Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Strana
0


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Skupina
1
Perské a exotické

EXO n Exotická černá
Evropský premior (Třída 2)
Kočka
1
.
EP EC Miou-Miou of Black Star*SK
LO 51/2005/EXO
*
5.10.2005
o:
EC Nanuk G z Tazu*CZ DM
EXO n 03
 
 
m:
GIC Quo Vadis Terra Felis*CZ
PER a 22
 
vyst:
 
Ing. Melišová Janka
 
chov:
 
Báliková Katarína
 

EXO a Exotická modrá
Evropský premior (Třída 2)
Kocour
2
.
EC GIP Berentzen Blue z Thalgau*CZ
LO 37/5/EXO
*
28.2.2005
o:
EC Damián G Lady Bijou*CZ DM
PER d 03
 
S
m:
CH Fanny z Kopečku*CZ DM
EXO a
 
vyst:
Žídková Radka
chov:
Seidlerová Marta

EXO g Exotická modře želvovinová
Grandinteršampión (Třída 3)
Kočka
3
.
GIC Bonie Y-Asmine*cz
LO 224/4/EXO
*
24.9.2004
o:
EC Cimarron de Bricassarte* CZ
EXO e 22
 
S
m:
CH Yasmine de Bricassarte*CZ
PER a 03
 
vyst:
 
Benešová Markéta
 
chov:
 
Husková Olga
 

EXO n 22 Exotická černá mramorovaná
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
4
.
  Almerians Kiss In Tabby of Kinnley JW
LO 183/8/EXO
*
1.4.2008
o:
GIC CFA CH Amadoux de Pouspardoux
EXO a 22
 
 
m:
Almerians Diamante Nero
PER n
 
vyst:
Litvanová Miroslava
chov:
Kromhout van der Meer Rina

EXO d 02 62 Exotická červená harlekýn s oranžovýma očima
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
5
.
  Micro Evina Star*CZ
LO 107/2008/EXO
*
27.4.2008
o:
GIC Fabián z Kopečku*CZ
EXO a 01 62
 
 
m:
Aries Evina Star*SK
PER d 02 62
 
vyst:
Mikulíková Eva
chov:
Mikulíková Eva

EXO n 03 Exotická černá bikolor
Šampionů (Třída 7)
Kocour
6
.
CH Karlo Moonbeam Finch Nest*PL
LO 10347
*
25.6.2007
o:
GIC Gift Witchesland*PL
EXO n
 
 
m:
CH DT Germany's Fantastic Color
PER f 02 62
 
vyst:
 
Dariusz Lukas
 
chov:
 
Zieba Bozena
 
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
7
.
  Milky Way z Thalgau*CZ
LO 87/8/EXO
*
27.4.2008
o:
EC Rolland Lady Bijou*CZ DM
PER n 03
 
 
m:
CH Lollitte la Cream Aniger*CZ
EXO g
 
vyst:
Seidlerová Marta
chov:
Seidlerová Marta
Strana
1


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

EXO g 03 Exotická modře želvovinová bikolor
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
8
.
  Zaira Kočkohráky*CZ
LO 153/8/EXO
*
22.7.2008
o:
IC Rembrandt Pause Ynobe* CZ
PER e 02 62
 
S
m:
CH Citadela Anne Berounka* CZ
EXO g
 
vyst:
 
RNDr. Tomášková Hana
 
chov:
 
RNDr. Tomášková Hana
 

EXO n 03 24 Exotická černá tečkovaná bikolor
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
9
.
  Rainbow in Black and white of Damija Magic*SK
LO 101/2008/EXO
*
6.7.2008
o:
EC Nanuk G z Tazu*CZ DM
EXO n 03
 
 
m:
GIC Exhibit Sopee*CZ
EXO f 22
 
vyst:
Ondrášová Danka
chov:
Ondrášová Danka

EXO d 03 24 Exotická červená tečkovaná bikolor
Otevřená (Třída 9)
Kocour
10
.
  Jim Beam Damija Magic*SK
LO 12/8/EXO
*
22.3.2007
o:
EC Nanuk G z Tazu*CZ DM
EXO n 03
 
N
m:
GIC Exhibit Sopee*CZ
EXO f 22
 
vyst:
 
Dr. Hojdarová Marie
 
chov:
 
Ondrášová Danka
 

PER w 62 Perská bílá oranžovooká
Šampionů (Třída 7)
Kocour
11
.
CH In Style Tristan
0102-1589807
*
18.7.2006
o:
The Catwalk Lucius
PER n
 
 
m:
CH The Catwalk Mirinda
PER w 62
 
vyst:
Lachowska Zdislawa
chov:
Apple Y.
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
12
.
  Couronne De Lux La Moccacino*CZ
LO 256/8/PER
*
17.6.2008
o:
EC Céssaro La Capuccino*CZ
PER e
 
S
m:
Bianka Panda*PL
PER w 63
Mladý chovatel
vyst:
Kacsenyáková Jana
chov:
Rachman Petr

PER w 63 Perská bílá různooká
Otevřená (Třída 9)
Kočka
13
.
  Bianka Panda*PL
LO 434/6/PER
*
27.2.2006
o:
EC Artemis Lucky Strike CFA
PER n 01
 
S
m:
CH La Pas Solunka*CZ
PER w 62
Mladý chovatel
vyst:
 
Kacsenyáková Jana
 
chov:
 
Lachowska Zdislawa
 

PER n Perská černá
Interšampión (Třída 5)
Kocour
14
.
IC Pieces of A Dream Baunty Kitty*CZ JW
LO 547/6/PER
*
1.10.2006
o:
GIC S*Athelstones Out of The Blue JW
PER a 22
 
 
m:
GIC S*Athelstone's Untouchable
PER n 03 22
 
vyst:
Čudovská Taťána
chov:
Čudovská Taťána
Strana
2


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Otevřená (Třída 9)
Kočka
15
.
  Almathea Song of Love GG*PL JW
LO ZAŽÁDÁNO
*
3.8.2007
o:
EC Gugu J.J. of Kenfthis*I JW DSM
PER n
 
 
m:
IC N*Du Monet Long Kiss Goodnight
PER n
 
vyst:
 
Čudovská Taťána
 
chov:
 
Makowska Aneta
 
16
.
  Arwen Maylily
LO 146/6/PER
*
6.3.2006
o:
GIC Vave de Bricassarte*CZ
PER n
 
S
m:
GIC Bonie Y-Asmine*cz
EXO g
 
vyst:
Benešová Markéta
chov:
Benešová Markéta
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
17
.
  Boberan's Danger Zone
ZAŽÁDÁNO
*
16.3.2008
o:
GC Scrimshaw Danger of Boberan
PER n
 
 
m:
Boberan's Cadillac Catera
PER n
 
vyst:
 
Čudovská Taťána
 
chov:
 
Primmer Randy
 

PER a Perská modrá
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
18
.
  Julián Ticián*CZ
LO 365/8/PER
*
6.9.2008
o:
CH Wendy Kerůž*CZ
PER d 03 22
 
S
m:
Victoria Ticián* CZ
PER g
 
vyst:
Mertová Věra
chov:
Mertová Věra

PER d Perská červená
Interšampión (Třída 5)
Kocour
19
.
IC S*Athelstones X-bay JW
LO 79/8/PER
*
31.8.2007
o:
S*Athelstones Miami Sunrise JW
PER n
 
 
m:
IDP*Virkvarns Dagny
EXO f 03 23
 
vyst:
Čudovská Taťána
chov:
Palson + Wester Mats + Anna-Lena
20
.
CH N*Misty Simply Red
LO 10194
*
18.10.2006
o:
N*Uno Marlboro Clasic 4 Misty
PER n
 
 
m:
N*Misty Marcette
PER fs
 
vyst:
 
Zieba Bozena
 
chov:
 
Sundby Mary-Ann
 

PER e Perská krémová
Evropských šampionů (Třída 1)
Kocour
21
.
EC Céssaro La Capuccino*CZ
LO 418/4/PER
*
9.5.2004
o:
GIC Very Nice de Bricassarte*CZ
EXO a
 
S
m:
GIC Bellinda Sharleen de Mirwall* CZ
PER g 03
Mladý chovatel
vyst:
Kacsenyáková Jana
chov:
Maťha Rudolf

PER f Perská černě želvovinová
Šampionů (Třída 7)
Kočka
22
.
CH Lolita Damija Magic
LO 6/8/PER
*
18.5.2007
o:
IC Wild Wine Terra felis*CZ
PER d 22
 
S
m:
GIC Ferrari F1 Damija Magic*SK
EXO n 24
 
vyst:
Mgr. Bc. Kubíčková Vanda
chov:
Ondrášová Danka
Strana
3


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Otevřená (Třída 9)
Kočka
23
.
  Rena Ven Sauvage*PL
ZAŽÁDÁNO
*
1.12.2007
o:
IC Irak Vent Sauvage*PL
PER ns
 
N
m:
CH Viktoria Vent Sauvage*PL
PER w 62
 
vyst:
 
Bialasik Wojs Jolanta
 
chov:
 
Bialasik Wojs Jolanta
 

PER g Perská modře želvovinová
Otevřená (Třída 9)
Kočka
24
.
  Kathleen Terra felis*CZ
LO 235/6/PER
*
15.6.2006
o:
GIC Olivander Terra felis*CZ
PER d 22
 
 
m:
IC Yes, My Baby Terra felis*CZ
PER a 03 22
 
vyst:
Tajzichová Michala
chov:
Tajzichovi

PER fs Perská černě želvovinová kouřová
Interšampión (Třída 5)
Kočka
25
.
IC Luccile Lady Bijou*CZ
LO 237/7/PER
*
7.5.2007
o:
CH Lucas Lady Bijou*CZ
PER a
 
 
m:
CH Jacqueline Lady Bijou*CZ DM
PER fs 03 23
 
vyst:
 
JUDr. Soukenková Dagmar
 
chov:
 
JUDr. Soukenková Dagmar
 

PER n 22 Perská černá mramorovaná
Interšampión (Třída 5)
Kočka
26
.
CH Dumka Nanona-Cat*PL
LO 4416
*
25.3.2006
o:
Nazir Nanona Pati-Mawo*PL
PER n 21 33
 
