Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Strana
0


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Skupina
1
Perské a exotické

EXO n Exotická černá
Evropský premior (Třída 2)
Kočka
1
.
EP EC Miou-Miou of Black Star*SK
LO 51/2005/EXO
*
5.10.2005
o:
EC Nanuk G z Tazu*CZ DM
EXO n 03
 
 
m:
GIC Quo Vadis Terra Felis*CZ
PER a 22
 
vyst:
 
Ing. Melišová Janka
 
chov:
 
Báliková Katarína
 

EXO a Exotická modrá
Grandinterpremior (Třída 4)
Kocour
2
.
EC GIP Berentzen Blue z Thalgau*CZ
LO 37/5/EXO
*
28.2.2005
o:
EC Damián G Lady Bijou*CZ DM
PER d 03
 
 
m:
CH Fanny z Kopečku*CZ DM
EXO a
 
vyst:
Žídková Radka
chov:
Seidlerová Marta

EXO g Exotická modře želvovinová
Grandinteršampión (Třída 3)
Kočka
3
.
GIC Bonie Y-Asmine*cz
LO 224/4/EXO
*
24.9.2004
o:
EC Cimmaron De Bricassarte*CZ
EXO e 22
 
S
m:
CH Yasmine de Bricassarte*CZ
PER a 03
 
vyst:
 
Benešová Markéta
 
chov:
 
Husková Olga
 

EXO n 22 Exotická černá mramorovaná
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
4
.
  Almerians Kiss In Tabby of Kinnley
ZAŽÁDÁNO
*
1.4.2008
o:
GIC CFA CH Amadoux de Pouspardoux
EXO a 22
 
 
m:
Almerians Diamante Nero
PER n
 
vyst:
Litvanová Miroslava
chov:
Kromhout van der Meer Rina

EXO g 02 62 Exotická modře želvovinová harlekýn s oranžovýma očima
Mimo soutěž (Třída 15)
Kočka
5
.
  Mišička z Kopečku*CZ
LO 73/8/EXO
*
7.4.2008
o:
CH Eman z Kopečku*CZ
PER e
 
S
m:
Hanah Lady Bijou*CZ
EXO g 03
 
vyst:
Ježíšková Božena
chov:
Ježíšková Božena

EXO n 03 Exotická černá bikolor
Šampionů (Třída 7)
Kocour
6
.
CH Karlo Moonbeam Finch Nest*PL
LO 10347
*
25.6.2007
o:
GIC Gift Witchesland*PL
EXO n
 
N
m:
CH DT Germany's Fantastic Color
PER f 02 62
 
vyst:
 
Dariusz Lukas
 
chov:
 
Zieba Bozena
 

EXO e 03 Exotická krémová bikolor
Šampionů (Třída 7)
Kocour
7
.
CH Eliot Eszenyisis*CZ
LO 170/7/EXO
*
28.7.2007
o:
GIC Very Nice de Bricassarte*CZ
EXO a
 
S
m:
GIC Amálka od Karolky*CZ
EXO e 03 22
 
vyst:
Dr. Hojdarová Marie
chov:
Eszenyi Eva


Strana


1


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

PER n Perská černá
Evropských šampionů (Třída 1)
Kocour
8
.
EC Gugu J.J. of Kenfthis*I JW DSM
LO 528/3/PER
*
1.2.2003
o:
IC Jelliebeans Jimmy'z DM
PER d
 
S
m:
Caroline of Kenfthis*I
PER f
 
vyst:
 
Čudovská Taťána
 
chov:
 
Romano Gianmichele
 

PER a Perská modrá
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
9
.
GIC Adwin Zhao Magic Pleasure*SK
SPKM 6278/2005/PER
*
12.9.2005
o:
CH Xylofon Bohemia Bonanza*CZ
PER e
 
S
m:
IC Minetta Strieborná růže*SK
EXO a 03 24
 
vyst:
Klegová Simona
chov:
Klegová Simona
Šampionů (Třída 7)
Kočka
10
.
CH Ethien Blandiri*PL
LO 5295
*
21.5.2006
o:
IC Cyprys Panda*PL
PER n 33
 
S
m:
IC Effi Jaguarundi*PL
PER g
 
vyst:
 
Kwiecień Artur
 
chov:
 
Szybka A + H
 

PER d Perská červená
Otevřená (Třída 9)
Kocour
11
.
  S*Athelstones X-bay JW
LO 79/8/PER
*
31.8.2007
o:
S*Athelstones Miami Sunrise JW
PER n
 
N
m:
IDP*Virkvarns Dagny
EXO f 03 23
 
vyst:
Čudovská Taťána
chov:
Palson + Wester Mats + Anna-Lena

PER e Perská krémová
Interšampión (Třída 5)
Kočka
12
.
IC Zen,Tea Rose Rému-Martin*CZ
LO 525/6/PER
*
18.8.2006
o:
CH V.I.P. Rému-Martin*CZ
PER e
 
N
m:
CH Tiffany Rému-Martin*CZ
PER f
 
vyst:
Měřínská Dagmar
chov:
Frouzová Jana

PER f Perská černě želvovinová
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
13
.
  Made in Italy Obsession
ZAŽÁDÁNO
*
4.3.2008
o:
EC WW'07 Ghost of Kenfthis*I JW
PER n
 
N
m:
Mathilda of Kenfthis*I JW
PER e
 
vyst:
 
Báliková Katarína
 
chov:
 
Nardin Emanuela
 

PER g Perská modře želvovinová
Otevřená (Třída 9)
Kočka
14
.
  Gabriela Grand Diamant*CZ
RX 6/PER
*
20.7.2006
o:
Blesk Od potoků*CZ
 Neuveden
 
S
m:
CH Chardonay Aar*CZ
PER g
 
vyst:
Kroupová Jindřiška
chov:
Kroupová Jindřiška
Strana
2


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

PER ns Perská černá kouřová
Otevřená (Třída 9)
Kočka
15
.
  Fergia Lady Bijou*CZ
LO 211/6/PER
*
10.4.2006
o:
IC Urpus Lady Bijou*CZ
PER ns 03 24
 
S
m:
IC Amelia
PER ns 03 23
 
vyst:
 
Kroupová Jindřiška
 
chov:
 
JUDr. Soukenková Dagmar
 
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
16
.
  Mefisto Griffe du Chat*PL
LO 12132
*
21.10.2007
o:
IC Jings Charming Eyes*PL
PER es
 
S
m:
CH Elizabeth Telbasta*PL
PER n 03
 
vyst:
Macura Daniel
chov:
Macura Daniel

PER n 22 Perská černá mramorovaná
Otevřená (Třída 9)
Kocour
17
.
  Ronaldinho Baunty Kitty*CZ
LO 341/7/PER
*
12.7.2007
o:
GIC S*Athelstones Out of The Blue JW
PER a 22
 
N
m:
GIC S*Athelstone's Untouchable
PER n 03 22
 
vyst:
 
Čudovská Taťána
 
chov:
 
Čudovská Taťána
 
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
18
.
  Little Dream z Thalgau*CZ JW
93/8/PER
*
11.1.2008
o:
EC Rolland Lady Bijou*CZ DM
PER n 03
 
 
m:
IC Janinka Bohemia Bonanza*CZ
PER f 22
 
vyst:
Seidlerová Marta
chov:
Seidlerová Marta

PER d 23 Perská červená tygrovaná
Otevřená (Třída 9)
Kocour
19
.
  Lion z Kopečku*CZ
ZAŽÁDÁNO
*
24.6.2007
o:
CH Eman z Kopečku*CZ
PER e
 
S
m:
Vivien Lady Bijou*CZ
PER fs 24 62
 
vyst:
Ježíšková Božena
chov:
Ježíšková Božena

PER n 24 Perská černá tečkovaná
Kastrát (Třída 10)
Kočka
20
.
  D'Eden Lover Nelly (CFA)
ZAŽÁDÁNO
*
15.10.2007
o:
GC D'Eden Lover Night Owl of Kuorii (CFA)
PER n 24
 
 
m:
Kuorii Koko of D'Eden Lover (CFA)
PER n 03 24
 
vyst:
 
Litvanová Miroslava
 
chov:
 
Gaspard France + Carnevaletti
 

PER ny 22 Perská černá zlatá mramorovaná
Otevřená (Třída 9)
Kočka
21
.
  Cheryl od Potoků*CZ
LO 551/7/PER
*
12.9.2007
o:
CH Jerry Od potoků* CZ
PER ny 22
 
S
m:
CH Mary-Anne od Potoků*CZ
PER ny 22
 
vyst:
Kroupová Jindřiška
chov:
Knoblochová Miroslava
Strana
3


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

PER ns 11 Perská černá stříbřitá stínovaná
Otevřená (Třída 9)
Kocour
22
.
  Erik Ania Mine*CZ
LO 10/6/PER
*
 
o:
CH Jerry Od potoků* CZ
PER ny 22
 
S
m:
Heidi jupí Arauka*CZ
PER ns 11
 
vyst:
 
Miščíková Radka
 
chov:
 
Vršanová Soňa
 

PER n 03 Perská černá bikolor
Otevřená (Třída 9)
Kocour
23
.
  Quasar Terra Felis*CZ
LO 354/7/PER
*
28.6.2007
o:
GIC Ollivander Terra felis* CZ
PER d 22
 
 
m:
IC Boogie Terra felis*CZ
PER n 02 21
 
vyst:
Mgr. Bc. Kubíčková Vanda
chov:
Tajzichovi
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
24
.
  Qickly Rella*CZ
LO 217/8/PER
*
26.4.2008
o:
EC Rolland Lady Bijou*CZ DM
PER n 03
 
 
m:
CH Judy Rella*CZ
PER g 02 62
 
vyst:
 
Kostková Anna
 
chov:
 
Kostková Anna
 

PER a 03 Perská modrá bikolor
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
25
.
  Fine Touch of Magic Pleasure*SK
LO 6385/2008/PER
*
4.12.2007
o:
GIC Adwin Zhao Magic Pleasure*SK
PER a
 
S
m:
Rianna Soo Sweet Strieborná ruža*SK
EXO a 03
 
vyst:
Klegová Simona
chov:
Klegová Simona
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
26
.
  Quotter Rella*CZ
LO 218/8/PER
*
26.4.2008
o:
EC Rolland Lady Bijou*CZ DM
PER n 03
 
 
m:
CH Judy Rella*CZ
PER g 02 62
 
vyst:
Kostková Anna
chov:
Kostková Anna

PER e 03 Perská krémová bikolor
Šampionů (Třída 7)
Kočka
27
.
CH Uljana Granát*CZ
LO 603/7/PER
*
6.9.2007
o:
CH Oreo Granát*CZ
PER e 03 22
 
 
m:
GIC Wollebol Wayomie
PER g 02
 
vyst:
 
Slabý Jiří
 
chov:
 
Slabý Jiří
 
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
28
.
  Go-Go of Magic Pleasure*SK
LO 6392/2008/PER
*
6.3.2008
o:
GIC Adwin Zhao Magic Pleasure*SK
PER a
 
S
m:
CH Walencja Telbasta*PL
PER g 02 21
 
vyst:
Klegová Simona
chov:
Klegová Simona

PER g 03 Perská modře želvovinová bikolor
Otevřená (Třída 9)
Kočka
29
.
  Daphe Dolce of Eszenyisis*CZ
LO 41/7/PER
*
 
o:
Cairo Bagira*PL
PER e 02 62
 
S
m:
IC Royal Heaven Kinnley*CZ
EXO a 03
 
vyst:
Benešová Markéta
chov:
Eszenyi Eva
Strana
4


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
30
.
  Hospedaira la Capucino*CZ
LO 649/7/PER
*
29.9.2007
o:
EC Steve Eva-Vlasta* CZ
PER e 02 62
 
 
m:
IC Wata Gashi Remu-Martin*CZ
PER g 03
 
vyst:
 
Slabý Jiří
 
chov:
 
Maťha Rudolf
 

PER n 01 21 Perská černá van s nespecifickou kresbou
Otevřená (Třída 9)
Kočka
31
.
  Charlie Brown Tabby Sisinés*CZ
LO 273/7/PER
*
19.5.2007
o:
EC Rolland Lady Bijou*CZ DM
PER n 03
 
 
m:
GIC Barbarella G Rella*CZ
PER n 03 23
 
vyst:
Seidlerová Marta
chov:
Seidlerová Sylvie

PER a 01 Perská modrá van
Šampionů (Třída 7)
Kocour
32
.
CH Ulrik Granát*CZ
LO 601/7/PER
*
6.9.2007
o:
CH Oreo Granát*CZ
PER e 03 22
 
 
m:
GIC Wollebol Wayomie
PER g 02
 
vyst:
 
Slabý Jiří
 
chov:
 
Slabý Jiří
 

PER n 02 62 Perská černá harlekýn s oranžovýma očima
Interšampión (Třída 5)
Kocour
33
.
IC PL*Bagira O'hara Lynn Legacy
LO 13121
*
2.2.2007
o:
IC S*Apple Pie's Mr. Vivaldi of Bagira
PER d 02 62
 
S
m:
S*Prima Vera's O'hara Lynn
PER n 01
 
vyst:
Gantowska Anna
chov:
Pagowska Iwona

PER n 02 21 62 Perská černá hárlekýn s nespecifickou krestou s oranžovýma očima
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
34
.
  Osiris Lady Bijou*CZ
ZAŽÁDÁNO
*
4.4.2008
o:
IC Urphus Lady Bijou*CZ
PER ns 03 23
 
 
m:
IC Amelia
PER ns 03 23
 
vyst:
JUDr. Soukenková Dagmar
chov:
JUDr. Soukenková Dagmar

PER d 03 22 Perská červená mramorovaná bikolor
Otevřená (Třída 9)
Kočka
35
.
  Carleta Ticián*CZ
LO 323/7/PER
*
11.7.2007
o:
CH Wendy Kerůž*CZ
PER d 03 22
 
S
m:
GIC Kerry Blue Terra felis*CZ
PER g 03 22
 
vyst:
 
Mertová Věra
 
chov:
 
Mertová Věra
 
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
36
.
  Lover for Velvet z Thalgau*CZ
LO 94/8/PER
*
11.1.2008
o:
EC Rolland Lady Bijou*CZ DM
PER n 03
 
 
m:
IC Janinka Bohemia Bonanza*CZ
PER f 22
 
vyst:
Skokanová Dana
chov:
Seidlerová Marta

PER f 03 22 Perská černě želvovinová mramorovaná bikolor
Evropských šampionů (Třída 1)
Kočka
37
.
EC Ofelie Lady Bijou* CZ JW
LO 1065/2/PER
*
1.10.2002
o:
EC Joe Brown Jamar*CZ DM
PER n 22
 
 
m:
CH Jacqueline Lady Bijou*CZ DM
PER fs 03 23
 
vyst:
Čudovská Taťána
chov:
JUDr. Soukenková Dagmar
Strana
5


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

PER ns 03 Perská černá kouřová bikolor
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
38
.
  Paddy Lady Bijou*CZ
ZAŽÁDÁNO
*
26.4.2008
o:
IC Urphus Lady Bijou*CZ
PER ns 03 23
 
 
m:
IC Dulcinea G Lady Bijou*CZ DM
PER f 03
 
vyst:
 
JUDr. Soukenková Dagmar
 
chov:
 
JUDr. Soukenková Dagmar
 

PER as 03 24 Perská modrá stříbřitá tečkovaná bikolor
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
39
.
  Perry Lady Bijou*CZ
ZAŽÁDÁNO
*
26.4.2008
o:
IC Urphus Lady Bijou*CZ
PER ns 03 23
 
 
m:
IC Dulcinea G Lady Bijou*CZ DM
PER f 03
 
vyst:
JUDr. Soukenková Dagmar
chov:
JUDr. Soukenková Dagmar

PER a 33 Perská s modrými odznaky
Interšampión (Třída 5)
Kocour
40
.
CH Emillio Megicats*PL
LO 6810
*
20.10.2006
o:
GIC Bukiet Norel*PL
PER n 33
 
S
m:
CH Desire Klejnot Nilu*PL
PER a 33
 
vyst:
 
Wiśniewska Eva
 
chov:
 
Neuveden
 

Vrhy
41
.
  Vrh "N"
ZAŽÁDÁNO
*
1.5.2008
o:
Osvald Pirillo* CZ
PER ny 22
 
 
m:
CH Aida od Potoků*CZ
PER ny 22
 
vyst:
Vršanová Soňa
chov:
Vršanová Soňa
Strana
6


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Skupina
2
Polodlouhosrsté

SIB GR 3 Sibiřská skupina 3
Otevřená (Třída 9)
Kočka
42
.
  Beilis Sibermain*CZ (n 23)
LO 74/7/SIB
*
9.4.2007
o:
CH Isztar z Saskiej Kepy*CZ
SIB GR 7 (ns 24)
 
 
m:
CH Berta Snowdropcat*CZ
SIB GR 6 (f 09)
 
vyst:
 
Frejek Roman
 
chov:
 
Miliánová Jana
 
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
43
.
  Draco Aldomara*Pl (n 23)
LO 14146
*
9.3.2008
o:
IC Dimitri z Kufra Carycy*PL
SIB GR 3 (n 23)
 
N
m:
Dushechka Angara-Sib*RU
SIB GR 3 (n 24)
 
vyst:
Hajduk Sylwia
chov:
Jarzab Marcin
Kočka
44
.
  Diamona Aldomara*PL (n 24)
LO 14148
*
9.3.2008
o:
IC Dimitri z Kufra Carycy*PL
SIB GR 3 (n 23)
 
N
m:
Dushechka Angara-Sib*RU
SIB GR 3 (n 24)
 
vyst:
 
Hajduk Sylwia
 
chov:
 
Jarzab Marcin
 

SIB GR 4 Sibiřská skupina 4
Otevřená (Třída 9)
Kocour
45
.
  Akim Sibermain*CZ (n 09 24)
RX 14/6/SIB
*
12.3.2006
o:
CH Isztar z Saskiej Kepy*CZ
SIB GR 7 (ns 24)
 
N
m:
CH Berta Snowdropcat*CZ
SIB GR 6 (f 09)
 
vyst:
Miliánová Jana
chov:
Miliánová Jana
Kastrát (Třída 10)
Kocour
46
.
IC Matouš z Tichého údolí*CZ (a 09 24)
LO 10/7/SIB
*
26.11.2006
o:
EC Nikita Dauria (WCF)
SIB GR 8 (ds 09 24)
 
N
m:
Ksenie de Glemur
SIB GR 6 (f 09)
 
vyst:
MUDr. Suská Jitka
chov:
Kaněrovi Jan a Michal

SIB GR 5 Sibiřská skupina 5
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
47
.
  Fidorka Česká Sibiř*CZ (fy 24)
LO 75/8/SIB
*
7.4.2008
o:
CH Amur ze sovína*CZ
SIB GR 4 (n 09 24)
 
 
m:
GIC FIN*Minnilan Kiss me
SIB GR 8 (fs 09 23)
 
vyst:
 
Kasíková Klára
 
chov:
 
Škaloudová Lada
 
48
.
  Elsa Sibermain*CZ (f 24)
LO 43/8/SIB
*
22.2.2008
o:
CH Isztar z Saskiej Kepy*CZ
SIB GR 7 (ns 24)
 
N
m:
CH Berta Snowdropcat*CZ
SIB GR 6 (f 09)
 
vyst:
Miliánová Jana
chov:
Miliánová Jana
49
.
  Limonka Marcowe Migdaly*PL (g 23)
RX 1533
*
26.4.2008
o:
CH Aris Syberjon*PL
SIB GR 7 (ds)
 
N
m:
CH Empatia ekwiwal*PL
SIB GR 3 (a 23)
 
vyst:
Bialkowska Dorota
chov:
Bialkowska Dorota
Strana
7


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

SIB GR 7 Sibiřská skupina 7
Šampionů (Třída 7)
Kočka
50
.
CH Pienotchka z Dworku Bojara*PL (fs 24)
LO 8930
*
28.3.2007
o:
CH Isztar z Saskiej Kepy*CZ
SIB GR 7 (ns 24)
 
 
m:
GIC Irmina z Dworku Bojara*PL
SIB GR 6 (d 09 23)
 
vyst:
 
Gudaja Natalia
 
chov:
 
Telega J. J.
 
