR 2 (n 03)
 
vyst:
 
Buchtová Hana
 
chov:
 
Seidlová Monika
 
Strana
10


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
74
.
  Cyber (shot) Groove Armada*PL (n 09 22)
LO 27730
*
1.12.2009
o:
SC S*Rockringen's Jailhouse Rock
NFO GR 4 (n 03 24)
 
 
m:
CH Armada Groove Armada*PL
NFO GR 5 (f 22)
 
vyst:
 
Dobrolubow-Stefaniak Monika
 
chov:
 
Kaliciński Krysztof
 
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
75
.
  Cesmína Cernunnos*CZ (n 09 23)
LO 22/10/NFO
*
31.3.2010
o:
IC PL*Atlas Harrison Ford
NFO GR 3 (a 23)
 
N
m:
CH Aveda Cernunnos*CZ
NFO GR 2 (n 03)
 
vyst:
Hrubá Hana
chov:
Hrubá Hana

NFO GR 5 Norská lesní skupina 5
Šampionů (Třída 7)
Kočka
76
.
CH Armada Groove Armada*PL (f 22)
LO 12922
*
21.11.2007
o:
GIC S*Zygot´s Frisco
NFO GR 5 (d 22)
 
 
m:
CH Ethel Mo Cushle*PL
NFO GR 2 (n 09)
 
vyst:
 
Skotarczyk Miroslaw
 
chov:
 
Kaliciński Krysztof
 

NFO GR 6 Norská lesní skupina 6
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
77
.
GIC S*Zimexis Phoebus Tristar (e 09 22)
LO 37/7/NFO
*
31.5.2007
o:
EC S*Tassajara's Sir Murphy
NFO GR 2 (n 03)
 
N
m:
EC SW S*Aristo Limaz Shiva Sandra
NFO GR 5 (g 24)
 
vyst:
Seidlová+Malaga Monika+Grazyna
chov:
Allard Helle + Daniella
Interšampión (Třída 5)
Kočka
78
.
IC Ayita Kiyo'kag*PL (d 09 23)
LO 21/9/NFO
*
27.6.2008
o:
GIC Alderon La Bichone*PL
NFO GR 5 (d 23)
 
S
m:
IC Fame Forest Eyes*PL
NFO GR 6 (d 09 23)
 
vyst:
Ing. Šmerdová Jaromíra
chov:
Bartoszewska Malgorzata
Šampionů (Třída 7)
Kočka
79
.
CH Bacca White Kota*PL (g 09)
LO 24384
*
2.9.2009
o:
EC Chili Demon Lasu*PL
NFO GR 5 (d)
 
 
m:
IC S*Mar'michel's Jacuzzi
NFO GR 6 (f 03)
 
vyst:
 
Wicepolski Pawel
 
chov:
 
Brudkiewicz-Paździora Aneta
 
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
80
.
  Centurion Blueskotka*PL (d 03 22)
LO 29207
*
2.4.2010
o:
CH Adad Blueskotka*PL
NFO GR 2 (a 03)
 
N
m:
CH Umami Zwyciezca Troli*PL
NFO GR 6 (d 03 23)
 
vyst:
Szutran Teresa
chov:
Szutran Teresa

NFO GR 7 Norská lesní skupina 7
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
81
.
  Hana Kamik*PL (fs 22)
LO 29357
*
5.4.2010
o:
CH Furby Kamik*PL
NFO GR 4 (n 09 22)
 
 
m:
GIC Lori U'Lidy*PL
NFO GR 8 (FS 09 22)
 
vyst:
Kubiak Malgorzata
chov:
Kubiak Malgorzata
Strana
11


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

NFO GR 8 Norská lesní skupina 8
Interšampión (Třída 5)
Kočka
82
.
  Cathrine von Lacman*CZ (ns 03 24)
LO 44/9/NFO
*
29.6.2009
o:
IC Oscar U'Lidy*PL
NFO GR 8 (ns 03)
 
 
m:
GIC PL*Gatta Elais
NFO GR 4 (n 09 23)
 
vyst:
 
Chodurová Jindřiška
 
chov:
 
Lacmanová Andrea
 
Šampionů (Třída 7)
Kočka
83
.
CH Cocaine Omahkatayo*PL (ns 09 22)
LO 14711
*
31.3.2008
o:
IC Angus Omahkatayo*PL
NFO GR 8 (ns 09 22)
 
 
m:
GIC Fanny El Retiro*PL
NFO GR 2 (n 09)
 
vyst:
Lipecka Anna
chov:
Lipecka Anna
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
84
.
  Xena Duszek Lasu*PL (NS 09 23)
ZAŽÁDÁNO
*
16.5.2010
o:
S*Aristo Limaz Milo Lorimar
NFO GR 4 (n 09 22)
 
 
m:
Trish Duszek Lasu*PL
NFO GR 7 (fs 23 62)
 
vyst:
 
Chodurová Jindřiška
 
chov:
 
Szpineter Leszka
 

NFO GR 9 Norská lesní skupina 9
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
85
.
  Foxy Lady Calibra*CZ (w 64)
LO 15/10/NFO
*
29.3.2010
o:
GIC DK*Mi-chi's Lucies Love, JW
NFO GR 9 (w 64)
 
N
m:
GIC Tonya Graves Narsil*CZ
NFO GR 5 (f 22)
 
vyst:
Seidlová+Malaga Monika+Grazyna
chov:
Šanda Martin

MCO GR 1 Mainská mývalí skupina 1
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
86
.
  DK*Wytopitlock Don Eduardo (n)
LO 171888
*
8.6.2008
o:
DK*Wytopitlok Hillbilly Willy
MCO GR 7 (as)
 
S
m:
FIN*Escape's Zaidee
MCO GR 6 (f 09)
 
vyst:
Stroba Joanna
chov:
Becker Anette
87
.
GIC Cool Moon od Silverside*PL (n)
LO 4098
*
3.6.2005
o:
CH FIN*Fayola Ace of Space
MCO GR 8 (ns 09 22)
 
 
m:
Lachtetals T-Ronda
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
 
Mlynek Malgorzata
 
chov:
 
Kedzierska Agnieszka
 
Otevřená (Třída 9)
Kocour
88
.
  James Bond Cień Tygrysa*PL (n)
LO 25118
*
24.9.2009
o:
CH Eminem Cień Tygrysa*PL
MCO GR 4 (n 09 22)
 
 
m:
GIC Fortuna Aisza*CZ
MCO GR 1 (n)
 
vyst:
Wicepolski Pawel
chov:
Rozek Janina a Katarzyna
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
89
.
  IT*Suryamainecoon Ronny (n)
 
*
2.1.2010
o:
IF*Osculum Ignis Della Tribú del Deserto
MCO GR 1 (a)
 
S
m:
WW08 IT*Felix Coon Odissea JW
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
Zajac Monika
chov:
Diella Lucia
Strana
12


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Kočka
90
.
  PL*Alfarcoon Querya (n)
LO 27272
*
4.1.2010
o:
GIC Cool Moon od Silverside*PL
MCO GR 1 (n)
 
 
m:
(N) Merridancers Ordelia of Alfarcoon*PL
MCO GR 3 (n 22)
 
vyst:
 
Mlynek Malgorzata
 
chov:
 
Jończak Magdalena
 
91
.
  Chloe z Larku*CZ (a)
LO 418/10/MCO
*
10.2.2010
o:
GIC Summerplace Xantana JW
MCO GR 7 (as)
 
S
m:
IC Chloe Swire Melow Goliath*CZ
MCO GR 6 (g 09 23)
 
vyst:
Mgr. Lanzendörferová Zuzana
chov:
Bauerová + Kilianová J. + L.
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
92
.
  Challenger z Matrixu*CZ (n)
LO 450/10/MCO
*
25.3.2010
o:
GIC Cool Motion Quicket
MCO GR 5 (e 22)
 
 
m:
Imagine Silvi-Cola*PL
MCO GR 7 (fs 22)
 
vyst:
 
Lexa David
 
chov:
 
Žáková Zuzana
 

MCO GR 2 Mainská mývalí skupina 2
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
93
.
GIC Explorer's Berryl*D (a 09)
ZAŽÁDÁNO
*
8.4.2008
o:
Balou of the Guilty Clan*D
MCO GR 8 (as 09 22)
 
 
m:
Badyusha T'Only You*D
MCO GR 6 (f 09)
 
vyst:
Mgr. Lanzendörferová Zuzana
chov:
Heckmann Doris
Kočka
94
.
IC Donna Dulcymea Agiraj*PL (a 09)
LO 8644
*
5.4.2007
o:
Eclipse Sedina*PL
MCO GR 8 (ns 09)
 
 
m:
CH DK Nooc Eniam's Isabella
MCO GR 7 (as)
 
vyst:
Skwarczyński Marcin
chov:
Wozniak Agnieszka
Šampionů (Třída 7)
Kocour
95
.
CH Uranus Sante d' Orsy*CZ (a 03)
LO 622/9/MCO
*
6.7.2009
o:
IC Rafael Sante d Orsy
MCO GR 8 (ns 09)
 
 
m:
IC Samanta Sante d' Orsy*CZ
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
 
Bc. Machačová Martina
 
chov:
 
Zemanovy R+D
 
Otevřená (Třída 9)
Kočka
96
.
  Ornella Muti of Baccaracoon*CZ (a 03)
LO 632/9/MCO
*
9.6.2009
o:
GIC Explorer's Berryl*D
MCO GR 2 (a 09)
 
S
m:
CH Romy Sun Maine Treasures*CZ
MCO GR 8 (fs 09)
 
vyst:
Valtrová Jana
chov:
Kainerová Věra
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
97
.
  Bibiana Sante d' Orsy*CZ (n 03)
LO 220/10/MCO
*
29.12.2009
o:
GIC Jeremmi White Mellow Goliath
MCO GR 4 (n 09 22)
 
S
m:
Ravencoon Gemma
MCO GR 3 (n 22)
 
vyst:
Doležalová Věra
chov:
Zemanovy R+D

MCO GR 3 Mainská mývalí skupina 3
Grandinteršampión (Třída 3)
Kočka
98
.
GIC Belmicoon's I'm universe (n 22)
LO 13476
*
4.10.2007
o:
EC Belmondo
MCO GR 4 (n 09 24)
 
N
m:
CH Langstteich's CC. Show-Girl
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
 
Kapturkiewicz Lucyna
 
chov:
 
Slaninska Ivona
 
Strana
13


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Interšampión (Třída 5)
Kocour
99
.
  Orion Sante D' Orsy*CZ (n 22)
LO 267/9/MCO
*
15.2.2009
o:
GIC Jeremmi White Mellow Goliath
MCO GR 4 (n 09 22)
 
N
m:
IC Nanccy Wiki-Black*PL
MCO GR 3 (a 22)
 
vyst:
 
Konečný Aleš
 
chov:
 
Zemanovy R+D
 
100
.
IC Voyager Niki-black*PL (n 22)
LO 21591
*
8.4.2009
o:
Constantine Jack Flash*PL
MCO GR 7 (ds 22)
 
N
m:
S*Fine Coo Memory's Mousetrap
MCO GR 5
 
vyst:
Kapturkiewicz Lucyna
chov:
Adamczyk Anna
Kočka
101
.
  (N) Honey Hill's Amanda Pistash (n 22)
LO 18547
*
29.8.2008
o:
Hillside Remington
MCO GR 3 (n 22)
 
 
m:
(N) Honey Hill's Freedom to Speak
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
 
Jończak Magdalena
 
chov:
 
Bente + Braaten Nan + Andreas
 
Otevřená (Třída 9)
Kočka
102
.
  Mona Lisa of Baccaracoon*CZ (n 22)
LO 150/9/MCO
*
24.12.2008
o:
GIC Tala-Minowis King Coon
MCO GR 3 (n 22)
 
 
m:
IC Hispanocoons E Casta Diva
MCO GR 3 (n 22)
 
vyst:
Kořínková Andrea
chov:
Kainerová Věra
103
.
  FIN*Escape's Juicy Lucy (a 22)
LO 79463
*
1.6.2008
o:
DK Wytopitlock The Final Cut
MCO GR 3 (a 22)
 
S
m:
EC FIN*Escape's Spirit On My Mine
MCO GR 3 (n 22)
 
vyst:
Stroba Joanna
chov:
Hiltunen Jaana
104
.
  Earleen Loving Bear*CZ (a 22)
LO 852/9/MCO
*
16.7.2009
o:
GIC Adventhill Andover
MCO GR 3 (n 22)
 
N
m:
Langstteich's Carisma
MCO GR 3 (n 22)
 
vyst:
 
Křešničková Irena
 
chov:
 
Končinská Eva
 
105
.
  Jennifer of Sand Mines (n 22)
LO 391/9/MCO
*
24.4.2009
o:
L'Kevin of Gentle Lions
MCO GR 3 (n 22)
 
 
m:
Jackie of Gentle Lions*CZ
MCO GR 3 (n 22)
 
vyst:
Tůmová Monika
chov:
Tůmová Monika
Kastrát (Třída 10)
Kočka
106
.
IC Hispanocoons E Casta Diva (n 22)
LO234/7/MCO
*
8.1.2006
o:
EC Masaitania Puma
MCO GR 3 (n 22)
 
N
m:
Fancy Sumaponscharming
MCO GR 3 (n 22)
 
vyst:
Kainerová Věra
chov:
Spahn Hannelore
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
107
.
  PL*Alfarcoon Quendal (n 22)
LO 27270
*
4.1.2010
o:
GIC Cool Moon of Silverside*PL
MCO GR 1 (n)
 
 
m:
(N) Merridancers Ordelia of Alfarcoon*PL
MCO GR 3 (n 22)
 
vyst:
 
Jończak Magdalena
 
chov:
 
Jończak Magdalena
 
Kočka
108
.
  Danica Jasmine Velvet Duckie (n 22)
LO 488/10/MCO
*
22.1.2010
o:
Alwaro Patriot Hills
MCO GR 3 (n 22)
 
 
m:
Cherillyn Rose Baccaracoon*CZ
MCO GR 3 (n 22)
 
vyst:
Šindelářová Marie
chov:
Valtrová Jana
Strana
14


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
109
.
  Benedykt Arkiza*PL (n 23)
ZAŽÁDÁNO
*
5.5.2010
o:
CH Vitor od Vajgaru*CZ
MCO GR 3 (n 22)
 
S
m:
N*Merridancers Queen
MCO GR 4 (n 03 24)
 
vyst:
 
Zajac Monika
 
chov:
 
Zajac Monika
 
110
.
  Mambik Dirigo*PL (n 22)
LO 29118
*
14.4.2010
o:
EC Mamba od Vajgaru*CZ
MCO GR 2 (n 09)
 
S
m:
IC Addika Dirigo*PL
MCO GR 8 (ns 09 22)
 
vyst:
Lukasik Dagmara a Daria
chov:
Lukasik Dagmara a Daria
111
.
  Elias Blue River Velvet Duckie*CZ (a 23)
LO 491/10/MCO
*
1.4.2010
o:
Alwaro Patriot Hills
MCO GR 3 (n 22)
 
S
m:
Belle Fleur of Scarlet Rose*CZ
MCO GR 7 (fs 23)
 
vyst:
 
Valtrová Jana
 
chov:
 
Valtrová Jana
 
Kočka
112
.
  Mystique Dirigo*PL (n 22)
LO 29114
*
14.4.2010
o:
EC Mamba od Vajgaru*CZ
MCO GR 2 (n 09)
 
S
m:
IC Addika Dirigo*PL
MCO GR 8 (ns 09 22)
 
vyst:
Lukasik Dagmara a Daria
chov:
Lukasik Dagmara a Daria
113
.
  Mystique A Star Coon (a 23)
LO 10844
*
29.4.2010
o:
EC Magicwoods Gigolo (TCC)
MCO GR 3 (a 23)
 
 
m:
IC Shakira of Beyrouth
MCO GR 3 (a 23)
 
vyst:
Fürst Franz + Jutta
chov:
Fürst Franz + Jutta
Mimo soutěž (Třída 15)
Kocour
114
.
  Hitchock Pod Kabaticí (n 22)
LO 342/10/MCO
*
7.3.2010
o:
Dragon Heart Paradiseislands
MCO GR 5 (d 24)
 
 
m:
CH Elizabeth of Atte Ros* CZ
MCO GR 6 (f 09 22)
 
vyst:
 
Valentinová Irena
 
chov:
 