S
m:
CH Cyntia Srebrne Marzenie*PL
PER g
 
vyst:
Kozlowska Ewa
chov:
Kozlowska Ewa
Šampionů (Třída 7)
Kocour
27
.
CH Little Dream z Thalgau*CZ JW
93/8/PER
*
11.1.2008
o:
EC Rolland Lady Bijou*CZ DM
PER n 03
 
 
m:
IC Janinka Bohemia Bonanza*CZ
PER f 22
 
vyst:
Seidlerová Marta
chov:
Seidlerová Marta
Otevřená (Třída 9)
Kočka
28
.
  Rihanna of Baunty Kitty*CZ
LO 343/7/PER
*
12.7.2007
o:
GIC S*Athelstones Out of The Blue JW
PER a 22
 
 
m:
GIC S*Athelstone's Untouchable
PER n 03 22
 
vyst:
 
Čudovská Taťána
 
chov:
 
Čudovská Taťána
 
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
29
.
  Willy Kiss My Love Kinnley, CZ
LO 287/8/PER
*
6.6.2008
o:
Lauralee's Love & Kisses
PER d 22
 
 
m:
IC Hellowien's Moody Blue (CFA)
PER a 03 22
 
vyst:
Litvanová Miroslava
chov:
Litvanová Miroslava

PER f 22 Perská černě želvovinová mramorovaná
Otevřená (Třída 9)
Kočka
30
.
  Kalina Nanona Cat*PL
LO 14043
*
1.2.2008
o:
Nazir Nanona Pati-Mawo*PL
PER n 21 33
 
S
m:
CH Kitty Alicat-Irish*PL
PER f
 
vyst:
Lucka Dominika
chov:
Kozlowska Ewa
Strana
4


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

PER n 24 Perská černá tečkovaná
Evropský premior (Třída 2)
Kočka
31
.
EP D'Eden Lover Nelly (CFA) JW
LO 248/8/PER
*
15.10.2007
o:
GC D'Eden Lover Night Owl of Kuorii (CFA)
PER n 24
 
 
m:
Kuorii Koko of D'Eden Lover (CFA)
PER n 03 24
 
vyst:
 
Litvanová Miroslava
 
chov:
 
Gaspard France + Carnevaletti
 

PER a 24 Perská modrá tečkovaná
Interšampión (Třída 5)
Kocour
32
.
IC Ritz Norel*PL
LO 10325
*
25.6.2007
o:
CH Beniamin Gama*PL
PER a 33
 
N
m:
Allure Equi-Cat*SK
PER a 24
 
vyst:
Sikorska Malgorzata
chov:
Gorczyca Marta

PER ny 11 Perská černá zlatá stínovaná
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
33
.
  Iberia Gold Ticián*CZ
LO 362/8/PER
*
4.9.2008
o:
CH Jerry Od potoků* CZ
PER ny 22
 
S
m:
Viktoria od Potoků* CZ
PER ny 11
 
vyst:
 
Mertová Věra
 
chov:
 
Mertová Věra
 

PER ns 11 Perská černá stříbřitá stínovaná
Otevřená (Třída 9)
Kočka
34
.
  Anabel Veneta*CZ
LO 84/8/PER
*
2.3.2008
o:
Bruno Veneta*CZ
PER ns 11
 
 
m:
Gamesha's Baibakhta /BOEC/
PER ns 11
 
vyst:
Kellnerová Radomíra
chov:
Kratochvílová Marie

PER n 03 Perská černá bikolor
Šampionů (Třída 7)
Kocour
35
.
CH Quasar Terra Felis*CZ
LO 354/7/PER
*
28.6.2007
o:
GIC Ollivander Terra felis* CZ
PER d 22
 
N
m:
IC Boogie Terra felis*CZ
PER n 02 21
 
vyst:
Mgr. Bc. Kubíčková Vanda
chov:
Tajzichovi
36
.
CH Chanson d' amour Terra felis*CZ
LO 224/6/PER
*
26.5.2006
o:
CH Sugar Bear Rému-Martin*CZ
PER n 03 22
 
S
m:
Orinoko Terra felis*CZ
PER n 02 62
 
vyst:
 
Tajzichová Michala
 
chov:
 
Tajzichovi
 
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
37
.
  Qickly Rella*CZ
LO 217/8/PER
*
26.4.2008
o:
EC Rolland Lady Bijou*CZ DM
PER n 03
 
 
m:
CH Judy Rella*CZ
PER g 02 62
 
vyst:
Hašek Petr
chov:
Kostková Anna

PER a 03 Perská modrá bikolor
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
38
.
  Cat Balou Persy of Velvet*CZ
LO 405/8/PER
*
19.8.2008
o:
EC Rolland Lady Bijou*CZ DM
PER n 03
 
 
m:
IC Coco Chanel z Thalgau*CZ
PER g 03
 
vyst:
Skokanová Dana
chov:
Skokanová Dana
Strana
5


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

PER d 03 Perská červená bikolor
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
39
.
  A*Heaven Sent Oops!did it again
LO 0817110
*
9.4.2008
o:
EC Lucas of Kenfthis*I JW
PER d
 
 
m:
A*Heaven Sent Belinda
PER d 03 22
 
vyst:
 
Kostková Anna
 
chov:
 
Buttner Ronald
 

PER f 03 Perská černě želvovinová bikolor
Šampionů (Třída 7)
Kočka
40
.
CH Zeta Bagira*PL
LO 3561
*
26.8.2005
o:
EC Farallon Biarritz of Bagira
PER n 01 62
 
S
m:
CH India Bagira*PL
PER d 03
 
vyst:
Borkowska Marta
chov:
Pagowska Iwona
Otevřená (Třída 9)
Kočka
41
.
  Quantum In Me Fuit Terra felis*CZ
LO 355/7/PER
*
28.6.2007
o:
GIC Ollivander Terra felis* CZ
PER d 22
 
S
m:
IC Boogie Terra felis*CZ
PER n 02 21
Mladý chovatel
vyst:
 
Kacsenyáková Jana
 
chov:
 
Tajzichovi
 
42
.
  Never 4 ever Milky Way
LO 255/8/PER
*
10.8.2006
o:
CH Brettonpark Scoudrel of Never 4 Ever
PER a 02 62
 
S
m:
CH DW Tinafeld Joanna of Never 4 Ever
PER fs
Mladý chovatel
vyst:
Kacsenyáková Jana
chov:
Caspari Viktoria
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
43
.
  Zairee Granát*CZ
LO 432/8/PER
*
26.8.2008
o:
CH Oreo Granát*CZ
PER e 03 22
 
 
m:
CH Turandot Granát*CZ
PER ns 03
 
vyst:
JUDr. Soukenková Dagmar
chov:
Slabý Jiří
44
.
  Wren Terra Felis*CZ
LO 401/8/PER
*
8.8.2008
o:
GIC Olivander Terra felis*CZ
PER d 22
 
N
m:
IC Boogie Terra felis*CZ
PER n 02 21
 
vyst:
 
Szot Konrad
 
chov:
 
Tajzichovi
 
Mimo soutěž (Třída 15)
Kočka
45
.
  Wolle Bol Domino
ZAŽÁDÁNO
*
 
o:
GIC Mustecats Marcus of Wolle Bol
PER n
 
S
m:
Prety Woman van Brygindia
PER e 02 21
 
vyst:
JUDr. Soukenková Dagmar
chov:
Temmerman .

PER n 02 62 Perská černá harlekýn s oranžovýma očima
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
46
.
GIC PL*Bagira O'hara Lynn Legacy
LO 13121
*
2.2.2007
o:
IC S*Apple Pie's Mr. Vivaldi of Bagira
PER d 02 62
 
N
m:
S*Prima Vera's O'hara Lynn
PER n 01
 
vyst:
Gantowska Anna
chov:
Pagowska Iwona
Otevřená (Třída 9)
Kocour
47
.
  Birstein Indiana Jones
LO 326141
*
10.4.2007
o:
EC GC (CFA) Sugarspun I'm Lovin It of Birstein
PER n 02 21
 
S
m:
GIC Birstein Miss Marple
PER f 03 23
Mladý chovatel
vyst:
 
Kacsenyáková Jana
 
chov:
 
Lutgehetmann Nora
 
Strana
6


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

PER a 02 62 Perská modrá harlekýn s oranžovýma očima
Premior (Třída 8)
Kocour
48
.
GIC P Yasmine, White Star Terra felis*CZ
LO 705/4/PER
*
8.9.2004
o:
CH Sugar Bear Rému-Martin*CZ
PER n 03 22
 
 
m:
Orinoko Terra felis*CZ
PER n 02 62
 
vyst:
 
Tajzichová Michala
 
chov:
 
Tajzichovi
 

PER d 02 62 Perská červená harlekýn s oranžovýma očima
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
49
.
  Confetto Panda*PL
LO1816
*
23.5.2008
o:
EC Artemis Lucky Strike CFA
PER n 01
 
N
m:
CH La Pas Solunka*CZ
PER w 62
 
vyst:
Lachowska Zdislawa
chov:
Lachowska Zdislawa

PER e 02 62 Perská krémová harlekýn s oranžovýma očima
Interšampión (Třída 5)
Kocour
50
.
IC Dante Lady Bijou*CZ
426/5/PER
*
5.7.2005
o:
EC Rolland Lady Bijou*CZ DM
PER n 03
 
S
m:
IC Dulcinea G Lady Bijou*CZ DM
PER f 03
 
vyst:
 
Doskočilová Dana
 
chov:
 
JUDr. Soukenková Dagmar
 
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
51
.
  Woodo Panda*PL
LO 1813
*
12.6.2008
o:
CH Igloo Panda*PL
PER w 62
 
S
m:
Gloria Panda*PL
PER g 03
 
vyst:
Lachowska Zdislawa
chov:
Lachowska Zdislawa

PER f 02 21 Perská černě želvovinová harlekýn s nespecifickou kresbou
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
52
.
  Juliette Catica
LO 17411
*
29.4.2008
o:
Catica Soma
PER n 03 22
 
 
m:
Vinec Lalique of Catica
PER g 02
 
vyst:
Rogala Iwona
chov:
Jasaitiene Angela

PER n 03 22 Perská černá mramorovaná bikolor
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
53
.
  Ruby Cairo of Damia Magic*SK
LO 6401/2008/PER
*
6.7.2008
o:
EC Nanuk G z Tazu*CZ DM
EXO n 03
 
 
m:
GIC Exhibit Sopee*CZ
EXO f 22
 
vyst:
 
Ondrášová Danka
 
chov:
 