Otevřená (Třída 9)
Kočka
51
.
  Enchilada Charmed Cats*CZ (ns)
RX 30/7/SIB
*
7.7.2007
o:
CH Uspekh Valenvic (WCF)
SIB GR 7 (ns 23)
 
N
m:
Anna Aurora Charmed Cats*CZ
SIB GR 5 (f)
 
vyst:
Bědroňová Petra
chov:
Bědroňová Petra
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
52
.
  Oskar z Tichého údolí*CZ (ns 24)
LO 19/8/SIB
*
23.12.2007
o:
EC Nikita Dauria (WCF)
SIB GR 8 (ds 09 24)
 
N
m:
EC Amálka z Tichého údolí*CZ
SIB GR 7 (ns 23)
 
vyst:
 
Bědroňová Petra
 
chov:
 
Kaněrovi Jan a Michal
 

SIB x Sibiřská neuznané barevné variety
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
53
.
  Coco Neva Syberiana*PL (n 09 33)
RX 1568
*
17.4.2008
o:
Siemien Sineglazyj Angiel
SIB x ()
 
 
m:
Giggi Neva Syberiana
SIB x ()
 
vyst:
Kwiatkowska Teresa
chov:
Kwiatkowska Teresa
54
.
  Casper Neva Syberiana*PL
RX 1568
*
17.4.2008
o:
Siemien Sineglazyj Angiel
SIB x ()
 
 
m:
Giggi Neva Syberiana
SIB x ()
 
vyst:
Kwiatkowska Teresa
chov:
Kwiatkowska Teresa

SBI n Birma černá
Interšampión (Třída 5)
Kocour
55
.
GIC Arash Winni*PL
LO 6362
*
3.2.2006
o:
CH Anderw Nezne Pohlazeni*CZ
SBI a
 
 
m:
CH Winni Nin-Ti*PL
SBI n
 
vyst:
 
Kochalska Dorota
 
chov:
 
Derbich Anna a Leszek
 

SBI a Birma modrá
Interšampión (Třída 5)
Kocour
56
.
IC Odysseus von der Rosenterrasse
LO 10687
*
16.4.2007
o:
Merlin of Living Diamond
SBI n
 
S
m:
Santana von der Katzenfeiheit
SBI c
 
vyst:
Piwowar Krzystof
chov:
Herzog Simone

SBI e 21 Birma krémová s nespecifickou kresbou
Šampionů (Třída 7)
Kocour
57
.
CH Adonis Blue Harmony
LO 41/2007/SBI
*
6.2.2007
o:
GIC Anubis Blue Harmony
SBI a
 
N
m:
GIC happy v. d. Niedeheide
SBI d 21
 
vyst:
Kurowiec Iveta
chov:
Ing. Jurasova Tatiana




Strana




8


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

NFO GR 2 Norská lesní skupina 2
Evropských šampionů (Třída 1)
Kocour
58
.
EC Amareoth Forest Eyes* PL (n 09)
SHKRP LO 17885
*
22.7.2004
o:
EC Dino Aniro* PL
NFO GR 6 (d 09 23)
 
 
m:
GIC Festa Orloffa de Kaaba* PL
NFO GR 6 (f 09 23)
 
vyst:
 
Biskupska Dorota
 
chov:
 
Biskupska Dorota
 
Šampionů (Třída 7)
Kocour
59
.
CH Baldur Artchur*PL (a 09)
LO 8469
*
8.3.2007
o:
CH Bagins Angata
NFO GR 3 (a 23)
 
 
m:
CH Arvena
NFO GR 4 (a 09 23)
 
vyst:
Sett Karolina
chov:
Lalik Beata
Kočka
60
.
CH Ethel Mo Cushle*PL (n 09)
LO 4896
*
24.4.2006
o:
EC Cerutti El Retiro*PL
NFO GR 1 (n)
 
 
m:
IC Giovanna Aniro*PL
NFO GR 6 (f 09)
 
vyst:
 
Kalicińska-Oblicka Anna
 
chov:
 
Neuveden
 

NFO GR 3 Norská lesní skupina 3
Šampionů (Třída 7)
Kočka
61
.
CH Ala Artchur*PL (a 23)
LO 8472
*
10.3.2007
o:
CH Bagins Angata
NFO GR 3 (a 23)
 
 
m:
CH Clarisa Drattini
NFO GR 4 (a 09 23)
 
vyst:
Sett Karolina
chov:
Lalik Beata

NFO GR 4 Norská lesní skupina 4
Interšampión (Třída 5)
Kocour
62
.
IC Andre Karodok*PL (n 09 22)
LO 8/2006/NFO
*
21.2.2006
o:
EC Afjord´s Cyrano
NFO GR 4 (n 09 23)
 
 
m:
IC Tiran's Utrolige Molly
NFO GR 4 (n 09 22)
 
vyst:
Kysucká Elena
chov:
Grabara Roman
Šampionů (Třída 7)
Kočka
63
.
CH Uppsala Chilemon*PL (n 09 22)
LO 3805
*
20.5.2005
o:
EC Cerutti El Retiro*PL
NFO GR 1 (n)
 
S
m:
GIC Roxanne Chilemon*PL
NFO GR 6 (g 09 23)
 
vyst:
 
Pietyra Cecylia
 
chov:
 
Chilewicz Monika
 
64
.
CH Darja NFO Moravia*CZ (n 09 23)
LO 17/7/NFO
*
22.7.2007
o:
IC Atilla Maggot*PL
NFO GR 4 (n 09 23)
 
 
m:
Finesia Dajatera*PL
NFO GR 6 (f 09 24)
 
vyst:
Šustrová Markéta
chov:
Bělohubek Vladimír
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
65
.
  Ben Alfa Blueskotka*PL (n 03 23)
LO 13505
*
23.1.2008
o:
EC Nikolas Zwyciezca Troli*PL
NFO GR 2 (n 09)
 
S
m:
Bonnie Blue Tygrysy Polnocy*PL
NFO GR 2 (a 09)
 
vyst:
Szutran Teresa
chov:
Szutran Teresa
Strana
9


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
66
.
  Bernet Blueskotka*PL (n 03 22)
LO 13506
*
23.1.2008
o:
EC Nikolas Zwyciezca Troli*PL
NFO GR 2 (n 09)
 
S
m:
Bonnie Blue Tygrysy Polnocy*PL
NFO GR 2 (a 09)
 
vyst:
 
Szutran Teresa
 
chov:
 
Szutran Teresa
 
67
.
  Beatus Blueskotka*PL (n 09 22)
LO 13504
*
23.1.2008
o:
EC Nikolas Zwyciezca Troli*PL
NFO GR 2 (n 09)
 
N
m:
Bonnie Blue Tygrysy Polnocy*PL
NFO GR 2 (a 09)
 
vyst:
Szutran Teresa
chov:
Szutran Teresa
68
.
  Beautiful Astra Coeli*CZ (n 03 23)
LO 9/8/NFO
*
18.1.2008
o:
CH Florenss Forest Eyes*PL
NFO GR 6 (e 09 24)
 
N
m:
Funny Girl od Věže*CZ
NFO GR 2 (n 03)
 
vyst:
 
Kubíková Blanka
 
chov:
 
Neuveden
 
Kočka
69
.
  Annike von Lacman*CZ (n 09 24)
LO 17/2008/NFO
*
23.11.2007
o:
EC Old Possum's Zulus
NFO GR 3 (n 23)
 
 
m:
IC Elais Gatta*PL
NFO GR 4 (n 09 23)
 
vyst:
Kysucká Elena
chov:
Lacmanová Andrea

NFO GR 5 Norská lesní skupina 5
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
70
.
  Aretha F. Groove Armada*PL (f 22)
LO 12924
*
21.11.2007
o:
GIC S*Zygot´s Frisco
NFO GR 5 (d 22)
 
 
m:
CH Ethel Mo Cushle*PL
NFO GR 2 (n 09)
 
vyst:
Kalicińska-Oblicka Anna
chov:
Kalicińska-Oblicka Anna
71
.
  Armada Goove Armada*PL (f 22)
LO 12922
*
21.11.2007
o:
GIC S*Zygot´s Frisco
NFO GR 5 (d 22)
 
 
m:
CH Ethel Mo Cushle*PL
NFO GR 2 (n 09)
 
vyst:
 
Kalicińska-Oblicka Anna
 
chov:
 
Kalicińska-Oblicka Anna
 

NFO GR 6 Norská lesní skupina 6
Evropských šampionů (Třída 1)
Kočka
72
.
EC Edolia Forest Eyes*PL (f 09)
518/CCW/07
*
8.5.2006
o:
GIC Ibsen von Freya-Asgard
NFO GR 6 (d 09 22)
 
 
m:
EC Annabel Forest Eyes* PL
NFO GR 5 (f 23)
 
vyst:
Biskupska Dorota
chov:
Biskupska Dorota
Interšampión (Třída 5)
Kočka
73
.
IC Coca Clanad*PL (f 09 23)
 
*
 
o:
IC DK*Huldrenissen´s Calvin Klein DM
NFO GR 6 (d 09 23)
 
 
m:
CH Solterona De La Cachorteba
NFO GR 6 (f 09 22)
 
vyst:
Biskupska Dorota
chov:
Dzialowska Grazyna
Šampionů (Třída 7)
Kocour
74
.
CH S*Zimexis Phoebus Tristar (e 09 22)
LO 37/7/NFO
*
31.5.2007
o:
EC S*Tassajara's Sir Murphy
NFO GR 2 (n 03)
 
 
m:
EC SW S*Aristo Limaz Shiva Sandra
NFO GR 5 (g 24)
 
vyst:
 
Seidlová+Malaga Monika+Grazyna
 
chov:
 
Allard Helle + Daniella
 
75
.
  Celt Arka Žulawska*PL (d 09 23)
LO 9773
*
3.6.2008
o:
IC Baak Kotyani*PL
NFO GR 8 (ds 09 22)
 
 
m:
Bessi Angata*PL
NFO GR 5 (g 23)
 
vyst:
Kocikowska Božena
chov:
Grzegorzewska Magdalena
Strana
10


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Kočka
76
.
CH Brigitte Slodki Urvis*PL (f 09 22)
LO 6813
*
14.11.2006
o:
IC S*Micehunter's Keith Flint
NFO GR 5 (d)
 
 
m:
CH Kaya Special Duszek Lasu*PL
NFO GR 4 (n 09 22)
 
vyst:
 
Rogala Katarzyna
 
chov:
 
Zelasko Barbara
 
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
77
.
  Amanda Lear Groove Armada*PL (f 09 22)
LO 12923
*
21.11.2007
o:
GIC S*Zygot´s Frisco
NFO GR 5 (d 22)
 
 
m:
CH Ethel Mo Cushle*PL
NFO GR 2 (n 09)
 
vyst:
Kalicińska-Oblicka Anna
chov:
Kalicińska-Oblicka Anna

NFO GR 7 Norská lesní skupina 7
Šampionů (Třída 7)
Kocour
78
.
CH Hanga Dajaatera*PL (fs 24 62)
LO 10261
*
27.6.2007
o:
EC Old Possum's Zulus
NFO GR 3 (n 23)
 
 
m:
IC Bafi aniro*PL
NFO GR 7 (ds)
 
vyst:
 
Kocikowska Božena
 
chov:
 
Wróblewska + Biernat Teresa + Dajana
 

MCO GR 1 Mainská mývalí skupina 1
Interšampión (Třída 5)
Kocour
79
.
  Viggo Carriecoon (a)
LO 8394
*
13.2.2007
o:
DK*Doanto's Luchino
MCO GR 7 (ns)
 
N
m:
IC DK*Castle Rock Play Misty For Me
MCO GR 1 (a)
 
vyst:
Filipczyk Malgorzata
chov:
Lachmacka Anna
Šampionů (Třída 7)
Kočka
80
.
CH Calineczka Koty Doroty*PL (a)
LO 11423
*
31.8.2007
o:
Hummer Duch Ekstazy*PL
MCO GR 1 (n)
 
 
m:
Brina Amloevajz*PL
MCO GR 5 (g 22)
 
vyst:
Jurczynska-Oleyniuk Dorota
chov:
Jurczynska-Oleyniuk Dorota

MCO GR 2 Mainská mývalí skupina 2
Interšampión (Třída 5)
Kocour
81
.
IC Homer Sopocisko*PL (n 09)
LO 7776
*
24.9.2006
o:
L'ets Go Crazy Prince of Maine
MCO GR 8 (ns 09 23)
 
 
m:
Bella Donna Blue Maine*PL
MCO Neuvedena
 
vyst:
 
Jarczok Anna
 
chov:
 
Pawelczyk Harbul Ewa
 
82
.
IC Akord Frotka*PL (a 09)
LO 11526
*
14.7.2007
o:
GIC Elvis Sopocisko*PL
MCO GR 6 (d 09 22)
 
 
m:
Saskakhan's Sweet Mystery
MCO GR 5 (f)
 
vyst:
Meljon-Pilawa Jolanta
chov:
Maliszewscy Maciej i Agnieszka
Kočka
83
.
IC DK*Ankicoon's Colombine (a 09)
LO 145034
*
21.11.2006
o:
DK*Ankicoon's Sweet Hope of Future
MCO GR 3 (n 22)
 
S
m:
DK*Ankicoon's Daisy
MCO GR 2 (a 09)
 
vyst:
Stroba Joanna
chov:
Paulsen Ann
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
84
.
  Explorer's Berryl*D (a 09)
ZAŽÁDÁNO
*
8.4.2008
o:
Balou of the Guilty Clan*D
MCO GR 8 (as 09 22)
 
 
m:
Badyuxha T'Only You*D
MCO GR 6 (f 09)
 
vyst:
 
Mgr. Lanzendörferová Zuzana
 
chov:
 
Heckmann Doris
 
Strana
11


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
85
.
  Gandalf Gery Canis Minor*CZ (n 09)
ZAŽÁDÁNO
*
5.5.2008
o:
Kismet of Beauty Wizards
MCO GR 4 (a 09 23)
 
 
m:
CH D*Tammany's Kleopatra
MCO GR 8 (ns 09 24)
 
vyst:
 
Šindelářová Marie
 
chov:
 
Šindelářová Marie
 
Kočka
86
.
  Electra Black Sante d Orsy (n 09)
LO 467/8/MCO
*
26.4.2008
o:
GIC Jeremi White Mellow Goliath*CZ
MCO GR 4 (n 09 22)
 
 
m:
Nina Ricci Sante d Orsy
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
Zemanovy R+D
chov:
Zemanovy R+D

MCO GR 3 Mainská mývalí skupina 3
Interšampión (Třída 5)
Kocour
87
.
IC Tala-Minowis King Coon (n 22)
LO 728/7/MCO
*
7.5.2007
o:
EC Xeros of Koi Pond
MCO GR 4 (n 09 22)
 
 
m:
Super-Star's Indiana
MCO GR 3 (n 22)
 
vyst:
 
Kainerová Věra
 
chov:
 
Kainerová Věra
 
88
.
IC Sebastien Sante d' Orsy*CZ (n 22)
LO 410/7/MCO
*
4.4.2007
o:
EC Trapper of Midnight Colony*CZ
MCO GR 5 (d 22)
 
 
m:
Arwen ze Stassow
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
Šindelářová Marie
chov:
Zemanovy R+D
Šampionů (Třída 7)
Kocour
89
.
CH Borgia Cesare Di Corleone Coon*CZ (a 22)
LO 402/7/MCO
*
22.4.2007
o:
GIC Dunbar z Matrixu*CZ
MCO GR 6 (d 09 22)
 
 
m:
Danae Main Bastet*CZ
MCO GR 5 (g 22)
 
vyst:
Moudří David a Žaneta
chov:
Moudří David a Žaneta
90
.
CH Expensive Present of Gentle Lions*CZ (n 22)
LO 143/6/MCO
*
23.1.2006
o:
DK*Mountaineer's Last Mohegan
MCO GR 1 (n)
 
N
m:
Racoone's Dark Angel
MCO GR 3 (n 24)
 
vyst:
 
Mgr. Štíhlová Zdeňka
 
chov:
 
Kubová Lenka
 
Otevřená (Třída 9)
Kočka
91
.
  Nanccy Wiki-Black*PL (a 22)
LO 617/7/MCO
*
21.5.2007
o:
EC FIN*Escape's Poker Face JW
MCO GR 3 (n 22)
 
 
m:
GIC DK*Dantos Liv Tyler
MCO GR 3 (a 23)
 
vyst:
Zemanovy R+D
chov:
Adamczyk Anna
92
.
  Ophelia of Gentle Lions*CZ (n 22)
LO 133/3/MCO
*
24.4.2003
o:
GIC Langsteich's C.C.Top (RCC)
MCO GR 4 (n 09 22)
 
S
m:
IC Sumapons Lavinia
MCO GR 4 (n 09 22)
 
vyst:
Mgr. Štíhlová Zdeňka
chov:
Kubová Lenka
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
93
.
  Magic Prince of Beyrouth*CZ (n 22)
LO 100/8/MCO
*
19.12.2007
o:
Table Dancer of Black Youcon Cats JW
MCO GR 3 (n 23)
 
 
m:
GIC Diana of Beyrouth*CZ
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
 
El Khaledovi Y. a L.
 
chov:
 
El Khaledovi Y. a L.
 