Valentinová Irena
 

MCO GR 4 Mainská mývalí skupina 4
Interšampión (Třída 5)
Kocour
115
.
IC PL* Alfarcoon Olhan (n 09 24)
LO 20348
*
16.3.2009
o:
EC Dream Time of Silverside*PL
MCO GR 7 (ds 22)
 
 
m:
CH Penogacats Xully of Alfarcoon*PL
MCO GR 4 (n 09 24)
 
vyst:
Jończak Magdalena
chov:
Jończak Magdalena
Šampionů (Třída 7)
Kocour
116
.
CH Mydele's Tyr (n 09 22)
LO 24092
*
6.4.2009
o:
EC Alamoosook
MCO GR 4 (n 09 24)
 
 
m:
(N) Mydele's Ylva
MCO GR 5 (f)
 
vyst:
Jończak Magdalena
chov:
Wulff Sorensen Gudrun
117
.
CH Iwo Junior Cień Tygrysa*PL (n 09 22)
LO 25585
*
23.9.2009
o:
GIC Iwo Red Alterhouse*PL
MCO GR 5 (d 22)
 
 
m:
EC Tiffany Jack Flash*PL
MCO GR 6 (f 09)
 
vyst:
 
Zdaniak Beata
 
chov:
 
Rozek Janina a Katarzyna
 
Otevřená (Třída 9)
Kocour
118
.
  Korzár Mansur of Pábení*CZ (a 09 22)
ZAŽÁDÁNO
*
5.7.2009
o:
Mansur Sun Maine Treasures*CZ
MCO GR 6 (d 03 22)
 
N
m:
Bamboocha Bea of Pábení*CZ
MCO GR 5 (f)
 
vyst:
Klemšová Lenka
chov:
Klemšová Lenka
Strana
15


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
119
.
  Bon Bon Hilaro*CZ (n 09 22)
LO 641/8/MCO
*
7.7.2008
o:
Elvis Cante d Apostro Orsy*CZ
MCO GR 7 (ns 24)
 
S
m:
Calypso or Pretty Coon*CZ
MCO GR 7 (fs 22)
 
vyst:
 
Pokorná Miroslava
 
chov:
 
Raušová Helena
 
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
120
.
  Adonis of Grand Royal (n 09 22)
LO 274/10/MCO
*
22.1.2010
o:
Orion Sun Maine Treasures*CZ, JW
MCO GR 8 (ns 09 22)
 
 
m:
De Luxe Joy Imagine Glamour*CZ
MCO GR 4 (n 09 22)
 
vyst:
Adámková Jaroslava
chov:
Fukala Pavel
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
121
.
  Flower Burcoon*CZ (n 09 22)
LO 534/8/MCO
*
10.5.2008
o:
IC Dominik z Larku*CZ
MCO GR 4 (n 09 23)
 
S
m:
CH Laluna Atte Ros*CZ
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
 
Koutná Eva
 
chov:
 
Burdová Petra
 
122
.
  Isha Redi Cats*SK (n 02 21)
LO 531/2010/MCO
*
1.4.2010
o:
Clown Redi Cats*SK
MCO GR 4 (n 02 21)
 
N
m:
Kyllie Women Mellow Goliath*CZ
MCO GR 6 (f 09 23)
 
vyst:
Ing. Drevova Zuzana
chov:
Ing. Drevova Zuzana

MCO GR 5 Mainská mývalí skupina 5
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
123
.
  Dionizy Magnus*PL (d)
LO 18756
*
24.9.2008
o:
CH Fighter Wiki-Black*PL
MCO GR 1 (n)
 
N
m:
CH PL*Lavender Love Wendy
MCO GR 5 (g 24)
 
vyst:
Stochaj Malgorzata
chov:
Stochaj Malgorzata
Interšampión (Třída 5)
Kočka
124
.
CH Amazing Beauty GreenGrove*PL (f)
LO 13559
*
26.2.2008
o:
GIC Lancaster Sound Cozy Top*PL JW
MCO GR 1 (n)
 
 
m:
GIC Bonne Chance LynxCoon*PL
MCO GR 5 (f)
 
vyst:
 
Skwarczyński Marcin
 
chov:
 
Skwarczyński Marcin
 
125
.
  F'Jackie Arkiza*PL (f 22)
 
*
23.8.2007
o:
GIC N*Merridancers Hellfire
MCO GR 5 (d 22)
 
S
m:
DK*Sujos Elizabeth Hurley
MCO GR 6 (g 09)
 
vyst:
Zajac Monika
chov:
Neuveden
Šampionů (Třída 7)
Kocour
126
.
CH Baron of Koi Pond (d 22)
LO 24529
*
1.4.2009
o:
Number One Of Koi Pond
MCO GR 3 (n 22)
 
 
m:
Zaira Of Koi Pod
MCO GR 6 (f 09 22)
 
vyst:
Mlynek Malgorzata
chov:
Dierkopf Petra
127
.
CH Kronos De Axis Star*CZ (d 22)
LO 10866
*
18.5.2007
o:
EC A'dejavu Alwaro*PL JW
MCO GR 4 (n 09 22)
 
S
m:
IC Grace Kelly My Axis Star*CZ
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
 
Sawiccy Agnieszka i Piotr
 
chov:
 
MUDr. Choulíková Walentina
 
Otevřená (Třída 9)
Kočka
128
.
  Beverly Velvet Duckie*CZ (f 22)
LO 386/9/MCO
*
19.5.2009
o:
IC Barclay Cat Cabaret* PL
MCO GR 5 (d 22)
 
 
m:
Cherillyn Rose Baccaracoon*CZ
MCO GR 3 (n 22)
 
vyst:
Kostrhounová Vladimíra
chov:
Valtrová Jana
Strana
16


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
129
.
  Anuszka Kajacoon*PL (d 22)
LO 24376
*
9.8.2009
o:
CH Chopin Koci Przyladek*PL
MCO GR 5 (d 22)
 
N
m:
CH Diva Lynx Shadow*PL
MCO GR 6 (f 09 22)
 
vyst:
 
Janusz Katarzyna
 
chov:
 
Janusz Katarzyna
 
130
.
  Chiquita Kelly of Sudden Blazing*CZ (f 22)
LO 692/9/MCO
*
5.7.2009
o:
IC Galileo Sante d' Orsy*CZ
MCO GR 7 (ns 22)
 
S
m:
Kelly z Pramínku*CZ
MCO GR 6 (f 09 22)
 
vyst:
Doležalová Věra
chov:
Bc. Koblížková Lenka
131
.
  Woody z Matrixu*CZ (g 22)
LO 873/8/MCO
*
7.10.2008
o:
IC Hogo Fogo z Matrixu*CZ
MCO GR 2 (n 09)
 
N
m:
Hermiona Main Bastet
MCO GR 5 (g 22)
 
vyst:
 
Hronová Božena
 
chov:
 
Žáková Zuzana
 
132
.
  Brittany Eden Breed*CZ (f)
LO 952/9/MCO
*
19.10.2009
o:
GIC Brixin Wood Canis Minor
MCO GR 6 (d 09 22)
 
S
m:
Sendy Sweet od Vajgaru*CZ
MCO GR 5 (f)
 
vyst:
Pokorná Hana
chov:
Pokorná Hana
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
133
.
  Aron Kot W Butach*PL (d 22)
LO 26236
*
3.11.2009
o:
GIC Papilon Jastrzebiec*PL
MCO GR 1 (n)
 
 
m:
CH Chili Malmesbury*PL
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
Schulz Mariusz
chov:
Korczynska Božena
Kočka
134
.
  Cassandra od Vajgaru*CZ (g)
LO 38/10/MCO
*
24.11.2009
o:
GIC Bonfires Orlando Blue*D
MCO GR 2 (a 09)
 
N
m:
IC Luisiana Negra od Vajgaru*CZ
MCO GR 7 (fs)
 
vyst:
 
Mgr. Štíhlová Zdeňka
 
chov:
 
Matlasová Dobroslava
 
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
135
.
  Gabriela Sabatini Pellumian*SK (f)
LO 516/2010/MCO
*
28.2.2010
o:
CH Jaguar Sun Maine Treasures*CZ
MCO GR 7 (ns 22)
 
 
m:
IC Honey of Marillion*CZ
MCO GR 8 (gs 09 22)
 
vyst:
Švec Milan
chov:
Švec Milan

MCO GR 6 Mainská mývalí skupina 6
Šampionů (Třída 7)
Kocour
136
.
CH Halifax Asocjacja Bis*PL (e 09 22)
LO 21190
*
3.4.2009
o:
Dunkan Ankama*PL
MCO GR 5 (e 22)
 
S
m:
Daphne Space Coon's
MCO GR 6 (f 09)
 
vyst:
Bocheńska Zofia
chov:
Warzecha Joanna
Kočka
137
.
  Rubby Sante d Orsy*CZ (g 09 22)
LO 392/9/MCO
*
13.4.2009
o:
GIC Jeremi White Mellow Goliath*CZ
MCO GR 4 (n 09 22)
 
S
m:
Irish Isabel Sante d Orsy*CZ
MCO GR 5 (f)
 
vyst:
 
Baurová Lucie
 
chov:
 
Zemanovy R+D
 
138
.
CH Lakshmi Hagne*PL (d 09 22)
LO 1792
*
25.7.2008
o:
CH Hovercraft Alterhouse*PL
MCO GR 5 (d 23)
 
N
m:
Daphne Hagne*PL
MCO GR 5 (g)
 
vyst:
Oleś Ewa
chov:
Konewecka Agnieszka
Strana
17


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
139
.
CH Diana Jack Flash*PL (d 09 22)
LO 26232
*
8.7.2009
o:
Constantine Jack Flash*PL
MCO GR 7 (ds 22)
 
 
m:
Bajka Jack Flash*PL
MCO GR 6 (f 09 22)
 
vyst:
 
Korczynska Božena
 
chov:
 
Biernacka Katarzyna
 
Otevřená (Třída 9)
Kocour
140
.
  Mansur Sun Maine Treasures*CZ (d 03 22)
ZAŽÁDÁNO
*
30.4.2007
o:
EC Fin Chamberlain Zilligon Sunrays JW
MCO GR 8 (ds 09 22)
 
N
m:
IC Tabbypatch Imagine
MCO GR 6 (g 09 22)
 
vyst:
Klemšová Lenka
chov:
Křížková Alena
141
.
  Cherokee Grand Pábení*CZ (d 09 22)
LO 27/9/MCO
*
23.10.2008
o:
Mansur Sun Maine Treasures*CZ
MCO GR 6 (d 03 22)
 
S
m:
Fontana of Pábení*CZ
MCO GR 7 (ns 23)
 
vyst:
 
Klemšová Lenka
 
chov:
 
Klemšová Lenka
 
Kočka
142
.
  Bagala Jurtomia*PL (e 09 22)
LO 25579
*
13.10.2009
o:
Langstteich's Vicenzo
MCO GR 6 (d 09 23)
 
 
m:
Karakuma Nemo*PL
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
Schulz Mariusz
chov:
Bielski Michal
143
.
  Queen Victoria of Baccaracoon*CZ (f 09 22)
LO 866/9/MCO
*
31.8.2009
o:
GIC Tala-Minowis King Coon
MCO GR 3 (n 22)
 
 
m:
CH Romy Sun Maine Treasures*CZ
MCO GR 8 (fs 09)
 
vyst:
Kainerová Věra
chov:
Kainerová Věra
144
.
  Whinny Alara*PL (g 09)
LO 1022/9/MCO
*
29.3.2008
o:
Sirrahcoon's Bailey
MCO GR 5 (e 22)
 
N
m:
CH Amidala Afek*PL
MCO GR 4 (n 09 23)
 
vyst:
 
Mgr. Lanzendörferová Zuzana
 
chov:
 
Pietras-Źurek Beata
 
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
145
.
  Kristián of Pumelia Garden*CZ (d 09 23)
LO 136/10/MCO
*
18.12.2009
o:
CH Iris of Pumelia Garden*CZ
MCO GR 5 (d 22)
 
S
m:
CH Dynamite of Rainbow Valley*CZ
MCO GR 6 (f 09 23)
 
vyst:
Doležalová Věra
chov:
Tendrová Lucie
Kočka
146
.
  Narya Barabel*CZ (g 09)
LO 245/10/MCO
*
19.1.2010
o:
CH Eomer of Blooming Tree
MCO GR 2 (a 09)
 
N
m:
Hermiona Main Bastet
MCO GR 5 (g 22)
 
vyst:
Hronová Božena
chov:
Hronová Božena
147
.
  Langstteich's X'Jere Mia (f 09 24)
 
*
24.12.2009
o:
Langstteich's N'Xalibur
MCO GR 6 (d 09)
 
 
m:
Langstteich's Jamaica
MCO GR 3 (a 22)
 
vyst:
 
Švec Milan
 
chov:
 
Teetz Helga
 

MCO GR 7 Mainská mývalí skupina 7
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
148
.
CH Felli Bellada*PL (ds 24)
FPL LO 18047
*
8.11.2008
o:
Dominik Alantos*PL
MCO GR 5 (d 22)
 
 
m:
GIC Celllia Bellada*PL
MCO GR 8
 
vyst:
Wrobel Malgorzata
chov:
Orzechowski Ryszard
Strana
18


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Interšampión (Třída 5)
Kocour
149
.
IC Magic Woods River Dancer JW (es 22)
LO 10480
*
6.7.2009
o:
Ronaldo van Tschens
MCO GR 7 (as 22)
 
 
m:
Francis van Tschens
MCO GR 7 (gs 22)
 
vyst:
 
Fürst Franz + Jutta
 
chov:
 
Kaiser Marion
 
Kočka
150
.
  Keira Knightley of Susan's Cats*CZ (ns 22)
LO 811/8/MCO
*
11.7.2008
o:
IC DK*Aloa's Knight of My Heart
MCO GR 3 (n 22)
 
 
m:
CH Coolmotion's Utiliy
MCO GR 8 (fs 09)
 
vyst:
Skwarczyński Marcin
chov:
Mgr. Lanzendörferová Zuzana
Šampionů (Třída 7)
Kočka
151
.
CH Tabea of Koi Pond*DE (ns 22)
 
*
5.3.2008
o:
Quick Thunder Fayola*FIN
MCO GR 7 (ns)
 
N
m:
CH Ice Girl of Koi Pond*DE
MCO GR 7 (ns 22)
 
vyst:
 
Oleś Ewa
 
chov:
 
Dierkopf Petra
 
152
.
CH Gandi Koty Doroty*PL (gs 23)
LO 20000
*
17.12.2008
o:
CH Neo Bordi Pod Bzem*PL
MCO GR 8 (ds 22)
 
S
m:
CH Calineczka Koty Doroty*PL
MCO GR 1 (a)
 
vyst:
Wicepolski Pawel
chov:
Jurczynska-Oleyniuk Dorota
Otevřená (Třída 9)
Kocour
153
.
  Aslan Any Hairy Sun*CZ (ds 22)
LO 818/9/MCO
*
4.9.2009
o:
IC Rafael Sante d Orsy
MCO GR 8 (ns 09)
 
S
m:
CH Yamaha Yaya Sante d Orsy*CZ
MCO GR 7 (ds 22)
 
vyst:
Doležalová Věra
chov:
Machaczková Marie
154
.
  Attila Sun Maine Treasures*CZ (ns 22)
LO 789/9/MCO
*
24.7.2009
o:
EC Fin Chamberlain Zilligon Sunrays JW
MCO GR 8 (ds 09 22)
 
 
m:
IC Tabbypatch Imagine
MCO GR 6 (g 09 22)
 
vyst:
 
Machaczková Marie
 
chov:
 
Křížková Alena
 
Kočka
155
.
  Valkyra Main Bastet*CZ (fs 23)
LO 938/9/MCO
*
19.8.2009
o:
CH Caesar of Imagine Glamour*CZ
MCO GR 8 (ns 09 22)
 
N
m:
Honey Habibe Main Bastet*CZ
MCO GR 5 (d 23)
 
vyst:
Mgr. Štíhlová Zdeňka
chov:
Grossmannová Alena
156
.
  Tiffany Main Bastet*CZ (ns)
LO 544/9/MCO
*
20.5.2009
o:
GIC Love Hulen's Dark Diamond
MCO GR 8 (ns 09 22)
 
N
m:
GIC Love Hulen's Black is Beatiful
MCO GR 1 (n)
 
vyst:
Mgr. Štíhlová Zdeňka
chov:
Grossmannová Alena
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
157
.
  Zaragoza Sante d' Orsy*CZ (ns 22)
LO 641/10/MCO
*
29.11.2009
o:
GIC Jeremmi White Mellow Goliath
MCO GR 4 (n 09 22)
 
S
m:
GIC Magdala Sun Maine Treasures*CZ
MCO GR 8 (gs 09 22)
 
vyst:
 
Piteráková Jitka
 
chov:
 