Ondrášová Danka
 
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
54
.
  Wizard Terra Felis*CZ
ZAŽÁDÁNO
*
8.8.2008
o:
GIC Olivander Terra felis*CZ
PER d 22
 
 
m:
IC Boogie Terra felis*CZ
PER n 02 21
 
vyst:
Tajzichová Michala
chov:
Tajzichovi
Strana
7


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

PER d 03 22 Perská červená mramorovaná bikolor
Otevřená (Třída 9)
Kocour
55
.
  Lover for Velvet z Thalgau*CZ
LO 94/8/PER
*
11.1.2008
o:
EC Rolland Lady Bijou*CZ DM
PER n 03
 
 
m:
IC Janinka Bohemia Bonanza*CZ
PER f 22
 
vyst:
 
Skokanová Dana
 
chov:
 
Seidlerová Marta
 

PER f 03 22 Perská černě želvovinová mramorovaná bikolor
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
56
.
  Valkyrie Terra Felis*CZ
LO 311/8/PER
*
25.7.2008
o:
GIC Ollivander Terra felis* CZ
PER d 22
 
S
m:
IC Yes, My Baby Terra felis*CZ
PER a 03 22
 
vyst:
Doskočilová Dana
chov:
Tajzichovi
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
57
.
  Witch Terra Felis*CZ
LO 400/8/PER
*
8.8.2008
o:
GIC Ollivander Terra felis* CZ
PER d 22
 
 
m:
IC Boogie Terra felis*CZ
PER n 02 21
 
vyst:
 
Mgr. Bc. Kubíčková Vanda
 
chov:
 
Tajzichovi
 

PER a 33 Perská s modrými odznaky
Otevřená (Třída 9)
Kočka
58
.
  Holly Grand Pers-Megicats*PL
LO 13870
*
1.3.2008
o:
GIC Bukiet Norel*PL
PER n 33
 
 
m:
CH Desire Klejnot Nilu*PL
PER a 33
 
vyst:
Szyszka Dorota
chov:
Pazik Malgorzata
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
59
.
  Timothy Norel*PL
LO 14335
*
22.4.2008
o:
CH Beniamin Gama*PL
PER a 33
 
N
m:
Allure Equi-Cat*SK
PER a 24
 
vyst:
Szyszka Dorota
chov:
Gorczyca Marta

PER d 33 Perská s červenými odznaky
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
60
.
GIC Kabaczek Red & Point*PL
LO 9971
*
27.6.2007
o:
IC Cyprys Panda*PL
PER n 33
 
N
m:
CH Cebulka Nanona-Cat*PL
PER d 33
 
vyst:
 
Szot Konrad
 
chov:
 
Szot Konrad
 
Otevřená (Třída 9)
Kocour
61
.
  Kemal Nanona Cat*PL
LO 14046
*
1.2.2008
o:
Nazir Nanona Pati-Mawo*PL
PER n 21 33
 
S
m:
CH Kitty Alicat-Irish*PL
PER f
 
vyst:
Kozlowska Ewa
chov:
Kozlowska Ewa
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
62
.
  Benitto Dami Wild Caths*CZ
LO 388/8/PER
*
22.6.2008
o:
EC Ashley Magic Secret* CZ
PER d 33
 
 
m:
Hennessy Equit-Cat* SK
PER g 33
 
vyst:
Mikulášková Eva
chov:
Damková Lenka
Strana
8


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

PER f 33 Perská s černě želvovinovými odznaky
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
63
.
  Magnolia Red and Point*PL
LO 15652
*
6.6.2008
o:
IC Cyprys Panda*PL
PER n 33
 
N
m:
CH Cebulka Nanona-Cat*PL
PER d 33
 
vyst:
 
Sikorska Malgorzata
 
chov:
 
Szot Konrad
 

PER g 33 Perská s modře želvovinovými odznaky
Otevřená (Třída 9)
Kočka
64
.
  Sain Bast Lous-Land*UA
LO 2130
*
12.8.2004
o:
CH Bayun's Cheddar*UA
PER e 33
 
N
m:
CH Venise Line's Lotus Land*UA
PER g 21 33
 
vyst:
Bialasik Wojs Jolanta
chov:
Trubina Irina

PER n 21 33 Perská s tmavohnědými odznaky s kresbou
Otevřená (Třída 9)
Kočka
65
.
  Kasmina Nanona-Cat*PL
LO 14042
*
1.2.2008
o:
Nazir Nanona Pati-Mawo*PL
PER n 21 33
 
 
m:
CH Kitty Alicat-Irish*PL
PER f
 
vyst:
 
Szyszka Dorota
 
chov:
 
Kozlowska Ewa
 

PER a 21 33 Perská s modrými odznaky s kresbou
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
66
.
  Miriam Nanona-Ca*PL
LO 14201
*
20.3.2008
o:
IC Agat Nanona-Cat*PL
PER a 21 33
 
S
m:
CH Dumka Nanona-Cat*PL
PER n 22
 
vyst:
Szyszka Dorota
chov:
Kozlowska Ewa
Strana
9


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Skupina
2
Polodlouhosrsté

SIB GR 2 Sibiřská skupina 2
Šampionů (Třída 7)
Kocour
67
.
CH Juan Carlos Petrův Důl*CZ (n 09)
LO 97/5/SIB
*
24.6.2005
o:
CH Bath Kol Darrem Casus*CZ
SIB GR 2 (n 09)
 
S
m:
Isabelle Bonie Petrův Důl*CZ
SIB GR 2 (n 02)
 
vyst:
 
Štaiglová Marie
 
chov:
 
Štaiglová Marie
 

SIB GR 3 Sibiřská skupina 3
Interšampión (Třída 5)
Kocour
68
.
IC Dante Dar Naruty*PL (n 24)
LO 10560
*
22.7.2007
o:
EC Maxim Valenvic (WCF)
SIB GR 3 (n 24)
 
S
m:
IC Cherry Perla Polnocy*PL
SIB Neuvedena (ny 24)
 
vyst:
Sawczuk Krzysztof
chov:
Sawczuk Krzysztof

SIB GR 4 Sibiřská skupina 4
Interšampión (Třída 5)
Kocour
69
.
IC Jenisej Siberian Spirit*CZ (a 09 23)
LO 136/7/SIB
*
16.8.2007
o:
Otello Onyx Gloria of Raszputyin
SIB GR 3 (n 23)
 
S
m:
IC Dahlia Siberian Spirit*CZ
SIB GR 3 (n 24)
 
vyst:
 
Pinkava Jaroslav
 
chov:
 
Havlenová Radka
 
Šampionů (Třída 7)
Kocour
70
.
  Akim Sibermain*CZ (n 09 24)
RX 14/6/SIB
*
12.3.2006
o:
CH Isztar z Saskiej Kepy*CZ
SIB GR 7 (ns 24)
 
N
m:
CH Berta Snowdropcat*CZ
SIB GR 6 (f 09)
 
vyst:
Miliánová Jana
chov:
Miliánová Jana
71
.
  Jantar z Basni*PL (n 09 22)
LO 7905
*
23.1.2007
o:
Ursus z Baśni*PL
SIB GR 5 (d 23)
 
S
m:
Yuna z Chaty*PL DM
SIB GR 6 (g 09)
 
vyst:
Sawczuk Krzysztof
chov:
Sztykiel-Klonowska Jolanta
Kočka
72
.
  Inez z Zimnej Krainy*PL (n 09 23)
LO 167/7/SIB
*
2.7.2007
o:
IC S*Krasa Rysi Georgin
SIB GR 4 (ny 09 23)
 
S
m:
GIC Anastazja od Królowych* PL
SIB GR 4 (n 09 23)
 
vyst:
 
Kasíková Klára
 
chov:
 
Baraňska-Sochacka Joanna
 
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
73
.
  Ginny z Veveří*CZ (n 09 24)
LO 137/8/SIB
*
27.8.2008
o:
CH Amur ze sovína*CZ
SIB GR 4 (n 09 24)
 
N
m:
CH S*Knjaze Esmiralda
SIB GR 3 (ny 11)
 
vyst:
Mgr. Jirků Pavlína
chov:
Mgr. Nekulová Iva

SIB GR 5 Sibiřská skupina 5
Interpremior (Třída 6)
Kočka
74
.
IP Bridget z Veveří*CZ (fy 24)
LO 126/6/SIB
*
16.9.2006
o:
IC Damian Česká Sibiř*CZ
SIB GR 7 (ds 24)
 
N
m:
CH Maja Vadínská Perla*CZ
SIB GR 7 (ny 22)
 
vyst:
Šulc Martin
chov:
Mgr. Nekulová Iva
Strana
10


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Šampionů (Třída 7)
Kočka
75
.
  Beilis Sibermain*CZ (f 24)
LO 74/7/SIB
*
9.4.2007
o:
CH Isztar z Saskiej Kepy*CZ
SIB GR 7 (ns 24)
 
 
m:
CH Berta Snowdropcat*CZ
SIB GR 6 (f 09)
 
vyst:
 
Frejek Roman
 
chov:
 
Miliánová Jana
 
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
76
.
  Felix Česká sibiř*CZ (d 23)
LO 1/2008/SIB
*
7.4.2008
o:
CH Amur ze sovína*CZ
SIB GR 4 (n 09 24)
 
N
m:
GIC Minnilan Kiss Me
SIB GR 8 (fs 09 21)
 
vyst:
Halická Dominika
chov:
Škaloudová Lada
Kočka
77
.
  Fidorka Česká Sibiř*CZ (fy 23)
LO 75/8/SIB
*
7.4.2008
o:
CH Amur ze sovína*CZ
SIB GR 4 (n 09 24)
 
 
m:
GIC FIN*Minnilan Kiss me
SIB GR 8 (fs 09 23)
 
vyst:
 
Kasíková Klára
 
chov:
 
Škaloudová Lada
 

SIB GR 6 Sibiřská skupina 6
Šampionů (Třída 7)
Kočka
78
.
CH Didi od królowych*p (f 09 24)
LO 3882
*
5.7.2004
o:
IC Rossity Amadey
SIB GR 3 (a 23)
 
 
m:
Arietta z Krainy Jezior*PL
SIB GR 6 (d 09 23)
 
vyst:
Suchonska Malorzata
chov:
Ziemanska Marta
Otevřená (Třída 9)
Kočka
79
.
  Elvie Siberian Heart*CZ (f 09 23)
LO 39/6/SIB
*
20.3.2006
o:
IC Frodo Siberian Star*CZ
SIB GR 6 (d 09 24)
 