Kočka
94
.
  Cherillyn Rose Baccaradoon*CZ (n 22)
LO 245/8/MCO
*
9.2.2008
o:
Hispanocoon - E Shogun
MCO GR 3 (n 22)
 
S
m:
Catya Markie Hairy Hope*CZ
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
Valtrová Jana
chov:
Kainerová Věra
Strana
12


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
95
.
  (N) Merridancers Ordelia of Alfarcoon*PL (n 22)
LO 14135
*
11.12.2007
o:
CH (N) Merridancers Fellow
MCO GR 1 (a)
 
 
m:
(N) Merridancers Faith Hill
MCO GR 3 (n 24)
 
vyst:
 
Jończak Magdalena
 
chov:
 
Hoyer Kathe
 
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
96
.
  Valentino Rossi od Vajgaru*CZ (n 22)
LO 242/8/MCO
*
17.2.2008
o:
IC DK Mountaineer's Gobi
MCO GR 7 (ds 22)
 
 
m:
CH Miss Daisy od Vajgaru*CZ
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
Snášelová Petra
chov:
Matlasová Dobroslava
97
.
  Cadet Basil of Vingilot*CZ (a 23)
LO 295/8/MCO
*
4.3.2008
o:
IC Energy of Rainbow Valley*CZ
MCO GR 4 (a 09 22)
 
 
m:
Galaxy Beyrouth*CZ
MCO GR 5 (g 23)
 
vyst:
 
Janků Ivana
 
chov:
 
Janků Michaela
 
Kočka
98
.
  Heriette of Pábení*CZ (n 23)
LO 415/8/MCO
*
21.2.2008
o:
GIC Dragon Main Bastet*CZ JW
MCO GR 3 (a 23)
 
 
m:
Lilly-Ana od Vajgaru*CZ
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
Klemšová Lenka
chov:
Klemšová Lenka

MCO GR 4 Mainská mývalí skupina 4
Interšampión (Třída 5)
Kocour
99
.
IC Pegas Od Vajgaru*CZ (n 09 22)
LO 96/7/MCO
*
29.10.2006
o:
IC Gobi Mountaineer's*DK
MCO GR 7 (ds 22)
 
 
m:
GIC Alabaster Queen Bay Maine Treasures
MCO GR 4 (n 09 22)
 
vyst:
Šindelářová Marie
chov:
Matlasová Dobroslava
Kočka
100
.
IC Mimalaya Jastrzebiec*PL (n 09 22)
LO 5797
*
28.6.2006
o:
CH Agat Jackcoona*PL
MCO GR 3 (n 22)
 
 
m:
Ginger Star z Ankary*PL
MCO GR 6 (f 09 22)
 
vyst:
 
Banasiak Krystyna
 
chov:
 
Banasiak Krystyna
 
Šampionů (Třída 7)
Kocour
101
.
  Odin Loving Bear*CZ (n 09 22)
LO 247/2008/MCO
*
26.2.2007
o:
GIC Adventhill Andover
MCO GR 3 (n 22)
 
S
m:
IC Ibbie Lavender Love*PL
MCO GR 3 (n 22)
 
vyst:
Frčková Jana
chov:
Končinských Eva a Pavel
Kočka
102
.
CH Penogacats Xully of Alfarcoon*PL (n 09 24)
LO 11847
*
11.7.2007
o:
QGC RW Mainette double Dating Dylan
MCO GR 4 (n 09 22)
 
 
m:
Lowriders Daydream
MCO GR 2 (a 09)
 
vyst:
Jończak Magdalena
chov:
Garbe Petra
Otevřená (Třída 9)
Kočka
103
.
  Dorothy Ginkgo Leaf*CZ (n 09 22)
LO 745/7/MCO
*
8.9.2007
o:
GIC Aurick New of Hairy Hope*CZ
MCO GR 4 (n 09 23)
 
N
m:
Agáta Ginkgo Leaf* CZ
MCO GR 1 (n)
 
vyst:
 
Fialova Šárka
 
chov:
 
Fialova Šárka
 
104
.
  Isabela Alea Alabastra*CZ (n 09 22)
LO 24/8/MCO
*
25.9.2007
o:
Tarzan of Midnight Colony*CZ
MCO GR 3 (n 22)
 
S
m:
Melody Maiden Hairy Majesty*CZ
MCO GR 6 (f 09 23)
 
vyst:
Boháčová Kateřina
chov:
Hásková Alena
Strana
13


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
105
.
  Jolly Juliet Hairy Majesty*CZ (n 09 22)
LO 131/5/MCO
*
17.3.2005
o:
GIC Aurick New of Hairy Hope*CZ
MCO GR 4 (n 09 23)
 
 
m:
CH Anna Amelia*PL
MCO GR 7 (fs 22)
 
vyst:
 
Holubová Lenka
 
chov:
 
Neuveden
 
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
106
.
  Omar Abicoon*PL (n 03 23)
ZAŽÁDÁNO
*
7.1.2008
o:
Eco Blue Abicoon*PL
MCO Neuveden
 
S
m:
Extasy Eternity Aqua Cat's*DE
MCO Neuvedena
 
vyst:
Zajac Monika
chov:
Neuveden
Kočka
107
.
  Bat-Sheva Queen of Vingilot*CZ (a 09 22)
LO 305/8/MCO
*
8.2.2008
o:
IC Energy of Rainbow Valley*CZ
MCO GR 4 (a 09 22)
 
 
m:
April Jesco of Vingilot*CZ
MCO GR 6 (g 09 23)
 
vyst:
 
Janků Ivana
 
chov:
 
Janků Michaela
 
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
108
.
  Oldmillriver's Casanova (a 09 22)
ZAŽÁDÁNO
*
4.6.2008
o:
Lowrides Eastwood
MCO GR 6 (e 09 22)
 
N
m:
Nastasia of Danube River
MCO GR 6 (gs 09 21)
 
vyst:
Křešničková Irena
chov:
Bauch Astrid
109
.
  Rahjah Supernova*IT (n 09 23)
LO 456/8/MCO
*
5.3.2008
o:
IC Justcoons Cross Fire*D
MCO GR 6 (d 09 23)
 
 
m:
Miss Nicaragua*IT
MCO GR 2 (n 09)
 
vyst:
MUDr. Choulíková Walentina
chov:
Muscianese S.

MCO GR 5 Mainská mývalí skupina 5
Grandinteršampión (Třída 3)
Kočka
110
.
GIC Diana of Beyrouth*CZ (f 22)
LO 306/6/MCO
*
20.4.2006
o:
IC Beyrouth Cat Cabaret*PL JW
MCO GR 5 (d 22)
 
 
m:
Paradiseland's Sweet Dreams
MCO GR 3 (n 24)
 
vyst:
 
El Khaledovi Y. a L.
 
chov:
 
El Khaledovi Y. a L.
 
Interšampión (Třída 5)
Kočka
111
.
IC Di Capiros Kiss Arkiza*PL (d 22)
NEUVEDENO
*
24.8.2006
o:
DK*Sujos Elizabeth Hurley
MCO GR 6 (g 09)
 
 
m:
GIC (N) Merridancer's Hellfire
MCO GR 5 (d 22)
 
vyst:
Zajac Monika
chov:
Neuveden
Šampionů (Třída 7)
Kocour
112
.
CH Jantar Sall of Merrity Cats*CZ (d 22)
LO 11020
*
3.1.2007
o:
IC Barclay Cat Cabaret* PL
MCO GR 5 (d 22)
 
 
m:
CH DK*Aloa's Long Legged Sally
MCO GR 5 (f)
 
vyst:
Banasiak Krystyna
chov:
Chylová Ludmila
113
.
  Dominik Alantos*PL (d 22)
LO 25382
*
11.5.2005
o:
Ebrando Jackoona*PL
MCO GR 5 (d 23)
 
S
m:
Nancy pod Bzem*PL
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
 
Paszinska Joanna
 
chov:
 
Paszinska Joanna
 
Kočka
114
.
CH Bonne Chance LynxCoon*PL (f)
LO 5970
*
25.7.2006
o:
GIC Cool Moon od Silverside*PL
MCO GR 1 (n)
 
 
m:
Vergin of Koi Pond
MCO GR 6 (f 09 22)
 
vyst:
Skwarczyński Marcin
chov:
Mlynek Malgorzata
Strana
14


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
115
.
CH Goldie Rose Villa Park*PL (f 22)
LO 6240
*
22.8.2006
o:
GIC Csak's Coon Armando
MCO GR 5 (d 22)
 
 
m:
Dreamy of Saxonyforest
MCO GR 4 (n 09 23)
 
vyst:
 
Sierpinska Marzena
 
chov:
 
Sierpinska Marzena
 
Otevřená (Třída 9)
Kocour
116
.
  Lennox All Merrity Cats*CZ (d 22)
LO 579/7/MCO
*
23.6.2007
o:
CH Gittarás Mc Champ*D
MCO GR 3 (n 23)
 
 
m:
CH Alison of Merrity cats*CZ
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
Kostrhounová Vladimíra
chov:
Chylová Ludmila
Kočka
117
.
  Yamaha Yaya Sante d Orsy*CZ (d 23)
LO 807/7/MCO
*
10.10.2007
o:
EC Trapper of Midnight Colony*CZ
MCO GR 5 (d 22)
 
N
m:
Frederica Midnight Colony*CZ
MCO GR 5 (e 23)
 
vyst:
 
Zemanovy R+D
 
chov:
 
Zemanovy R+D
 
118
.
  Bamboocha Bea of Pábení*CZ (f)
LO 462/6/MCO
*
25.5.2006
o:
GIC Dragon Main Bastet*CZ JW
MCO GR 3 (a 23)
 
N
m:
Lilly-Ana od Vajgaru*CZ
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
Klemšová Lenka
chov:
Klemšová Lenka
119
.
  Lilly-Ana od Vajgaru*CZ (f 22)
LO 269/5/MCO
*
4.4.2005
o:
IC DK Mountaineer's Gobi
MCO GR 7 (ds 22)
 
S
m:
EC DK*Wytopitlock Emmeline Vance JW
MCO GR 3 (n 22)
 
vyst:
Klemšová Lenka
chov:
Matlasovi Karel a Dobroslava
120
.
  Jeany of Bestmain*CZ (g)
LO 41/8/MCO
*
5.10.2007
o:
EC Emannuel Carmella*PL
MCO GR 3 (a 22)
 
 
m:
Chantal of Midnight Colony*CZ
MCO GR 6 (e 03 23)
 
vyst:
 
Mgr. Lanzendörferová Zuzana
 
chov:
 
Sedláčková Kateřina
 
121
.
  Indiana By My Side*CZ (f 22)
LO 626/7/MCO
*
23.7.2007
o:
CH Expensive Present of Gentle Lions*CZ
MCO GR 3 (n 22)
 
N
m:
CH Urschula of Gentle Lions*CZ
MCO GR 5 (f 23)
 
vyst:
Mgr. Štíhlová Zdeňka
chov:
Mgr. Štíhlová Zdeňka
122
.
  Yolata of Midnight Colony*CZ (f 22)
LO 298/4/MCO
*
14.11.2004
o:
EC Carter O'conor Alwaro*PL
MCO GR 5 (d 22)
 
S
m:
CH Urschula of Gentle Lions*CZ
MCO GR 5 (f 23)
 
vyst:
Mgr. Štíhlová Zdeňka
chov:
Linhartová Miloslava
123
.
  Elizabeth Baccaracoon*CZ (f 22)
LO 722/7/MCO
*
25.8.2007
o:
IC Barclay Cat Cabaret* PL
MCO GR 5 (d 22)
 
 
m:
Pinacolada of Lovenhess
MCO GR 3 (n 22)
 
vyst:
 
Zapletal Petr
 
chov:
 
Kainerová Věra
 
124
.
  F'Jackie Arkiza*PL (f 22)
 
*
23.8.2007
o:
GIC N*Merridancers Hellfire
MCO GR 5 (d 22)
 
 
m:
DK*Sujos Elizabeth Hurley
MCO GR 6 (g 09)
 
vyst:
Zajac Monika
chov:
Neuveden
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
125
.
  Brigita Sante d' Orsy*CZ (d 23)
LO 205/8/MCO
*
18.1.2008
o:
EC Trapper of Midnight Colony*CZ
MCO GR 5 (d 22)
 
S
m:
Frederica Midnight Colony*CZ
MCO GR 5 (e 23)
 
vyst:
 
Vyhňák Roman
 
chov:
 
Zemanovy R+D
 
Strana
15


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
126
.
  Angel Falls Greengrove*PL (d)
LO 13561
*
26.2.2008
o:
GIC Lancaster Sound Cozy Top*PL
MCO GR 1 (n)
 
 
m:
CH Bonne Chance LynxCoon*PL
MCO GR 5 (f)
 
vyst:
 
Wojciechowska Sabina
 
chov:
 
Wojciechowska Sabina
 
Kočka
127
.
  Andromeda Maine Bear*CZ (d 23)
LO 355/8/MCO
*
6.3.2008
o:
IC Joshua z Matrixu
MCO GR 5 (d 22)
 
 
m:
Katty Women Mellow Goliath*CZ
MCO GR 6 (f 09 23)
 
vyst:
Snášelová Petra
chov:
Snášelová Petra
128
.
  Ginny Pod Kabáticí*CZ (d 23)
LO 402/8/MCO
*
10.4.2008
o:
CH Paradiselsland's Dragon Heart
MCO GR 5 (d 24)
 
 
m:
CH Elizabeth of Atte Ros* CZ
MCO GR 6 (f 09 22)
 
vyst:
 
Adámková Jaroslava
 
chov:
 
Valentinová Irena
 
129
.
  Harmony of Pábení*CZ (g 22)
LO 416/8/MCO
*
21.2.2008
o:
GIC Dragon Main Bastet*CZ JW
MCO GR 3 (a 23)
 
 
m:
Lilly-Ana od Vajgaru*CZ
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
Klemšová Lenka
chov:
Klemšová Lenka

MCO GR 6 Mainská mývalí skupina 6
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
130
.
GIC Paco Pacino Hairy Majesty*CZ (d 09 22)
LO 123/7/MCO
*
4.12.2006
o:
EC Emannuel Carmella*PL
MCO GR 3 (a 22)
 
 
m:
Jessica P. Women of Gentle Lions*CZ
MCO GR 6 (d 09 22)
 
vyst:
Štochlová Věra
chov:
Křešničková Irena
131
.
GIC Dunbar z Matrixu*CZ (d 09 22)
LO 207/5/MCO
*
7.4.2005
o:
GIC Aurick New of Hairy Hope*CZ
MCO GR 4 (n 09 23)
 
 
m:
Langstteich's Ch. Fable*D (CFG)
MCO GR 6 (d 09 23)
 
vyst:
 
Moudří David a Žaneta
 
chov:
 
Žáková Zuzana
 
Interšampión (Třída 5)
Kocour
132
.
IC Keen Red Wolf Haity Majesty*CZ (d 09 22)
LO 254/5/MCO
*
21.5.2005
o:
GIC Aurick New of Hairy Hope*CZ
MCO GR 4 (n 09 23)
 
 
m:
CH Jessica Pretty Woman of Gentle Lions*CZ
MCO GR 6 (d 09 22)
 
vyst:
Špuláková Olga
chov:
Křešničková Irena
Šampionů (Třída 7)
Kočka
133
.
CH Grafitti Villa Park*PL (f 09 22)
LO 6238
*
22.8.2006
o:
GIC Csak's Coon Armando
MCO GR 5 (d 22)
 
 
m:
Dreamy of Saxonyforest
MCO GR 4 (n 09 23)
 
vyst:
Sierpinska Marzena
chov:
Sierpinska Marzena
Otevřená (Třída 9)
Kocour
134
.
  Mansur Sun Maine Treasures*CZ (d 03 22)
ZAŽÁDÁNO
*
30.4.2007
o:
EC Fin Chamberlain Zilligon Sunrays JW
MCO GR 8 (ds 09 22)
 
 
m:
IC Tabbypatch Imagine
MCO GR 6 (g 09 22)
 
vyst:
 
Klemšová Lenka
 
chov:
 
Křížková Alena
 
Kočka
135
.
  Deborah Fresh Canis Minor*CZ (f 09 22)
LO 217/2008/MCO
*
24.8.2007
o:
EC Trapper of Midnight Colony*CZ
MCO GR 5 (d 22)
 
S
m:
Ariadna Butterfly Medow*CZ
MCO GR 6 (f 09 23)
 
vyst:
Frčková Jana
chov:
Šindelářová Marie
Strana
16


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
136
.
  Morgiana Main Bastet*CZ (f 09 22)
LO 637/7/MCO
*
18.8.2007
o:
GIC Love Hulen's Dark Diamond
MCO GR 8 (ns 09 22)
 
 
m:
EC J'Calamity Jane Alwaro*PL
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
 
Kostrhounová Vladimíra
 
chov:
 
Grossmannová Alena
 
137
.
  Judy of Bestmain*CZ (g 09)
NEUVEDENO
*
5.10.2007
o:
EC Emannuel Carmella*PL
MCO GR 3 (a 22)
 
 
m:
Chantal of Midnight Colony*CZ
MCO GR 6 (e 03 23)
 
vyst:
Sedláčková Kateřina
chov:
Sedláčková Kateřina
138
.
  Hera Tiili*PL (d 09 22)
NEUVEDENO
*
3.7.2007
o:
N*Fragleberget's Amacin Moki
MCO GR 5 (d 23)
 
 
m:
GIC (N) Merridancer's Hellfire
MCO GR 5 (d 22)
 
vyst:
 
Zajac Monika
 
chov:
 
Neuveden
 
Kastrát (Třída 10)
Kocour
139
.
  Cassper Red Canis Minor*CZ (d 09 22)
NEUVEDENO
*
31.5.2007
o:
EC Trapper of Midnight Colony*CZ
MCO GR 5 (d 22)
 
 
m:
Athena Beauty Canis Minor*CZ
MCO GR 6 (d 02 21)
 
vyst:
Šindelářová Marie
chov:
Šindelářová Marie
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
140
.
  Fany pod Kabáticí*CZ (d 09 23)
LO 12/8/MCO
*
18.11.2007
o:
Paradiseisland's DragonHeart
MCO GR 5
 
 
m:
CH Elizabeth of Atte Ros* CZ
MCO GR 6 (f 09 22)
 
vyst:
Adámková Jaroslava
chov:
Valentinová Irena
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
141
.
  Armani of Baydar (d 09 22)
ZAŽÁDÁNO
*
18.2.2008
o:
Treasure Island's Ernesto Che'Guevara
MCO GR 8 (ds 09 22)
 
 
m:
Treasure Island's Dancing Mathilda
MCO GR 6 (f 09 22)
 
vyst:
 
El Khaledovi Y. a L.
 
chov:
 
Johansen Brigitte
 
Kočka
142
.
  Cherry Blossom of Vingilot*CZ (g 09 23)
LO 298/8/MCO
*
4.3.2008
o:
IC Energy of Rainbow Valley*CZ
MCO GR 4 (a 09 22)
 
 
m:
Galaxy Beyrouth*CZ
MCO GR 5 (g 23)
 
vyst:
Janků Ivana
chov:
Janků Michaela

MCO GR 7 Mainská mývalí skupina 7
Evropských šampionů (Třída 1)
Kocour
143
.
EC Dream Time of Silverside*PL (ds 22)
LO 7772
*
21.6.2006
o:
CH FIN*Fayola Ace of Space
MCO GR 8 (ns 09 22)
 
 
m:
D*Lachtetals T-Ronda
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
Jończak Magdalena
chov:
Kedzierska Agnieszka
Evropský premior (Třída 2)
Kocour
144
.
EP Cold Fire of Silverside*PL (ds 22)
LO 4101
*
3.6.2005
o:
CH FIN*Fayola Ace of Space
MCO GR 8 (ns 09 22)
 
 
m:
D*Lachtetals T-Ronda
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
 
Jończak Magdalena
 
chov:
 
Kedzierska Agnieszka
 
Interšampión (Třída 5)
Kočka
145
.
IC Janica My Axis Star*CZ (es 22)
LO 7721
*
14.11.2006
o:
EC Markýz von Burgfels*D JW
MCO GR 7 (ds 22)
 
S
m:
GIC Gioconda Bay Maine Treasures*CZ JW
MCO GR 6 (f 03 22)
 
vyst:
Szulakowska - Gawenda Olga
chov:
MUDr. Choulíková Walentina
Strana
17


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
146
.
  Olly Alara*PL (gs 24 62)
LO 9093
*
14.4.2007
o:
Sirrahcoon's Bailey
MCO GR 5 (e 22)
 
S
m:
Najra Metafota*PL
MCO GR 7 (ns 23)
 
vyst:
 
Wiśniewska Eva
 
chov:
 
Neuveden
 
Šampionů (Třída 7)
Kocour
147
.
  Racoone's Moonraker (ns 22)
LO 13066
*
25.4.2006
o:
Ravencoon Lord of The Dance
MCO GR 7 (ns 22)
 
S
m:
Racoone's Desert Rose
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
Zakrzewska Anna
chov:
Eykens Suzy
Otevřená (Třída 9)
Kočka
148
.
  Alexis of Shaggy Jewel*CZ (fs 22)
LO 827/7/MCO
*
12.10.2007
o:
IC Guy Junior my Axis Star*CZ
MCO GR 7 (ds 22)
 
 
m:
EC Yaheska Aisha
MCO GR 7 (ns 22)
 
vyst:
 
Špuláková Olga
 
chov:
 
Špuláková Olga
 
149
.
  Fontana of Pábení*CZ (ns 23)
LO 54/8/MCO
*
23.7.2007
o:
GIC Dragon Main Bastet*CZ JW
MCO GR 3 (a 23)
 
N
m:
Candy mein Ein und Alles*DE
MCO GR 7 (fs 23)
 
vyst:
Klemšová Lenka
chov:
Klemšová Lenka
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
150
.
  Belle Fleur of Scarlet Rose*CZ (fs 23)
LO 125/8/MCO
*
21.12.2007
o:
GIC Anthony Jesco of Vingilot*CZ
MCO GR 5 (e 23)
 