Zemanová Renáta
 

MCO GR 8 Mainská mývalí skupina 8
Interšampión (Třída 5)
Kocour
158
.
IC Ramses Gar Axis Star*CZ JW (ns 03)
LO 24961
*
23.7.2009
o:
EC Csak´s Coon Garfield (TICA)
MCO GR 6 (d 09 23)
 
 
m:
CH Rushcutter's Stolen Identity
MCO GR 8 (ns 03 22)
 
vyst:
Boblewska Karina
chov:
MUDr. Choulíková Walentina
Strana
19


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Otevřená (Třída 9)
Kočka
159
.
  Arisa Any Hairy Sun*CZ (fs 09 22)
LO 820/9/MCO
*
4.9.2009
o:
IC Rafael Sante d Orsy
MCO GR 8 (ns 09)
 
S
m:
CH Yamaha Yaya Sante d Orsy*CZ
MCO GR 7 (ds 22)
 
vyst:
 
Machaczková Marie
 
chov:
 
Machaczková Marie
 

MCO GR 9 Mainská mývalí skupina 9
Grandinterpremior (Třída 4)
Kocour
160
.
GIC Eduardo Ewjatar*PL (w 62)
LO 3652
*
26.4.2005
o:
GIC Guldfakse's White Hair Striker
MCO GR 9 (w 62)
 
S
m:
CH Atena Koci Szarm*PL
MCO GR 4 (n 09 22)
 
vyst:
Sawiccy Agnieszka i Piotr
chov:
Kralka Ewa
Šampionů (Třída 7)
Kocour
161
.
  Kimmi Sante d' Orsy*CZ (w)
LO 114/9/MCO
*
26.11.2008
o:
William White Sante d'Orsy*CZ
MCO GR 9 (w 62)
 
S
m:
Gasolina Sante d Orsy*CZ
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
 
Růžičková Jana
 
chov:
 
Zemanovy R+D
 
Otevřená (Třída 9)
Kočka
162
.
  Bee Bee Eden Breed (w)
LO 956/9/MCO
*
19.10.2009
o:
GIC Brixin Wood Canis Minor
MCO GR 6 (d 09 22)
 
 
m:
Sandy Sweet Od Vajgaru
MCO GR 9 (w)
 
vyst:
Šindelářová Marie
chov:
Šindelářová Marie
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
163
.
  Rummi By My Side*CZ (w 62)
LO 1000/9/MCO
*
23.10.2009
o:
CH Dodge By My Side*CZ
MCO GR 9 (w 62)
 
N
m:
Grand Prix By My Side*CZ
MCO GR 6 (e 09 24)
 
vyst:
Mgr. Štíhlová Zdeňka
chov:
Mgr. Štíhlová Zdeňka

MCO Mainská mývalí
Mimo soutěž (Třída 15)
Kocour
164
.
  Vrh "R" Canis Minor*CZ
ZAŽÁDÁNO
*
10.4.2010
o:
IC Kismet of Beauty Wizards
MCO GR 4 (a 09 23)
 
 
m:
Fellicita Kate
MCO GR 6 (f 09)
 
vyst:
 
Šindelářová Marie
 
chov:
 
Šindelářová Marie
 
165
.
  Vrh "D" Sante d' Orsy*CZ
ZAŽÁDÁNO
*
14.3.2010
o:
GIC Justyn Happy Sante d' Orsy
MCO GR 6 (e 09 22)
 
 
m:
IC Samanta Sante d' Orsy*CZ
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
Zemanovy R+D
chov:
Zemanovy R+D

RAG e 04 Ragdoll krémovobílá
Otevřená (Třída 9)
Kocour
166
.
  Casper Friendly Cat*CZ
LO 56/9/RAG
*
7.2.2009
o:
Free Flashdance of Carpatia*SK
RAG a 04
 
 
m:
Andromeda Magic Merki*CZ
RAG g
 
vyst:
Šostý Marek
chov:
Dohnalová Romana
Strana
20


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

RAG n Ragdoll černá
Interšampión (Třída 5)
Kocour
167
.
  Danji Jantario Wittek*CZ
LO 145/9/RAG
*
22.4.2009
o:
IC Candy Blue Miracle*CZ
RAG a
 
 
m:
Janette Titanis*CZ
RAG n 04
Mladý chovatel
vyst:
 
Sklenářová Sandra
 
chov:
 
Jehlářová Yveta
 
Otevřená (Třída 9)
Kocour
168
.
  Angel Great Joy*CZ
LO 274/9/RAG
*
10.7.2009
o:
CH Julius De Rotte*CZ
RAG n 21
 
 
m:
CH Desiree Diaz of Carpathia*SK
RAG f 03
 
vyst:
Barburská Gabriela
chov:
Barburská Gabriela
169
.
  Attractive Arthur Deep Feralas*CZ
LO 313/9/RAG
*
10.8.2009
o:
Florian Czech Star*CZ
RAG n
 
S
m:
Sweetfellow Judy-Ann
RAG a 04
 
vyst:
 
Zonygová Veronika
 
chov:
 
Koutníková Tereza
 
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
170
.
  Attila Royal Flash Erijadolls*CZ
LO 211/10/RAG
*
14.4.2010
o:
CH Caesar Dolcemente*CZ
RAG n
 
 
m:
Flow Eminus*CZ
RAG a
 
vyst:
Arendášová Jana
chov:
Arendášová Jana
Kočka
171
.
  Zel Yanni of Merrity Cats*CZ
LO 125/10/RAG
*
27.2.2010
o:
IC Dustin Talovín* CZ
RAG a
 
 
m:
Quianina of Merrity Cats*CZ
RAG n
 
vyst:
Frejek Roman
chov:
Chylová Ludmila

RAG a Ragdoll s modrými odznaky
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
172
.
  Bobkatin Karate Kid*FIN
ZAŽÁDÁNO
*
11.1.2010
o:
Taikatuulen Essian
RAG n
 
S
m:
Bobkatin Cecilia
RAG a 04
 
vyst:
 
Petrželová Dáša
 
chov:
 
Kaukola Marika
 
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
173
.
  Dominique Jill Blue Vision*CZ
LO 145/10/RAG
*
13.4.2010
o:
CH Enrico Dolcemente*CZ
RAG a 03
 
S
m:
CH Ariel Modrý Smaragd*SK
RAG a 03
 
vyst:
Romanová Jana
chov:
Bártová Jitka

RAG e Ragdoll krémová
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
174
.
  Bartemius King Větrník*CZ
LO 77/10/RAG
*
21.2.2010
o:
Jakub De Rotte Rag*CZ
RAG a 04
 
S
m:
Betty Jane Eminus*CZ
RAG g 21
 
vyst:
Šafarčíková Magdaléna
chov:
Vobrová Hana
Strana
21


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

RAG f Ragdoll želvovinová
Otevřená (Třída 9)
Kočka
175
.
  Afrodite Great Joy*CZ
LO 276/9/RAG
*
10.7.2009
o:
CH Julius De Rotte*CZ
RAG n 21
 
 
m:
CH Desiree Diaz of Carpathia*SK
RAG f 03
 
vyst:
 
Barburská Gabriela
 
chov:
 
Barburská Gabriela
 

RAG g Ragdoll modroželvovinová
Otevřená (Třída 9)
Kočka
176
.
  Francesca Dolcemente
LO 236/9/RAG
*
24.6.2009
o:
Dolce Gabbana of Carpathia*SK
RAG d
 
 
m:
Francis de Rotte Rag*CZ
RAG n
 
vyst:
Novotná Michaela
chov:
Dedek Pavel

RAG n 03 Ragdoll seal bikolor
Otevřená (Třída 9)
Kočka
177
.
  Ria Charming Blue Miracle*CZ
ZAŽÁDÁNO
*
1.10.2009
o:
IC Elian Rags Minstrel*RO
RAG n 03
 
S
m:
CH Elian Rags Honey Bun
RAG a 03
Mladý chovatel
vyst:
 
Kovář Jakub
 
chov:
 
Petrželová Dáša
 
178
.
  Asa z Aleje*CZ
LO 281/9/RAG
*
7.7.2009
o:
Andreé Demie De Villia*SK
RAG n 04
 
 
m:
S*Hallonglantans Junia Juvel
RAG n 04
 
vyst:
Šostý Marek
chov:
Šostý Marek
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
179
.
  Thalia of Blue Miracle*CZ
126/10/RAG
*
11.4.2010
o:
IC Elian Rags Minstrel*RO
RAG n 03
 
N
m:
CH Fellon Eminus*CZ
RAG g 03 (g 03)
 
vyst:
Petrželová Dáša
chov:
Petrželová Dáša

RAG a 03 Ragdoll modrá bikolor
Šampionů (Třída 7)
Kocour
180
.
CH Enrico Dolcemente*CZ
 
*
29.10.2008
o:
CH Figaro Stocdeil*PL
RAG c 03
 
S
m:
Demi Stocdeil*PL
RAG a
 
vyst:
 
Bártová Jitka
 
chov:
 
Dedek Pavel
 
Otevřená (Třída 9)
Kočka
181
.
  Tajeschidolls Cheyenne
LO 378/9/RAG
*
12.4.2009
o:
IC Floppicat Oliver G of Tajeschidolls
RAG n
 
N
m:
Mourningdove Avangeline
RAG g 03
 
vyst:
Prokopičová Eva
chov:
Schippers Ellen
182
.
  Gira de Boschky*CZ
LO 364/9/RAG
*
20.10.2009
o:
CH Champagne Cocktail of Carpathia*SK
RAG n 04
 
S
m:
S-Princess Cat Koc-Pol*PL
RAG a 03
 
vyst:
Zonygová Veronika
chov:
Zonygová Veronika
Strana
22


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

RAG g 03 Ragdoll modře želvovinovobílá bikolor
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
183
.
  Fergie Princess Blue Vision*CZ
LO 184/10/RAG
*
9.5.2010
o:
CH Enrico Dolcemente*CZ
RAG a 03
 
S
m:
Natalli De Rotte Rag*CZ
RAG g
 
vyst:
 
Bártová Jitka
 
chov:
 
Bártová Jitka
 

RAG n 04 Ragdoll seal mitted
Premior (Třída 8)
Kočka
184
.
  Naomi Princess Blue Miracle*CZ
LO 158/8/RAG
*
5.6.2008
o:
IC Elian Rags Minstrel*RO
RAG n 03
 
S
m:
CH Athena Dance of Light*CZ
RAG n
 
vyst:
Chauturová Monika
chov:
Petrželová Dáša
Otevřená (Třída 9)
Kočka
185
.
  Thea Alis Felis*CZ
LO 320/9/RAG
*
7.8.2009
o:
Nicholas Prince Blue Miracle*CZ
RAG n 04
 
S
m:
Heidi Blue Miracle*CZ
RAG n
 
vyst:
 
Stadtherrová Alena
 
chov:
 
Stadtherrová Alena
 
186
.
  Bára z Aleje*CZ
LO 427/9/RAG
*
17.10.2009
o:
Andreé Demie De Villia*SK
RAG n 04
 
 
m:
S*Hallonglantans Junia Juvel
RAG n 04
 
vyst:
Bernátová Lívia
chov:
Šostý Marek
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
187
.
  Elvis Cat Darlings
LO 187/10/RAG
*
14.4.2010
o:
Bobby of Moos Ranch
RAG d 04
 
 
m:
Asi Jessica Cat Darlings*CZ
RAG n
 
vyst:
Vyhňák Roman
chov:
Vyhňák Roman

RAG a 04 Ragdoll modrá mitted
Kastrát (Třída 10)
Kocour
188
.
  Huckelberry Blue Miracle*CZ
LO 36/7/RAG
*
10.3.2007
o:
IC Barnabas de Borgione*CZ
RAG n 04
 
S
m:
CH Ragalong Keira (TICA)
RAG a 03
Mladý chovatel
vyst:
 
Kovář Jakub
 
chov:
 
Petrželová Dáša
 

RAG f 04 Ragdoll želvovinová mitted
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
189
.
  Tracy of Blue Miracle*CZ
LO 158/10/RAG
*
11.4.2010
o:
IC Elian Rags Minstrel*RO
RAG n 03
 
S
m:
CH Fellon Eminus*CZ
RAG g 03 (g 03)
 
vyst:
Petrželová Dáša
chov:
Petrželová Dáša

RAG a 04 21 Ragdoll modrá mitted s nespecifickou kresbou
Otevřená (Třída 9)
Kočka
190
.
  Penny Penelope of Carpathia*SK
ZAŽÁDÁNO
*
18.9.2009
o:
CH Dollhouserags Silver Maximillian
RAG a 21
 
S
m:
Infinity Ismene of Carpathia*SK
RAG n 04
 
vyst:
Arendášová Jana
chov:
ing. Pivonková Zuzana
Strana
23


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
191
.
  Crystal Jessie z Rozkvetu*SK
LO 379/9/RAG
*
3.2.2009
o:
Bastein Atbei Kastielska*SK
RAG n 21
 
 
m:
Cecily Elizabeth
RAG a 04
 
vyst:
 
Červenka Radek
 
chov:
 
Sučíková Helena
 

RAG f 21 Ragdoll želvovinová s kresbou
Otevřená (Třída 9)
Kočka
192
.
  Valentine Vanilla of Silkicat*
LO 290/9/RAG
*
19.7.2009
o:
Nick Tiger of Silkicat*CZ
RAG n 03 21
 
S
m:
Kessy Klara of Silkicat*CZ
RAG f
 
vyst:
Jeřábková Jana
chov:
Jeřábková Jana

RAG a 33 Ragdoll s modrými odznaky
Otevřená (Třída 9)
Kočka
193
.
  Penelope Lucky Amelie*CZ
21/8/RAG
*
10.3.2008
o:
Bastien Atrei Kastielska*SK
RAG n 21 33
 
S
m:
CH Bibi de Rotte Rag*CZ
RAG n 04
 
vyst:
 
Šafarčíková Magdaléna
 
chov:
 
Divínová Jarmila
 

RAG n 21 Ragdoll seal s nespecifikovanou kresbou
Otevřená (Třída 9)
Kočka
194
.
  Witch Wendy of Silkicat*CZ
LO 404/9/RAG
*
26.9.2009
o:
Nick Tiger of Silkicat*CZ
RAG n 03 21
 
 
m:
CH Ellen Silkicat*CZ
RAG n
 
vyst:
Šostý Marek
chov:
Jeřábková Jana
195
.
  Cecilka of Elesméra*CZ
LO 310/9/RAG
*
26.8.2009
o:
CH Julius De Rotte*CZ
RAG n 21
 
N
m:
Fluffy Blue Miracle*CZ
RAG n
 
vyst:
Pizlová Jana
chov:
Bolacká Nikola

RAG a 21 Ragdoll s modrými žíhanými odznaky
Otevřená (Třída 9)
Kocour
196
.
  Bartemius of Elesméra*CZ
LO 98/9/RAG
*
16.3.2009
o:
CH Julius De Rotte*CZ
RAG n 21
 
 
m:
Fluffy Blue Miracle*CZ
RAG n
 
vyst:
 
Červenka Radek
 
chov:
 
Bolacká Nikola
 

RAG f 04 21 Ragdoll
Kastrát (Třída 10)
Kočka
197
.
  Jenifer De Rotte Rag*CZ
LO 92/7/RAG
*
24.6.2007
o:
CH Bartemius Síh
RAG d
 
S
m:
Pája Le Petit z Tramtárie*CZ
RAG a 0 421
 
vyst:
Bártová Jitka
chov:
Dobrovská Jaroslava

TUA GR 1 Turecká Angora skupina 1
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
198
.
  Galileo Dinar (a)
LO 12/10/TUA
*
30.3.2010
o:
Amor Hagia Sofia*CZ
TUA GR 7 (as 23 62)
 
N
m:
CH Elekatin Lola Lilah
TUA GR 5 (g)
 
vyst:
Žďárská Lenka
chov:
Žďárská Lenka
Strana
24


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

TUA GR 3 Turecká Angora skupina 3
Otevřená (Třída 9)
Kocour
199
.
  Hakan Satinpaws*CZ (n 23)
LO 46/9/TUA
*
1.8.2009
o:
Rambow von Sultanhami*CH
TUA GR 5 (d 22)
 
 
m:
CH Rainbow Ararat bohemia*CZ
TUA GR 5 (g 24)
 
vyst:
 
Ritterová Ivana
 
chov:
 
Tomanová Marcela
 

TUA GR 5 Turecká Angora skupina 5
Šampionů (Třída 7)
Kočka
200
.
CH Hilal Satinpaws*CZ (d 22)
LO 48/9/TUA
*
1.8.2009
o:
Rambow von Sultanhami*CH
TUA GR 5 (d 22)
 
S
m:
CH Rainbow Ararat bohemia*CZ
TUA GR 5 (g 24)
 
vyst:
Fischerová Martina
chov:
Tomanová Marcela

TUA GR 6 Turecká Angora skupina 6
Otevřená (Třída 9)
Kočka
201
.
  Adalet Kedi Hazine*CZ (g 09)
LO 3/10/TUA
*
29.10.2009
o:
S'Wi'nte Sams Yat-Zy
TUA GR 1 (n)
 