N
m:
Breda z Bašni*PL
SIB GR 6 (g 09 23)
 
vyst:
Miliánová Jana
chov:
Němečková Monika
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
80
.
  Zooia Kocie Ranczo*PL (f 09 24)
ZAŽÁDÁNO
*
14.5.2008
o:
CH Ferdynand Sniezna Polana*PL
SIB GR 6 (d 09 23)
 
N
m:
Saphira Silviassib*PL JW
SIB GR 6 (f 09 24)
 
vyst:
 
Halická Dominika
 
chov:
 
Stempka Mariola
 

SIB GR 7 Sibiřská skupina 7
Otevřená (Třída 9)
Kocour
81
.
  Oskar z Tichého údolí*CZ (ns 24)
LO 19/8/SIB
*
23.12.2007
o:
EC Nikita Dauria (WCF)
SIB GR 8 (ds 09 24)
 
 
m:
EC Amálka z Tichého údolí*CZ
SIB GR 7 (ns 23)
 
vyst:
Bědroňová Petra
chov:
Kaněrovi Jan a Michal
82
.
  Escondito Bandito Charmed Cats*CZ (as 23)
RX 28/7/SIB
*
7.7.2007
o:
CH Uspekh Valenvic (WCF)
SIB GR 7 (ns 23)
 
N
m:
Anna Aurora Charmed Cats*CZ
SIB GR 5 (f)
 
vyst:
Filzáková Lucie
chov:
Bědroňová Petra
Kočka
83
.
  Enchilada Charmed Cats*CZ (ns)
RX 30/7/SIB
*
7.7.2007
o:
CH Uspekh Valenvic (WCF)
SIB GR 7 (ns 23)
 
S
m:
Anna Aurora Charmed Cats*CZ
SIB GR 5 (f)
 
vyst:
 
Bědroňová Petra
 
chov:
 
Bědroňová Petra
 
Strana
11


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
84
.
  Diana Maya Charmed Cats*CZ (ns 24)
LO 87/7/SIB
*
14.5.2007
o:
CH Isztar z Saskiej Kepy*CZ
SIB GR 7 (ns 24)
 
S
m:
Dainty Daisy Darrem Casus*CZ
SIB GR 7 (ns 23)
 
vyst:
 
Štaiglová Marie
 
chov:
 
Bědroňová Petra
 
85
.
  Daisy Sibermain*CZ (ns 23)
LO 156/7/SIB
*
12.10.2007
o:
CH Isztar z Saskiej Kepy*CZ
SIB GR 7 (ns 24)
 
N
m:
CH Berta Snowdropcat*CZ
SIB GR 6 (f 09)
 
vyst:
Miliánová Jana
chov:
Miliánová Jana
Kastrát (Třída 10)
Kocour
86
.
  Draco Charmed Cats*CZ (ns 23)
LO 84/7/SIB
*
14.5.2007
o:
CH Isztar z Saskiej Kepy*CZ
SIB GR 7 (ns 24)
 
S
m:
Dainty Daisy Darrem Casus*CZ
SIB GR 7 (ns 23)
 
vyst:
 
Bědroňová Petra
 
chov:
 
Bědroňová Petra
 

SIB GR 8 Sibiřská skupina 8
Interšampión (Třída 5)
Kočka
87
.
IC S*Stimics Moonbeam (ns 09 24)
LO 88/7/SIB
*
4.4.2007
o:
EC S*Stimics Persbrandt
SIB GR 7 (ns 24)
 
S
m:
GIC Au*Miakoshka Milii
SIB GR 8 (fs 02 21)
 
vyst:
Pinkava Jaroslav
chov:
Polvi Stina+Mikael
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
88
.
  Perry Siberian Friend*CZ (ns 09 24)
LO 116/8/SIB
*
8.8.2008
o:
Everest Valenvic
SIB GR 7 (ns 24)
 
S
m:
IC S*Stimics Moonbeam
SIB GR 8 (ns 09 24)
 
vyst:
Pinkava Jaroslav
chov:
Pinkava Jaroslav

NEM gr 1 Něvská maškaráda skupina 1
Otevřená (Třída 9)
Kočka
89
.
  Guljane Koteria*PL (a 21)
RX 0121
*
10.8.2004
o:
CH Timofey
NEM gr 2 (a 09)
 
 
m:
Princesa Margalida
NEM gr 1 (a 21)
 
vyst:
 
Skrzypek Jadwiga
 
chov:
 
Mialo Elena
 
90
.
  Anfisa Kalina Krasna*CZ (n)
RX 25/8/NEM
*
 
o:
Big Babol z České Kréty*CZ
NEM gr 1 (n 21)
 
 
m:
Ulja Nair Cat
NEM gr 1 (a)
 
vyst:
Karafiaova Tajana
chov:
Karafiaova Tajana
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
91
.
  Arsenij Vizantiysky Podarok (a)
ZAŽÁDÁNO
*
11.3.2008
o:
KuzmaVelikiy Okhotnik
NEM gr 1 (a)
 
 
m:
Rozalinda Golubaya Krov
NEM gr 1 (a)
 
vyst:
Karafiaova Tajana
chov:
Karafiaova Tajana

NEM gr 2 Něvská maškaráda skupina 2
Otevřená (Třída 9)
Kočka
92
.
  Hadass z Nového Světa*CZ (n 04 21)
106/07/NEM
*
 
o:
Faramir Siberian Star*CZ
NEM gr 2 (n 09 21)
 
S
m:
Alexis z Nového Světa*CZ
NEM gr 1 (n 21)
 
vyst:
 
Hubáčková Dagmar
 
chov:
 
Kmeťová Libuše
 





Strana





12


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

SBI b Birma čokoládová
Otevřená (Třída 9)
Kočka
93
.
  Genevieva Tricyrtis*CZ
LO 95/7/SBI
*
3.9.2007
o:
Zippy Tricyrtis*CZ
SBI n 21
 
N
m:
S*Ida's Hulda's Karin
SBI b
 
vyst:
 
Ing. Horáková Zuzana
 
chov:
 
Ing. Horáková Zuzana
 

SBI g Birma modroželvovinová
Interšampión (Třída 5)
Kočka
94
.
IC Berenica Tricyrtis*CZ
LO 69/6/SBI
*
16.9.2006
o:
CH Jákob z Vanderlindu*CZ
SBI a
 
N
m:
CH Lilly Potter Tricyrtis*CZ
SBI g
 
vyst:
Ing. Horáková Zuzana
chov:
Ing. Horáková Zuzana

SBI n 21 Birma s tmavohnědými odznaky
Interšampión (Třída 5)
Kocour
95
.
IC Junior-Diamond von Achor*CH
LO 61/2008/SBI
*
8.8.2007
o:
GIC Pink Rigoletto von Achor*CH
SBI d 21
 
 
m:
CH Quen von Scholahpur
SBI a
 
vyst:
 
Mgr. Pikusová Renáta
 
chov:
 
Kamber Gadrida
 
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
96
.
  Carmen Ryve Nostra*CZ
LO 46/8/SBI
*
22.4.2008
o:
Backkara's Alcazar
SBI n 21
 
N
m:
Kleopatra Ryve Nostra*CZ
SBI n 21
 
vyst:
Stonišová Kristýna
chov:
Horynová Iveta

SBI a 21 Birma s modrými žíhanými odznaky
Otevřená (Třída 9)
Kočka
97
.
  Colette Ametyst Blue*CZ
LO 5/8/SBI
*
29.10.2007
o:
IC James Bond von der Ostsee
SBI c
 
N
m:
CH Lotus van Ranthambhore*NL
SBI a 21
 
vyst:
Balcar Slavomíra
chov:
Ing. Neničkova Šárka

SBI d 21 Birma s červenými žíhanými odznaky
Otevřená (Třída 9)
Kocour
98
.
  S*Frandemi's Findus
LO 20/8/SBI
*
30.12.2007
o:
S*Centauri's Bequerel
SBI a 21
 
N
m:
S*Thuetussen's Che Nayá
SBI d
 
vyst:
 
Balcar Slavomíra
 
chov:
 
Anderson Gunilla
 

NFO GR 2 Norská lesní skupina 2
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
99
.
  Hattori Hanzo E'Xodja*PL (n 09)
LO 15549
*
8.6.2008
o:
EC Bond El-Retiro*PL JW, DSM
NFO GR 2 (n 09)
 
 
m:
IC Corsicana E'Xodja*PL
NFO GR 8 (fs 09)
 
vyst:
Boroń Monika
chov:
Boroń Monika
Strana
13


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

NFO GR 3 Norská lesní skupina 3
Evropských šampionů (Třída 1)
Kocour
100
.
EC Niemen Duszek Lasu*PL JW (n 24)
LO 3928
*
19.4.2006
o:
IC S*Micehunter's Keith Flint
NFO GR 5 (d)
 
 
m:
IC A*Micehunter's Joy Ride DM
NFO GR 7 (ns)
 
vyst:
 
Szpineter Leszka
 
chov:
 
Szpineter Leszka
 
Kočka
101
.
GIC Ariell Maggot*PL (n 23)
LO 00386
*
19.8.2005
o:
EC Cerutti El Retiro*PL
NFO GR 1 (n)
 
 
m:
GIC Xanthi Gatta*PL
NFO GR 4 (n 09 23)
 
vyst:
Ferenc Miroslava
chov:
Ferenc Miroslava
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
102
.
EC Ninjo vom Bergwald*DE (nt 22)
LO 57/8/NFO
*
3.6.2008
o:
CH Benny av Barnedroem*DE
NFO GR 1 (nt 22)
 
 
m:
CH Jaspis v. Arlesbrunnen*DE
NFO GR 3 (nt 22)
 
vyst:
 
Šustrová Markéta
 
chov:
 
Wenis Maria
 

NFO GR 4 Norská lesní skupina 4
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
103
.
GIC Andre Karodok*PL (n 09 22)
LO 8/2006/NFO
*
21.2.2006
o:
EC Afjord´s Cyrano
NFO GR 4 (n 09 23)
 
 
m:
IC Tiran's Utrolige Molly
NFO GR 4 (n 09 22)
 
vyst:
Kysucká Elena
chov:
Grabara Roman
Otevřená (Třída 9)
Kocour
104
.
  Ben Alfa Blueskotka*PL (n 03 23)
LO 13505
*
23.1.2008
o:
EC Nikolas Zwyciezca Troli*PL
NFO GR 2 (n 09)
 