S
m:
GIC Faris Flo Medium Color*PL
MCO GR 8 (ns 09 22)
 
vyst:
Valtrová Jana
chov:
Mgr. Říhová Makéta
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
151
.
  Lukrecja Marcowe Migdaly*PL (fs 23)
RX 1532
*
26.4.2008
o:
CH Aris Syberjon*PL
SIB GR 7 (ds)
 
N
m:
CH Empatia ekwiwal*PL
SIB GR 3 (a 23)
 
vyst:
 
Bialkowska Dorota
 
chov:
 
Bialkowska Dorota
 

MCO GR 8 Mainská mývalí skupina 8
Interšampión (Třída 5)
Kocour
152
.
CH Billy Boy Bellada*PL (ns 09 23)
LO 4246
*
6.7.2005
o:
EC Bodygard of Atte Rose*CZ
MCO GR 6 (d 09 23)
 
S
m:
IC Amelia Samotna Gwiazda*PL
MCO GR 7 (ns 22)
 
vyst:
Wiśniewska Eva
chov:
Neuveden
Šampionů (Třída 7)
Kocour
153
.
CH Immanuele Villa Park*PL (ns 03)
LO 10300
*
11.6.2007
o:
CH PL*Gatta Fumetto Argentino
MCO GR 8 (ns 09 21)
 
 
m:
Dreamy of Saxonyforest
MCO GR 4 (n 09 23)
 
vyst:
Sierpinska Marzena
chov:
Sierpinska Marzena
Kočka
154
.
CH Mount Desert's Nalaquendi of Alfarcoon*PL (fs 09 22)
LOI 89054
*
1.9.2007
o:
SaraJen Mickey
MCO GR 8 (ds 09 22)
 
 
m:
Arctic coon's Alcudia
MCO GR 3 (n 22)
 
vyst:
 
Jończak Magdalena
 
chov:
 
Piccoli Andrea
 
Strana
18


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Otevřená (Třída 9)
Kočka
155
.
  Hortensia Hunters Moon*PL (fs 03 22)
LO 10818
*
23.8.2007
o:
CH Caro Sinatne*PL
MCO GR 7 (es 24 62)
 
 
m:
IC Eliza Cooni-Gaj*PL
MCO GR 4 (n 03 22)
 
vyst:
 
Szczucka Ewa
 
chov:
 
Turek Anna
 
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
156
.
  Romy Sun Maine Treasures*CZ (fs 09)
LO 264/8/MCO
*
27.2.2008
o:
EC Fin Chamberlain Zilligon Sunrays JW
MCO GR 8 (ds 09 22)
 
 
m:
EC Moulin de Crecy Uranie
MCO GR 3 (n 22)
 
vyst:
Kainerová Věra
chov:
Křížková Alena

MCO GR 9 Mainská mývalí skupina 9
Evropských šampionů (Třída 1)
Kočka
157
.
IC Effi Hunters Moon*PL (w 62)
LO 8296
*
3.3.2007
o:
CH Caro Sinatne*PL
MCO GR 7 (es 24 62)
 
 
m:
CH Jennifer Cooni-Gaj*PL
MCO GR 9 (w 62)
 
vyst:
 
Michalska Magdalena
 
chov:
 
Tureli Anna
 
Interšampión (Třída 5)
Kočka
158
.
IC Effi Hunters Moon*PL (w 62)
LO 8296
*
3.3.2007
o:
CH Caro Sinatne*PL
MCO GR 7 (es 24 62)
 
 
m:
CH Jennifer Cooni-Gaj*PL
MCO GR 9 (w 62)
 
vyst:
Michalska Magdalena
chov:
Tureli Anna
Šampionů (Třída 7)
Kocour
159
.
CH Wiliam white Sante d Orsy, JW (w 62)
LO 659/7/MCO
*
28.8.2007
o:
IC Joshua Midnight Colony*CZ
MCO GR 9 (w 62)
 
 
m:
Liberta Santiago z Larku*CZ
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
Zemanovy R+D
chov:
Zemanovy R+D
Kočka
160
.
CH Nevada Ice Mellow Goliath*CZ (w 62)
LO 800/7/MCO
*
18.8.2007
o:
IC Joshua Midnight Colony*CZ
MCO GR 9 (w 62)
 
S
m:
CH Abigail di Moazola*CZ
MCO GR 5 (f)
 
vyst:
 
Beranová Klára
 
chov:
 
Otradovská Irena
 
Otevřená (Třída 9)
Kocour
161
.
  Dodge By My Side*CZ (w 62)
LO 476/6/MCO
*
4.7.2006
o:
Nathan Ekbatana*CZ
MCO GR 6 (e 09 22)
 
 
m:
Erotica Ewjatar*PL
MCO GR 9 (w 61)
 
vyst:
Mgr. Štíhlová Zdeňka
chov:
Mgr. Štíhlová Zdeňka
Kočka
162
.
  Zoe Sante d' Orsy*CZ (w 62)
LO 803/7/MCO
*
12.10.2007
o:
IC Joshua Midnight Colony*CZ
MCO GR 9 (w 62)
 
 
m:
CH Zaragoza of Midnight Colony*CZ
MCO GR 6 (g 09 22)
 
vyst:
Šindelářová Marie
chov:
Zemanovy R+D

MCO Mainská mývalí
Mimo soutěž (Třída 15)
Kocour
163
.
  Vrh "F" Snow Garden
ZAŽÁDÁNO
*
17.4.2008
o:
GIC Zekon of Midnight Colony
MCO GR 7 (ns)
 
S
m:
CH Tiffany zo Žitného ostrova*SK
MCO GR 3 (a 22)
 
vyst:
 
Beranová Klára
 
chov:
 
Beranová + Švéda M+ M
 
Strana
19


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
164
.
  Vrh "G" Pod Kabaticí*CZ
ZAŽÁDÁNO
*
10.4.2008
o:
Paradiseisland's DragonHeart
MCO GR 5
 
S
m:
Elisabeth of Atte Ros*CZ
MCO GR 6 (f 09 22)
 
vyst:
 
Valentinová Irena
 
chov:
 
Valentinová Irena
 

RAG n Ragdoll černá
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
165
.
GIC Chester of Silkicat*CZ
LO 7361
*
20.8.2006
o:
CH Orfeus Royale Kiwi of Eulalie*CZ
RAG n 21
 
N
m:
CH Ellen Silkicat*CZ
RAG n
 
vyst:
Haladus Slawomir
chov:
Jeřábková Jana
Otevřená (Třída 9)
Kočka
166
.
  Minnky Lott of Merrity cats*CZ
LO 141/7/RAG
*
7.8.2007
o:
IC Artush Royally Doll*CZ
RAG n 03
 
 
m:
Charlotta of Merrity cats*CZ
RAG n
Mladý chovatel
vyst:
 
Kovář Jakub
 
chov:
 
Chylová Ludmila
 
167
.
  Campanella Afrabo*CZ
LO9/3/RAG
*
19.11.2002
o:
CH Adrian Talovín*CZ
RAG n
 
S
m:
CH Leyraine Chocolate Chip Surprize* GB
RAG n
 
vyst:
Vyhňák Roman
chov:
Bouček František
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
168
.
  Aston Martin Golden Rag*PL
LO 14420
*
1.4.2008
o:
GIC Chester of Silkicat*CZ
RAG n
 
N
m:
Nicoll Amaya*CZ
RAG n
 
vyst:
Haladus Slawomir
chov:
Haladus Slawomir

RAG a Ragdoll s modrými odznaky
Grandinteršampión (Třída 3)
Kočka
169
.
CH Zuzzi Talovín*CZ
LO 5/7/RAG
*
25.12.2006
o:
IC Filius zum Spitzhaus
RAG a
 
S
m:
CH Elis Titanis
RAG n
 
vyst:
 
Filipčuková Karin
 
chov:
 
Rajfová Marcela
 
Šampionů (Třída 7)
Kocour
170
.
CH Eddy Silkicat*CZ
LO 53/5/RAG
*
29.5.2005
o:
CH Charlie Blue Nose*CZ
RAG n
 
S
m:
CH Cindy Blue Kiwi's Eulalie*CZ
RAG a 04
 
vyst:
Blahová Jitka
chov:
Jeřábková Jana
Otevřená (Třída 9)
Kocour
171
.
  Lord Lenny of Silkicat*CZ
LO 180/7/RAG
*
16.9.2007
o:
GIC FIN*Mirandos Raquila Sunrise
RAG d 04
 
 
m:
CH Ellen Silkicat*CZ
RAG n
 
vyst:
Ing. Hanelová Hana
chov:
Jeřábková Jana
Kočka
172
.
  Demi Stocdeil*PL
LO 1270
*
14.6.2007
o:
Maks Blue Sky
RAG a
 
 
m:
CH Ella Blue Sky
RAG a
 
vyst:
 
Kohoutová Dana
 
chov:
 
Olszewski J.
 
Strana
20


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

RAG d Ragdoll červená
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
173
.
  Arabelka Dolcemente*CZ
LO 48/8/RAG
*
30.11.2007
o:
Dolce Gabana of Carpathia*SK
RAG d
 
 
m:
Amelie Velvetdolls*D
RAG f 04
 
vyst:
 
Turčínová Danuše
 
chov:
 
Dedek Pavel
 

RAG e Ragdoll krémová
Otevřená (Třída 9)
Kocour
174
.
  Attila Magic Merki*CZ
LO 164/7/RAG
*
9.9.2007
o:
IC Hawkey Magic Kiwi's of Eulalie* CZ
RAG a 03
 
S
m:
IC Priscila Magic Gold of Eulalie*CZ
RAG f
 
vyst:
Gambová Markéta
chov:
Gambová Markéta

RAG f Ragdoll želvovinová
Otevřená (Třída 9)
Kočka
175
.
  Kessy Klara of Silkicat*CZ
LO 178/7/RAG
*
2.9.2007
o:
GIC FIN*Mirandos Raquila Sunrise
RAG d 04
 
 
m:
CH Cindy Blue Kiwi's Eulalie*CZ
RAG a 04
 
vyst:
 
Jeřábková Jana
 
chov:
 
Jeřábková Jana
 
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
176
.
  Ornella Magic of Silkicat*CZ
LO 119/8/RAG
*
17.4.2008
o:
GIC FIN*Mirandos Raquila Sunrise
RAG d 04
 
 
m:
Cherry Tiger of Silkicat*CZ
RAG n 21
 
vyst:
Jeřábková Jana
chov:
Jeřábková Jana

RAG g Ragdoll modroželvovinová
Otevřená (Třída 9)
Kočka
177
.
  Kaitin Bea of Silkicat*CZ
LO 179/7/RAG
*
2.9.2007
o:
GIC FIN*Mirandos Raquila Sunrise
RAG d 04
 
S
m:
CH Cindy Blue Kiwi's Eulalie*CZ
RAG a 04
 
vyst:
Šostý Marek
chov:
Jeřábková Jana

RAG n 03 Ragdoll seal bikolor
Interšampión (Třída 5)
Kocour
178
.
IC Elian Rags Minstrel*RO
LO 11/8/RAG
*
 
o:
EC Siuambalirags Winston DSM
RAG n 03
 
S
m:
Hemlock Trails Pollyana
RAG f 03
 
vyst:
 
Petrželová Dáša
 
chov:
 
Elian Beverly
 
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
179
.
  Ullabella Kiss Faelis*CZ
LO 53/8/RAG
*
13.11.2007
o:
CH Padruig Polo
RAG b
 
N
m:
Van Zeewolde Rose Rhapsody
RAG g 03
 
vyst:
Vrábelová Marta
chov:
Vrábelová Marta
Strana
21


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
180
.
  Mirabel Ma Cherie blue Miracle*CZ
LO 95/8/RAG
*
6.4.2008
o:
IC Elian Rags Minstrel*RO
RAG n 03
 
N
m:
CH Ragalong Keira (TICA)
RAG a 03
 
vyst:
 
Petrželová Dáša
 
chov:
 
Petrželová Dáša
 

RAG a 03 Ragdoll modrá bikolor
Otevřená (Třída 9)
Kocour
181
.
  Figaro Stocdeil*PL
LO 1316
*
 
o:
IC Fin Krannirag's harrison
RAG a 03
 
 
m:
Tessa Wazda
RAG a 04
 
vyst:
Kohoutová Dana
chov:
Olszewski Jerzy
Kočka
182
.
  Arabella Koc-Pol Cat*PL
LO 11935
*
12.10.2007
o:
CH S*Cas-Sus Taranchino of Koc-pol cat
RAG a 03
 
 
m:
GIC Alicja Koc-Pol Cat*PL
RAG a 04
 
vyst:
 
Skalmierska Beata
 
chov:
 
Koc Monika i Patryk
 
183
.
  Elian Rags Honey Bun
LO 50/8/RAG
*
29.9.2007
o:
Solemate Singin The Blues
RAG a 03
 
 
m:
Bordeaux LTD'S Just A Willow B
RAG n 03
 
vyst:
Petrželová Dáša
chov:
Elian Beverly

RAG d 03 Ragdoll červenobílá bikolor
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
184
.
  Apollon of Ruby Dorrs*SK
LO 140/2008/RAG
*
1.2.2008
o:
GIC Aragorn vom Tannesteig*D
RAG n 04
 
S
m:
Bluemellow´s Moonlight Surprice
RAG g 03
 
vyst:
Divínová Jarmila
chov:
MUDr. Kriváňová Ingrid

RAG n 04 Ragdoll seal mitted
Interšampión (Třída 5)
Kocour
185
.
CH Fidelio blue Miracle*CZ
LO 81/6/RAG
*
 
o:
IC Barnabas de Borgione*CZ
RAG n 04
 
 
m:
IC Elen Blue Kiwi's Eulalie*CZ
RAG a
 
vyst:
 
Kozáková Dagmar
 
chov:
 
Petrželová Dáša
 
Šampionů (Třída 7)
Kocour
186
.
CH Falkenwald Napoleon
RD 260407 015
*
26.4.2007
o:
Don Carlo Prado Mellizo
RAG a 04
 
 
m:
Colleen von Locksley
RAG n 04
 
vyst:
Prokopičová Eva
chov:
Bunning Sabine
Otevřená (Třída 9)
Kočka
187
.
  Avalanche Daschia*CZ
LO 200/7/RAG
*
 
o:
CH Fidelio blue Miracle*CZ
RAG n 04
 
S
m:
Elizabeth Agharta*CZ
RAG n
 
vyst:
Blahová Jitka
chov:
Kozáková Dagmar
Strana
22


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Kastrát (Třída 10)
Kocour
188
.
  Elvis Blue Miracle*CZ
LO 35/6/RAG
*
7.2.2006
o:
IC Barnabas de Borgione*CZ
RAG n 04
 
S
m:
CH Ragalong Keira (TICA)
RAG a 03
Mladý chovatel
vyst:
 
Kovář Jakub
 
chov:
 
Petrželová Dáša
 
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
189
.
  Barnabasch Daschia*CZ
LO 107/8/RAG
*
18.4.2008
o:
CH Fidelio blue Miracle*CZ
RAG n 04
 
 
m:
Elizabeth Agharta*CZ
RAG n
 
vyst:
Kozáková Dagmar
chov:
Kozáková Dagmar
Kočka
190
.
  S*Hallongläntans Junia Juvel
LO 244534
*
29.4.2008
o:
EC IDP*Cinax'LL Yanis
RAG n
 
S
m:
EC (N) reliancés Angelic Zinfandel
RAG a 04
 
vyst:
 
Šostý Marek
 
chov:
 
Remmerth Äsa
 

RAG a 04 Ragdoll modrá mitted
Otevřená (Třída 9)
Kočka
191
.
  Alice von den Bobobären
KVL-02-005383/2007-W
*
2.9.2007
o:
Thiefohearts Pandor Bear
RAG n 03
 
 
m:
Sharona of the Fagdoll Friends
RAG n 04 21
 
vyst:
Ing. Kaločová Dagmar
chov:
Siara Alexandra

RAG d 04 Ragdoll červená mitted
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
192
.
GIC FIN*Mirandos Raquila Sunrise
LO 165/6/RAG
*
14.6.2006
o:
IC Fancyrags Keep The Faith
RAG n 03
 
 
m:
Josephina á Chardani
RAG f 21
 
vyst:
Jeřábková Jana
chov:
Paaki Rotta

RAG n 03 21 Ragdoll černobílá bikolor s nespecifickou kresbou
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
193
.
IC Hektor King Charming Eyes*PL
LO 9851
*
30.5.2007
o:
IC Roxi Brilliant King of Eulalie*CZ
RAG a 03 21
 
 
m:
Amber Lady of Carpathia*SK
RAG n 03
 
vyst:
 
Wilczyňska Wladystawa
 
chov:
 
Macura Irena i Jerzy
 

RAG a 04 21 Ragdoll modrá mitted s nespecifickou kresbou
Otevřená (Třída 9)
Kočka
194
.
  Euphoria Supurrsonic*PL
LO 64/8/RAG
*
7.10.2007
o:
IC USA*Catlana Joyhao
RAG n 03
 
S
m:
CH Caymira's Oniro Supurrsonic*PL
RAG g 04 21
 
vyst:
Gambová Markéta
chov:
Regulska Dominika

RAG n 21 33 Ragdoll s tmavohnědými odznaky s kresbou
Otevřená (Třída 9)
Kocour
195
.
  Bastien Atrei Kastielska*SK
LO 41/2006/RAG
*
11.4.2006
o:
CH Dollhouserags Silver Maximillian
RAG a 21
 
N
m:
IC Dita Talovín
RAG n
 
vyst:
Divínová Jarmila
chov:
Ing. art. Martinček Matej
Strana
23


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
196
.
  Rozárka Lucky Ameet*CZ
ZAŽÁDÁNO
*
1.4.2008
o:
Bastien Atrei Kastielska*SK
RAG n 21 33
 
S
m:
Ragalong Amelie (TICA SBT)
RAG a 33 04
 
vyst:
 
Jirkalová Eva
 
chov:
 
Divínová Jarmila
 

RAG f 04 33 Ragdoll s želvovinovými odznaky mitted
Otevřená (Třída 9)
Kočka
197
.
  Nastasja Lucky Amelie*CZ
NCHK 142/07/RAG
*
21.2.0007
o:
CH Bartemius Síh
RAG d
 
 
m:
Bibi de Rotte Rag*CZ
RAG n 04 33
 
vyst:
Divínová Jarmila
chov:
Divínová Jarmila

RAG b 21 Ragdoll s čokoládově žíhanými odznaky
Šampionů (Třída 7)
Kocour
198
.
CH Julius De Rotte*CZ
LO 89/7/RAG
*
24.6.2007
o:
CH Bartemius Síh
RAG d
 
 
m:
Pája Le Petit z Tramtárie*CZ
RAG a 0 421
 
vyst:
 
Bolacká Nikola
 
chov:
 
Dobrovská Jaroslava
 

TUA GR 1 Turecká Angora skupina 1
Interšampión (Třída 5)
Kocour
199
.
IC S*Wi'nte Sams Yat - zy (n)
LO 18/6/TUA
*
24.1.2006
o:
S*Wi'nte Sams Little Freddie
TUA ns
 
 
m:
Zahava de Saint Glinglin
TUA f 22
 
vyst:
Ožanová Jana
chov:
Olsen + Pettersson Harry + Bergt

TUA GR 4 Turecká Angora skupina 4
Otevřená (Třída 9)
Kocour
200
.
  Asmar Jastycat*CZ (n 09 23)
LO 9/7/TUA
*
30.6.2007
o:
IC S*Wi'nte Sams Yat - zy
TUA GR 1 (n)
 
 
m:
CH Jasmína Janáček*CZ
TUA GR 8 (as 09 23)
 
vyst:
Dohnálek Petr
chov:
Ožanová Jana

TUA GR 6 Turecká Angora skupina 6
Otevřená (Třída 9)
Kočka
201
.
  Mirra Rosa Glauca*CZ (d 09 24)
LO 2/6/TUA
*
21.10.2005
o:
GIC Bonifác Yildiz* CZ
TUA GR 8 (es 03 23)
 
 
m:
GIC Dancing Queen
TUA GR 5 (f 24)
 
vyst:
 