S
m:
Bagira Hagia Sofia*CZ
TUA GR 6 (e 03)
 
vyst:
 
Ritterová Ivana
 
chov:
 
Ritterová Ivana
 
202
.
  Fehime Satinpaws*CZ (d 09 23)
LO 38/9/RUA
*
27.6.2009
o:
Rambow von Sultanhami*CH
TUA GR 5 (d 22)
 
N
m:
Tappy Ararat Bohemia*CZ
TUA GR 9 (w 61)
 
vyst:
Ritterová Ivana
chov:
Tomanová Marcela

Vrhy
203
.
  Vrh "CH" Redi Cats*SK
ZAŽÁDÁNO
*
30.3.2010
o:
CH Aziz Celtic Calvaro*SK
MCO GR 4 (a 09 21)
 
N
m:
IC Démérér Sveet Canis Minor*CZ
MCO GR 6 (f 03 22)
 
vyst:
 
Ing. Drevova Zuzana
 
chov:
 
Ing. Drevova Zuzana
 
204
.
  Vrh "C" Blueskotka*PL
ZAŽÁDÁNO
*
2.4.2010
o:
CH Adad Blueskotka*PL
NFO GR 2 (a 03)
 
N
m:
CH Umami Zwyciezca Troli*PL
NFO GR 6 (d 03 23)
 
vyst:
Szutran Teresa
chov:
Szutran Teresa
205
.
  Vrh "A" Erijadolls*CZ
ZAŽÁDÁNO
*
14.4.2010
o:
CH Caesar Dolcemente*CZ
RAG n
 
 
m:
Flow Eminus*CZ
RAG a
 
vyst:
 
Arendášová Jana
 
chov:
 
Arendášová Jana
 
206
.
  Vrh "C" z Dubového Lesa*CZ
ZAŽÁDÁNO
*
4.5.2010
o:
IC Amur ze sovína*CZ
SIB GR 4 (n 09 24)
 
N
m:
Flame of love Xerxes*CZ
SIB GR 3 (n 24)
 
vyst:
Kocmanová Jitka
chov:
Kocmanová Jitka
207
.
  Vrh "A" Felis Felicis*SK
ZAŽÁDÁNO
*
20.5.2010
o:
CH Danncan od Królowych*PL
SIB GR 6 (e 09 23)
 
N
m:
Zooia Kocie Ranczo*PL
SIB GR 6 (f 09 23)
 
vyst:
 
Halická Dominika
 
chov:
 
Halická Dominika
 
Strana
25


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Skupina
3
Krátkosrsté a somálské

ABY n Habešská divoce zbarvená
Šampionů (Třída 7)
Kocour
208
.
  Eyes of the Tiger vom Rabenwald
LP 23790
*
6.3.2009
o:
EC Prinz William vom Rabenwald
ABY n
 
 
m:
EC Lazy o Abys cracklin Rosie
ABY n
 
vyst:
 
Wieczorek Aneta
 
chov:
 
Melninger Marianne+Kurt
 

ABY a Habešská modrá
Otevřená (Třída 9)
Kočka
209
.
  Bonnie Silken silken*CZ
LO 24/9/ABY
*
27.8.2009
o:
EC Vinnetou Rosa Glauca* CZ
ABY n
 
S
m:
CH Amazonka Silken Silken*CZ
ABY n
 
vyst:
Celá Jana
chov:
Vidová Janka

BEN n 22 Bengálská černá mramorovaná
Otevřená (Třída 9)
Kocour
210
.
  Wildtreasure Armani
ZAŽÁDÁNO
*
24.11.2009
o:
Slkodbgrch Gazlees Olakunde of Wild Treasure
BEN n 24
 
 
m:
Silver Koru Grand CHampion Wildtreasure Iwani
BEN n 22
 
vyst:
 
Zagrapanová Ilona
 
chov:
 
Zagrapanová Ilona
 

BEN n 22 33 Bengálská snow marbled
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
211
.
  Bond Sdyron*SK
LO 27736
*
23.11.2009
o:
IC S*Leopardettes Flash of Fire
BEN n 24 32
 
S
m:
CH Alipso Adikia*CZ
BEN n 24 33
 
vyst:
Biegun Aneta
chov:
Nemlahová Marta

BEN n 24 Bengálská černá tečkovaná
Otevřená (Třída 9)
Kočka
212
.
  Brkodbgrch Wildtreasure Stunning Mocha
ZAŽÁDÁNO
*
5.6.2008
o:
Artattack Ngala Of Wildtreasure
BEN n 24
 
 
m:
Silversafari Madju Of Wildtreasure
BEN n 24
 
vyst:
Zagrapanová Ilona
chov:
Zagrapanová Ilona
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
213
.
  Dionissos Aloona*PL
LO 29008
*
1.1.2010
o:
Uzuri z Grodu Kraka*PL
BEN n 24
 
S
m:
Dragosa A-Murr*UA
BEN n 24
 
vyst:
 
Biegun Aneta
 
chov:
 
Biegun Aneta
 
Kočka
214
.
  Irina Glamour Bengal*PL
LO 29043
*
23.3.2010
o:
IC Wild Africa
BEN n 24
 
S
m:
Azanabengals Starofglamour
BEN n 24
 
vyst:
Biegun Aneta
chov:
Pawlowicz Danuta







Strana







26


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

BML GR 1 Burmilla skupina 1
Otevřená (Třída 9)
Kočka
215
.
  Chantal Silver Piccollo*CZ (ns 11)
RX 50/9/BML
*
16.8.2009
o:
CH Gino Mogadiscio*CZ
BML GR 1 (ns 11)
 
S
m:
IC Felis Zitteli's Silver Star
BML GR 1 (ns 11)
 
vyst:
 
Šidlíková Milena
 
chov:
 
Kollmannovi M.+O.
 
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
216
.
  Abigail Miloe Fiskardo*CZ (ns 11 31)
RX 24/10/BML
*
13.4.2010
o:
GIC Aaron Silver Piccollo*CZ
BML GR 1 (ns 11)
 
S
m:
Doria Barani*CZ
BML GR 1 (ns 11)
 
vyst:
Linkeová Lucie
chov:
Linkeová Lucie

BML GR 2 Burmilla skupina 2
Interšampión (Třída 5)
Kočka
217
.
IC Quinoa Fifi Chupacabra*CZ (ds 11)
RX 35/9/BML
*
19.5.2009
o:
Matias Chupacabra*CZ
BML GR 2 (ds 11)
 
 
m:
Freya Silver Dee*CZ
BML GR 2 (ds 11)
 
vyst:
 
Opatrná Alena a Klára
 
chov:
 
Panamá José
 
Interpremior (Třída 6)
Kocour
218
.
IP Quetzalcoatl Chupacabra*CZ (ds 11)
RX 34/9/BML
*
19.5.2009
o:
Matias Chupacabra*CZ
BML GR 2 (ds 11)
 
 
m:
Freya Silver Dee*CZ
BML GR 2 (ds 11)
 
vyst:
Vodolanová Bronislava
chov:
Panamá José
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
219
.
  Blue Velvet's sv Chantilly Lace (fs 11)
ZAŽÁDÁNO
*
29.1.2010
o:
CH Horizon's Romulus of Bess
BML GR 2 (bs 12)
 
 
m:
Blue Velvet's sv I walk The Line
BML GR 2 (ds 11)
 
vyst:
Opatrná Alena a Klára
chov:
Boshoven-Scholten Laura

BRI e 02 62 Britská krémová harlekýn s oranžovýma očima
Šampionů (Třída 7)
Kocour
220
.
CH Cameron Duhová Laguna*CZ
LO 998/9/BRI
*
16.7.2009
o:
Nathan Ro-še*CZ
BRI a
 
S
m:
CH Fei De Soleil Clair*CZ
BRI g 03
 
vyst:
 
Kašpar Jaroslav
 
chov:
 
Kašpar Jaroslav
 

BRI ny 24 64 Britská černá zlatá tečkovaná se zelenýma očima
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
221
.
  Geparda of Santána Atmá*CZ
ZAŽÁDÁNO
*
3.3.2010
o:
Kryštof Chat Belle*CZ
BRI ns 22 64
 
S
m:
Alabama of Santána Atmá*CZ
BRI ns 24 64
 
vyst:
Bouchalová Monika
chov:
Čechová Jana
222
.
  Goldie of Santána Atmá*CZ
ZAŽÁDÁNO
*
3.3.2010
o:
Kryštof Chat Belle*CZ
BRI ns 22 64
 
S
m:
Alabama of Santána Atmá*CZ
BRI ns 24 64
 
vyst:
Kočí Simona
chov:
Čechová Jana
Strana
27


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

BRI w 62 Britská bílá oranžovooká
Grandinteršampión (Třída 3)
Kočka
223
.
IC Naomi Honorable from Ja-pan*CZ
LO 578/7/BRI
*
17.5.2007
o:
IC Jumbo Winner Force
BRI w 63
 
 
m:
Karen Grandbor
BRI a
 
vyst:
 
Čelůstkovi Rudolf a Naďa
 
chov:
 
Pánek Jaroslav
 

BRI a Britská modrá
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
224
.
  Dolce Lovely Panther*CZ
LO 500/8/BRI
*
18.4.2008
o:
CH Martinelli s Amore Mio* D
BRI a
 
N
m:
IC Koko Chanell Small Panther*CH
BRI a
 
vyst:
Šnajdrová Petra
chov:
Škopovi Jana &Miroslav
Interšampión (Třída 5)
Kočka
225
.
IC Chalina's hertha
LO 117822
*
14.9.2002
o:
CH Chagall's Dundee
BRI c
 
 
m:
GIC Fionia's Rebekka
BRI g
 
vyst:
 
Jorgensen Lisbeth + Esben
 
chov:
 
Jorgensen Lisbeth + Esben
 
226
.
IC Bonnie Amber and Ash*PL
LO 7771
*
18.1.2007
o:
EC Di Angelo Graham*PL
BRI a
 
 
m:
IC Fajita of Nilfgaard*PL
BRI a
 
vyst:
Juścińska Magdalena
chov:
Juścińska Magdalena
Šampionů (Třída 7)
Kocour
227
.
  Karulo Blue Nose*CZ
LO 763/6/BRI
*
12.9.2006
o:
EC Nicholas v.Fichtenthal
BRI a
 
 
m:
IC Ivone Blue Ro-še*CZ
BRI a
 
vyst:
Shalashey Yuliya
chov:
Nosek Josef
228
.
IC Oscar Angata*PL
LO 2235
*
14.3.2009
o:
CH Aron Tango*PL
BRI a
 
 
m:
Soneta Bona Dea
BRI c
 
vyst:
 
Cieślik Joanna
 
chov:
 
Nowoświat Andrzej
 
229
.
  Benjamin Methexis*CZ
ZAŽÁDÁNO
*
24.3.2009
o:
GIC Yoschi Lovely Panther*CZ
BRI a
 
 
m:
Belinda von Philacost
BRI a
 
vyst:
Krausová Eva
chov:
Krausová Eva
Kočka
230
.
  Daphne Methexis*CZ JW
LO 1214/9/BRI
*
12.9.2009
o:
GIC Yoschi Lovely Panther*CZ
BRI a
 
 
m:
Ronja z Hvozdnice*CZ
BRI n
 
vyst:
Jurkiewicz-Śmidoda Magdalena
chov:
Krausová Eva
Otevřená (Třída 9)
Kocour
231
.
  Lario of Charm Garden*CZ
LO 1146/9/BRI
*
24.9.2009
o:
Eros-Panther Of Charm Garden*CZ
BRI a
 
N
m:
Aiko of Magic Wood*CZ
BRI c
 
vyst:
 
Machátová Nikol
 
chov:
 
Ježek Lubomír
 
Strana
28


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
232
.
  Charlie Iva Felis*CZ
LO 327/9/BRI
*
15.3.2009
o:
CH Eduardo Iva Felis*CZ
BRI e
 
N
m:
CH Umbertina Teddy Star*CZ
BRI c
 
vyst:
 
Plačková Miroslava
 
chov:
 
Šmejkalová Ivana
 
233
.
  Allstar van Black Lake*NL
LO 88/10/BRI
*
22.10.2009
o:
CH Spike van Black Lake*NL
BRI a
 
N
m:
Byanfa's Lilac Honey*NL
BRI a
 
vyst:
Zemanová Eva
chov:
Ruyter-Klaver Joke
234
.
  Athos de Pura Sangre*CZ
LO 2123/2008/BRI
*
9.4.2008
o:
Dante Gari of Moravia*CZ
BRI a
 
 
m:
Haidy Alfa-Pol Cat*CZ
BRI c
 
vyst:
 
Mgr. Kolibárová Jaroslava
 
chov:
 
Arcanidu Nikola
 
235
.
  Dennis bona Dea
LO 21273
*
3.12.2008
o:
EC Janush Bona Dea*UA
BRI c
 
N
m:
IC Marfa Bona Dea
BRI g
 
vyst:
Wesolowska Edyta
chov:
Bozyreva Natalia
Kočka
236
.
  Dida Kameryn*CZ
LO
*
21.5.2009
o:
GIC Calvin de Kornel
BRI c
 
S
m:
Matylda sibornal*CZ
BRI a 03
 
vyst:
Pospíchalová Irena
chov:
Košáková Věra
237
.
  Gabriela or Maharal*CZ
LO 1248/9/BRI
*
13.8.2009
o:
CH Akaron z Kamenné hory*CZ
BRI b
 
S
m:
Bat Sheba or Maharal*CZ
BRI a
 
vyst:
 
Benediktová Božena
 
chov:
 
Bergmann Daniel
 
238
.
  Gordana von der Badner Hoehe
LO 24999
*
26.7.2009
o:
Tom Tom von Berlioz
BRI a
 
 
m:
Annabell von der Badner Hoehe
BRI a
 
vyst:
Tokarska-Gawart Monika
chov:
Duesseldorf Gabriele
239
.
  connie Methexis*CZ
LO 889/9/BRI
*
23.5.2009
o:
GIC Yoschi Lovely Panther*CZ
BRI a
 
 
m:
IC Thalia Tiffany de Eminence*CZ
BRI c
 
vyst:
Krausová Eva
chov:
Krausová Eva
240
.
  Miss Mimi Teddy Star*CZ
LO 895/9/BRI
*
29.3.2009
o:
IC Elvis Hodosblue*SK
BRI a
 
S
m:
IC Honeybee Small Panther*CH
BRI c
 
vyst:
 
Preisová Zdenka
 
chov:
 
Preisová Zdenka
 
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
241
.
  Finch's Miltree Jayin Oyo
RVT 134.580
*
19.4.2010
o:
GIC Finch's Fanbonnevanck
BRI c
 
 
m:
Finch's Miltree Maggie Mae
BRI a
 
vyst:
Vajnorák Vlastimil
chov:
Vink Natasja
Kočka
242
.
  Boca de la Pelotilla*CZ
LO 480/10/BRI
*
11.3.2010
o:
IC Charley Silver Rain*CZ
BRI c 03
 
S
m:
Dream in Blue Velvet Alarm*CZ
BRI a
 
vyst:
 
Vašinová Jana
 
chov:
 
Vašinová Jana
 
243
.
  Freya Methexis*CZ
LO 619/10/BRI
*
5.5.2010
o:
GIC Yoschi Lovely Panther*CZ
BRI a
 
 
m:
IC Thalia Tiffany de Eminence*CZ
BRI c
 
vyst:
Krausová Eva
chov:
Krausová Eva
Strana
29


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

BRI b Britská čokoládová
Interšampión (Třída 5)
Kocour
244
.
IC Aramis*Dabrowa*PL
509/KKF/09
*
4.11.2008
o:
GIC Diolion Finch Nest*PL
BRI c
 
 
m:
CH Anck-Su-Namum Toyovat*PL
BRI b
 
vyst:
 
Garbarz Stefania
 
chov:
 
Garbarz Stefania
 
Šampionů (Třída 7)
Kocour
245
.
CH Amor's Hot Chocolate vom Wernerwald*DE
LO 27901
*
30.4.2009
o:
IC Amor von Tegernsee
BRI a
 
 
m:
CH Lady Bea-Luisa vom Wernerwald
BRI n
 
vyst:
Dariusz Lukas
chov:
Sternstein Kerstin
Otevřená (Třída 9)
Kočka
246
.
  Ebony Halit Paša*CZ
RX 29/10/BRI
*
22.5.2009
o:
Salamander Sabien vom Mühleneck
BRI b
 
 
m:
Oddessa Halit Paša*CZ
BRI a
 
vyst:
 
Shalashey Yuliya
 
chov:
 
Čechová Jana
 
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
247
.
  Ilaya Or Maharal*CZ
LO 452/10/BRI
*
27.2.2010
o:
CH Aharon z Kamenné hory*CZ
BRI b
 