S
m:
Bonnie Blue Tygrysy Polnocy*PL
NFO GR 4 (a 09 22)
 
vyst:
Szutran Teresa
chov:
Szutran Teresa
Kočka
105
.
  Bonnie Blue Tygrysy Polnocy*PL (a 09 22)
LO 3367
*
24.5.2005
o:
GIC Fazzy Duszek Lasu*PL
NFO GR 4 (n 09 23)
 
S
m:
IC Inga U Lidy*PL
NFO GR 7 (fs 22)
 
vyst:
 
Szutran Teresa
 
chov:
 
Kapitan Zaneta
 
106
.
  Annike von Lacman*CZ (n 09 24)
LO 17/2008/NFO
*
23.11.2007
o:
EC Old Possum's Zulus
NFO GR 3 (n 23)
 
 
m:
IC Elais Gatta*PL
NFO GR 4 (n 09 23)
 
vyst:
Kysucká Elena
chov:
Lacmanová Andrea

NFO GR 5 Norská lesní skupina 5
Evropských šampionů (Třída 1)
Kocour
107
.
GIC Alderon La Bichone*PL (d 23)
LO 3477
*
5.3.2006
o:
EC Cerutti El Retiro*PL
NFO GR 1 (n)
 
 
m:
GIC Buena Yaola*PL
NFO GR 8 (ds 09 22)
 
vyst:
Andruszko T. + A.
chov:
Andruszko T. + A.
Otevřená (Třída 9)
Kočka
108
.
  Aretha F. Groove Armada*PL (f 22)
LO 12924
*
21.11.2007
o:
GIC S*Zygot´s Frisco
NFO GR 5 (d 22)
 
 
m:
CH Ethel Mo Cushle*PL
NFO GR 2 (n 09)
 
vyst:
 
Kalicińska-Oblicka Anna
 
chov:
 
Kalicińska-Oblicka Anna
 
Strana
14


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

NFO GR 6 Norská lesní skupina 6
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
109
.
GIC Ellsworth Mo Cushle*PL (d 09)
LO 4897
*
24.5.2006
o:
EC Cerutti El Retiro*PL
NFO GR 1 (n)
 
 
m:
IC Giovanna Aniro*PL
NFO GR 6 (f 09)
 
vyst:
 
Skotarczyk Miroslaw
 
chov:
 
Stokowská Karolína
 
Otevřená (Třída 9)
Kočka
110
.
  Dior Duma Wikinga*PL (f 09 22)
LO 12775
*
7.12.2007
o:
IC DK*La Foret's Lescaux
NFO GR 3 (n 22)
 
 
m:
CH S*Chacolis Sphrael
NFO GR 6 (g 09 23)
 
vyst:
Krukowska Barbara
chov:
Dulińska Danuta
111
.
  Alga Thorkatt*PL (d 09 23)
LO 8701
*
28.3.2007
o:
EC Ferrero Aniro*PL
NFO GR 5
 
 
m:
IC Coco Clanad*PL
NFO GR 6 (d 09 23)
 
vyst:
 
Dwojak Andrzej
 
chov:
 
Dwojak Andrzej
 
112
.
  Amanda Lear Groove Armada*PL (f 09 22)
LO 12923
*
21.11.2007
o:
GIC S*Zygot´s Frisco
NFO GR 5 (d 22)
 
 
m:
CH Ethel Mo Cushle*PL
NFO GR 2 (n 09)
 
vyst:
Kalicińska-Oblicka Anna
chov:
Kalicińska-Oblicka Anna
113
.
  Alice Astra Coeli*CZ (f 09 22)
LO 45/7/NFO
*
11.9.2007
o:
CH Florenss Forest Eyes*PL
NFO GR 6 (e 09 24)
 
 
m:
Funny Girl od Věže*CZ
NFO GR 2 (n 03)
 
vyst:
Buchtová Hana
chov:
Bratková Alena

NFO GR 7 Norská lesní skupina 7
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
114
.
GIC S*Animaniac's Get Shorty (es 22)
LO 10123
*
20.4.2007
o:
A*Rockringen's Eye of the Tiger
NFO GR 8 (ds 09 22)
 
 
m:
S*Animaniac's Port Ellen
NFO GR 7 (fs 22)
 
vyst:
 
Szpineter Leszka
 
chov:
 
Johansson Annika
 
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
115
.
  Nelson Dajatera*PL (ds 24)
LO 18199
*
19.9.2008
o:
EC Old Possum's Zulus
NFO GR 3 (n 23)
 
S
m:
IC Bafi aniro*PL
NFO GR 7 (ds)
 
vyst:
Wróblewska + Biernat Teresa + Dajana
chov:
Wróblewska + Biernat Teresa + Dajana

NFO GR 8 Norská lesní skupina 8
Evropských šampionů (Třída 1)
Kočka
116
.
GIC Buena Yaola*PL (ds 09 22)
LO 18069
*
20.7.2004
o:
EC Odin de La Cachouteba*F
NFO GR 7 (es 22)
 
 
m:
CH Bayla Bastet Aldimari*PL
NFO GR 6 (f 09 23)
 
vyst:
Andruszko T. + A.
chov:
Rodenko Aleksandra
Interšampión (Třída 5)
Kocour
117
.
CH DK*Buens Nidaros (ds 09 22)
LO 10958
*
31.1.2007
o:
EC DK*Rytterparkens Hot'n Sweet
NFO GR 4 (n 09 22)
 
S
m:
CH DK*Buens Laura
NFO GR 8 (fs 09 24)
 
vyst:
 
Wróblewska + Biernat Teresa + Dajana
 
chov:
 
Thaysen+Numk-Madsen Berit+Andreas
 
Strana
15


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Otevřená (Třída 9)
Kočka
118
.
  Umma Agpamis*PL (ns 09 22)
LO 6758
*
16.10.2006
o:
IC Murphy's Sydney
NFO GR 2 (a 09)
 
 
m:
EC Milva Agpamis*PL
NFO GR 8 (fs 09 23)
 
vyst:
 
Krukowska Barbara
 
chov:
 
Lodzińska Agnieszka
 
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
119
.
  Dario Dot Maggot*PL (NS 09 24)
LO 16942
*
26.7.2008
o:
CH DK*Buens Nidaros
NFO GR 8 (ds 09 22)
 
 
m:
GIC Ariell Maggot*PL
NFO GR 3 (n 23)
 
vyst:
Ferenc Miroslava
chov:
Ferenc Miroslava
Kočka
120
.
  S*Rockringen's Kaila Kee Kaila ako (ns 03 24)
LO 17409
*
13.7.2008
o:
EC S*Trollgumman's Yngve Yster
NFO GR 8 (NS 09 24)
 
 
m:
CH S*Rockringen's Funky Pretty
NFO GR 8 (FS 09 22)
 
vyst:
 
Skotarczyk Miroslaw
 
chov:
 
Stokowská Karolína
 

MCO GR 1 Mainská mývalí skupina 1
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
121
.
GIC Lancaster Sound Cozy Top*PL JW (n)
LO 7080
*
19.12.2006
o:
IC Eminence Cozy Top*PL
MCO GR 3 (n 23)
 
 
m:
Sabrina Jack Flash*PL
MCO GR 8 (ns 09 23)
 
vyst:
Skwarczyński Marcin
chov:
Popowska Katarzyna Anna
Otevřená (Třída 9)
Kocour
122
.
  Arteusz Jadry*PL (n)
LO 15575
*
8.2.2008
o:
PL*Lavender Love Zander
MCO GR 3 (n 22)
 
 
m:
Driada Ekwiwal*PL
MCO GR 3 (n 22)
 
vyst:
Jedrzejowska Jadwiga
chov:
Jedrzejowska Jadwiga
123
.
  Voyager od Vaigaru*CZ JW (a)
LO 240/8/MCO
*
17.2.2008
o:
IC DK Mountaineer's Gobi
MCO GR 7 (es 22)
 
 
m:
CH Miss Daisy od Vajgaru*CZ
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
 
Matlasovi Karel a Dobroslava
 
chov:
 
Matlasová Dobroslava
 
Kočka
124
.
  Engie Taz Pretty Coon*CZ (a)
LO 211/8/MCO
*
12.2.2008
o:
Tarzan of Midnight Colony*CZ
MCO GR 3 (n 22)
 
S
m:
CH Cayenne z Matrixu* CZ
MCO GR 1 (n)
 
vyst:
Marková Markéta
chov:
Marková Markéta
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
125
.
  Samson Favicoon*PL (a)
LO 14326
*
 
o:
Lestat Favicoon*PL
MCO GR 1 (a)
 
 
m:
Przemila Don Koczis*PL
MCO GR 7 (ns)
 
vyst:
Dominik Aleksandra
chov:
Blak Anna
Kočka
126
.
  Issy Black of Baccaracoon*CZ (n)
LO 726/8/MCO
*
5.7.2008
o:
IC Tala-Minowis King Coon
MCO GR 3 (n 22)
 
 
m:
CH Daphne di Bohemiacoon*CZ
MCO GR 3 (n 22)
 
vyst:
 
Kainerová Věra
 
chov:
 
Kainerová Věra
 
Strana
16


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

MCO GR 2 Mainská mývalí skupina 2
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
127
.
  Explorer's Berryl*D (a 09)
ZAŽÁDÁNO
*
8.4.2008
o:
Balou of the Guilty Clan*D
MCO GR 8 (as 09 22)
 
 
m:
Badyusha T'Only You*D
MCO GR 6 (f 09)
 
vyst:
 
Mgr. Lanzendörferová Zuzana
 
chov:
 
Heckmann Doris
 

MCO GR 3 Mainská mývalí skupina 3
Šampionů (Třída 7)
Kocour
128
.
CH Gittarás Mc Champ*D (n 23)
LO600/6/MCO
*
16.3.2006
o:
Thundercats' Tin Pan Alley*D
MCO GR 2 (d 22)
 
 
m:
Langstteich's R'Dolce-Vita*D
MCO GR 6 (f 09 23)
 
vyst:
Chylová Ludmila
chov:
Schmid Gitta
Kočka
129
.
CH Belmcoon's I'm Universe (n 22)
LO 13476
*
4.10.2007
o:
EC Belmondo
MCO GR 4 (n 09 24)
 
N
m:
CH Langstteich's CC. Show-Girl
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
 
Kapturkiewicz Lucyna
 
chov:
 