Veselá Iveta
 
chov:
 
Knýová Jana a Linda
 

TUA GR 8 Turecká Angora skupina 8
Otevřená (Třída 9)
Kočka
202
.
  Aisha Jastycat*CZ (ns 09 23)
LO 10/7/TUA
*
30.6.2007
o:
IC S*Wi'nte Sams Yat - zy
TUA GR 1 (n)
 
 
m:
CH Jasmína Janáček*CZ
TUA GR 8 (as 09 23)
 
vyst:
Ožanová Jana
chov:
Ožanová Jana






Strana






24


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

ACL gr 10 American Curl skupina 10
Otevřená (Třída 9)
Kocour
203
.
  Lucky Blue Eminence*PL (n 33)
LO 6900
*
22.8.2006
o:
CH Russicurl's Zefir Curliko
ACL GR 1 (n)
 
 
m:
CH Russicurl's Daisy
ACL GR 4 (n 09 21)
 
vyst:
 
Grzybowska Anna
 
chov:
 
Bazgier-Lacina Danuta
 

Vrhy
204
.
  MCO vrh "G" Sante d Orsy*CZ
LO ZAŽÁDÁNO
*
15.5.2008
o:
GIC Jeremi White Mellow Goliath*CZ
MCO GR 4 (n 09 22)
 
 
m:
IC Zaragoza of Midnight Colony*CZ
MCO GR 6 (g 09 22)
 
vyst:
Zemanovy R+D
chov:
Zemanovy R+D
205
.
  Vrh "D" Merry Yard*CZ
ZAŽÁDÁNO
*
18.2.2008
o:
GIC Paco Pacino Hairy Majesty*CZ
MCO GR 6 (d 09 22)
 
 
m:
Diana Sante d'Orsy*CZ
MCO GR 5 (f 23)
 
vyst:
Štochlová Věra
chov:
Štochlová Věra
206
.
  Vrh "G" Canis Minor*CZ
ZAŽÁDÁNO
*
5.5.2008
o:
Kismet of Beauty Wizards
MCO GR 4 (a 09 23)
 
 
m:
CH D*Tammany's Kleopatra
MCO GR 8 (ns 09 24)
 
vyst:
Šindelářová Marie
chov:
Šindelářová Marie
Strana
25


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Skupina
3
Krátkosrsté a somálské

BEN n 22 Bengálská černá mramorovaná
Šampionů (Třída 7)
Kočka
207
.
CH Felicitypaw Lori*PL
SBT 032506011
*
25.3.2006
o:
CH Tefujin of Felicitypaw
BEN n 24
 
 
m:
CH Teer Lili of Felicitypaw
BEN n 24
 
vyst:
 
Zgrabczyńska Ewa
 
chov:
 
Dziewierz Grazyna
 
Kastrát (Třída 10)
Kocour
208
.
  Samuel Marmoll*CZ
LO 4/7/BEN
*
31.1.2007
o:
GIC Tansi Callista
BEN n 24
 
S
m:
CH Lakewood Poor Little Rich Girl
BEN n 24
 
vyst:
Ludvíčková Monika
chov:
Ludvíčková Monika

BEN n 24 Bengálská černá tečkovaná
Interšampión (Třída 5)
Kocour
209
.
IC Uggio Marmoll*CZ
LO 21/7/BEN
*
2.6.2007
o:
GIC Tansi Callista
BEN n 24
 
S
m:
IC Layla Marmoll
BEN n 24
 
vyst:
 
Ludvíčková Monika
 
chov:
 
Ludvíčková Monika
 
Šampionů (Třída 7)
Kocour
210
.
CH Atilla Ladigues
LO 13155
*
19.6.2007
o:
Summermist Mainsteet Ocean Brezer
BEN n 24
 
 
m:
Ladigues High Tide
BEN n 24
 
vyst:
Pawlowicz Danuta
chov:
Hoffmann Torstern
Otevřená (Třída 9)
Kočka
211
.
  Trena Marmoll
LO 32/7/BEN
*
15.4.2007
o:
IC Hope Bundas
BEN n 24
 
S
m:
IC Jojo Chinmayi Bengals
BEN n 24 33
 
vyst:
Ludvíčková Monika
chov:
Ludvíčková Monika
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
212
.
  Xu-Xu Marmoll*CZ
ZAŽÁDÁNO
*
6.5.2008
o:
IC Uggio Marmoll*CZ
BEN n 24
 
S
m:
Trena Marmoll
BEN n 24
 
vyst:
 
Ludvíčková Monika
 
chov:
 
Ludvíčková Monika
 
213
.
  Agera Walhalla*PL
LO 1744
*
23.4.2008
o:
CH Andreas Lunika*PL
BEN n 24
 
 
m:
CH Felicitypaw Lori*PL
BEN n 22
 
vyst:
Zgrabczyńska Ewa
chov:
Zgrabczyńska Ewa

BEN n 24 32 Bengálská mink spotted
Otevřená (Třída 9)
Kocour
214
.
  Perry Panther Mainbeng*CZ
LO 34/7/BEN
*
13.8.2007
o:
IC S*Leopardettes Flash of Fire
BEN n 24 32
 
 
m:
CH Honey of Mainbeng*CZ
BEN n 24
 
vyst:
Holubová Lenka
chov:
Holubová Lenka
Strana
26


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
215
.
  Brego Adikia*CZ
LO 8/8/BEN
*
20.1.2008
o:
EC S*Leopardettes Flash of Fire
BEN n 24 32
 
S
m:
CH USA*Snowey of Pleasantpond /TICA/
BEN n 24 32
 
vyst:
 
Mgr. Přibylová Dagmar
 
chov:
 
Mgr. Přibylová Dagmar
 

BEN n 24 33 Bengálská snow spotted
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
216
.
  NL*Burberry van LJ Bengals
ZAŽÁDÁNO
*
17.2.2008
o:
EC Boomkatz Mojo
BEN n 24 33
 
S
m:
IC Chanel van Moustache
BEN n 22 33
 
vyst:
Mgr. Přibylová Dagmar
chov:
van Dongen L. E.
Mimo soutěž (Třída 15)
Kocour
217
.
  Vrh "T" Mainbeng*CZ
ZAŽÁDÁNO
*
3.5.2008
o:
King Fee Mainbeng*CZ
BEN n 24 33
 
 
m:
IC Charlota Ria WIld Cat*CZ
BEN n 24
 
vyst:
 
Holubová Lenka
 
chov:
 
Holubová Lenka
 

BML GR 1 Burmilla skupina 1
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
218
.
  Gucci Ofin Daimont Cat*CZ (as 11)
RX 17/8/BML
*
13.1.2008
o:
IC Xcuse Me, I am Emil Dee*CZ
BML GR 1 (ns 11)
 
 
m:
CH Ofra Haza Dee*CZ
BML GR 1 (ns 11)
 
vyst:
Nováková Eliška
chov:
Burianová Jindra
Kočka
219
.
  Gabi Ofra Daimont Cat*CZ (as 11)
RX 17/8/BML
*
13.1.2008
o:
IC Xcuse Me, I am Emil Dee*CZ
BML GR 1 (ns 11)
 
 
m:
CH Ofra Haza Dee*CZ
BML GR 1 (ns 11)
 
vyst:
Nováková Eliška
chov:
Burianová Jindra

BML GR 2 Burmilla skupina 2
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
220
.
  Arabella Rare Diamond*CZ (fs 11)
RX 28/8/BML
*
17.2.2008
o:
CH Roenah Koetjing
BML GR 2 (ds 11)
 
 
m:
CH Zeta Jones
BML GR 1 (ns 11)
 
vyst:
 
Mičková Tereza
 
chov:
 
Libertín Jaromír
 

BRI w 62 Britská bílá oranžovooká
Otevřená (Třída 9)
Kočka
221
.
  Furia Chakram*PL
LO 12082
*
20.9.2007
o:
IC GIC(WCF Charlie Falling Star*CZ
BRI e
 
 
m:
IC Didi Venustus Felis*SK
BRI w 62
 
vyst:
Światowiak Magdalena+Jacek
chov:
Światowiak Magdalena+Jacek

BRI n Britská černá
Otevřená (Třída 9)
Kočka
222
.
  Beatrix z Hvozdnice*CZ
LO 867/7/BRI
*
16.7.2007
o:
GIC Buddy Falling Star*CZ
BRI a 24
 
S
m:
Ronja z Hvozdnice*CZ
BRI n
 
vyst:
Schreierova Jarmila
chov:
Schreierova Jarmila
Strana
27


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

BRI a Britská modrá
Interšampión (Třída 5)
Kocour
223
.
IC Elvis Hodosblue*SK
LO 954/6/BRI
*
23.7.2006
o:
GIC Lord Romeo blue v. Wernerwald*D
BRI a
 
 
m:
GIC Princess Lovely Panther*CZ
BRI a
 
vyst:
 
Halfarová Jarmila
 
chov:
 
Hriň Peter
 
Šampionů (Třída 7)
Kocour
224
.
CH Kimmy Golden Moon*CZ
LO 968/5/BRI
*
19.10.2005
o:
CH Karlo GA-LU-BA-JA*SK
BRI a
 
 
m:
Cindy Victory Bohemia*CZ
BRI a
 
vyst:
Perzynová Kateřina
chov:
Krušandlová Jana
Otevřená (Třída 9)
Kocour
225
.
  Immanuel Inocencio Horsky park*SK
LO 1715/2007/BRI
*
1.6.2007
o:
EC Bastian Bacus Bathir Sametova Tlapka*CZ
BRI c
 
N
m:
GIC Hera Leatita*CZ JW
BRI a
 
vyst:
 
Svehlova Beata
 
chov:
 
Peciar Marek
 
226
.
  Eros-Panther Of Charm Garden*CZ
LO 1134/7/BRI
*
10.10.2007
o:
CH Marius Lovely Panther*CZ
BRI a
 
 
m:
CH Arianna Of Magic Wood*CZ
BRI c
 
vyst:
Ježek Lubomír
chov:
Ježek Lubomír
227
.
  Armagedon Fosa*CZ
LO 616/7/BRI
*
17.5.2007
o:
GIC Gaspar z Muzyki*PL
BRI c
 
S
m:
CH Airín Mystery Star* CZ
BRI a 22
 
vyst:
Strmisková Luisa
chov:
Strmisková Luisa
228
.
  Eddie Blue Silent Smile*SK
LO 1852/2007/BRI
*
21.9.2007
o:
IC Mariusz Lovely Panter*CZ
BRI a
 
N
m:
IC Elizabeth Hodosblue*SK JW
BRI a
 
vyst:
 
Staníková Jana
 
chov:
 
Staníková Jana
 
Kočka
229
.
  Camilla De Muro
RIEX 07/75 C
*
26.8.2007
o:
IC Ion Lilac Vernissage
BRI c
 
 
m:
CH Wanda Blue Vernissage
BRI a
 
vyst:
Rimselyte Sandra
chov:
Rimselyte Sandra
230
.
  Enny-Lovely Of Carm Garden*CZ
LO 1137/7/BRI
*
10.10.2007
o:
CH Marius Lovely Panther*CZ
BRI a
 
 
m:
CH Arianna Of Magic Wood*CZ
BRI c
 
vyst:
Ježek Lubomír
chov:
Ježek Lubomír
231
.
  Peggy Sue Ro-še*CZ
LO 524/7/BRI
*
19.5.2007
o:
EC Nicholas v.Fichtenthal
BRI a
 
 
m:
Kamilla Lila Ro-še*CZ
BRI c
 
vyst:
 
Deutschová Petra
 
chov:
 
Rohanová Jitka
 
232
.
  Miss Mella Finch Nest*PL
LO 70/8/BRI
*
18.9.2007
o:
CH Rusty vom Lindenpalais
BRI a
 
S
m:
CH Borówka Finch Nest*PL
BRI a
 
vyst:
Schreierova Jarmila
chov:
Zieba Bozena
233
.
  Dream in Blue Velvet Alarm*CZ
LO 832/7/BRI
*
8.7.2007
o:
EC Lamando von Luanda* DE
BRI a
 
N
m:
IC Blue Velvet Alarm*CZ
BRI a
 
vyst:
 
Vašinová Jana
 
chov:
 
ing. Šitler František
 
Strana
28


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
234
.
  Happy Antonia Schelwood*PL
LO 1335
*
18.9.2007
o:
A-Sylena of Joyful Cat
BRI c
 
 
m:
Trixi Moon River*PL
BRI a
 
vyst:
 
Zgrabczyńska Ewa
 
chov:
 
Szeligowska Ewa
 
235
.
  Debbie Alfa - Pol - Cat*CZ
LO 207/6/BRI
*
22.2.2006
o:
CH Frolic British Velvet*CZ
BRI a
 
 
m:
Annabella
BRI g
 
vyst:
Halfarová Jarmila
chov:
Halfarová Jarmila
236
.
  Daisy Remides*CZ
LO 771/4/BRI
*
19.8.2004
o:
EC Baltimoor Teddy Star*CZ
BRI c
 
N
m:
Chevita Sorbino* CZ
BRI a
 
vyst:
 
Navrátil Jakub
 
chov:
 
Reitschmiedová Iva
 
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
237
.
  Wesley von den Lippwiesen
ZAŽÁDÁNO
*
3.1.2008
o:
GIC Spencer von den Lippwiesen
BRI a
 
S
m:
Quintina vom Elfenfohren
BRI g
 
vyst:
Štaudová Kateřina
chov:
Wisscher Bianca
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
238
.
  Dolce Lovely Panther*CZ
LO 500/8/BRI
*
18.4.2008
o:
CH Martinelli s Amore Mio* D
BRI a
 
 
m:
IC Koko Chanell Small Panther*CH
BRI a
 
vyst:
Šnajdrová Petra
chov:
Škopovi Jana &Miroslav

BRI c Britská lilová
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
239
.
GIC Gaspar z Muzyki*PL
LO 344/5/BRI
*
14.1.2005
o:
EC Apollo A Gentiana
BRI c
 
N
m:
Celesta Z Muzyki*PL
BRI a
 
vyst:
 
RNDr. Mulková Monika
 
chov:
 
Solowiej Aneta
 
Interšampión (Třída 5)
Kocour
240
.
IC Ion Lilac Vernissage
BRI/349B-06
*
6.1.2006
o:
CH Micky Lilac Vernissage
BRI c
 
 
m:
WCH Lucy Lovely Lady
BRI a
 
vyst:
Rimselyte Sandra
chov:
Zaxarova Natalia
241
.
CH Dio Lion Finch Nest*PL
LO 3756
*
5.11.2004
o:
EC Di Angelo Graham* PL
BRI a
 
S
m:
CH Sara Charming Eyes*PL
BRI c
 
vyst:
Kwasniak Agnieszka
chov:
Zieba Bozena
242
.
IC Leon z Mostu*CZ
LO 179/7/BRI
*
20.1.2007
o:
CH Harley British Velvet*CZ
BRI c
 
S
m:
CH Ajka Zirkon Bohemia*CZ
BRI n
 
vyst:
 
Machková Olga
 
chov:
 
Mrkáčková Ivana
 
Šampionů (Třída 7)
Kocour
243
.
CH Urbino Tuo Tenero Tummy*CZ
LO 1756/2007/BRI
*
22.4.2007
o:
IC O'Malley Tummy von Klein Stern*D
BRI c
 
N
m:
CH Ronaldina Maritima Tummy*CZ
BRI a
 
vyst:
Peciar Marek
chov:
Blahova Jindřiška
Strana
29


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Kočka
244
.
CH Hortensie Laetitia*CZ
LO 856/5/BRI
*
12.11.2005
o:
IC Nico v. Centaurius*D
BRI c
 
 
m:
GIC Umberta Azzurra Laetitia* CZ
BRI a
 
vyst:
 
Kosnar Michal
 
chov:
 
Kosnar Michal
 
Otevřená (Třída 9)
Kocour
245
.
  Bastian de Muro
RIEX/07/26 B
*
20.6.2007
o:
IC Ion Lilac Vernissage
BRI c
 
 
m:
Carry Blue Vernissage
BRI a
 
vyst:
Rimselyte Sandra
chov:
Rimselyte Sandra
Kočka
246
.
  Yuwella First Chance
LO 755/3/BRI
*
14.10.2003
o:
EC A'Blue Nuggets Bagheera
BRI a
 
 
m:
Gloria First Chance
BRI a
 
vyst:
 
Paulíková Zdeňka
 
chov:
 
Hlaváčová Silvie
 
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
247
.
  Dalimil Iva Felis*CZ
RX 13/8/BRI
*
24.12.2007
o:
IC Sugar Dreams Eeden*DE
BRI b 33
 
S
m:
Umbertina Teddy Star*CZ
BRI c
 
vyst:
Šmejkalová Ivana
chov:
Šmejkalová Ivana
248
.
  Kai Silver Rain*CZ
LO 1140/7/BRI
*
22.10.2007
o:
GIC Gaspar z Muzyki*PL
BRI c
 
S
m:
GIC Bonni Mon Isena*PL
BRI c 03
 
vyst:
RNDr. Mulková Monika
chov:
RNDr. Mulková Monika
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
249
.
  Amrita of Maharal*CZ
LO 410/8/BRI
*
22.4.2008
o:
IC Dorian de Soleil Clair*CZ
BRI a
 
S
m:
CH Xella z Hvozdnice*CZ
BRI a 03
 
vyst:
 
Chříbková Linda
 
chov:
 
Bergmann Daniel
 

BRI e Britská krémová
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
250
.
  Damian Cremy Lokerie Bohemia*CZ
LO 142/8/BRI
*
6.2.2008
o:
IC Devil De Soleil Clair*CZ
BRI a
 
S
m:
Elvíra blue Prague*CZ
BRI g
 
vyst:
Winkler Petr
chov:
Cynková-Holá Helena
Kočka
251
.
  Yennefer z Lužinek*CZ
LO 239/8/BRI
*
5.2.2008
o:
GIC Stuart z Lužinek*CZ
BRI d 24
 
 
m:
GIC Queen Elisabeth z Lužinek
BRI d 24
 
vyst:
Ing. Hanelová Hana
chov:
Vaňousová Alena

BRI f Britská černě želvovinová
Šampionů (Třída 7)
Kočka
252
.
CH Ungoliant Schamway*CZ
LO 417/6/BRI
*
23.6.2006
o:
Robinson Schamway*CZ
BRI a
 
N
m:
Maya VIa May blobs*CZ
BRI d 24
 
vyst:
 
Martincová Zdenka
 
chov:
 
Martincová Zdenka
 
Strana
30


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
253
.
CH Euforia Anpami Line*PL
163/EKKR/08
*
13.9.2007
o:
CH LV*Olympic Spirit Ikar
BRI e
 
 
m:
IC Ginger Silver Lynx*PL
BRI f
 
vyst:
 
Stawiska Ranata
 
chov:
 
Mielke Anna+Pavel
 

BRI g Britská modře želvovinová
Interšampión (Třída 5)
Kočka
254
.
IC Borgia Agilis Cattus*PL
LO 7284
*
12.11.2006
o:
GIC Je Veux L'amour De La Poupette
BRI e
 
 
m:
CH Clara Euforia*PL
BRI a
 
vyst:
Szadurska Dorota
chov:
Szadurska Dorota
255
.
IC Cyrene Chakram*PL
LO 5069
*
14.6.2006
o:
GIC Foxtrott z Muzyki*PL
BRI c
 
 
m:
IC Didi Venustus Felis*SK
BRI w 62
 
vyst:
 
Światowiak Magdalena+Jacek
 
chov:
 
Światowiak Magdalena+Jacek
 
Otevřená (Třída 9)
Kočka
256
.
  Fifineta z Bruzovic*CZ
LO 684/6/BRI
*
22.6.2006
o:
IC Angelo Zlatá Tequilla*SK
BRI w 62
 