S
m:
Gigi Harley Barevné Tornádo*CZ
BRI b 03
 
vyst:
Kolářová Kristýna
chov:
Bergmann Daniel

BRI c Britská lilová
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
248
.
GIC Dalimil Iva Felis*CZ
RX 13/8/BRI
*
24.12.2007
o:
IC Sugar Dreams Eeden*DE
BRI b 33
 
S
m:
CH Umbertina Teddy Star*CZ
BRI c
 
vyst:
Šmejkalová Ivana
chov:
Šmejkalová Ivana
249
.
GIC Gaspar z Muzyki*PL
LO 344/5/BRI
*
14.1.2005
o:
EC Apollo A Gentiana
BRI c
 
S
m:
Celesta Z Muzyki*PL
BRI a
 
vyst:
 
RNDr. Mulková Monika
 
chov:
 
Solowiej Aneta
 
Interšampión (Třída 5)
Kocour
250
.
IC Gary Z Ostie*CZ
LO 959/8/BRI
*
7.8.2008
o:
GIC Calvin de Cornel*CZ
BRI c
 
 
m:
IC Naomi Honorable from Ja-pan*CZ
BRI w 62
 
vyst:
Čelůstkovi Rudolf a Naďa
chov:
Čelůstkovi Rudolf a Naďa
251
.
IC Bacardi Cheyenne*PL
LO 19175
*
27.5.2008
o:
GIC Lucas Blue Vernissage
BRI a
 
 
m:
Bójka z Kociej Milości*PL
BRI a
 
vyst:
Tokarska-Gawart Monika
chov:
Dudziński Dominik
Otevřená (Třída 9)
Kocour
252
.
  Gregory of Maharal
LO 1247/9/BRI
*
13.8.2009
o:
CH Aharon z Kamenné hory*CZ
BRI b
 
S
m:
Bat Sheba or Maharal*CZ
BRI a
 
vyst:
 
Kubíčková Eva Alexandra
 
chov:
 
Bergmann Daniel
 
Strana
30


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Kočka
253
.
  Karina Flying Rainbow*CZ
LO 337/8/BRI
*
29.3.2008
o:
Pepino Sibornal
BRI c
 
N
m:
Anabel Small Pearl*CZ
BRI c
 
vyst:
 
Smetanová Kateřina
 
chov:
 
Dosoudilová Jitka
 
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
254
.
  Benito Catgalaxy*SK
ZAŽÁDÁNO
*
7.5.2010
o:
Athos de Pura Sangre*CZ
BRI a
 
 
m:
Anika Catgalaxy*SK
BRI a
 
vyst:
Mgr. Kolibárová Jaroslava
chov:
Mgr. Kolibárová Jaroslava
Kočka
255
.
  Barunka Catgalaxy*SK
ZAŽÁDÁNO
*
7.5.2010
o:
Athos de Pura Sangre*CZ
BRI a
 
 
m:
Anika Catgalaxy*SK
BRI a
 
vyst:
 
Mgr. Kolibárová Jaroslava
 
chov:
 
Mgr. Kolibárová Jaroslava
 

BRI d Britská červená
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
256
.
  Jeremy Irons Silky Babe*CZ
ZAŽÁDÁNO
*
10.3.2010
o:
IC Merlin Nimble Cat
BRI e
 
 
m:
CH Ursolina vom Zigeunerboden
BRI d
 
vyst:
Zakrzewska Lidia
chov:
Vašíčková Ladislava

BRI e Britská krémová
Evropský premior (Třída 2)
Kocour
257
.
SP Jack von Raethzel*DE
LO 114/9/BRI
*
31.3.2008
o:
Casimir aus Curbechi*NL
BRI a
 
 
m:
Geraldine von Astalon*DE
BRI g
 
vyst:
Arcanidu Nikola
chov:
Maahs Dorina
Interšampión (Třída 5)
Kocour
258
.
IC Attyla Kocisze*PL JW
LO 1224/9/BRI
*
27.5.2009
o:
GIC Je Veux L'amour De La Poupette
BRI e
 
 
m:
First Lady Perla von Agiro*PL
BRI e
 
vyst:
 
Arcanidu Nikola
 
chov:
 
Bialoboka Anna
 
259
.
CH Eduardo Iva Felis*CZ
LO 134/8/BRI
*
22.1.2008
o:
GIC Villi Agave*CZ
BRI d 23
 
N
m:
IC Bianca Sweet Rose* CZ
BRI d 22
 
vyst:
Šmejkalová Ivana
chov:
Šmejkalová Ivana
260
.
CH Bruce Dickinson Falling Star*CZ
LO 3/8/BRI
*
12.11.2007
o:
Nathan Ro-še*CZ
BRI a
 
S
m:
Seccadé Falling Star*CZ
BRI e
 
vyst:
Blahutová Marcela
chov:
Hromádková Marika
Otevřená (Třída 9)
Kocour
261
.
  Niccol. Cr. Mister Parker v. Wernrwald
LO 29917
*
28.9.2009
o:
CH Niccolino v. Angelas Sonnenhof
BRI e
 
 
m:
Stargazer's Quality Time*NL
BRI e 03
 
vyst:
 
Twardzik Agnieszka
 
chov:
 
Sternstein Kerstin
 
Strana
31


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Kočka
262
.
  Freya Porubský květ*CZ
LO 820/9/BRI
*
15.6.2009
o:
CH Bruce Dickinson Falling Star*CZ
BRI e
 
S
m:
Tiramisu Falling Star*CZ
BRI g
 
vyst:
 
Vašenková Petra
 
chov:
 
Blahutová Marcela
 
263
.
  Maya Ave Felis*CZ
LO 1217/9/BRI
*
30.8.2009
o:
EC DK Pash's Icey Creame-Soda
BRI e 22
 
 
m:
GIC Evita Malvery*CZ
BRI d 22
 
vyst:
Nytrová Jana
chov:
Urbanková Hana
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
264
.
  Molly Honey Pie*CZ
LO 188/10/BRI
*
16.1.2010
o:
IC Chicomecoatl Falling Star
BRI e
 
 
m:
Zofia Falling Star
BRI e
 
vyst:
 
Nytrová Jana
 
chov:
 
Šotnarová Miroslava
 
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
265
.
  Bubble Cream Blue Cinderella*CZ
ZAŽÁDÁNO
*
11.5.2010
o:
CH Eduardo Iva Felis*CZ
BRI e
 
 
m:
IC Amanda Glarika*CZ
BRI f 03
 
vyst:
Kotíková Tereza
chov:
Kotíková Tereza

BRI f Britská černě želvovinová
Otevřená (Třída 9)
Kočka
266
.
  DK*Chalina's Vanilla
LO 157646
*
10.8.2009
o:
Bokbacken's Charmör
BRI b
 
 
m:
DK*Chalina's Naya Saphira
BRI e
 
vyst:
Jorgensen Lisbeth + Esben
chov:
Jorgensen Lisbeth + Esben

BRI g Britská modře želvovinová
Interšampión (Třída 5)
Kočka
267
.
IC Elfie Silver Rain*CZ
LO 424/5/BRI
*
19.4.2005
o:
GIC Guillamme de Eminence*CZ
BRI e 24
 
S
m:
GIC Bonni Mon Isena*PL
BRI c 03
 
vyst:
 
RNDr. Mulková Monika
 
chov:
 
RNDr. Mulková Monika
 
268
.
IP CH Philadelphia of Nilfgaard*PL
LO 379/8/BRI
*
20.7.2007
o:
EC Simon Lovely Panther*CZ
BRI a
 
N
m:
GIP CH Kimi Perfect of Nilfgaard*PL
BRI g
 
vyst:
Šnajdrová Petra
chov:
Paturalska Martyna
Šampionů (Třída 7)
Kočka
269
.
CH Mademoiselle Funny Apus*PL
LO 24077
*
16.7.2009
o:
GIC Je Veux L'amour De La Poupette
BRI e
 
 
m:
IC Vanessa Apus*PL
BRI h
 
vyst:
Barańska Barbara
chov:
Ziólkowska Malgorzata
Otevřená (Třída 9)
Kočka
270
.
  Bouwie Bea Ratiére De Luxe*CZ
LO 984/9/BRI
*
3.9.2009
o:
Nero blue Sorbon*CZ
BRI e
 
 
m:
Quinta Ro-še*CZ
BRI a
 
vyst:
 
Zemanová Eva
 
chov:
 
Zemanová Eva
 
Strana
32


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
271
.
  Amber z Kociego Dworu*PL
LO 16079
*
24.5.2008
o:
EC Cocolino White O'kocim*PL
BRI c 33
 
N
m:
CH Grace De soleil Clair*CZ
BRI g 03
 
vyst:
 
Wegrzynek Jagna
 
chov:
 
Wegrzynek Jagna
 
272
.
  Tiramisu Falling Star*CZ
LO 356/6/BRI
*
5.5.2006
o:
N*Skogfiolen's Erasmo
BRI e
 
N
m:
Beyonceé Arsente des Amis
BRI g 02 62
 
vyst:
Blahutová Marcela
chov:
Hromádková Marika
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
273
.
  Josephina Iva Felis*CZ
LO 290/10/BRI
*
15.2.2010
o:
CH Eduardo Iva Felis*CZ
BRI e
 
N
m:
CH Umbertina Teddy Star*CZ
BRI c
 
vyst:
 
Šmejkalová Ivana
 
chov:
 
Šmejkalová Ivana
 
274
.
  Johanka Iva Felis*CZ
LO 291/10/BRI
*
15.2.2010
o:
CH Eduardo Iva Felis*CZ
BRI e
 
N
m:
CH Umbertina Teddy Star*CZ
BRI c
 
vyst:
Šmejkalová Ivana
chov:
Šmejkalová Ivana
275
.
  Galaxi Porubský Květ*CZ
LO 280/10/BRI
*
4.2.2010
o:
CH Bruce Dickinson Falling Star*CZ
BRI e
 
 
m:
Tiramisu Falling Star*CZ
BRI g
 
vyst:
Blahutová Marcela
chov:
Blahutová Marcela
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
276
.
  Blueberry blue Cinderella*CZ
ZAŽÁDÁNO
*
11.5.2010
o:
CH Eduardo Iva Felis*CZ
BRI e
 
 
m:
IC Amanda Glarika*CZ
BRI f 03
 
vyst:
 
Kotíková Tereza
 
chov:
 
Kotíková Tereza
 
277
.
  Apple Zummys from Cuddly King*DE
ZAŽÁDÁNO
*
27.3.2010
o:
CH Hills Garden's Dr. Hook*DE
BRI e
 
 
m:
Padisha vom Sauerlandtor*DE
BRI a
 
vyst:
Arcanidu Nikola
chov:
Egen zum Cornelia

BRI h Britská čokoládově želvovinová
Šampionů (Třída 7)
Kočka
278
.
CH Flamenco Duma Gdaňska*PL
LO 15385
*
30.5.2008
o:
GIC Foxtrott z Muzyki*PL
BRI c
 
 
m:
CH Casablanca Luludi*PL
BRI f 24
 
vyst:
Koziak Maria Katarzyna
chov:
Chojnacka Magdalena

BRI a 22 Britská modrá mramorovaná
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
279
.
  Bonifác z Dubového lesa*CZ
ZAŽÁDÁNO
*
30.4.2010
o:
CH Air Force Concha*CZ
BRI a 24
 
N
m:
Bessy Bil Cats*CZ
BRI a
 
vyst:
 
Kocmanová Jitka
 
chov:
 
Kocmanová Jitka
 

BRI a 24 Britská modrá tečkovaná
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
280
.
GIC Enrico Belle Hameja Blue*CZ
LO 346/8/BRI
*
12.3.2008
o:
EC DK Pash's Icey Creame-Soda
BRI e 22
 
S
m:
Charlotte Anna von Tischlietz*CZ
BRI c
 
vyst:
Schreierova Jarmila
chov:
Hamerníková Lucie
Strana
33


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

BRI d 24 Britská červená tečkovaná
Otevřená (Třída 9)
Kocour
281
.
  Kenzo British Tumbler*CZ
LO 695/8/BRI
*
27.6.2008
o:
Damián DUpont Dirty Dancing
BRI b 22
 
S
m:
Fiona British Tumbler*CZ
BRI j 24
 
vyst:
 
Dr. Hojdarová Marie
 
chov:
 
Sklenářová Michaela
 

BRI ny 11 Britská černá zlatá stínovaná
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
282
.
  Gryffindor's golden Beaufort
ZAŽÁDÁNO
*
7.3.2010
o:
IC Volcano Rubio D'Oaxaca*D
BRI ny 11
 
N
m:
CH Golden Zoë vom Wahrberg
BRI ny 11
 
vyst:
Šnajdrová Petra
chov:
Dr. Knufermann Iris

BRI ns 11 Britská černá stříbřitá stínovaná
Otevřená (Třída 9)
Kočka
283
.
  Hana Grandbor*CZ
NEUVEDENO
*
14.9.2005
o:
Chris Grandbor
BRI ns 11
 
S
m:
Ines Grandbor
BRI ns 24
 
vyst:
 
Dr. Hojdarová Marie
 
chov:
 
Procházková Zdenka
 

BRI ns 22 64 Britská černá stříbřitá mramorovaná zelenooká
Otevřená (Třída 9)
Kočka
284
.
  Audrey Gryffindors Silver*D
 
*
12.6.2009
o:
Gryffindors Silver V-Man
BRI ns 22 64
 
 
m:
Cacj Gryffindors Silver Smilla
BRI ns 22 64
 
vyst:
Pěluchová Lenka
chov:
Dr. Knufermann Iris
285
.
  Bibiana Silver of Sanátana Atmá*CZ
LO 573/9/BRI
*
12.2.2009
o:
CH Donovan Neli*CZ
BRI ns 22 64
 
N
m:
Amarea Silver Dowgar Hill*PL
BRI ns 22 64
 
vyst:
Bergmann Daniel
chov:
Neuveden
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
286
.
  Nougat Divoký Anděl*CZ
LO 825/10/BRI
*
29.4.2010
o:
Jakub Divoký Anděl*CZ
BRI ns 22 64
 
S
m:
Lisa Shoemaker's cat
BRI ns 22 64
 
vyst:
 
Havlíčková Marcela
 
chov:
 
Havlíčková Marcela
 

BRI a 03 Britská modrá bikolor
Interpremior (Třída 6)
Kočka
287
.
IP Beky kameryn*CZ
LO 786/7/BRI
*
19.6.2007
o:
CH Arthur Lariam Roche*CZ
BRI c
 
 
m:
Matylda sibornal*CZ
BRI a 03
 
vyst:
Kotíková Tereza
chov:
Košáková Věra
Otevřená (Třída 9)
Kočka
288
.
  Enya Estella from Eli's Castle*CZ
LO 800/9/BRI
*
19.5.2009
o:
CH Schabolleke's Peerke
BRI b 03
 
N
m:
Annie Blackburn from Eli's Castle*CZ
BRI a
 
vyst:
Šimíčková Karin
chov:
Cihlářová Alena
Strana
34


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
289
.
  Angelika Teddy Star*CZ
LO 437/7/BRI
*
4.3.2007
o:
Ringo Teddy star* CZ
BRI a 03
 
N
m:
CH Feličita Teddy Star*CZ
BRI c
 
vyst:
 
Preisová Zdenka
 
chov:
 
Preisová Zdenka
 
Kastrát (Třída 10)
Kocour
290
.
  Bastien Baghera from Eli's Castle*CZ
LO 1038/7/BRI
*
11.9.2007
o:
CH Schabolleke's Peerke
BRI b 03
 
N
m:
Bluewhite Elis First Chance
BRI a 03
 
vyst:
Kopecká Kateřina
chov:
Cihlářová Alena

BRI b 03 Britská čokoládová bikolor
Otevřená (Třída 9)
Kocour
291
.
  Filip or Maharal*CZ
LO 1236/9/BRI
*
15.7.2009
o:
CH Asher or Maharal*CZ
BRI a 03
 
N
m:
Gigi Harley Barevné Tornádo*CZ
BRI b 03
 
vyst:
 
Kopecká Kateřina
 
chov:
 
Bergmann Daniel
 
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
292
.
  Iris or Maharal*CZ
LO 453/10/BRI
*
27.2.2010
o:
CH Aharon z Kamenné hory*CZ
BRI b
 
N
m:
Gigi Harley Barevné Tornádo*CZ
BRI b 03
 
vyst:
Bergmann Daniel
chov:
Bergmann Daniel

BRI e 03 Britská krémová bikolor
Otevřená (Třída 9)
Kocour
293
.
  Emmet Elroy de Wink*CZ
RX 45/9/BRI
*
14.3.2009
o:
CH Clearence von Macola 13. De
BRI e
 