Slawinska Iwona
 
Otevřená (Třída 9)
Kočka
130
.
  Emily Taz Pretty Coon*CZ (a 22)
LO 210/8/MCO
*
12.2.2008
o:
Tarzan of Midnight Colony*CZ
MCO GR 3 (n 22)
 
S
m:
CH Cayenne z Matrixu* CZ
MCO GR 1 (n)
 
vyst:
Hercliková Jana
chov:
Marková Markéta
131
.
  Cherillyn Rose Baccaradoon*CZ (n 22)
LO 245/8/MCO
*
9.2.2008
o:
Hispanocoon - E Shogun
MCO GR 3 (n 22)
 
S
m:
Catya Markie Hairy Hope*CZ
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
Valtrová Jana
chov:
Kainerová Věra
132
.
  Heriette of Pábení*CZ (n 23)
LO 415/8/MCO
*
21.2.2008
o:
GIC Dragon Main Bastet*CZ JW
MCO GR 3 (a 23)
 
 
m:
Lilly-Ana od Vajgaru*CZ
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
 
Klemšová Lenka
 
chov:
 
Klemšová Lenka
 
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
133
.
  Queen's Lover of Beyrouth*CZ (n 22)
LO 582/8/MCO
*
4.6.2008
o:
IC Beyrouth Cat Cabaret*PL JW
MCO GR 5 (d 22)
 
S
m:
CH DK*Aloa's Long Legged Sally
MCO GR 5 (f)
 
vyst:
Hercliková Jana
chov:
El Khaledovi Y. a L.
134
.
  Advent Hill Captain Coon*USA (n 22)
ZAŽÁDÁNO
*
4.4.2008
o:
Advent Hill Red Ryder
MCO GR 5 (d 22)
 
 
m:
Advent Hill Summer
MCO GR 3 (n 24)
 
vyst:
Lukešová Kristýna
chov:
Boroff
135
.
  Darjeeling of Vingilot*CZ (n 23)
LO 612/8/MCO
*
7.7.2008
o:
Table Dancer of Black Youcon Cats JW
MCO GR 3 (n 23)
 
 
m:
I'm Hope of Beyrouth*CZ
MCO GR 5 (f 24)
 
vyst:
 
Janků Ivana
 
chov:
 
Janků Michaela
 
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
136
.
  Summerplace Flashdance (n 22)
LO 17135
*
12.7.2008
o:
Summerplace Willow
MCO GR 7 (ns 22)
 
 
m:
Summerplace Quesella
MCO GR 5 (g 22)
 
vyst:
Skwarczyński Marcin
chov:
Beyer Anita
Strana
17


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
137
.
  Witor od Vajgaru*CZ (n 22)
LO 815/8/MCO
*
29.8.2008
o:
GIC Bonfires Orlando Blue*D
MCO GR 2 (a 09)
 
S
m:
EC DK*Wytopitlock Emmeline Vance JW
MCO GR 3 (n 22)
 
vyst:
 
Matlasovi Karel a Dobroslava
 
chov:
 
Matlasová Dobroslava
 
Kočka
138
.
  Ishi Dirigo*PL (n 22)
LO 16149
*
30.7.2008
o:
EC Mamba od Vajgaru*CZ
MCO GR 2 (n 09)
 
S
m:
IC Baghera Dirigo*PL
MCO GR 6 (f 09 22)
 
vyst:
Lukasik Dagmara a Daria
chov:
Lukasik Dagmara a Daria

MCO GR 4 Mainská mývalí skupina 4
Otevřená (Třída 9)
Kocour
139
.
  Omar Abicoon*PL (n 09 23)
LO 13053
*
7.1.2008
o:
Eco Blue Abicoon*PL
MCO Neuveden
 
S
m:
Extasy Eternity Aqua Cat's*DE
MCO Neuvedena
 
vyst:
 
Machaj Renata a Janusz
 
chov:
 
Kozub Aurelia
 
140
.
  Rahjah Supernova*IT (n 09 23)
LO 456/8/MCO
*
5.3.2008
o:
IC Justcoons Cross Fire*D
MCO GR 6 (d 09 23)
 
 
m:
Miss Nicaragua*IT
MCO GR 2 (n 09)
 
vyst:
MUDr. Choulíková Walentina
chov:
Muscianese S.
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
141
.
  Oldestage New York*USA JW (n 09 22)
ZAŽÁDÁNO
*
6.5.2008
o:
Oldestage Jossies Whale*USA
MCO GR 4 (n 09 23)
 
 
m:
Ol,destage Miss Taylor Hiss*USA
MCO GR 3 (n 22)
 
vyst:
El Khaledovi Y. a L.
chov:
Moriarty Margaret
Kočka
142
.
  De Luxe Joy Imagine Glamour*CZ (n 09 22)
LO 564/8/MCO
*
22.5.2008
o:
Table Dancer of Black Youcon Cats JW
MCO GR 3 (n 23)
 
 
m:
Aksamit Black Lady by Imagine Glamour*CZ JW
MCO GR 4 (n 09 22)
 
vyst:
 
Fukala Pavel
 
chov:
 
Vacíková Radka
 

MCO GR 5 Mainská mývalí skupina 5
Interšampión (Třída 5)
Kočka
143
.
IC Diana Sante d'Orsy*CZ (f 23)
LO 289/5/MCO
*
7.6.2005
o:
EC Trapper of Midnight Colony*CZ
MCO GR 5 (d 22)
 
 
m:
CH Adéla Červený hrádek
MCO GR 5 (f 23)
 
vyst:
Štochlová Věra
chov:
Zemanovi R. + P.
Šampionů (Třída 7)
Kocour
144
.
CH Chopin Koci Przyladek*PL (d 22)
LO 12381
*
6.12.2007
o:
Sirrahcoon's Bailey
MCO GR 5 (e 22)
 
 
m:
IC Baby Beatrice Velox*PL
MCO GR 8 (fs 24 62)
 
vyst:
Janusz Katarzyna
chov:
Dorak Aneta
145
.
CH Lennox All Merrity Cats*CZ (d 22)
LO 579/7/MCO
*
23.6.2007
o:
CH Gittarás Mc Champ*D
MCO GR 3 (n 23)
 
 
m:
CH Alison of Merrity cats*CZ
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
 
Kostrhounová Vladimíra
 
chov:
 
Chylová Ludmila
 
Kočka
146
.
CH Daffi (f 22)
LO 6294
*
5.8.2006
o:
Ebrando Jackoona*PL
MCO GR 5 (d 23)
 
 
m:
Carmen Alantos*PL
MCO GR 5 (g 22)
 
vyst:
Szczucka Ewa
chov:
Urbanczyk-Zajac Barbara
Strana
18


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
147
.
  I'm Hope of Beyrouth*CZ (f 24)
LO 43/7/MCO
*
5.5.2007
o:
IC Beyrouth Cat Cabaret*PL JW
MCO GR 5 (d 22)
 
 
m:
Paradiseland's Sweet Dream
MCO GR 3 (n 24)
 
vyst:
 
Janků Ivana
 
chov:
 
El Khaledovi Y. a L.
 
Premior (Třída 8)
Kocour
148
.
P Junior Sinatra*PL (d 22)
LO 5621
*
16.2.2006
o:
Ebrando Jackoona*PL
MCO GR 5 (d 23)
 
N
m:
CH Karolina Alby Pd Bzem*PL
MCO GR 7 (es 22)
 
vyst:
Kapturkiewicz Lucyna
chov:
Ronecka Ewa
Otevřená (Třída 9)
Kocour
149
.
  Angel Falls Greengrove*PL (d)
LO 13561
*
26.2.2008
o:
GIC Lancaster Sound Cozy Top*PL JW
MCO GR 1 (n)
 
 
m:
IC Bonne Chance LynxCoon*PL
MCO GR 5 (f)
 
vyst:
 
Skwarczyński Marcin
 
chov:
 
Wojciechowska Sabina
 
Kočka
150
.
  Amazing Beauty GreenGrove*PL (f)
LO 13559
*
26.2.2008
o:
GIC Lancaster Sound Cozy Top*PL JW
MCO GR 1 (n)
 
 
m:
IC Bonne Chance LynxCoon*PL
MCO GR 5 (f)
 
vyst:
Skwarczyński Marcin
chov:
Skwarczyński Marcin
151
.
  Brigita Sante d' Orsy*CZ (d 23)
LO 205/8/MCO
*
18.1.2008
o:
EC Trapper of Midnight Colony*CZ
MCO GR 5 (d 22)
 
 
m:
Frederica Midnight Colony*CZ
MCO GR 5 (e 23)
 
vyst:
Vyhňák Roman
chov:
Zemanovy R+D
152
.
  Guanare Arkiza*PL (f 22)
NEUVEDENO
*
26.10.2007
o:
Buster Del Andalucia*F
MCO GR 3 (n 22)
 
S
m:
IC Di Capiros Kiss Arkiza*PL
MCO GR 5 (d 22)
 
vyst:
 
Zajac Monika
 
chov:
 
Zajac Monika
 
153
.
  Harmony of Pábení*CZ (g 22)
LO 416/8/MCO
*
21.2.2008
o:
GIC Dragon Main Bastet*CZ JW
MCO GR 3 (a 23)
 
S
m:
Lilly-Ana od Vajgaru*CZ
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
Klemšová Lenka
chov:
Klemšová Lenka
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
154
.
  Imbi Dirigo*PL (d 22)
LO 16145
*
30.7.2008
o:
EC Mamba od Vajgaru*CZ
MCO GR 2 (n 09)
 
S
m:
IC Baghera Dirigo*PL
MCO GR 6 (f 09 22)
 
vyst:
Lukasik Dagmara a Daria
chov:
Lukasik Dagmara a Daria

MCO GR 6 Mainská mývalí skupina 6
Šampionů (Třída 7)
Kočka
155
.
CH Diva Lynx Shadow*PL (f 09 22)
LO 13225
*
9.1.2008
o:
EC Belmondo
MCO GR 4 (n 09 24)
 
 
m:
IC Amore Mia Asteria*PL
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
 
Janusz Katarzyna
 
chov:
 