S
m:
Adelaid Loving Bear*CZ
BRI a
 
vyst:
Dočkalová Lenka
chov:
Střihavková Eva
257
.
  La Luna of blue Heaven*DE
RX 63/8/BRI
*
1.9.2007
o:
Fire and Ice! of Blue Heaven*DE
BRI e 03
 
S
m:
Hot Combination of Blue Heaven*DE
BRI a 03
 
vyst:
Machková Olga
chov:
Kusel Manuela
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
258
.
  Bára Falling Star*CZ
LO 14/8/BRI
*
12.11.2007
o:
Nathan Ro-še*CZ
BRI a
 
S
m:
Seccadé Falling Star*CZ
BRI e
 
vyst:
 
Schmidtová Alena
 
chov:
 
Hromádková Marika
 
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
259
.
  Dune Agilis Cattus*PL
LO 14020
*
22.4.2008
o:
GIC Creme Bellucci v. Wernerwald* DE
BRI e
 
 
m:
IC Borgia Agilis Cattus*PL
BRI g
 
vyst:
Szadurska Dorota
chov:
Szadurska Dorota

BRI h Britská čokoládově želvovinová
Otevřená (Třída 9)
Kočka
260
.
  Eve Chakram*PL
LO 12087
*
19.9.2007
o:
CH EC(WCF) Bieta's Pixel
BRI d
 
 
m:
IC Boadiccea Chakram*PL
BRI c
 
vyst:
Światowiak Magdalena+Jacek
chov:
Światowiak Magdalena+Jacek

BRI j Britská lilově želvovinová
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
261
.
  Frencis Silent Smile*SK
LO 1985/2008/BRI
*
7.3.2008
o:
EC Bastian Bacus Bathir Sametova Tlapka*CZ
BRI c
 
N
m:
Waleria Kwetah*CZ
BRI j
 
vyst:
 
Staníková Jana
 
chov:
 
Staníková Jana
 
Strana
31


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

BRI a 22 Britská modrá mramorovaná
Interšampión (Třída 5)
Kocour
262
.
IC Tauli z Hvozdnice*CZ
LO 159/6/BRI
*
15.3.2006
o:
GIC Harris Itoka*CZ
BRI c
 
S
m:
IC Xantha Itoka*CZ
BRI n 22
 
vyst:
 
Ing. Kšánová Naďa
 
chov:
 
Schreierova Jarmila
 

BRI b 22 Britská čokoládová mramorovaná
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
263
.
  Hanibal Nozomi de Casto*CZ
LO 624/3/BRI
*
22.8.2003
o:
CH Hugh Grant v. Muhleneck
BRI d 21 33
 
N
m:
Leona v. Sternsteinhof /WFC/
BRI c 24
 
vyst:
Kosnar Michal
chov:
Pohlová Bronislava

BRI c 22 Britská lilová mramorovaná
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
264
.
GIC Denzel Fondor*PL
LO 5702
*
1.6.2006
o:
IC Asterix
BRI e 22
 
 
m:
Caramelia
BRI b 22
 
vyst:
 
Kazimierska Lilianna
 
chov:
 
Sznur Joanna
 
Otevřená (Třída 9)
Kocour
265
.
  Rony z Hvozdnice*CZ
LO 899/4/BRI
*
5.10.2004
o:
GIC Harris Itoka*CZ
BRI c
 
S
m:
IC Xantha Itoka*CZ
BRI n 22
 
vyst:
Schreierova Jarmila
chov:
Schreierova Jarmila

BRI e 24 Britská krémová tečkovaná
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
266
.
GIC Elvis Golden Moon*CZ
LO 96/3/BRI
*
6.2.2003
o:
GIC Harris Itoka*CZ
BRI c
 
N
m:
IC Daisy Victory Bohemia*CZ
BRI gs 22 62
 
vyst:
Navrátil Jakub
chov:
Šimoníková Jana

BRI ny 24 Britská černá zlatá tečkovaná
Mimo soutěž (Třída 15)
Kocour
267
.
  Ares Britská perla*CZ
LO 298/8/BRI
*
29.2.2008
o:
CH Benny Prucats*SK
BRI ns 22 64
 
 
m:
Igis z Žitného ostrova*SK
BRI ns 24 64
Mladý chovatel
vyst:
 
Fuchs Josef
 
chov:
 
Neuveden
 

BRI ns 11 Britská černá stříbřitá stínovaná
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
268
.
  Northhunter's Ranja Sky*CH
ZAŽÁDÁNO
*
5.3.2008
o:
Northhunter's Pepper Boy*CH
BRI ns 11
 
S
m:
Northhunter's Ocean princess*CH
BRI ns 11
 
vyst:
Štaudová Kateřina
chov:
Waldmeyer Stephan
Strana
32


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
269
.
  Delia Pikolka*CZ
LO 373/8/BRI
*
26.3.2008
o:
CH Silverblue Yangoon D'Oaxaca*DE
BRI as 11
 
 
m:
Nahimana's Joli Jolynn*DE
BRI ns 11
 
vyst:
 
ing Ševečková Marcela
 
chov:
 
ing Ševečková Marcela
 

BRI ns 22 62 Britská černá stříbřitá mramorovaná oranžovooká
Šampionů (Třída 7)
Kočka
270
.
CH Dakota Bursztynowy Gryf*PL
LO 8038
*
9.1.2007
o:
IC Sultan
BRI c 24
 
 
m:
CH Butterfly
BRI f
 
vyst:
Kazimierska Lilianna
chov:
Swiderski Slavomir

BRI ns 22 64 Britská černá stříbřitá mramorovaná zelenooká
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
271
.
  SI*Lumbee Darwin
RX 57/8/BRI
*
31.1.2008
o:
IC Bravado de Broeckloni*NL
BRI ns 22 64
 
S
m:
Welle von Otcheideenwald
BRI ns 22 64
 
vyst:
 
Bittnerová Blanka
 
chov:
 
Leiner Sandra
 
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
272
.
  Megan Maxima Bella De La Horsky Park*SK
ZAŽÁDÁNO
*
13.5.2008
o:
IC Bravado de Broeckloni*NL
BRI ns 22 64
 
N
m:
CH Hera Honore Horsky park*SK
BRI ns 22 64
 
vyst:
Peciar Marek
chov:
Peciar Marek

BRI n 03 Britská černá bikolor
Otevřená (Třída 9)
Kočka
273
.
  Best Suzi from Eli's Castle*CZ
LO 1077/7/BRI
*
11.9.2007
o:
CH Schabolleke's Peerke
BRI b 03
 
N
m:
Bluewhite Elis First Chance
BRI a 03
 
vyst:
Krušandlová Jana
chov:
Cihlářová Alena

BRI a 03 Britská modrá bikolor
Interšampión (Třída 5)
Kocour
274
.
IC Gucci Silver Rain*CZ
LO 231/6/BRI
*
22.3.2006
o:
GIC Gaspar z Muzyki*PL
BRI c
 
 
m:
CH Camelia Silver Rain*CZ
BRI a 03
 
vyst:
 
Vašinová Jana
 
chov:
 
RNDr. Mulková Monika
 
Otevřená (Třída 9)
Kocour
275
.
  Bastien Baghera from Eli's Castle*CZ
LO 1038/7/BRI
*
11.9.2007
o:
CH Schabolleke's Peerke
BRI b 03
 
 
m:
Bluewhite Elis First Chance
BRI a 03
 
vyst:
Kopecká Kateřina
chov:
Cihlářová Alena
Kočka
276
.
  Angelika Teddy Star*CZ
LO 437/7/BRI
*
4.3.2007
o:
Ringo Teddy star* CZ
BRI a 03
 
S
m:
CH Feličita Teddy Star*CZ
BRI c
 
vyst:
Chudá Zdenka
chov:
Chudá Zdenka
Strana
33


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
277
.
  Asher or Maharal*CZ
LO 406/8/BRI
*
22.4.2008
o:
IC Dorian de Soleil Clair*CZ
BRI a
 
N
m:
CH Xella z Hvozdnice*CZ
BRI a 03
 
vyst:
 
Bergmannovi D+S
 
chov:
 
Bergmann Daniel
 
278
.
  Gigollo GeniallSilent Smile*SK
LO 2021/2008/BRI
*
25.4.2008
o:
EC Franky Boy from Sharphill*A
BRI a 03
 
N
m:
IC Elizabeth Hodosblue*SK JW
BRI a
 
vyst:
Staníková Jana
chov:
Staníková Jana

BRI c 03 Britská lilová bikolor
Grandinteršampión (Třída 3)
Kočka
279
.
GIC Bonni Mon Isena*PL
LO 469/3/BRI
*
 
o:
IC Basil Itoka* CZ
BRI a 03
 
 
m:
CH Carmen
BRI c
 
vyst:
 
RNDr. Mulková Monika
 
chov:
 
Kolarczyk Urszula
 
Otevřená (Třída 9)
Kocour
280
.
  Charley Silver Rain*CZ
LO 190/7/BRI
*
13.2.2007
o:
GIC Gaspar z Muzyki*PL
BRI c
 
 
m:
GIC Bonni Mon Isena*PL
BRI c 03
 
vyst:
Vašinová Jana
chov:
RNDr. Mulková Monika
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
281
.
  Athos Or Maharal
LO 408/8/BRI
*
22.4.2008
o:
IC Dorian de Soleil Clair*CZ
BRI a
 
N
m:
CH Xella z Hvozdnice*CZ
BRI a 03
 
vyst:
Bergmann Daniel
chov:
Bergmannovi D+S

BRI j 03 Britská lilově želvovinová bikolor
Otevřená (Třída 9)
Kočka
282
.
  Ynobe z Hvozdnice*CZ
LO 493/7/BRI
*
16.4.2007
o:
GIC Harris Itoka*CZ
BRI c
 
N
m:
Jennifer Victory Bohemia*CZ
BRI g 03 24
 
vyst:
 
Bergmann Daniel
 
chov:
 
Schreierova Jarmila
 

BRI a 33 Britská s modrými odznaky
Interšampión (Třída 5)
Kočka
283
.
IC Belinda Princess de Chardé*SK
LO 142/7/BRI
*
4.1.2007
o:
GIC Ocean's Eleven of Czankra*PL
BRI c 33
 
 
m:
IC Alischa von Hunady*SK
BRI a 33
 
vyst:
Šnajdrová Petra
chov:
Mgr. Vozárová Marta

BRI b 33 Britská s čokoládovými odznaky
Šampionů (Třída 7)
Kočka
284
.
CH Corina Pikolka*CZ
LO 1770/2007/BRI
*
8.5.2007
o:
GIC Ocean's Eleven of Czankra*PL
BRI c 33
 
N
m:
CH Zinnie Lady Petty Smith* CZ
BRI f 21 33
 
vyst:
Mgr. Nuter Alexandra
chov:
ing Ševečková Marcela
Strana
34


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Otevřená (Třída 9)
Kocour
285
.
  Georg Clooney Sweet Calimero*CZ
RX 97/9/BRI
*
27.8.2007
o:
IC Sugar Dreams Eeden*DE
BRI b 33
 
N
m:
IC Odeta Falling Star*CZ
BRI h 33
 
vyst:
 
Krušandlová Jana
 
chov:
 
Paulíková Zdeňka
 
Kočka
286
.
  Felicitas Francesca von Hunady*SK
ZAŽÁDÁNO
*
7.9.2007
o:
IC Eeden Sugar Dream's
BRI b 33
 
 
m:
Brigitte von Hunady*SK
BRI x
 
vyst:
Ing. Kučerová Ivana
chov:
Huňadyová Zuzana

BRI c 33 Britská s lilovými odznaky
Otevřená (Třída 9)
Kočka
287
.
  Dido Bell Arden*SK
RX 1/7/BRI
*
10.6.2006
o:
Honey Ice of Colourpoint
BRI b 33
 
 
m:
Agnes Sweet Bell Arden*SK
BRI x
 
vyst:
 
Babková Jana
 
chov:
 
Koppiová Andrea
 

BRI e 33 Britská s krémovými odznaky
Šampionů (Třída 7)
Kocour
288
.
CH Jacob Petty Smith*CZ
RX 68/7/BRI
*
26.5.2007
o:
CH Royalbear's Moonlinght
BRI b 33
 
 
m:
Animagus Rogue (KVL)
BRI x
 
vyst:
Skácelíková Dominika
chov:
Slončíková Jitka

BRI h 33 Britská s čokoládově želvovinovými odznaky
Interšampión (Třída 5)
Kočka
289
.
IC Odeta Falling Star*CZ
RX 60/5/BRI
*
 
o:
IC Haribo Dirty Dancing* CZ
BRI b 24
 
 
m:
Giselle vom Bernsteinlicht*D
BRI j
 
vyst:
Paulíková Zdeňka
chov:
Hromádková Anna

BRI a 21 33 Britská s modrými odznaky s kresbou
Otevřená (Třída 9)
Kočka
290
.
  Alica sich Vergnugen*SK
LO 1755/2007/BRI
*
15.6.2007
o:
Anuschka de Charde*SK
BRI n 21 33
 
 
m:
EC Cocolino White O'kocim*PL
BRI c 33
 
vyst:
 
Kubenová Helena
 
chov:
 
Kubenová Helena
 

BRI c 21 33 Britská s lilovými odznaky s kresbou
Otevřená (Třída 9)
Kočka
291
.
  Annabell sich Vergnugen*SK
LO 1753/2007/BRI
*
15.6.2007
o:
EC Cocolino White O'kocim*PL
BRI c 33
 
 
m:
Anuschka de Charde*SK
BRI n 21 33
 
vyst:
Lesenková Petra
chov:
Kubenová Helena









Strana









35


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

BUR j Barmská lilově želvovinová
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
292
.
  Fin*Pardofelis Ivana Trump
ZAŽÁDÁNO
*
23.3.2008
o:
GIC Supercool Artiste Peintre
BUR e
 
S
m:
CH Pardofelis Dolce Vita
BUR b
 
vyst:
 
Krč Jiří
 
chov:
 
Pesonen Anne
 

EUR n Evropská černá
Otevřená (Třída 9)
Kočka
293
.
  Chicholina
RX 6/7/EUR
*
1.5.2005
o:
Neznám
XXX
 
N
m:
Neznám
XXX
 
vyst:
Zajícová Růžena
chov:
Zajícová Růžena

EUR d 24 Evropská červená tečkovaná
Otevřená (Třída 9)
Kocour
294
.
  Yorg Inari*CZ
LO 1/6/EUR
*
13.6.2006
o:
X-Ray z Chebu* CZ
EUR a
 
S
m:
IC Janice Inari*CZ
EUR f
 
vyst:
 
Dr. Hojdarová Marie
 
chov:
 
Dr. Hojdarová Marie
 

KBL d 22 Kurilský Bobtail červená mramorovaná
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
295
.
  Marcus Matua*CZ
RX 5/8/KBL
*
29.1.2008
o:
CH Charcoal Catcher Barrayar
KBL ns 24
 
N
m:
Jasenka Eridan
KBL d 03 22
 
vyst:
Šimperská Jana
chov:
Kalužová Petra

MAU ns 24 Egyptská Mau stříbřitá černá tečkovaná
Šampionů (Třída 7)
Kočka
296
.
CH Samira Elmridge
LO 5968
*
 
o:
IC Herkules von skarrabaus*CH
MAU ns 24
 
S
m:
Maudonna Elmridge*GB
MAU ns 24
 
vyst:
Boroń Monika
chov:
Halstead Pauline
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
297
.
  Gathon-Re E'xodja*PL
LO 12769
*
13.12.2007
o:
GC*DW Matiki's Amulet of Schooiertjes
MAU ns 24
 
 
m:
CH Samira Elmridge
MAU ns 24
 
vyst:
 
Stepnienska Agnieszka
 
chov:
 
Boroń Monika
 
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
298
.
  Meritamon Schamway of Jacawaca*GB
ZAŽÁDÁNO
*
31.3.2008
o:
Shaimau Ashidah*GB
MAU ns 24
 
N
m:
Chantina Abigail*GB
MAU ns 24
 
vyst:
Martincová Zdenka
chov:
Folland Jackie








Strana








36


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

OCI n 24 Ocicat černá tečkovaná
Interšampión (Třída 5)
Kocour
299
.
IC S*Junglespots Copperino
LO 5491
*
17.4.2006
o:
S*Ikinimizi's King's Call
OCI n 24
 
 
m:
S*Milwaukee's High Praises
OCI a 24
 
vyst:
 
Kretkiewicz Katarzyna
 
chov:
 
Kretkiewicz Katarzyna
 

OCI b 24 Ocicat čokoládová tečkovaná
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
300
.
GIC Anthus von Kronenfeld*SK
LO 2/2006/OCI
*
19.4.2006
o:
EC FIN*Galax Brijmohan
OCI b 24
 
S
m:
EC P Britney Born To love*CZ
OCI b 24
 
vyst:
Dr. Adamcová Marcela
chov:
Adamec Michal a Marcela
Šampionů (Třída 7)
Kočka
301
.
  Artemis Regard Sauvage*CZ
RX 9/7/OCI
*
14.6.2007
o:
IC Saga Sorban of Rubelit*CZ
OCI n 24
 
 
m:
IC Kirké Born to Love*CZ
OCI c 24
 
vyst:
 
Snášelová Petra
 
chov:
 
Slámová Markéta
 
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
302
.
  Unas Dekora*PL
LO 01296
*
9.1.2008
o:
IC S*Junglespots Copperino
OCI n 24
 
 
m:
CH Pantera Duch Ekstazy*PL
OCI b 24
 
vyst:
Kretkiewicz Magdalena
chov:
Kretkiewicz Magdalena
303
.
  Ulfhedin Dekora*PL
LO 01298
*
9.1.2008
o:
IC S*Junglespots Copperino
OCI n 24
 
 
m:
CH Pantera Duch Ekstazy*PL
OCI b 24
 
vyst:
Kretkiewicz Magdalena
chov:
Kretkiewicz Magdalena
304
.
  Timur Dekora*PL
LO 01296
*
28.3.2008
o:
IC S*Junglespots Copperino
OCI n 24
 
 
m:
IC Birka Nitida*PL
OCI b 24
 
vyst:
 
Kretkiewicz Magdalena
 
chov:
 
Kretkiewicz Magdalena
 
Kočka
305
.
  Eowina Nitida*PL
LO 14462
*
2.12.2008
o:
IC S*Junglespots Copperino
OCI n 24
 
 
m:
Ambra Nitida*PL
OCI Neuvedena
 
vyst:
Kasprzyk Anna
chov:
Kretkiewicz Katarzyna

CRX GR 1 Cornish Rex skupina 1
Šampionů (Třída 7)
Kočka
306
.
CH Jamaica Scardinius*PL (b)
LO 11209
*
1.6.2007
o:
CH Roseric's Get'n Some Booty Tonite
CRX GR 2 (n 03)
 
 
m:
Electric Blue De Belvoire*PL
CRX GR 2 (n 09)
 
vyst:
Krasnopiórko Ilona
chov:
Krasnopiórko Ilona
Otevřená (Třída 9)
Kocour
307
.
  Pistache van Berkendonck (ns)
LO7.CRX.01
*
12.8.2007
o:
IC Traum von FF Twister
CRX GR 4 (d 03)
 
 
m:
Seglin Rex Giulietta
CRX GR 1 (ns)
 
vyst:
 
Laskyte Agne
 
chov:
 
Bloemers-Welten C.
 