S
m:
Caro of Diamond Castle*DE
BRI e 03
 
vyst:
Schreierova Jarmila
chov:
Večeřová Dagmar

BRI h 03 Britská čokoládově želvovinová bikolor
Otevřená (Třída 9)
Kočka
294
.
  Quelea Lege Artis*CZ
LO 555/9/BRI
*
2.4.2009
o:
CH Schabolleke's Peerke
BRI b 03
 
N
m:
Vanilka z Lužinek*CZ
BRI e 03
 
vyst:
 
MVDr. Marklová Nikola
 
chov:
 
MVDr. Marklová Nikola
 

BRI a 33 Britská s modrými odznaky
Interšampión (Třída 5)
Kočka
295
.
CH Nancy Golden Moon*CZ
LO 343/7/BRI
*
7.3.2007
o:
CH Dominik Hairy Love*CZ
BRI c 33
 
 
m:
Vanita Sdyron* SK
BRI a 33
 
vyst:
Sládková Ivana
chov:
Krušandlová Jana

BRI c 33 Britská s lilovými odznaky
Otevřená (Třída 9)
Kocour
296
.
  Quentin Tarantino Dirty Dancing*CZ
RX 102/6/BRI
*
1.9.2006
o:
GIC Haribo V. Alfersesch*D
BRI c 33
 
S
m:
Sweet Fun Kelly* D
BRI n 33
 
vyst:
Dr. Hojdarová Marie
chov:
Janoušková Michaela
Strana
35


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

BRI g 33 Britská s modře želvovinovými odznaky
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
297
.
  Jamajka Darling*CZ
ZAŽÁDÁNO
*
24.3.2010
o:
Iracle Brave Hearts*CZ
BRI n 33
 
N
m:
Umma Brave Hearts*CZ
BRI g 33
 
vyst:
 
Plačková Miroslava
 
chov:
 
Kussová Ivona
 

BRI n 21 33 Britská s tmavohnědými odznaky s kresbou
Otevřená (Třída 9)
Kocour
298
.
  Eddy Puss Crazy Blue*CZ
RX 213/9/BRI
*
4.10.2009
o:
EC Harry vom Koberland*D
BRI n 21 33
 
 
m:
Zazu De Luxe Crazy Blue*CZ
BRI b 21 33
 
vyst:
Sládková Ivana
chov:
Hromádková Jana
Kočka
299
.
  Freya Pikolka*CZ
RX 169/8/BRI
*
12.9.2008
o:
IC Buster Argissa*SK
BRI a 33
 
S
m:
CH Zinnie Lady Petty Smith* CZ
BRI f 21 33
 
vyst:
 
Tyčová Jiřina
 
chov:
 
ing Ševečková Marcela
 

BUR n Barmská černá
Otevřená (Třída 9)
Kocour
300
.
  Cortez the Killer de Cesaris*CZ
LO 7/9/BUR
*
30.7.2009
o:
Stjärnviks Iziboy
BUR n
 
S
m:
CH Alchymist's Iris Swazi Princess
BUR n
 
vyst:
Krč Jiří
chov:
Krč Jiří

BUR b Barmská čokoládová
Otevřená (Třída 9)
Kočka
301
.
  Best Wishes of Blue Dream
LO 9/BUR
*
23.7.2009
o:
Give Me More of Blue Dream
BUR n
 
S
m:
Bajimbi Special Love
BUR c
 
vyst:
Krč Jiří
chov:
Schulz Heidi

EUR n 23 Evropská černá tygrovaná
Interpremior (Třída 6)
Kočka
302
.
  Terry Tila Tequila
RX 7/9/EUR
*
1.5.2008
o:
Neznám
XXX
 
S
m:
Neznám
XXX
 
vyst:
 
Adamíková Pavla
 
chov:
 
Adamíková Pavla
 

CRX GR 1 Cornish Rex skupina 1
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
303
.
CH Artisto Kici Kici Miau*PL (n)
LO 16865
*
8.8.2008
o:
GIC Kentucky Rex van Queensland
CRX GR 1 (ns)
 
N
m:
CH Mutina Orgo*PL
CRX GR 4 (f 09)
 
vyst:
Maryszewska Barbara i Marcjanna
chov:
Maryszewska Barbara i Marcjanna
Strana
36


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

CRX GR 4 Cornish Rex skupina 4
Otevřená (Třída 9)
Kocour
304
.
  Brix La Caronge*CZ (e 03 21 31)
731/2009/CRX
*
5.7.2009
o:
Enrique Scarface*CZ
CRX GR 2 (b 03)
 
S
m:
Francesca Funny Face*CZ
CRX GR 4 (d 03 24)
 
vyst:
 
Dr. Hojdarová Marie
 
chov:
 
Řehák Z.
 
Kočka
305
.
  Héra Petit Ange*CZ (f 09)
LO 9/10/CRX
*
8.10.2009
o:
George Scarface*CZ
CRX GR 8 (a 03 33)
 
 
m:
Azrael Petit Ange*CZ
CRX GR 4 (f 09)
 
vyst:
Gregor Vladimír
chov:
Slivková Liána
306
.
  Bela Cuxhawen Moon*PL (f 03)
LO 28822
*
5.10.2009
o:
CH Elvis Kocia Drzemka*PL
CRX GR 1 (n)
 
 
m:
Emily Ab Ovo*PL
CRX GR 4 (g 03)
 
vyst:
 
Grzegorczyk Dorota
 
chov:
 
Juszczuk Katarzyna
 

DRX GR 1 Devon Rex skupina 1
Šampionů (Třída 7)
Kočka
307
.
CH Miss Sabinka Rex DorTina*PL (b)
LO 16349
*
21.8.2008
o:
EC Monzabina's Adam
DRX GR 1 (b)
 
N
m:
GIC Julia Belvoire*PL
DRX GR 7 (f 21 33)
 
vyst:
Pólrola Dorota+Joanna
chov:
Pólrola Dorota+Joanna

DRX GR 5 Devon Rex skupina 5
Šampionů (Třída 7)
Kocour
308
.
CH Neron Rex DorTina*PL (ns 24)
LO 24948
*
1.9.2009
o:
IC F-Dortina's Mial-Pol*PL
DRX GR 7 (n 21 33)
 
N
m:
GIC Sara Skarabeusz*PL
DRX GR 3 (f 24)
 
vyst:
Fojcik Patrycja
chov:
Pólrola Dorota+Joanna

DRX GR 7 Devon Rex skupina 7
Interšampión (Třída 5)
Kočka
309
.
IC Jenny Diamond (f 33)
LO 21666
*
8.2.2009
o:
CH N*Megamiaows Mogens
DRX GR 7 (b 32)
 
 
m:
CH Bijou Color Dominodevon*PL
DRX GR 7 (h 33)
 
vyst:
 
Spirytulska Beata
 
chov:
 
Pilarczyk Malgorzata
 
Otevřená (Třída 9)
Kočka
310
.
  Bessie Dream on*CZ (b 21 33)
LO 38/9/DRX
*
1.9.2009
o:
IC Yesterday of Scarface*CZ
DRX GR 8 (ns 21 33)
 
 
m:
Leandra Scarface*CZ
DRX GR 3 (n 23)
 
vyst:
Bc. Machačová Martina
chov:
Skopalová Gabriela
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
311
.
  Armanda Devenefretetti*PL (b 33)
LO 27475
*
24.12.2009
o:
Bacardi Artemidarex*PL
DRX GR 7 (a 33)
 
 
m:
Betti of Mouseland*PL
DRX GR 7 (f 33)
 
vyst:
Vystrková Borutová Zuzana
chov:
Laszczak Ewa
Strana
37


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

DRX GR 9 Devon Rex skupina 9
Šampionů (Třída 7)
Kocour
312
.
CH Cesar DorTina Fenenna*PL (w)
LO 27315
*
6.10.2009
o:
IC F-Dortina's Mial-Pol*PL
DRX GR 7 (n 21 33)
 
N
m:
CH Fela of Luna Negra*PL
DRX GR 9 (w)
 
vyst:
 
Pólrola Dorota+Joanna
 
chov:
 
Wilk Patrycja
 

RUS Ruská modrá
Interpremior (Třída 6)
Kočka
313
.
  Cester Blue Park*PL
LO 1200
*
6.6.2007
o:
EC Flashpaw's Behave Yourself* A
RUS
 
 
m:
Blekit*PL
RUS
 
vyst:
Wieczorek Aneta
chov:
Neuveden
Šampionů (Třída 7)
Kocour
314
.
  Cyrano Signál*CZ
LO 30/9/RUS
*
22.2.2009
o:
IC Eros Signál*CZ
RUS
 
S
m:
Sisi Signal*CZ
RUS
 
vyst:
 
Zemanová Pavlína
 
chov:
 
Staroň Lubomír
 
Kočka
315
.
CH Herba ze Suché*CZ
LO 76/9/RUS
*
23.5.2009
o:
IC Eros Signál*CZ
RUS
 
 
m:
CH Colett ze Suché*CZ
RUS
 
vyst:
Voráčová Alice
chov:
Kiedroňová Dana
Premior (Třída 8)
Kočka
316
.
CH Leontýna Modrá Lentilka*CZ
LO 86/8/RUS
*
21.5.2008
o:
EC Paragon Blue Ritaś Prado
RUS
 
S
m:
Filia Mogadiscio*CZ
RUS
 
vyst:
Jurečková Kristýna
chov:
Jurečková Kristýna
Otevřená (Třída 9)
Kocour
317
.
  Aramis Jetyx*CZ
LO 64/9/RUS
*
6.5.2009
o:
EC Paragon Blue Ritaś Prado
RUS
 
 
m:
GIC Dona Diana Blue Orchid*CZ
RUS
 
vyst:
 
Křenek Roman
 
chov:
 
Hromek Pavel
 
Kočka
318
.
  Natea Fahrus*CZ
LO 128/9/RUS
*
20.9.2009
o:
IC Barneby Mogadiscio*CZ
RUS
 
 
m:
Demie Little Big Cat*CZ
RUS
 
vyst:
Voráčová Alice
chov:
Mencl Michael
319
.
  Lara Little Big Cat*CZ
LO 107/9/RUS
*
3.9.2009
o:
IC A*Flashpaw's un Abbraccio
RUS
 
N
m:
EC Cobra Little Big Cat*CZ
RUS
 
vyst:
Mgr. Marešová Marie
chov:
Mgr. Marešová Marie
320
.
  Filia Mogadiscio*CZ
LO 84/6/RUS
*
13.7.2006
o:
EC Angel Mogadiscio*CZ
RUS
 
S
m:
IC Damaris Mogadiscio*CZ
RUS
 
vyst:
 
Jurečková Kristýna
 
chov:
 
Šidlíková Milena
 
Strana
38


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
321
.
  Elissa Signál*CZ
LO 83/9/RUS
*
23.6.2009
o:
IC Eros Signál*CZ
RUS
 
S
m:
CH Ljuba Blue Galance
RUS
 
vyst:
 
Kiedroňová Dana
 
chov:
 
Staroň Lubomír
 
322
.
  Elen Signál*CZ
LO 81/9/RUS
*
23.6.2009
o:
IC Eros Signál*CZ
RUS
 
N
m:
CH Ljuba Blue Galance
RUS
 
vyst:
Dubnová Bělocká Romana
chov:
Staroň Lubomír
323
.
  Europa Signál*CZ
LO 84/9/RUS
*
23.6.2009
o:
CH Eros Ramazotti Halne*PL at Sakladir
MCO GR 5 (d 23)
 
S
m:
CH Ljuba Blue Galance
RUS
 
vyst:
 
Dubnová Bělocká Romana
 
chov:
 
Staroň Lubomír
 
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
324
.
  Zvizda's Zinora
 
*
25.1.2010
o:
Sashova Bolsmoi Almaz
RUS
 
 
m:
CH Zvizda's Afrodite
RUS
 
vyst:
Zemanová Pavlína
chov:
Stenrenburg A.
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
325
.
  Cheve za Suché*CZ
LO 74/10/RUS
*
23.4.2010
o:
CH Jerry Signál*CZ
RUS
 
S
m:
CH Colett ze Suché*CZ
RUS
 
vyst:
Kiedroňová Dana
chov:
Kiedroňová Dana
326
.
  Debie Kings Blue Cats*CZ
LO 37/10/RUS
*
24.2.2010
o:
CH Wiktor z Kamínků*CZ
RUS
 
 
m:
Sweet Joy Heart's Choice
RUS
 
vyst:
 
Zemanová Pavlína
 
chov:
 
Zemanová Pavlína
 

SNO n 05 Snowshoe seal point white
Šampionů (Třída 7)
Kočka
327
.
CH Cold Arctic Boots Baringa
RX 2556
*
27.3.2006
o:
Luziano vom Friedewald
SNO n 05
 
 
m:
Mollie vom Friedewald
SNO f 05
 
vyst:
Sniechorska Magdalena
chov:
Pijpelink P.

SOK Sokoke
Šampionů (Třída 7)
Kočka
328
.
CH Kimburu Swala Sana
RX 148580
*
19.5.2007
o:
Arabuko Pwani
SOK
 
S
m:
IC Kimburu Vema Sana
SOK
 
vyst:
Střihavková Eva
chov:
Engebakken Anita
Otevřená (Třída 9)
Kočka
329
.
  Habeebah Z Bruzovic*CZ
RX 3/9/SOK
*
1.10.2009
o:
CH Aaliyah Kijana*USA
SOK
 
S
m:
CH Kimburu Swala Sana
SOK
 
vyst:
 
Střihavková Eva
 
chov:
 
Střihavková Eva
 

SPH GR 1 Sphynx skupina 1
Interšampión (Třída 5)
Kocour
330
.
IC Grand Oray Abutilon Megapotamicum (w)
LO 27190
*
2.7.2009
o:
Parvati Girnu Akmuo
SPH GR 5 (b 32)
 
 
m:
Grand Oray Elicit a Fact
SPH GR 1 (w 61)
 
vyst:
Topolska Eva
chov:
Chernova Margarita
Strana
39


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Otevřená (Třída 9)
Kocour
331
.
  Alienface He-Man (a)
LO 42/9/SPH
*
25.6.2009
o:
Laverton Limited Edition
SPH GR 1 (n)
 
S
m:
neuveden
 Neuvedena
 
vyst:
 
Richter René
 
chov:
 
Moeller Victoria
 
Kočka
332
.
  Sveva Dargento*CZ (n 21)
979/2009/SPH
*
17.10.2009
o:
Ivory Di Dato*CZ
SPH GR 5 (b 33)
 
N
m:
Tender Scarface*CZ
SPH GR 4 (f 03 21)
 
vyst:
Jančíková Galina
chov:
Samcová V.

SPH GR 2 Sphynx skupina 2
Otevřená (Třída 9)
Kocour
333
.
  Kristian Dargento*CZ (a 09)
477/2009/SPH
*
10.4.2009
o:
Jedi Friday
SPH GR 5 (e 09 32)
 
N
m:
Miraclelove Tender Touch
SPH GR 2 (n 03 21)
 
vyst:
 
Smetanová Kateřina
 
chov:
 
Samcová V.
 