Glibzczynska Renáta
 
Otevřená (Třída 9)
Kocour
156
.
  Armani of Baydar JW (d 09 22)
LO 578/8/MCO
*
18.2.2008
o:
Treasure Island's Ernesto Che'Guevara
MCO GR 8 (ds 09 22)
 
 
m:
Treasure Island's Dancing Mathilda
MCO GR 6 (f 09 22)
 
vyst:
El Khaledovi Y. a L.
chov:
Johansen Brigitte
Strana
19


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
157
.
  Xano of Hairy Majesty*CZ (d 09 22)
LO 250/8/MCO
*
24.1.2008
o:
CH Wyoming of El Dorado /WCF/
MCO GR 7 (ds 22)
 
N
m:
CH Jessica Pretty Woman of Gentle Lions*CZ
MCO GR 6 (d 09 22)
 
vyst:
 
Kroupová Adéla
 
chov:
 
Křešničková Irena
 
158
.
  Mansur Sun Maine Treasures*CZ (d 03 22)
ZAŽÁDÁNO
*
30.4.2007
o:
EC Fin Chamberlain Zilligon Sunrays JW
MCO GR 8 (ds 09 22)
 
 
m:
IC Tabbypatch Imagine
MCO GR 6 (g 09 22)
 
vyst:
Klemšová Lenka
chov:
Křížková Alena
Kočka
159
.
  Ull Laura od Vajgaru*CZ (f 09 22)
LO 188/8/MCO
*
19.1.2008
o:
EC Vincent Sabya*cz JW
MCO GR 5 (d 22)
 
S
m:
IC Luisiana Negra od Vajgaru*CZ
MCO GR 7 (fs)
 
vyst:
 
Vagnerová Jana+Hana
 
chov:
 
Matlasová Dobroslava
 
160
.
  Bellissa Jadry*PL (f 09 22)
LO 15576
*
14.2.2008
o:
PL*Lavender Love Zander
MCO GR 3 (n 22)
 
 
m:
Chantall Dirigo*PL
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
Jedrzejowska Jadwiga
chov:
Jedrzejowska Jadwiga
161
.
  Morgiana Main Bastet*CZ (f 09 22)
LO 637/7/MCO
*
18.8.2007
o:
GIC Love Hulen's Dark Diamond
MCO GR 8 (ns 09 22)
 
 
m:
EC J'Calamity Jane Alwaro*PL
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
Kostrhounová Vladimíra
chov:
Grossmannová Alena
162
.
  Tia Mara Silvi-Cole*PL (f 09 22)
LO 6374
*
 
o:
IC FIN*Escape's Never Ending
MCO GR 5 (d 22)
 
 
m:
Gaige From Indianearth
MCO GR 5 (g 22)
 
vyst:
 
Dominik Aleksandra
 
chov:
 
Wójcik Jolanta
 
Kastrát (Třída 10)
Kočka
163
.
  Daphne North Beauty*CZ (f 09 22)
LO 572/8/MCO
*
30.5.2008
o:
GIC Brad Pitt Sante d'Orsy
MCO GR 6 (d 09 22)
 
 
m:
Benita New of Hairy Hope*CZ
MCO GR 4 (n 09 23)
 
vyst:
Nedvědová Jana
chov:
Nedvědová Jana
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
164
.
  Pretty Princess of Beyrouth*CZ (d 09 22)
LO 523/8/MCO
*
18.5.2008
o:
IC Beyrouth Cat Cabaret*PL JW
MCO GR 5 (d 22)
 
 
m:
Valentina Beyrouth of Forest Shadows
MCO GR 6 (g 09 22)
 
vyst:
El Khaled Jasmin
chov:
El Khaledovi Y. a L.
165
.
  Eliza Black Sante D' Orsy (f 09 22)
LO 468/8/MCO
*
26.4.2008
o:
GIC Jeremmi White Mellow Goliath
MCO GR 4 (n 09 22)
 
S
m:
Nina Ricci Sante d Orsy
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
 
Růžičková Jana
 
chov:
 
Zemanovy R+D
 
166
.
  Whiny Alara*PL (g 09)
LO 14553
*
29.3.2008
o:
Bailey Sirrahcoon's*D
MCO GR 5 (e 22)
 
 
m:
CH Amidala Afek*PL
MCO GR 4 (n 09 23)
 
vyst:
Mgr. Lanzendörferová Zuzana
chov:
Pietras-Źurek Beata
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
167
.
  Anne Marry Gentle Tiger*CZ (f 09 23)
ZAŽÁDÁNO
*
9.10.2008
o:
Expert Eddie of Sand Mines
MCO GR 4 (n 09 23)
 
 
m:
United Colors of Gentle Lions
MCO GR 6 (f 09 23)
 
vyst:
 
Říčný Zdeněk
 
chov:
 
Říčný Zdeněk
 
Strana
20


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
168
.
  Color Rose Viktoria Pride*CZ (f 09 22)
LO 720/8/MCO
*
26.8.2008
o:
CH Philip Atte Ros*CZ
MCO GR 6 (d 09 22)
 
 
m:
Ofelia od Vajgaru*CZ
MCO GR 8 (fs 09 22)
 
vyst:
 
Majerčáková Hedvika
 
chov:
 
Oppizová Libuše
 
169
.
  Amber Melluandia*PL (f 09)
LO 16051
*
24.7.2008
o:
CH H*Sweet Predator Ceasar
MCO GR 4 (n 09 22)
 
 
m:
CH Daffi
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
Szczucka Ewa
chov:
Szczucka Ewa

MCO GR 7 Mainská mývalí skupina 7
Interšampión (Třída 5)
Kocour
170
.
IC Bono Million Baby*CZ (as 22)
LO 421/7/MCO
*
22.4.2007
o:
Tarzan of Midnight Colony*CZ
MCO GR 3 (n 22)
 
 
m:
Goldie Golden Moon* CZ
MCO GR 7 (as 22)
 
vyst:
 
Fukala Pavel
 
chov:
 
Hajtmarová Pavlína
 
Šampionů (Třída 7)
Kočka
171
.
CH Efrica Labeo*PL (ns)
LO 2016
*
3.12.2005
o:
GIC Trasacoon Vadim
MCO GR 7 (ns)
 
 
m:
IC Carmen Cooni-Gaj*PL
MCO GR 2 (a 09)
 
vyst:
Urbanek Justyna
chov:
Kurańska Ewa
172
.
CH Yamaha Yaya Sante d Orsy*CZ (ds 22)
LO 807/7/MCO
*
10.10.2007
o:
EC Trapper of Midnight Colony*CZ
MCO GR 5 (d 22)
 
 
m:
Frederica Midnight Colony*CZ
MCO GR 5 (e 23)
 
vyst:
Machaczková Marie
chov:
Zemanovy R+D
Otevřená (Třída 9)
Kočka
173
.
  Belle Fleur of Scarlet Rose*CZ (fs 23)
LO 125/8/MCO
*
21.12.2007
o:
GIC Anthony Jesco of Vingilot*CZ
MCO GR 5 (e 23)
 
S
m:
GIC Faris Flo Medium Color*PL
MCO GR 8 (ns 09 22)
 
vyst:
 
Valtrová Jana
 
chov:
 
Mgr. Říhová Makéta
 
174
.
  Brenda Million Baby*CZ (as 22)
LO 422/7/MCO
*
22.4.2007
o:
Tarzan of Midnight Colony*CZ
MCO GR 3 (n 22)
 
 
m:
Goldie Golden Moon* CZ
MCO GR 7 (as 22)
 
vyst:
Lukešová Kristýna
chov:
Hajtmarová Pavlína
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
175
.
  Keira Knightley of Susan's Cats*PL (ns 22)
LO 811/8/MCO
*
11.7.2008
o:
IC DK*Aloa's Knight of My Heart
MCO GR 3 (n 22)
 
 
m:
CH D*cool Motion's Utility
MCO GR 7 (fs)
 
vyst:
Skwarczyński Marcin
chov:
Mgr. Lanzendörferová Zuzana
176
.
  Hayden Han Pretty Coon*CZ (gs 22)
LO 631/8/MCO
*
27.7.2008
o:
Jonathan of Midnight Colony*CZ
MCO GR 9 (w 62)
 
S
m:
Caddance Ori Pretty Coon*CZ
MCO GR 7 (fs)
 
vyst:
 
Zlámalová Renáta
 
chov:
 
Marková Markéta
 

MCO GR 8 Mainská mývalí skupina 8
Interšampión (Třída 5)
Kocour
177
.
IC Haker Sopocisko*PL (ns 09 21)
LO 7711
*
24.9.2006
o:
Let's Go Crazy Prince of Maine
MCO GR 8 (ns 09 23)
 
N
m:
Bella Donna Blue Maine*PL
MCO Neuvedena
 
vyst:
Biegun Aneta
chov:
Pawelczyk Harbul Ewa
Strana
21


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Šampionů (Třída 7)
Kočka
178
.
CH Amber Kocie Hrabstwo*PL (ns 09 23)
LO 12895
*
4.12.2007
o:
GIC Trasacoon Vadim
MCO GR 7 (ns)
 
 
m:
IC Amalteya Funky Furbo*PL
MCO GR 8 (fs 03 22)
 
vyst:
 
Urbanek Justyna
 
chov:
 
Urbanek Justyna
 
Otevřená (Třída 9)
Kočka
179
.
  Queen Anne Sun Maine Treasures*CZ (fs 09 22)
LO 259/8/MCO
*
14.2.2008
o:
EC Fin Chamberlain Zilligon Sunrays JW
MCO GR 8 (ds 09 22)
 
S
m:
IC Heriet Cata Mount od Vajgaru* CZ
MCO GR 5 (f 22)
 
vyst:
Vagnerová Jana+Hana
chov:
Křížková Alena
180
.
  Romy Sun Maine Treasures*CZ (fs 09)
LO 264/8/MCO
*
27.2.2008
o:
EC Fin Chamberlain Zilligon Sunrays JW
MCO GR 8 (ds 09 22)
 
 
m:
EC Moulin de Crecy Uranie
MCO GR 3 (n 22)
 
vyst:
 
Kainerová Věra
 
chov:
 
Křížková Alena
 
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
181
.
  Caesat by Imagine Glamour*CZ (ns 09 22)
LO 421/8/MCO
*
13.4.2008
o:
Chamberlain Zillion Sunrays* FIN
MCO GR 8 (es 09 22)
 
 
m:
GIC Elysian Bay Maine Treasures* CZ
MCO GR 4 (n 09 22)
 
vyst:
RNDr. Tomášková Hana
chov:
Vacíková Radka
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
182
.
  Javier Happy Sante d'Orsy (as 09 22)
LO 869/8/MCO
*
25.9.2008
o:
Happy Destiny Darem Casus
MCO GR 5 (e 22)
 
 
m:
GIC Magdala Sun Maine Treasures*CZ
MCO GR 8 (gs 09 22)
 
vyst:
Zemanovy R+D
chov:
Zemanovy R+D

MCO Mainská mývalí
Mimo soutěž (Třída 15)
Kocour
183
.
  Vrh "CH" of Sand Mines*CZ
 