Strana
37


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

CRX GR 2 Cornish Rex skupina 2
Šampionů (Třída 7)
Kočka
308
.
CH Jena Scardinius*PL JW (n 03)
LO 11435
*
1.6.2007
o:
CH Roseric's Get'n Some Booty Tonite
CRX GR 2 (n 03)
 
 
m:
Electric Blue De Belvoire*PL
CRX GR 2 (n 09)
 
vyst:
 
Mlodzikowska Anna
 
chov:
 
Krasnopiórko Ilona
 
Premior (Třída 8)
Kočka
309
.
PR CH Fin Jip-Jap'n Gal Vanilla (a 03)
LO 6552
*
31.5.2006
o:
CH Fin Nac-Monarc's Hot Shot
CRX GR 2 (a 09)
 
 
m:
GIC Fin Jip-Jap'n Be Misty
CRX GR 1 (a)
 
vyst:
Tomaszewska Iwona
chov:
Digert Paivi
Otevřená (Třída 9)
Kočka
310
.
  Baby Blue Cornish Point*PL (a 03)
LO 11600
*
11.9.2007
o:
EC Kevin z Pólwyspu*PL
CRX GR 6 (a 01 21)
 
 
m:
PR CH Fin Jip-Jap'n Gal Vanilla
CRX GR 2 (a 03)
 
vyst:
 
Tomaszewska Iwona
 
chov:
 
Tomaszewska Iwona
 
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
311
.
  Gianluca Soft Kiss*LT (a 02)
LO 07/262G
*
29.12.2007
o:
EC Tidgi Absent
CRX GR 2 (b 03)
 
 
m:
EC Tidgi Dafna
CRX GR 2 (n 02)
 
vyst:
Žakaris Donatas
chov:
Žakaris Donatas

CRX GR 3 Cornish Rex skupina 3
Interšampión (Třída 5)
Kočka
312
.
IC PL*Cattus De Lux Damiel (f)
LO 7836
*
21.1.2007
o:
IC Giusseppe z Pólwyspu*PL
CRX GR 2 (b 09)
 
 
m:
IC SI*Traum Von FF Queen of Mice
CRX GR 3 (d)
 
vyst:
Wilczek Anna
chov:
Wilczek Anna

CRX GR 4 Cornish Rex skupina 4
Šampionů (Třída 7)
Kocour
313
.
CH PL*Cattus De Lux Elion (d 03)
LO 10725
*
13.8.2007
o:
SI*Traum Von FF Jing-Jang
CRX GR 2 (n 03)
 
 
m:
IC SI*Traum Von FF Queen of Mice
CRX GR 3 (d)
 
vyst:
 
Žakaris Donatas
 
chov:
 
Wilczek Anna
 
Kočka
314
.
CH Bibi Ladybird van Wei Haj We (g 02)
LO 14258
*
1.6.2007
o:
Rex'n Ready vn Wei Haj We
CRX GR 4 (d 03)
 
 
m:
Make Believe vn Wei Haj We
CRX GR 2 (n 03)
 
vyst:
Krasnopiórko Ilona
chov:
Neuveden
Otevřená (Třída 9)
Kočka
315
.
  Charlotte Agnus*LT (d 03 23)
LO 07/179C
*
21.8.2007
o:
EC Over The Sun Fandango*PL
CRX GR 4 (d 03 24)
 
 
m:
Aggro Alterego*LT
CRX GR 4 (g 09)
 
vyst:
Laskyte Agne
chov:
Laskyte Agne
Strana
38


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
316
.
  PL*Cattus De Lux Hagonel (e 03)
LO 13300
*
1.1.2008
o:
SI*Traum Von FF Jing-Jang
CRX GR 2 (n 03)
 
 
m:
IC SI*Traum Von FF Queen of Mice
CRX GR 3 (d)
 
vyst:
 
Wilczek Anna
 
chov:
 
Wilczek Anna
 
Kočka
317
.
  NL*Pendragon's Wanton Wench (g 03)
LO 39/7/CRX
*
27.11.2007
o:
IC WW'05 RO*Made In Romania Rolang
CRX GR 8 (a 09 33)
 
 
m:
GIC Shal-Mar's Sangria Of Pendragon's, DM
CRX GR 3 (fs)
 
vyst:
Žakaris Donatas
chov:
Reijers Eric
318
.
  Herejza Sacarface*CZ (f 09)
LO 13/8/CRX
*
20.1.2008
o:
IC Tidgi Armaniac
CRX GR 9 (w 61)
 
 
m:
CH Tidgi Esmeralda
CRX GR 4 (f 03)
 
vyst:
 
Laskyte Agne
 
chov:
 
Rüfenachtová Ivana
 

CRX GR 8 Cornish Rex skupina 8
Šampionů (Třída 7)
Kocour
319
.
CH Nino ChocolateWhite z Pólwyspu*PL (b 02 33)
LO 11569
*
2.9.2007
o:
IC Tidgi Armaniac
CRX GR 9 (w 61)
 
 
m:
GIC Caroline Lunika*PL
CRX GR 4 (h 09)
 
vyst:
Czechowscy Anita + Krzysztof
chov:
Czechowscy Anita + Krzysztof
Otevřená (Třída 9)
Kočka
320
.
  Norah Jones z Pólwyspu*PL (b 02 33)
LO 11569
*
2.9.2007
o:
IC Tidgi Armaniac
CRX GR 9 (w 61)
 
 
m:
GIC Caroline Lunika*PL
CRX GR 4 (h 09)
 
vyst:
Czechowscy Anita + Krzysztof
chov:
Czechowscy Anita + Krzysztof

DRX GR 1 Devon Rex skupina 1
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
321
.
GIC Dumbo Rex Loki-Miao*PL (n)
LO 2266
*
22.12.2005
o:
EC Fozzie Rex Loki-Miao*PL
DRX GR 9 (w 61)
 
 
m:
CH Jrina Degli Elfi
DRX GR 3 (fs)
 
vyst:
 
Koziel+Marks Adam+Anna
 
chov:
 
Pietrzok Graźyna a Jerzy
 
Otevřená (Třída 9)
Kocour
322
.
  Xanti Scarface*CZ (n)
LO 5/7/DRX
*
9.2.2007
o:
Irag Scarface*CZ
DRX GR 7 (n 33)
 
 
m:
Havanna de Zoe Rex
DRX GR 3 (f)
 
vyst:
Rosová Gabriela
chov:
Rüfenachtová Ivana

DRX GR 3 Devon Rex skupina 3
Šampionů (Třída 7)
Kočka
323
.
CH Benitta Doniia Dortina*PL (h)
LO 6106
*
15.9.2006
o:
EC Monzabina's Adam
DRX GR 1 (b)
 
N
m:
GIC Julia Belvoire*PL
DRX GR 7 (f 21 33)
 
vyst:
Pólrola Dorota+Joanna
chov:
Pólrola Dorota+Joanna
Strana
39


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
324
.
  Rexi Ostoja*PL (fs)
CFA 2991-1633797
*
17.2.2008
o:
Firstmate Devon Ostoja*PL
DRX GR 7 (d 33)
 
 
m:
Nora Rex Loki Miao of Ostoja*PL
DRX GR 3 (fs)
 
vyst:
 
Mazur Magdalena
 
chov:
 
Grzybowska Anna
 

DRX GR 4 Devon Rex skupina 4
Šampionů (Třída 7)
Kočka
325
.
CH Kornelia Donkoczis*PL (f 03)
LO 4159
*
5.5.2006
o:
IC Make Wish Fandango*PL
DRX GR 7 (d 33)
 
 
m:
Roza z Kolyski Dominiki
DRX GR 2 (as 09)
 
vyst:
Socha Katarzyna
chov:
Žukrowska Malgorzata
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
326
.
  Bisou Bella Adore*PL (f 03)
LO 13463
*
18.1.2008
o:
CH Dream Devon Ostoja*PL
DRX GR 9 (w 61)
 
S
m:
IC Ciri Rex Loki-Miao*PL
DRX GR 4 (d 09 24)
 
vyst:
 
Kurek Maria
 
chov:
 
Piechocka Joanna
 

DRX GR 5 Devon Rex skupina 5
Šampionů (Třída 7)
Kočka
327
.
CH Baccara Rex Dor Tina*PL (n 24)
LO 5/7/DRX
*
15.9.2006
o:
EC Monzabina's Adam
DRX GR 1 (b)
 
N
m:
GIC Julia Belvoire*PL
DRX GR 7 (f 21 33)
 
vyst:
Pravdová Jolana
chov:
Pólrola Dorota+Joanna
328
.
CH Cleo Unire*PL (n 24)
LO 13009
*
19.3.2007
o:
Dante Demonic*PL
DRX GR 5 (a 24)
 
N
m:
IC Elsa Al'Pama*PL
DRX GR 1 (n)
 
vyst:
Wesolowska Magdalena
chov:
Gradowski Pawel

DRX GR 7 Devon Rex skupina 7
Šampionů (Třída 7)
Kocour
329
.
CH Dream Boy Maragatta*PL (n 33)
LO 11774
*
13.5.2007
o:
Syramons Fireball Maragatta*PL
DRX GR 7 (d 33)
 
S
m:
Imperia BelVoire*PL
DRX GR 1 (n)
 
vyst:
 
Chrappová Slavomíra
 
chov:
 
Sokolowska Katarzyna
 
Kočka
330
.
CH Ivanka Rex Portina*PL (f 21 33)
LO 11409
*
14.9.2007
o:
IC F-Dortina's Mial-Pol*PL
DRX GR 7 (n 21 33)
 
 
m:
Benitta Donna Dortina*PL
DRX GR 3 (h)
 
vyst:
Mazur Magdalena
chov:
Pólrola Dorota+Joanna
Premior (Třída 8)
Kocour
331
.
PR Xeven Moon River (d 33)
LO 7066
*
15.7.2006
o:
GIC LV*Malsan Kupidcn
DRX GR 3 (d 23)
 
 
m:
Bonnie Moon river*PL
DRX GR 7 (f 33)
 
vyst:
Jakul Izabela
chov:
Szczesniewicz K i M
Strana
40


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
332
.
  Herbatka Borůvka*CZ (d 21 33)
ZAŽÁDÁNO
*
4.5.2008
o:
EC Icarus Scarface*CZ
DRX GR 7 (d 21 33)
 
N
m:
CH Baccara Rex Dor Tina*PL
DRX GR 5 (n 24)
 
vyst:
 
Pravdová Jolana
 
chov:
 
Pravdová Jolana
 

DRX GR 8 Devon Rex skupina 8
Otevřená (Třída 9)
Kočka
333
.
  Yasmin de Scarface*CZ (b 09 33)
LO 3/7/DRX
*
8.2.2007
o:
CH Cartoon´s Linus
DRX GR 7 (bs 21 33)
 
 
m:
Ivanka Scarface
DRX GR 8 (a 09 33)
 
vyst:
Rosová Gabriela
chov:
Rüfenachtová Ivana

DRX GR 9 Devon Rex skupina 9
Šampionů (Třída 7)
Kočka
334
.
CH Abigail Framuga*PL (w 62)
LO 003510
*
19.10.2005
o:
IC Napoleon Rex Loki-Miao*PL
DRX GR 9 (w 61)
 
 
m:
IC Noblesse Fandarigo*PL
DRX GR 7 (f 33)
 
vyst:
 
Jakul Izabela
 
chov:
 
Horyńska Beata
 
Otevřená (Třída 9)
Kočka
335
.
  Abhorsenka Chillichilli*CZ (w 61)
LO 26/6/DRX
*
27.9.2006
o:
IC Nemo Rex Loki Miao
DRX GR 1 (ns)
 
 
m:
Herezja Gattissimo
DRX GR 9 (w 62)
 
vyst:
Veselá Iveta
chov:
Vlášek Martin
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
336
.
  Bambou Bella Adore*PL (w 61)
LO 13466
*
18.1.2008
o:
CH Dream Devon Ostoja*PL
DRX GR 9 (w 61)
 
 
m:
IC Ciri Rex Loki-Miao*PL
DRX GR 4 (d 09 24)
 
vyst:
Mazur Magdalena
chov:
Piechocka Joanna

RUS Ruská modrá
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
337
.
GIC Jáson Signál*CZ
LO 17/2006/RUS
*
20.9.2005
o:
IC Eros Signál*CZ
RUS
 
S
m:
CH Gina z Jelsy*CZ
RUS
 
vyst:
 
Choma Juraj
 
chov:
 
Staroň Lubomír
 
Kočka
338
.
GIC Diana Ewjatar*PL
LO 25141
*
9.4.2005
o:
EC A*Flashpaw´s Behave Yourself
RUS
 
 
m:
Emi Ewjatar*PL
RUS
 
vyst:
Winkler - Kudasiewicz Marcin i Ewa
chov:
Tarnowska Ewa
Interšampión (Třída 5)
Kočka
339
.
IC Nadia Puma*PL
LO 18415
*
20.9.2004
o:
EC DK*Malewitch Lavender Lad
RUS
 
 
m:
IC Elza Puma*PL
RUS
 
vyst:
Winkler - Kudasiewicz Marcin i Ewa
chov:
Brzozowska Barbara
Strana
41


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Šampionů (Třída 7)
Kočka
340
.
CH Calineczka Ewjatar*PL
LO 8417
*
2.4.2007
o:
EC Remarque Rosa Glauca* CZ
RUS
 
 
m:
IC LV*Elms Cat Darja
RUS
 
vyst:
 
Slobodzian Magdalena
 
chov:
 
Kralka Ewa
 
341
.
CH Astir Sashti*CZ
LO 59/5/RUS
*
22.6.2005
o:
GIC Tamerlan Chán Erakis
RUS
 
N
m:
Vasilisa Erakis
RUS
 
vyst:
Peloušková Hana
chov:
Erlebachová Lucie
Otevřená (Třída 9)
Kocour
342
.
  Aragorn Blekitek*PL
LO 11248
*
17.8.2007
o:
EC Flashpaw's Behave Yourself* A
RUS
 
 
m:
Elwira Minora*PL
RUS
 
vyst:
 
Kasprzyk Anna
 
chov:
 
Poliszuk Aneta
 
343
.
  Timur Signál*CZ
LO 66/7/RUS
*
11.6.2007
o:
IC Eros Signál*CZ
RUS
 
S
m:
CH Ljuba Blue Galance
RUS
Mladý chovatel
vyst:
Staniek David
chov:
Staroň Lubomír
Kočka
344
.
  Alia Nashira Azraq*CZ
LO 95/7/RUS
*
29.8.2007
o:
EC Prado Paragon blue Rita's
RUS
 
 
m:
Agnes Blue Karélka*CZ
RUS
 
vyst:
Šimánková Eva
chov:
Šimánková Eva
345
.
  Tamara Signál*CZ
LO 69/7/RUS
*
11.6.2007
o:
IC Eros Signál*CZ
RUS
 
N
m:
CH Ljuba Blue Galance
RUS
 
vyst:
 
Szwarcová Agáta
 
chov:
 
Staroň Lubomír
 
346
.
  Dimrilla Galathilion*PL
LO 8203
*
23.3.2007
o:
EC Roxanastasia's Rodion Raskolnikov (CFA)
RUS
 
 
m:
GIC Diana Ewjatar*PL
RUS
 
vyst:
Winkler - Kudasiewicz Marcin i Ewa
chov:
Winkler - Kudasiewicz Marcin i Ewa
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
347
.
  Linda Bluelnspiration*CZ
LO 59/8/RUS
*
16.2.2008
o:
EC Paragon Blue Ritaś Prado
RUS
 
N
m:
CH Astir Sashti*CZ
RUS
 
vyst:
Peloušková Hana
chov:
Peloušková Hana
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
348
.
  Viktor z Kamínku*CZ
LO 65/8/RUS
*
3.3.2008
o:
CH Baškir Jarkand* CZ
RUS
 
 
m:
Ilja z Kamínků* CZ
RUS
 
vyst:
 
Zemanová Pavlína
 
chov:
 
Koplíková Ivana
 
Kočka
349
.
  Bailey Nashy Adriens*CZ
LO 70/8/RUS
*
27.3.2008
o:
IC Eros Signál*CZ
RUS
 
 
m:
Barborka ze Suché*CZ
RUS
 
vyst:
Zemanová Pavlína
chov:
Fiedorová Adriana
Strana
42


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
350
.
  Fantasta Fába ze Suché*CZ
LO 84/8/RUS
*
13.4.2008
o:
IC Eros Signál*CZ
RUS
 
S
m:
CH Colett ze Suché*CZ
RUS
 
vyst:
 
Kiedroňová Dana
 
chov:
 
Kiedroňová Dana
 
351
.
  Jasmin Little Big Cat*CZ
ZAŽÁDÁNO
*
9.3.2008
o:
EC Paragon Blue Ritaś Prado
RUS
 
S
m:
EC Cobra Little Big Cat*CZ
RUS
 
vyst:
Choma Juraj
chov:
Marešová Marie

SOK Sokoke
Otevřená (Třída 9)
Kočka
352
.
  Kimburu Swala Sana
RX 148580
*
19.5.2007
o:
Arabuko Pwani
SOK
 
N
m:
IC Kimburu Vema Sana
SOK
 
vyst:
 
Střihavková Eva
 
chov:
 
Engebakken Anita
 
353
.
  Aaliyah Kijana*USA
03T 121206038
*
12.12.2006
o:
Rojon Makori
SOK
 
N
m:
Sunbright Aaliyah of Aaliyah
SOK
 
vyst:
Střihavková Eva
chov:
Speegle Susan

SPH GR 2 Sphynx skupina 2
Šampionů (Třída 7)
Kocour
354
.
CH Tyrell Mutiny In Heaven (a 03)
LO 20/8/SPH
*
1.6.2007
o:
Vandebald's Mutus Liber
SPH GR 2
 
 
m:
Tyrell Lolita A forbidden Lover
SPH GR 2
 
vyst:
Lamichová Sandra
chov:
Leitnerová Karolína
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
355
.
  Linus Achalajeg*PL (a 09 21)
LO 14980
*
4.4.2008
o:
CH Mescalito Black Magic pearl Bernar
SPH GR 1 (n)
 
N
m:
IC Blanka Oazis of Lafe
SPH GR 4 (f 09 21)
 
vyst:
 
Szeklilnska-Kalamala Mariana
 
chov:
 
Szeklińska-Kalamala Marianna
 

CHA Kartouzská
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
356
.
  Odin bohemia Indigo*CZ
LO 43/8/CHA
*
1.5.2008
o:
EC Caesar Jizerské ticho*CZ
CHA
 
S
m:
GIC Yorika Bohemia Indigo*CZ
CHA
 
vyst:
Mertová Věra
chov:
Elšíkovi Josef a Jaroslava

Vrhy
357
.
  Vrh "X" Marmoll
ZAŽÁDÁNO
*
6.5.2008
o:
IC Uggio Marmoll*CZ
BEN n 24
 
S
m:
Trena Marmoll
BEN n 24
 
vyst:
Ludvíčková Monika
chov:
Ludvíčková Monika
Strana
43


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Skupina
4
Siamské, orientální, balinéské, javánské

SIA w 67 Siamská bílá modrooká
Evropských šampionů (Třída 1)
Kocour
358
.
EC Snow White Rubelit*CZ JW
LO 14/6/SIA
*
24.4.2006
o:
EC Okonor Ross Ice JW, DSM
SIA w 67
 
 
m:
EC Niobe Rubelit*CZ JW
SIA b
 
vyst:
 
Litvanová Miroslava
 
chov:
 
ing. Hrušová Dagmar
 
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
359
.
  Halima Soft Kiss*LT
LO 08/108H
*
20.1.2008
o:
Samo Rubelit*CZ
SIA b
 
 
m:
GIC LV*Alario Joaillerie Le Nature, JW
SIA w 67
 
vyst:
Žakaris Donatas
chov:
Žakaris Donatas

SIA a Siamská s modrými odznaky
Otevřená (Třída 9)
Kocour
360
.
  Akkshay Zirkyon*CZ
LO 19/7/SIA
*
28.12.2006
o:
CH Jesper Rubelit*CZ
SIA n
 
N
m:
Ivanthes Nnova
SIA a
 
vyst:
 
Šnorková Gabriela
 
chov:
 
Molíková Pavla
 

SIA f Siamská s černě želvovinovými odznaky
Otevřená (Třída 9)
Kočka
361
.
  Itoka Flatterer*CZ
LO 63/7/SIA
*
28.7.2007
o:
CH A Lang Thai's Bobby Mc Ghee*A
SIA n 21
 
S
m:
Natascha Ari-Gan*PL
OSH h 24
 
vyst:
Chromcová Ivona
chov:
MVDr. Štrosová Vladěna

SIA j Siamská lilově želvovinová
Šampionů (Třída 7)
Kočka
362
.
CH Virpi Simon*CZ
LO 20/6/SIA
*
25.2.2006
o:
CH Tachimas' Keoma
SIA e
 
N
m:
EC Tatanka Simon*CZ JW DSM
OSH n
 
vyst:
Dr. Stěničková Jana
chov:
Dr. Stěničková Jana

SIA n 21 Siamská černohnědá s odznaky s kresbou
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
363
.
GIC Bedřich Pano*CZ
LO 30/6/SIA
*
2.4.2006
o:
Tonda Simon
ORS n 24
 
N
m:
CH Asebia Pano*CZ
SIA f
 
vyst:
 
Boušková Alena
 
chov:
 
MUDr. Paděrová Jana
 
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
364
.
  Always My Yentl Simon*CZ
LO 29/8/SIA
*
26.3.2008
o:
GIC Bedřich Pano*CZ
SIA n 21
 
 
m:
CH Virpi Simon*CZ
SIA j
 
vyst:
Šnajdrová Petra
chov:
Dr. Stěničková Jana
Strana
44


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

SIA b 21 Siamská s čokoládově žíhanými odznaky
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
365
.
  Uncanny Deisy Ari-Gan*PL
ZAŽÁDÁNO
*
12.1.2008
o:
CH San-T-Ree Charmeur
SIA n
 
S
m:
CH Brook Dream of Orsi JW
OSH n 03 24
 
vyst:
 
Prouzová Barbora
 
chov:
 
Wlodarska Marzena
 

OSH d 03 24 Orientální krátkosrstá červená bikolor tečkovaná
Otevřená (Třída 9)
Kocour
366
.
  Absolutely Mr.Pink*PL JW
LO 11329
*
8.9.2007
o:
GIC Amadeus Puszczyk*PL
SIA n 21
 
 
m:
GIC S*Ariadnes Maiko
OSH f 03
 
vyst:
Kierepa Monika
chov:
Kierepa Monika

OSH n 02 Orientální krátkosrstá černá hárlekýn
Evropských šampionů (Třída 1)
Kocour
367
.
EC Felides Vivres Suffurr JW
RX 941
*
9.11.2006
o:
EL Shaklan Vae Victis
SYS n 03
 
 
m:
Felides Vivres Purrfait D'Amour
OSH b 02
 
vyst:
 
Kierepa Monika
 
chov:
 
Kleyn Y.C.
 