Kočka
334
.
  Estell Putimská brána (a 09)
LO 24/10/SPH
*
1.5.2009
o:
Simba Osidordups
SPH GR 5
 
 
m:
Azazel Putimská brána
SPH GR 2
 
vyst:
Vyhňák Roman
chov:
Vavousová I.
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
335
.
  Tobias Dargento*CZ (n 03)
241/2010/SPH
*
23.10.2009
o:
CH Ion de Zoe Rex
SPH GR 5 (e 21 33)
 
N
m:
Miraclelove Tender Touch
SPH GR 2 (n 03 21)
 
vyst:
Jančíková Galina
chov:
Samcová V.
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
336
.
  Austin Trojan Hill*CZ (n 03)
LO 46/10/SPH
*
4.5.2010
o:
FIN*Friday Jedi
SPH GR 5 (e 09 32)
 
S
m:
Kassandra Sphynx Moravia*CZ
SPH GR 3 (f)
 
vyst:
 
Richter René
 
chov:
 
Richter René
 
Kočka
337
.
  Nostalgie Egyptian Queen Taweret (a 09)
00845-10/SPH
*
28.2.2010
o:
GIC Ruaztec Hyacinth of Nostalgie
SPH GR 5 (a 21 03 32)
 
S
m:
CH Nostalgie Akasha DarkSide of the Moon
SPH GR 1 (n)
 
vyst:
Blažková Hana
chov:
Nikitina Anna

SPH GR 3 Sphynx skupina 3
Grandinteršampión (Třída 3)
Kočka
338
.
GIC Dilectys Nisa (f)
LO 17458
*
28.9.2007
o:
Krasa Egipta Tagir
SPH GR 3 (d)
 
N
m:
Krasa Egipta Odemira
SPH GR 2 (n 03)
 
vyst:
Pólrola Dorota+Joanna
chov:
Zlatina Zlatoslava
Otevřená (Třída 9)
Kočka
339
.
  Demi Cattery*CZ (f 21)
ZAŽÁDÁNO
*
25.2.2009
o:
Konstantin Scarface*CZ
SPH GR 2 (c 09 21)
 
 
m:
Tara Scarface*CZ
SPH GR 3 (f 21 33)
 
vyst:
 
Procházková Olga
 
chov:
 
Pavlíková Iveta
 
Strana
40


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

SPH GR 4 Sphynx skupina 4
Šampionů (Třída 7)
Kočka
340
.
CH Bambi Angel Sphynx*CZ (f 09)
LO 15/2009/SPH
*
9.6.2009
o:
Al Onyx van Coconika
SPH GR 4 (d 03)
 
 
m:
Cleopatra Desiree Scarface*CZ
SPH GR 4 (f 09)
 
vyst:
 
Pivarčiová Zuzana
 
chov:
 
Veselá Andrea
 

SPH GR 5 Sphynx skupina 5
Grandinteršampión (Třída 3)
Kočka
341
.
  Lanion Mona Liza (f 03 32)
LO 26242
*
29.6.2009
o:
Hairless Chocagogo
SPH GR 5 (n 03 31)
 
 
m:
Dalapat Kalina of Lanion
SPH GR 5 (f 33)
 
vyst:
Topolska Eva
chov:
Libuszkina Tatiana
Otevřená (Třída 9)
Kočka
342
.
  Nammu Aar*CZ (f 02 33)
LO 51/9/SPH
*
8.9.2009
o:
CH Janis di Dato*CZ
SPH GR 5 (d 21 33)
 
 
m:
IC Iretey Rá Di Dato*CZ
SPH GR 5 (f 01 33)
 
vyst:
 
Brabcová Periová Nikol
 
chov:
 
Blažková Hana
 
343
.
  Míja Dargento*CZ (e 21 32)
822/2009/SPH
*
27.5.2009
o:
CH Ion de Zoe Rex
SPH GR 5 (e 21 33)
 
N
m:
Ambra Aaron Love*CZ
SPH GR 4 (f 09 21)
 
vyst:
Hrabalová Ilona
chov:
Samcová V.
344
.
  Esmeralda Funny Face*CZ (h 02 32)
867/2009/SPH
*
12.7.2009
o:
Orlando Scarface*CZ
SPH GR 5 (b 02 32)
 
 
m:
Cassandra Dargento*CZ
SPH GR 4 (f 03)
 
vyst:
Nováková Kamila
chov:
MVDr. Stuchlíková Zdeňka
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
345
.
  Unica Neytiri Dargento*CZ (a 33)
243/2010/SPH
*
1.1.2010
o:
M-Barny Del Pino
SPH GR 2 (n 02)
 
 
m:
Francesca Scarface*CZ
SPH GR 6 (a 03 24)
 
vyst:
 
Nováková Kamila
 
chov:
 
Samcová V.
 

CHA Kartouzská
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
346
.
GIC Djin Fizz De L'onde Bleue-Francja
LO 16300
*
20.2.2008
o:
Bentley de L'onde Bleue
CHA
 
 
m:
Tamise Du Lucius
CHA
 
vyst:
Rygiel Ewa
chov:
Moreau de Verneuil Griselda
Kočka
347
.
  Sisi Květ Vysočiny*CZ
LO 22/9/CHA
*
9.4.2009
o:
EC Bartoloměj Modré zátiší*CZ
CHA
 
N
m:
EC Elen Jizerské ticho*CZ
CHA
 
vyst:
Vítková Marie
chov:
Vítková Marie
Šampionů (Třída 7)
Kocour
348
.
CH Bax Blue Wind*PL
LO 72/9/CHA
*
27.5.2009
o:
IC Destin Bleu de Griselaine*F
CHA
 
 
m:
Delisse de L'onde Bleue
CHA
 
vyst:
 
Elšíková Jaroslava
 
chov:
 
Rygiel Ewa
 
Strana
41


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Kočka
349
.
  Tiffany Květ Vysočiny*CZ
LO 70/9/CHA
*
23.9.2009
o:
EC Bartoloměj Modré zátiší*CZ
CHA
 
N
m:
EC Elen Jizerské ticho*CZ
CHA
 
vyst:
 
Vítková Marie
 
chov:
 
Vítková Marie
 
Otevřená (Třída 9)
Kočka
350
.
  Paola Bleue Bohemia Indigo*CZ
LO 88/8/CHA
*
18.8.2008
o:
EC Caesar Jizerské ticho*CZ
CHA
 
 
m:
EC Sidonie de L'onde Bleue*F
CHA
 
vyst:
Novák Tomáš
chov:
Elšíkovi Josef a Jaroslava
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
351
.
  Williams Bohemia Indigo*CZ
LO 18/10/CHA
*
10.4.2010
o:
CH Endy Bohemia Indigo*CZ
CHA
 
S
m:
CH Annemary Bleue Bohemia Indigo* CZ
CHA
 
vyst:
 
Elšíková Jaroslava
 
chov:
 
Elšíkovi Josef a Jaroslava
 
Kočka
352
.
  Elle Blue Wind*PL
LO 29514
*
8.4.2010
o:
GIC Djin Fizz De L'onde Bleue-Francja
CHA
 
 
m:
CH Patricie Bleue Bohemia Indigo*CZ
CHA
 
vyst:
Rygiel Ewa
chov:
Rygiel Ewa

DSP gr 1 Donský Sphynx skupina 1
Otevřená (Třída 9)
Kocour
353
.
  Myshkin Ma Don A Maja (n)
LO 6/9/DSP
*
7.9.2009
o:
Plombir Moy Champion
DSP GR3 (e)
 
S
m:
Abrakadabra's Nelly
DSP gr 1 (w)
 
vyst:
Buberová Zuzana
chov:
Buberová Zuzana
Kočka
354
.
  Masha Pyrel*SK (n)
LO 50/2009/DSP
*
5.10.2009
o:
Ninja Shining Beauty's*PL
DSP gr 1 (n 21)
 
 
m:
Henessy Sdyron*SK
DSP gr 1 (a)
 
vyst:
 
Krankušová Lenka
 
chov:
 
Murín Martin
 
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
355
.
  Astra Blue Ebolet*SK (a)
LO 205/10/DSP
*
13.11.2009
o:
IC Universe Abrakadabra's
DSP gr 5 (b 03 33)
 
N
m:
Crystal Wind Mia Witzi*SK
DSP gr 1 (a)
 
vyst:
Slezáková Lucie
chov:
Matušáková S.
356
.
  Nastasia Ma don A Maja (w)
LO 4/10/DSP
*
26.12.2009
o:
Plombir Moy Champion
DSP GR3 (e)
 
S
m:
Abrakadabra's Nelly
DSP gr 1 (w)
 
vyst:
Buberová Zuzana
chov:
Buberová Zuzana

DSP gr 5 Donský Sphynx skupina 5
Šampionů (Třída 7)
Kočka
357
.
  Mata Hari Ma Don A Maja*CZ (f 33)
LO 93/2010/DSP
*
7.9.2009
o:
Plombir Moy Champion
DSP GR3 (e)
 
 
m:
Abrakadabra's Nelly
DSP gr 1 (w)
 
vyst:
 
Klimša Lukáš
 
chov:
 
Buberová Zuzana
 
Strana
42


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

DSP GR4 Donský Sphynx
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
358
.
  Fiona Magnifico (d 03 21)
LO 7/10/DSP
*
18.12.2009
o:
CH Bruno Magnifico
DSP GR3 (d 21)
 
S
m:
Comilla Magnifico
DSP gr 5 (f 03 21 33)
 
vyst:
 
Buberová Zuzana
 
chov:
 
Petrov Kirill
 

XSH x Krátkosrsté neuznané plemeno neuznané barevné variety
Mimo soutěž (Třída 15)
Kocour
359
.
  Katrin's Curly Follio
 
*
5.6.2006
o:
CH Katrin's Egor
BRI n
 
 
m:
CH Curly lisette from Sham
XSH x
 
vyst:
Soltys Nina
chov:
Kurczewskaja
360
.
  Vrh "D"...neuvedeno
 
*
8.3.2010
o:
Jim Knopf from Sham
XSH x
 
 
m:
Kalinka from Sham
BRI g
 
vyst:
 
Soltys Nina
 
chov:
 
Soltys Nina
 

Vrhy
361
.
  Vrh "K" or Maharal
ZAŽÁDÁNO
*
5.4.2010
o:
CH Aharon z Kamenné hory*CZ
BRI b
 
S
m:
Dita or Maharal
BRI c
 
vyst:
Bergmann Daniel
chov:
Bergmann Daniel
362
.
  Vrh "A"....neuvedeno
 
*
31.5.2010
o:
Dante Gari of Moravia*CZ
BRI a
 
S
m:
CH Bubble Bil Cats*CZ
BRI c 24
 
vyst:
 
Pokorná Miroslava
 
chov:
 
Pokorná Miroslava
 
363
.
  Vrh "D" neuvedeno
ZAŽÁDÁNO
*
27.4.2010
o:
IC Ataman Kurilkot
KBL d 24
 
S
m:
Chili Agharta*CZ
KBS n 02 23
 
vyst:
Buchtová Hana
chov:
Buchtová Hana
364
.
  Vrh "A"...neuvedeno
 
*
4.5.2010
o:
FIN*Friday Jedi
SPH GR 5 (e 09 32)
 
S
m:
Kassandra Sphynx Moravia*CZ
SPH GR 3 (f)
 
vyst:
 
Richter René
 
chov:
 
Richter René
 
Strana
43


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Skupina
4
Siamské, orientální, balinéské, javánské

SIA n Siamská černá
Premior (Třída 8)
Kocour
365
.
CH Xyacant Rubelit*CZ
LO 77/8/SIA
*
15.8.2008
o:
Bacardi Isis Carpe Diem*SK
SIA w 67
 
S
m:
EC Niobe Rubelit*CZ JW DSM
SIA b
 
vyst:
 
Boušková Alena
 
chov:
 
ing. Hrušová Dagmar
 

SIA a Siamská s modrými odznaky
Otevřená (Třída 9)
Kocour
366
.
  HU*Okonor Dragon
LO 34/10/SIA
*
26.9.2009
o:
GIC Mariol's Urmel of Okonor, DSM
SIA n
 
 
m:
HU*Okonor Ciklon
SIA b 21
 
vyst:
Posoldová Dagmar
chov:
Laszlo Nemeth
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
367
.
  Aywa Komo Snape
ZAŽÁDÁNO
*
16.5.2010
o:
Koosje VanTuttés Sylvester
SIA a
 
S
m:
CH Kadife Arakan
SIA c
 
vyst:
 
Křemenová Martina
 
chov:
 
Křemenová Martina
 

SIA f Siamská s černě želvovinovými odznaky
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
368
.
  Champagne Harbour*CZ
LO 38/10/SIA
*
24.3.2010
o:
IC S*Qrowntwig Red Hot Chili Peppers
SIA d
 
S
m:
As Heaven Before Storm Harbour*CZ
OSH a
 
vyst:
Vithousová Markéta
chov:
Jánská Jitka

SIA h Siamská čokoládově želvovinová
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
369
.
  Buffy Sia Alicia*CZ
LO 31/10/SIA
*
2.3.2010
o:
IC Ferrari Jur Bedrunka*CZ
SIA d
 
N
m:
CH Dejavu Anis Bedrunka*CZ
SIA b 21
 
vyst:
Posoldová Dagmar
chov:
Posoldová Dagmar

SIA n 21 Siamská černohnědá s odznaky s kresbou
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
370
.
  Xiyannka Bluetouch*CZ
LO 3/10/SIA
*
18.11.2009
o:
IC HU*Shagio-Chen Bingó
SYS n 03
 
 
m:
EC Polaris Bluetouch*CZ JW
SIA w 67
 
vyst:
 
Babická Jana
 
chov:
 
Babická Jana
 

SIA b 21 Siamská s čokoládově žíhanými odznaky
Otevřená (Třída 9)
Kočka
371
.
  Eset My Goddess Santuario*CZ
LO 38/7/SIA
*
10.7.2007
o:
Bugatti Happy Eyes*CZ
OSH b 24
 
S
m:
CH Sweet Cats I Love Me
SIA b
 
vyst:
Bystroňová Dana
chov:
Mašek Tomáš
Strana
44


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Kastrát (Třída 10)
Kocour
372
.
  Antonio Sia Alicia*CZ
LO 52/9/SIA
*
4.9.2009
o:
IC Ferrari Jur Bedrunka*CZ
SIA d
 
 
m:
CH Dejavu Anis Bedrunka*CZ
SIA b 21
 
vyst:
 
Posoldová Dagmar
 
chov:
 
Posoldová Dagmar
 

BAL b 21 Balineská s čokoládově žíhanými odznaky
Otevřená (Třída 9)
Kočka
373
.
  Arabella Feline Grace*CZ
RX 4/9/BAL
*
27.9.2009
o:
CH Matrix av Karitzy*N
BAL b 21
 
 
m:
CH Bacardi Phraya*CZ
BAL n
 
vyst:
Dyrcová Ludmila
chov:
Čuřík J.

OSH a 25 Orientální krátkosrstá modrá ticket tabby
Otevřená (Třída 9)
Kočka
374
.
  Santuario Lucrezia Borgia, JW
ZAŽÁDÁNO
*
31.8.2009
o:
IC Hypnotique Felitan Santuario
OSH n 24
 
S
m:
Okonor Szorke
OSH a
 
vyst:
 
Křemenová Martina
 
chov:
 
Mašek Tomáš
 

OSH c 24 Orientální krátkosrstá lilová tečkovaná
Otevřená (Třída 9)
Kočka
375
.
  Ginger Ze Suché*CZ
LO 30/9/OSH
*
4.4.2009
o:
CH Dhark Ze Suché*CZ
OSH b
 
S
m:
CH Pastelka Bohemia Kastor*CZ
OSH j 24
 
vyst:
Šnorková Gabriela
chov:
Kiedroňová Dana

OSH f Orientální krátkosrstá želvovinová
Otevřená (Třída 9)
Kočka
376
.
  Cassiopeia Basbousa*CZ
LO 42/9/OSH
*
5.8.2009
o:
CH Ulfang Narsil*CZ
OSH e
 
S
m:
CH Amira Laila Basbousa*CZ, JW
SIA n
 
vyst:
Bystroňová Dana
chov:
Meziánová Sandra
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
377
.
  Rednose Sultan Chan*SK
LO 28878
*
6.11.2009
o:
Otello D'Oltremare WW09
OSH b
 
N
m:
Dunja Alarab Sultan Cah*SK
OSH f
 
vyst:
 
Money-Kyrle Monika
 
chov:
 
Bednarova+Caratozzolo Andrea+Simone
 

OSH n Orientální krátkosrstá černá
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
378
.
GIC Il Divo von Imporio*S JW
LO 4/9/OSH
*
4.11.2008
o:
Intenso-Momento von Imporio*A JW
OSH b 24
 
N
m:
Pendi Imporio*S
OSH n
 
vyst:
Dr. Stěničková Jana
chov:
Gruber Iris
Strana
45


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Interšampión (Třída 5)
Kocour
379
.
  Calenacat's Superman*D JW
LO 50/9/OSH
*
26.3.2009
o:
Klazeecats Cupido-of-Tachimas
OSH b 25
 
 
m:
Vlada Patri Sahmet
OSH a
 
vyst:
 
Bužková Petra
 
chov:
 
Dr. Arndt Ruth
 

OSH b Orientální krátkosrstá čokoládová
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
380
.
  Francesca Simon*CZ
LO 5/10/OSH
*
17.12.2009
o:
GIC Il Divo von Imporio*S JW
OSH n
 
N
m:
CH Geranie A Oriental Child*A
OSH b 24
 
vyst:
Dr. Stěničková Jana
chov:
Dr. Stěničková Jana

OSH b 24 Orientální krátkosrstá čokoládová tečkovaná
Otevřená (Třída 9)
Kocour
381
.
  Leo Jungle Light East Wind
ZAŽÁDÁNO
*
12.8.2009
o:
Aliyar du soleil Noir
SYS n 03 21
 
 
m:
Ulia Esmina East Wind
OSH c 24
 
vyst:
 
Babická Jana
 
chov:
 
Minima T.
 

OSH n 03 Orientální krátkosrstá černá bikolor
Šampionů (Třída 7)
Kočka
382
.
  Daiquiri Phraya, CZ
LO 34/9/OSH
*
17.6.2009
o:
IC Baal Gusanera*CZ
OSH b 03 24
 
S
m:
Salome z Valimaru*CZ
OSH a 25
 
vyst:
Posoldová Dagmar
chov:
Posoldová Dagmar

OSH n 24 Orientální krátkosrstá černá tečkovaná
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
383
.
  Horatio Simons*CZ
ZAŽÁDÁNO
*
2.2.2010
o:
GIC Il Divo von Imporio*S JW
OSH n
 
N
m:
IC Beyonce Simon*CZ JW
OSH n 24
 
vyst:
Halická Dominika
chov:
Dr. Stěničková Jana

SYS b 03 Seyschelská krátkosrstá čokoládová bikolor
Otevřená (Třída 9)
Kocour
384
.
  Actimel Grand Azur Barry
LO 4/9/SYS
*
29.9.2009
o:
Lesky Demikát*CZ
SYS b 03
 
S
m:
CH Xia Drahuška Simon*CZ
OSH n 24
 
vyst:
 
Maňásková Gabriela
 
chov:
 
Bužková Petra
 

SYS n 03 21 Seyschelská krátkosrstá černá bikolor s nespecifickou kresbou
Šampionů (Třída 7)
Kočka
385
.
  Dubonet rouge Phraya*CZ
LO 2/9/SYS
*
17.6.2009
o:
IC Baal Gusanera*CZ
OSH b 03 24
 
S
m:
Salome z Valimaru*CZ
OSH a 25
 
vyst:
Šnorková Gabriela
chov:
Bc. Nencková Lucie
Strana
46


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

SYS n 03 Seyschelská krátkosrstá černá bikolor
Interšampión (Třída 5)
Kocour
386
.
  Champion Bond Ari-Gan*PL
LO 20270
*
1.2.2008
o:
NCH Robin Hood Capri Jungle
SYS d 03 21
 
N
m:
CH Brooke Dream Oforsi JW
OSH n 03 24
 
vyst:
 
Money-Kyrle Monika
 
chov:
 
Wlodarscy Marzena i Dariusz
 

SYS a 03 Seyschelská krátkosrstá
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
387
.
  Shagio-Chen Amigo*HU
ZAŽÁDÁNO
*
13.3.2010
o:
Shagio-Chen Popeye
SYS n 02
 
S
m:
CH Felitan blue Balerina
OSH a
 
vyst:
Boušková Alena
chov:
Burstné Hagyárossy Éva

SYS c 03 Seyschelská krátkosrstá
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
388
.
  Shagio-Chen Candy
LO 01054
*
3.2.2010
o:
Shagio-Chen Popeye
SYS n 02
 
N
m:
Artaban's Szerafin
SIA f
 
vyst:
 
Money-Kyrle Monika
 
chov:
 
Burstné Hagyárossy Éva
 

Vrhy
389
.
  Vrh "A" ...neuvedeno
 
*
16.5.2010
o:
CH Koosje bvan Tuttes Foy Goy
SIA b
 
S
m:
CH Kadife Arakan
SIA c
 
vyst:
Křemenová Martina
chov:
Křemenová Martina
Strana
47


Mezinárodní výstava koček 21. a 22.08.2010
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
 
 
Domácí

HCL xxx Domácí dlouhosrstá
Domácí kočka (Třída 14)
Kočka
390
.
  Cherry
 
*
29.7.2002
o:
Neznám
XXX
 
S
m:
Neznám
XXX
 
vyst:
 
Popelková Ivana
 
chov:
 
Popelková Ivana
 
Veteráni (Třída 17)
Kočka
391
.
  Cherry
 
*
29.7.2002
o:
Neznám
XXX
 
S
m:
Neznám
XXX
 
vyst:
Popelková Ivana
chov:
Popelková Ivana

HCS xxx Domácí krátkosrstá Domácí krátkosrstá
Domácí kočka (Třída 14)
Kocour
392
.
  Akim
 
*
26.4.2009
o:
Neznám
XXX
 
S
m:
Neznám
XXX
 
vyst:
 
Bc. Petříková Veronika
 
chov:
 
Bc. Petříková Veronika
 
393
.
  Lucky
 
*
22.10.2008
o:
Neznám
XXX
 
S
m:
Neznám
XXX
 
vyst:
Žáková Petra
chov:
 
Kočka
394
.
  Kiki
 
*
1.5.2007
o:
Neznám
XXX
 
S
m:
Neznám
XXX
 
vyst:
Adamíková Pavla
chov:
 
395
.
  Sasha
 
*
5.5.2008
o:
Neznám
XXX
 
S
m:
Neznám
XXX
 
vyst:
 
Žáková Petra
 
chov:
 
 
 
396
.
  Milady Micka
 
*
6.6.2008
o:
Neznám
XXX
 
S
m:
Neznám
XXX
 
vyst:
Filzáková Lucie
chov:
Filzáková Lucie

DOM n Domácí černá
Veteráni (Třída 17)
Kočka
397
.
  Koksina
NEUVEDEN
*
1.7.2000
o:
neuveden
 Neuveden
 
S
m:
neuveden
 Neuvedena
 
vyst:
Útratová Zdeňka
chov:
Neuveden
Strana
48


Seznam vystavovatelů
Příjmení, jméno, titul
Adresa
Člen ZO
Stát
Číslo klece
1
Adamíková Pavla
Napajedla
ZO Brno 36
CZ
302,394
2
Adámková Jaroslava
Příbor
1. SK Ostrava
CZ
120
3
Arcanidu Nikola
Brno 21 - Řečkovice
ZO Brno 36
CZ
257,258,277
4
Arendášová Jana
Rožnov pod Radhoštěm
ZO 1. SKO
CZ
170,190,205
5
Babická Jana
Plzeň
ZO ČSCH Artemis club Plzeň
CZ
370,381
6
Barańska Barbara
 
KKF
PL
269
7
Barburská Gabriela
Havířov 4 - Suchá
ZO ČSCH 1. SKO
CZ
168,175
8
Bartoňková Ilona
Šternberk
ZO Olomouc
CZ
30
9
Baurová Lucie
Brno 16 - Žabovřesky
ZO Brno36
CZ
137
10
Bártová Jitka
Tišnov
ZO Brno 36
CZ
180,183,197
11
Benediktová Božena
Karviná 4 - Ráj
1.SKO
CZ
237
12
Bergmann Daniel
Heřmanovice
 
CZ
285,292,361
13
Bernátová Lívia
 
ZO Bratislava 1
SK
186
14
Bědroňová Petra
Ostrava 8 - Poruba
ČSCH ZO 1. SKO
CZ
42,46
15
Bialkowska Dorota
Kraków
KKF
PL
34
16
Biegun Aneta
Rybnik
Cat Club Rybnik
PL
211,213,214
17
Blahutová Marcela
Ostrava 8 - Poruba
ZO ČSCH Ostrava
CZ
260,272,275
18
Blažková Hana
 
 
CZ
337
19
Boblewska Karina
Poznaň
DCC
PL
158
20
Bocheńska Zofia
Krakow
KKF
PL
136
21
Bouchalová Monika
Osek nad Bečvou
ZO Přerov
CZ
221
22
Boušková Alena
Brno 28 - Líšeň
 
CZ
365,387
23
Brabcová Periová Nikol
Ostrava 30
ZO 1. SKO
CZ
342
24
Buberová Zuzana
 
 
CZ
353,356,358
25
Buchtová Hana
Brno 38 - Lesná
ZO Brno 36
CZ
73,363
26
Bužková Petra
Ostrava
ZO ČSCH 1.SKO
CZ
379
27
Bystroňová Dana
Ostrava 30
1.SKO
CZ
371,376
28
Celá Jana
Prostějov
ZO Olomouc
CZ
209
29
Chauturová Monika
Rychvald u Karviné
ZO Ostrava
CZ
184
30
Chodurová Jindřiška
Václavovice u Frýdku Místku
ZO Ostrava
CZ
82,84
31
Cieślik Joanna
Krakow
KKF
PL
228
32
Čelůstkovi Rudolf a Naďa
Olomouc
 
CZ
223,250
33
Červenka Radek
Šenov u Ostravy
1.SKO
CZ
191,196
34
Čudovská Taťána
Třinec 1
ZO ČSCH 1. SKO
CZ
28
35
Dariusz Lukas
Bielsko-Biala
SKMKR
PL
4,245
36
Dobrolubow-Stefaniak Monika
 
Felis Posnania
PL
74
37
Doležalová Věra
Olomouc
ZO Olomouc
CZ
97,130,145,153
38
Drevova Zuzana Ing.
 
ZO Nitra
SK
122,203
39
Dubnová Bělocká Romana
 
ZO Ostrava
CZ
322,323
40
Dyrcová Ludmila
Pardubice 3
ZO Pardubice
CZ
373
41
Elšíková Jaroslava
Radslavice
ZO ČSCH Přerov
CZ
348,351
42
Filzáková Lucie
Orlová 4- Lutyně
ZO Ostrava
CZ
49,396
43
Fischerová Martina
Praha 82 - Ďáblice
ZO Praha 4/17
CZ
200
44
Fojcik Patrycja
 
Zory
PL
308
45
Frejek Roman
Ostrava 9 - Marianské Hory
1. SK Ostrava
CZ
33,171
46
Fürst Franz + Jutta
 
KKO
A
113,149
47
Garbarz Stefania
 
KKF
PL
244
48
Gregor Vladimír
Praha 6
ZO Praha 3/3
CZ
305
49
Grzegorczyk Dorota
 
neuvedeno
PL
306
50
Halická Dominika
Senec
ZO Bratislava 3
SK
41,207,383
51
Hanáková Lenka
Mělník 1
ZO Kralupy nad Vltavou
CZ
23
52
Havlíčková Marcela
Brno 12 - Královo Pole
ZO Brno 36
CZ
286
53
Hojdarová Marie Dr.
Dačice
ZO ČSCH CBCFN
CZ
281,283,296,304
54
Hrabalová Ilona
Osek nad Bečvou
Edelkatze
CZ
343
55
Hrazdírová Lucie
Brno 44 - Soběšice
1. SKO
CZ
35
56
Hronová Božena
Polička
ZO Česká Třebová
CZ
131,146
57
Hrubá Hana
Přelouč
ZO Pardubice
CZ
66,75
58
Jančíková Galina
Zábřeh 1
ZO Olomouc
CZ
332,335
59
Janusz Katarzyna
 
KKF
PL
129
60
Jeřábková Jana
Velké Albrechtice
ZO ČSCH Ostrava
CZ
192
61
Jończak Magdalena
Wroclaw
CC Sopot
PL
101,107,115,116
Strana
49


62
Jorgensen Lisbeth + Esben
Romalt
JYRAK
DK
225,266
63
Jurečková Kristýna
Litovel
ZO Olomouc
CZ
316,320
64
Jurkiewicz-Śmidoda Magdalena
 
 
PL
230
65
Juścińska Magdalena
 
 
PL
226
66
Kainerová Věra
Ostrava
ZO ČSCH Ostrava
CZ
106,143
67
Kapturkiewicz Lucyna
Chrzanow
Krakow
PL
98,100
68
Karafiatova Tatjana
Havířov 1
ZO Ostrava
CZ
52
69
Karšulínová Soňa
Rychvald u Karviné
ZO 1. SKO
CZ
47
70
Kasar Juraj
 
ZO Nitra
SK
2
71
Kasíková Klára
Třinec 1
1.SKO
CZ
43
72
Kašpar Jaroslav
Slaný
neuvedeno
CZ
220
73
Kiedroňová Dana
Havířov 4 - Suchá
ZO ČSCH Ostrava
CZ
321,325
74
Klemšová Lenka
Bílovec 1
ZO ČSCH Ostrava
CZ
118,140,141
75
Klimša Lukáš
 
ZO Bratislava 5
SK
357
76
Kocmanová Jitka
Doubravice nad Svitavou
ZO Brno 36
CZ
32,39,206,279
77
Kočí Simona
Přerov 2
ZO Přerov
CZ
222
78
Kolářová Kristýna
Javorník u Jeseníku
ZO Zlín
CZ
247
79
Kolibárová Jaroslava Mgr.
 
Spišská Nová Ves
SK
234,254,255
80
Konečný Aleš
Vyškov 1
ZO Brno 36
CZ
99
81
Kopecká Kateřina
Zlín 1
ZO Zlín
CZ
290,291
82
Korczynska Božena
 
CCR
PL
139
83
Kořínková Andrea
Ostrava 30
ZO Ostrava
CZ
102
84
Kostrhounová Vladimíra
Krnov 1
1. SK Ostrava
CZ
128
85
Kotíková Tereza
Veselíčko u Lipníka nad Bečvo
ZO Olomouc
CZ
265,276,287
86
Koutná Eva
Bystřice pod Hostýnem 1
ZO Přerov
CZ
121
87
Kovalská Hana
Velká Polom
ZO 1.SKO
CZ
17
88
Kovář Jakub
Ostrava 8 - Poruba
1. SK Ostrava
CZ
177,188
89
Koziak Maria Katarzyna
 
LKKR
PL
31,278
90
Kozlová Markéta
Dobrá u Frýdku-Místku
ZO Ostrava
CZ
27
91
Krankušová Lenka
 
ZO Zvolen
SK
354
92
Krausová Eva
Nový Jičín 1
ZO Ostrava
CZ
229,239,243
93
Krč Jiří
Prostějov
ZO Olomouc-Prostějov
CZ
300,301
94
Křemenová Martina
Praha 98 - Kyje
ZO 1. OK Praha
CZ
367,374,389
95
Křenek Roman
Brno 39
ZO Zlín
CZ
317
96
Křešničková Irena
Hradec Králové 2
ZO ČSCH Ostrava
CZ
104
97
Kubiak Malgorzata
 
Felis Posnania
PL
69,81
98
Kubíčková Eva Alexandra
Brno 2
ZO Olomouc
CZ
252
99
Kurowiec Iveta
Rybnik
Cat Club Rybnik
PL
57,60,61,62
100
Lanzendörferová Zuzana Mgr.
Frýdek-Místek 1
ZO ČSCH 1. SKO
CZ
91,93,144
101
Lexa David
Vysoké Mýto
ZO Pardubice
CZ
92
102
Linkeová Lucie
 
ZO Praha 4/17
CZ
216
103
Lipecka Anna
 
Dream Cat's club
PL
83
104
Litvanová Miroslava
České Budějovice 10
CST České Budějovice
CZ
5,8,11
105
Lukasik Dagmara a Daria
Sosnowiec
SKMKR
PL
110,112
106
Machaczková Marie
Albrechtice u Českého Těšína
1. SKO
CZ
154,159
107
Machačová Martina Bc.
Most 3
Freya cat Ústí nad Labem
CZ
95,310
108
Machátová Nikol
Pustiměř
ZO Brno 36
CZ
231
109
Malecka Ludwika
Rybnik
SMK CC Rybnik
PL
3
110
Maňásková Gabriela
Blansko
ZO Brno 36
CZ
384
111
Marešová Marie Mgr.
 
ZO Litvnínov 5
CZ
319
112
Marklová Nikola MVDr.
Kuřim 1
ZO Brno 36
CZ
294
113
Maryszewska Barbara i Marcjanna
 
Dream Cat's Club
PL
303
114
Mertová Věra
Přerov 2
ZO ČSCH Přerov
CZ
14
115
Michalak Maja
 
SMK Zory
PL
56
116
Milaszewska Anita
Olsztyn
CLUB 4 CATS Olsztyn
PL
68
117
Miliánová Jana
Palkovice
ZO ČSCH 1. SKO
CZ
44
118
Miščíková Radka
Senice na Hané
ZO Olomouc-Prostějov
CZ
16
119
Mlynek Malgorzata
 
 
PL
87,90,126
120
Money-Kyrle Monika
 
CC Wroclaw
PL
377,386,388
121
Mulková Monika RNDr.
Rychvald u Karviné
ZO ČSCH Ostrava
CZ
249,267
122
Novák Tomáš
Kozmice u Hlučína
ZO Ostrava
CZ
350
123
Nováková Kamila
Krnov 1
ZO ČSCH Ostrava
CZ
344,345
124
Novotná Michaela
Ostrava 30
ZO 1. SKO
CZ
176
Strana
50


125
Nytrová Jana
Stonava
ZO Ostrava
CZ
263,264
126
Oleś Ewa
 
MTMK-ICF Polska
PL
138,151
127
Opatrná Alena a Klára
Praha 106
ZO Praha 8
CZ
217,219
128
Petracci Margherita
 
ANFI
I
24,26
129
Petrželová Dáša
Ostrava 30
ZO ČSCH 1. SKO
CZ
172,179,189
130
Petříková Veronika Bc.
Ostrava-Lhotka
ZO Ostrava
CZ
392
131
Pěluchová Lenka
Chlebovice
ZO Zlín
CZ
284
132
Piteráková Jitka
Olomouc
ZO Olomouc
CZ
157
133
Pivarčiová Zuzana
 
ZO Zvolen
SK
340
134