OSH p 25 Orientální krátkosrstá plavá ticket tabby
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
368
.
  Don Nuno De Vill*ES
LO 43441
*
24.3.2008
o:
EC SI*Okonor A Ticket To Kentucky JW DSM
OSH b 25
 
 
m:
GIC Tina Turner De Will*ES JW
OSH n 24
 
vyst:
Kierepa Monika
chov:
Nieves Alonso

OSH b Orientální krátkosrstá čokoládová
Šampionů (Třída 7)
Kocour
369
.
CH Dakh ze Suché*CZ
LO 22/7/OSH
*
22.3.2007
o:
GIC Lotrando Bohemia Kastor* CZ
ORI Neuveden
 
S
m:
CH Pastelka Bohemia Kastor*CZ
OSH j 24
 
vyst:
Kiedroňová Dana
chov:
Kiedroňová Dana
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
370
.
  Otello D'Oltremare
LOI 91470
*
10.4.2008
o:
GIC WW 06,07 Michelangelo D'Oltremare JW
OSH n 24
 
N
m:
CH Bua Luang Fidji JW
OSH c
 
vyst:
 
Bednarova+Caratozzolo Andrea+Simone
 
chov:
 
Caratozzolo Simone
 

OSH b 24 Orientální krátkosrstá čokoládová tečkovaná
Premior (Třída 8)
Kočka
371
.
IC P Tappi Simon*CZ
LO 57/4/ORS
*
21.8.2004
o:
Sebastian Rose Simon
SIA b
 
S
m:
CH Merikissan Itämeri*FIN
ORS n 24
 
vyst:
Prouzová Barbora
chov:
Dr. Stěničková Jana
Strana
45


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

OSH n 03 Orientální krátkosrstá černá bikolor
Grandinteršampión (Třída 3)
Kočka
372
.
GIC Tachimas' Orca JW
RX 1/6/OSH
*
7.1.2006
o:
EL Shaklan Vae Victis
SYS n 03
 
S
m:
CH Fee v. d. Gruenstiege
OSH b
 
vyst:
 
Prouzová Barbora
 
chov:
 
Giloy+Shult Achim+Thomas
 
Otevřená (Třída 9)
Kočka
373
.
  Maria De La O Gadol-Dar-Quet*ES JW
LO 12910
*
10.10.2007
o:
GIC A Ticket From Paris Du Soleil Noir
OSH n 03
 
 
m:
CH Arriquitau Vill Gadol-Dar-Quet*ES
SIA b
 
vyst:
Kierepa Monika
chov:
Linares Moreno Paloma

OSH n 24 Orientální krátkosrstá černá tečkovaná
Otevřená (Třída 9)
Kocour
374
.
  Xaver Bedřich Simon*CZ
LO 46/7/OSH
*
10.8.2007
o:
IC Badřich Pano
SIA n 21
 
 
m:
IC Uma Simon*CZ
OSH n 24
 
vyst:
 
Macurová Andrea
 
chov:
 
Dr. Stěničková Jana
 
Kočka
375
.
  Xia Drahuška Simon*CZ
LO 48/7/OSH
*
10.8.2007
o:
GIC Bedřich Pano*CZ
SIA n 21
 
N
m:
IC Uma Simon*CZ
OSH n 24
 
vyst:
Šnorková Gabriela
chov:
Dr. Stěničková Jana
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
376
.
  Miapho Phoenix JW
LO 13899
*
28.11.2007
o:
IP CH Klazeekats Alpha-Q-Of-Okonor
OSH b 24
 
 
m:
Miapho Dark Honey Truffle
SIA n
 
vyst:
Morlińska Kinga
chov:
Feil Andrea

SYS b 03 Seyschelská krátkosrstá čokoládová bikolor
Grandinteršampión (Třída 3)
Kočka
377
.
GIC Maramao's Fridoline JW
LO 9681
*
16.3.2007
o:
Felides Vivres 100purrcent
SYS b 02
 
 
m:
Maramao's kamikatze
OSH o 03
 
vyst:
 
Kierepa Monika
 
chov:
 
Mancini Mimina
 
Strana
46


Mezinárodní výstava koček 16. a 17.08.2008
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
 
 
Domácí

DOM Domácí
Domácí kočka (Třída 14)
Kocour
378
.
  Laki
 
*
1.6.2007
o:
Neznám
XXX
 
S
m:
Neznám
XXX
 
vyst:
 
Čudovská Taťána
 
chov:
 
Čudovská Taťána
 
379
.
  Imbir DSM
 
*
5.5.2005
o:
Neznám
XXX
 
 
m:
Neznám
XXX
 
vyst:
Boesche Dorota
chov:
Neznám
380
.
  Mates
 
*
24.3.2008
o:
Neznám
XXX
 
N
m:
Neznám
XXX
 
vyst:
 
Lusková Petra
 
chov:
 
Lusková Petra
 
Kočka
381
.
  Paní Norisová
 
*
1.1.2002
o:
Neznám
XXX
 
 
m:
Neznám
XXX
 
vyst:
Bolacká Nikola
chov:
Neznám
Strana
47


Seznam vystavovatelů
Příjmení, jméno, titul
Adresa
Člen ZO
Stát
Číslo klece
1
Adamcová Marcela Dr.
Bánská Bystrica
ZO Zvolen
SK
300
2
Adámková Jaroslava
Příbor
1. SK Ostrava
CZ
128,140
3
Babková Jana
Horní Těrlicko
ZO Ostrava
CZ
287
4
Banasiak Krystyna
Bytom
Cat Club Rybnik
PL
100,112
5
Báliková Katarína
Žilina
SZCHM Žilina
SK
13
6
Bednarova+Caratozzolo Andrea+Simone
 
ZO Senec "Club Italia"
SK
370
7
Benešová Markéta
Uherské Hradiště
ZO ČSCH Kladno 2
CZ
3,29
8
Beranová Klára
Olšany u Prostějova
ZO ČSCH 36Brno
CZ
160,163
9
Bergmann Daniel
Heřmanovice
 
CZ
281,282
10
Bergmannovi D+S
Heřmanovice
ZO Olomouc-Prostějov
CZ
277
11
Bědroňová Petra
Ostrava 8 - Poruba
ČSCH ZO 1. SKO
CZ
51,52
12
Bialkowska Dorota
Kraków
KKF
PL
49,151
13
Biskupska Dorota
Wroclaw
 
PL
58,72,73
14
Bittnerová Blanka
Velké Heraltice
ZO Ostrava
CZ
271
15
Blahová Jitka
Klenovice na Hané
 
CZ
170,187
16
Boesche Dorota
Katowice
Slaski KMKR
PL
379
17
Boháčová Kateřina
Prostřední Bludovice
ZO Ostrava
CZ
104
18
Bolacká Nikola
Hlučín 1
ZO ČSCH 1. SKO
CZ
198,381
19
Boroń Monika
 
 
PL
296
20
Boušková Alena
Brno 28 - Líšeň
 
CZ
363
21
Choma Juraj
Žilina
ZO Žilina
SK
337,351
22
Choulíková Walentina MUDr.
Karlovy Vary 17
ZO ČSCH KkKV
CZ
109
23
Chrappová Slavomíra
Bratislava 6
SZ CHM Kitty Club
SK
329
24
Chromcová Ivona
Frýdek-Místek 1
ZO ČSCH Ostrava
CZ
361
25
Chříbková Linda
Lichnov u Bruntálu
ZO Olomouc
CZ
249
26
Chudá Zdenka
Fryšták
 
CZ
276
27
Czechowscy Anita + Krzysztof
Gdynia
Cat Club Lódž
PL
319,320
28
Čudovská Taťána
Třinec 1
ZO ČSCH 1. SKO
CZ
8,11,17,37,378
29
Dariusz Lukas
Bielsko-Biala
SKMKR
PL
6
30
Deutschová Petra
Praha 4
C-BCFN
CZ
231
31
Divínová Jarmila
Frýdlant nad Ostravicí
NCHK Non FIFe
CZ
184,195,197
32
Dočkalová Lenka
Ludgeřovice
ZO ČSCH Ostrava
CZ
256
33
Dohnálek Petr
Ostrava 30
1. SK Ostrava
CZ
200
34
El Khaledovi Y. a L.
Jáchymov 1
Freya CC
CZ
93,110,141
35
Fialova Šárka
Smiřice
ZO ČSCH Hradec Králové
CZ
103
36
Filipczyk Malgorzata
 
KKF
PL
79
37
Filipčuková Karin
Praha 101
4/17 Praha
CZ
169
38
Frčková Jana
Bratislava
ZO Happy Cat
SK
101,135
39
Frejek Roman
Ostrava 9 - Marianské Hory
1. SK Ostrava
CZ
42
40
Fuchs Josef
Ostrava - Hrabová
ZO ČSCH 1. SKO
CZ
267
41
Gambová Markéta
Olomouc
ZO ČSCH Olomouc
CZ
174,194
42
Gantowska Anna
 
KKF
PL
33
43
Grzybowska Anna
Krzeszowice
Jedynka
PL
203
44
Gudaja Natalia
Lódž
Cat Club Lódž
PL
50
45
Hajduk Sylwia
 
 
PL
43,44
46
Haladus Slawomir
Bobrowniki
Cream Cat's Club
PL
165,168
47
Halfarová Jarmila
Velká Polom
ZO ČSCH Ostrava
CZ
223,235
48
Hanelová Hana Ing.
Bílovec 1
ZO Ostrava
CZ
171,251
49
Hojdarová Marie Dr.
Dačice
ZO ČSCH CBCFN
CZ
7,294
50
Holubová Lenka
Staříč
ZO ČSCH 1. SKO
CZ
105,214,217
51
Jakul Izabela
Sopot
Cat Club Sopot
PL
331,334
52
Janků Ivana
Praha 98 - Kyje
1. OK Praha
CZ
97,107,142
53
Jarczok Anna
Rybnik
Dream Cat's Club
PL
81
54
Jeřábková Jana
Velké Albrechtice
ZO ČSCH Ostrava
CZ
175,176,192
55
Ježek Lubomír
Český Brod
ZO ČSCH FC Praha 7/2
CZ
226,230
56
Ježíšková Božena
Dolní Lutyně
ZO ČSCH 1. SKO
CZ
5,19
57
Jirkalová Eva
Karviná-Ráj
ZO Ostrava
CZ
196
58
Jończak Magdalena
Wroclaw
CC Sopot
PL
95,102,143,144,154
59
Jurczynska-Oleyniuk Dorota
Bedzin
SKMKR Katowice
PL
80
60
Kainerová Věra
Ostrava
ZO ČSCH Ostrava
CZ
87,156
Strana
48


61
Kalicińska-Oblicka Anna
Kietrz
Felis Posnania
PL
60,70,71,77
62
Kaločová Dagmar Ing.
Vratimov 1
ZO ČSCH 1. SKO
CZ
191
63
Kasíková Klára
Třinec 1
1.SKO
CZ
47
64
Kasprzyk Anna
Rybnik
Cat Club Rybnik
PL
305,342
65
Kazimierska Lilianna
Zory
SMK Zory
PL
264,270
66
Kiedroňová Dana
Havířov 4 - Suchá
ZO ČSCH Ostrava
CZ
350,369
67
Kierepa Monika
Warsaw
PFA
PL
366,367,368,373,377
68
Klegová Simona
Nitra
ZO Nitra
SK
9,25,28
69
Klemšová Lenka
Bílovec 1
ZO ČSCH Ostrava
CZ
98,118,119,129,134,149
70
Kochalska Dorota
Lódž
Cat Club Lódž
PL
55
71
Kocikowska Božena
Krakow
Cat Club Wroclaw
PL
75,78
72
Kohoutová Dana
Klimkovice
1. SK Ostrava
CZ
172,181
73
Kopecká Kateřina
Zlín 1
ZO Zlín
CZ
275
74
Kosnar Michal
Brno 39
ZO ČSCH Brno 36
CZ
244,263
75
Kostková Anna
Ostrava 8 - Poruba
ZO ČSCH 1. SKO
CZ
24,26
76
Kostrhounová Vladimíra
Krnov 1
1. SK Ostrava
CZ
116,136
77
Kovář Jakub
Ostrava 8 - Poruba
1. SK Ostrava
CZ
166,188
78
Kozáková Dagmar
 
 
CZ
185,189
79
Koziel+Marks Adam+Anna
Bielsko-Biala
SKMKR Katowice
PL
321
80
Krasnopiórko Ilona
Gdansk
Dreams Cat Club
PL
306,314
81
Krč Jiří
Prostějov
ZO Olomouc-Prostějov
CZ
292
82
Kretkiewicz Katarzyna
 
 
PL
299
83
Kretkiewicz Magdalena
Warszawa
SKR (WCF)
PL
302,303,304
84
Kroupová Jindřiška
Brno 2
ZO Brno
CZ
14,15,21
85
Krušandlová Jana
Ostrava 2
 
CZ
273,285
86
Křešničková Irena
Hradec Králové 2
ZO ČSCH Ostrava
CZ
108
87
Kšánová Naďa Ing.
Frýdek-Místek 1
ZO ČSCH Ostrava
CZ
262
88
Kubenová Helena
 
 
SK
290
89
Kubíčková Vanda Mgr. Bc.
Opava
ZO Ostrava
CZ
23
90
Kubíková Blanka
Česká Třebová 2
ZO Česká Třebová
CZ
68
91
Kučerová Ivana Ing.
Třinec 1
ZO Ostrava
CZ
286
92
Kurek Maria
Orzesle
CCR
PL
326
93
Kurowiec Iveta
Rybnik
Cat Club Rybnik
PL
57
94
Kwasniak Agnieszka
Czechowice-Dzedzice
SKMKR
PL
241
95
Kwiatkowska Teresa
Tychy
DCC
PL
53,54
96
Kwiecień Artur
Krakow
KKF
PL
10
97
Kysucká Elena
Brezno
ZO CHM Bratislava 3
SK
62,69
98
Lamichová Sandra
Ostrava 30
1.SKO
CZ
354
99
Lanzendörferová Zuzana Mgr.
Frýdek-Místek 1
ZO ČSCH 1. SKO
CZ
84,120
100
Laskyte Agne
Kaunas
KCFK
LV
307,315,318
101
Lesenková Petra
Ostrava
ZO Ostrava
CZ
291
102
Litvanová Miroslava
České Budějovice 10
CST České Budějovice
CZ
4,20,358
103
Ludvíčková Monika
Kostomlaty nad Labem
ZO Varnsdorf
CZ
208,209,211,212,357
104
Lusková Petra
Milovice nad Labem
4/17 Praha
CZ
380
105
Machková Olga
Ústí nad Labem 1
ZO Litvínov
CZ
242,257
106
Macura Daniel
 
SKMKR
PL
16
107
Macurová Andrea
Ostrava
ZO ČSCH 1. SKO
CZ
374
108
Martincová Zdenka
Česká Třebová 2
ZO ČSCH Česká Třebová
CZ
252,298
109
Mazur Magdalena
Lobez
CC Pomerania
PL
324,330,336
110
Melišová Janka Ing.
Bratislava
SZCHM Žilina
SK
1
111
Meljon-Pilawa Jolanta
Warszawa
PFA
PL
82
112
Mertová Věra
Přerov 2
ZO ČSCH Přerov
CZ
35,356
113
Měřínská Dagmar
Uherský Brod 1
ZO Zlín
CZ
12
114
Michalska Magdalena
Rybnik
SMK Zory
PL
157,158
115
Mičková Tereza
Ostrava 30
1. SK Ostrava
CZ
220
116
Miliánová Jana
Palkovice
ZO ČSCH 1. SKO
CZ
45,48
117
Miščíková Radka
Senice na Hané
ZO Olomouc-Prostějov
CZ
22
118
Mlodzikowska Anna
Warszawa
Dreams Cat Club
PL
308
119
Morlińska Kinga
Warszawa
EKKR
PL
376
120
Moudří David a Žaneta
Praha 10
ZO ČSCH Praha 4/17
CZ
89,131
121
Mulková Monika RNDr.
Rychvald u Karviné
ZO ČSCH Ostrava
CZ
239,248,279
122
Navrátil Jakub
Ostrava 30
ZO ČSCH 1. SKO
CZ
236,266
Strana
49


123
Nováková Eliška
Havířov 1
1. SK Ostrava
CZ
218,219
124
Nuter Alexandra Mgr.
Banská Bystrica
ZO Zvolen
SK
284
125
Ožanová Jana
Havířov 1
ZO ČSCH 1. SKO
CZ
199,202
126
Paszinska Joanna
 
 
PL
113
127
Paulíková Zdeňka
 
 
CZ
246,289
128
Pawlowicz Danuta
Plock
DCC
PL
210
129
Peciar Marek
Bratislava
ZO CHM bratislava 3
SK
243,272
130
Peloušková Hana
Brno 15 - Židenice
ZO Brno
CZ
341,347
131
Perzynová Kateřina
Ostrava 30
ZO ČSCH 1. SKO
CZ
224
132
Petrželová Dáša
Ostrava 30
ZO ČSCH 1. SKO
CZ
178,180,183
133
Pietyra Cecylia
Bytom
SKMKR
PL
63
134
Piwowar Krzystof
Kraków
 
PL
56