*
5.8.2008
o:
Dodge By My Side*CZ
MCO GR 9 (w 62)
 
S
m:
CH Anne Rose Beauty Hairy Majesty*CZ
MCO GR 8 (fs 09 22)
 
vyst:
 
Tůmová Monika
 
chov:
 
Tůmová Monika
 

RAG b 04 Ragdoll čokoládovobílá
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
184
.
  Yucon Supreme Faelis*CZ
LO 206/8/RAG
*
22.7.2008
o:
CH Padruig Polo
RAG b
 
N
m:
Caity Choco Flake Orlitia
RAG b 04
 
vyst:
Vrábelová Marta
chov:
Vrábelová Marta

RAG c 04 21 Ragdoll lilovobílá mitted s nespecifickou kresbou
Otevřená (Třída 9)
Kočka
185
.
  Mikkeline of Lenitas Rag*D
LO 260/8/RAG
*
16.2.2008
o:
Rosevalleyrags Milo of Lenitas
RAG b 33
 
S
m:
Chilaili Chardani of Lenitas
RAG c 04 21
 
vyst:
Šedová Vratislava
chov:
Koehler Katja
Strana
22


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

RAG g 04 Ragdoll modře želvovinovobílá
Otevřená (Třída 9)
Kočka
186
.
  Piccolla Miau Beruthiel*PL
LO 11380
*
20.5.2007
o:
NL*Tajeschidolls Arakan of Supurrsonic
RAG e 03
 
 
m:
GIC Shyshaman's Love Profusion
RAG n 03
 
vyst:
 
Barnas-Stepaniuk Božena
 
chov:
 
Barnas-Stepaniuk Božena
 

RAG n 04 21 Ragdoll černobílá snespecifickou kresbou
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
187
.
  Rozárka Lucky Amelie*CZ
LO 199/8/RAG
*
1.4.2008
o:
Bastein Atrei Kastielska*SK
RAG n 33 21
 
S
m:
Ragalong Amelie (TICA SBT)
RAG a 33 04
 
vyst:
Jirkalová Eva
chov:
Divínová Jarmila

RAG n Ragdoll černá
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
188
.
GIC Chester of Silkicat*CZ
LO 7361
*
20.8.2006
o:
CH Orfeus Royale Kiwi of Eulalie*CZ
RAG n 21
 
S
m:
CH Ellen Silkicat*CZ
RAG n
 
vyst:
 
Haladus Slawomir
 
chov:
 
Jeřábková Jana
 
Interšampión (Třída 5)
Kočka
189
.
  Fluffy Blue Miracle*CZ
LO 85/6/RAG
*
25.6.2006
o:
IC Barnabas de Borgione*CZ
RAG n 04
 
 
m:
IC Elen Blue Kiwi's Eulalie*CZ
RAG a
 
vyst:
Bolacká Nikola
chov:
Petrželová Dáša
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
190
.
  Boston Dolcemente*CZ
LO 175/8/RAG
*
20.6.2008
o:
CH Dolce Gabana of Carpathia*SK
RAG d
 
N
m:
Amelie Velvetdolls*D
RAG f 04
 
vyst:
Dedek Pavel
chov:
Dedek Pavel

RAG a Ragdoll s modrými odznaky
Interšampión (Třída 5)
Kocour
191
.
IC Candy Blue Miracle*CZ
LO 32/5/RAG
*
11.3.2005
o:
IC Barnabas de Borgione*CZ
RAG n 04
 
N
m:
IC Elen Blue Kiwi's Eulalie*CZ
RAG a
 
vyst:
 
Jehlářová Yveta
 
chov:
 
Petrželová Dáša
 
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
192
.
  Conýsek Dolcemente*CZ
LO 213/8/RAG
*
27.8.2008
o:
CH Dolce Gabana of Carpathia*SK
RAG d
 
N
m:
Francis de Rotte Rag*CZ
RAG n
 
vyst:
Dedek Pavel
chov:
Dedek Pavel

RAG b Ragdoll čokoládová
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
193
.
  Caesar Dolcemente*CZ
LO 210/8/RAG
*
27.8.2008
o:
CH Dolce Gabana of Carpathia*SK
RAG d
 
S
m:
Francis de Rotte Rag*CZ
RAG n
 
vyst:
Arendášová Erika
chov:
Dedek Pavel
Strana
23


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

RAG d Ragdoll červená
Šampionů (Třída 7)
Kocour
194
.
CH Dolce Gabana of Carpathia*SK
LO 12/8/RAG
*
 
o:
GIC Aragorn vom Tannesteig*D
RAG n 04
 
 
m:
Bluemellow´s Moonlight Surprice
RAG g 03
 
vyst:
 
Dedek Pavel
 
chov:
 
ing. Pivonková Zuzana
 
Otevřená (Třída 9)
Kočka
195
.
  Arabelka Dolcemente*CZ
LO 48/8/RAG
*
30.11.2007
o:
CH Dolce Gabana of Carpathia*SK
RAG d
 
S
m:
Amelie Velvetdolls*D
RAG f 04
 
vyst:
Turčínová Danuše
chov:
Dedek Pavel

RAG e Ragdoll krémová
Interšampión (Třída 5)
Kocour
196
.
IC Attila Magic Merki*CZ
LO 164/7/RAG
*
9.9.2007
o:
IC Hawkey Magic Kiwi's of Eulalie* CZ
RAG a 03
 
N
m:
IC Priscila Magic Gold of Eulalie*CZ
RAG f
 
vyst:
 
Gambová Markéta
 
chov:
 
Gambová Markéta
 

RAG f Ragdoll želvovinová
Otevřená (Třída 9)
Kočka
197
.
  Bridget Good Fairy Eminus*CZ
LO 89/8/RAG
*
7.3.2008
o:
IC Ernie vom Sachsenland
RAG e
 
 
m:
CH Rosie Lovely Queen of Eulalie
RAG b 03 21
 
vyst:
Majerčáková Hedvika
chov:
Ing. Reinhartová Vladimíra

RAG g Ragdoll modroželvovinová
Otevřená (Třída 9)
Kočka
198
.
  Kaitin Bea of Silkicat*CZ
LO 179/7/RAG
*
2.9.2007
o:
GIC FIN*Mirandos Raquila Sunrise
RAG d 04
 
S
m:
CH Cindy Blue Kiwi's Eulalie*CZ
RAG a 04
 
vyst:
Šostý Marek
chov:
Jeřábková Jana
199
.
  Natalli De Rotte Rag*CZ
LO 36/8/RAG
*
25.1.2008
o:
CH Bartemius Síh
RAG d
 
N
m:
Pája Le Petit z Tramtárie*CZ
RAG a 0 421
 
vyst:
 
Bártová Jitka
 
chov:
 
Dobrovská Jaroslava
 

RAG n 03 Ragdoll seal bikolor
Grandinteršampión (Třída 3)
Kočka
200
.
  Bona Dea Ragdolls*PL
LO 10860
*
15.7.2007
o:
IC IL*Givhatol Jarl
RAG a 03
 
 
m:
IC RO*Elian Rags Magic Star
RAG n 03
 
vyst:
Gront Zofia+Norbert
chov:
Pawlak Dariusz+Iwona
Interšampión (Třída 5)
Kocour
201
.
IC Artush Royally Doll*CZ
LO 41/5/RAG
*
26.3.2005
o:
CH Edie Blue Kiwi's Eulalie
RAG a
 
 
m:
Ragnarok's Elizabeth (VCF)
RAG n 03
 
vyst:
Chylová Ludmila
chov:
Lindenthalová E.
Strana
24


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Šampionů (Třída 7)
Kocour
202
.
  Michel De Rotte Rag*CZ
LO 38/8/RAG
*
15.1.2008
o:
CH Damian de Borgione*CZ
RAG n 04
 
N
m:
CH Elsa Blue Kiwi's Eulalie*CZ
RAG a 04
 
vyst:
 
Bártová Jitka
 
chov:
 
Dobrovská Jaroslava
 
203
.
CH Runforestrun Beruthiel*PL
LO 9653
*
29.4.2007
o:
EC Shyshaman's Little Man Love
RAG a 03
 
 
m:
FIN*Dollicious Queen Of Hearts
RAG g 04
 
vyst:
Barnas-Stepaniuk Božena
chov:
Barnas-Stepaniuk Božena
Kočka
204
.
CH Carmen Ragdolls*PL
LO 13697
*
2.2.2008
o:
IC IL*Givhatol Palamedes
RAG a 03
 
 
m:
IC RO*Elian Rags Magic Star
RAG n 03
 
vyst:
 
Pawlak Dariusz+Iwona
 
chov:
 
Pawlak Dariusz+Iwona
 
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
205
.
  Mirabel Ma Cherie blue Miracle*CZ
LO 95/8/RAG
*
6.4.2008
o:
IC Elian Rags Minstrel*RO
RAG n 03
 
S
m:
CH Ragalong Keira (TICA)
RAG a 03
 
vyst:
Petrželová Dáša
chov:
Petrželová Dáša
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
206
.
  Quido of Merrity cats*CZ
LO 246/8/RAG
*
3.8.2008
o:
IC Artush Royally Doll*CZ
RAG n 03
 
 
m:
Charlotta of Merrity cats*CZ
RAG n
 
vyst:
Chylová Ludmila
chov:
Chylová Ludmila

RAG a 03 Ragdoll modrá bikolor
Šampionů (Třída 7)
Kocour
207
.
  Figaro Stocdeil*PL
LO 1316
*
19.8.2007
o:
IC Fin Krannirag's harrison
RAG a 03
 
 
m:
Tessa Wazda
RAG a 04
 
vyst:
 
Kohoutová Dana
 
chov:
 
Olszewski Jerzy
 
Kočka
208
.
CH Elian Rags Honey Bun
LO 50/8/RAG
*
29.9.2007
o:
Solemate Singin The Blues
RAG a 03
 
S
m:
Bordeaux LTD'S Just A Willow B
RAG n 03
 
vyst:
Petrželová Dáša
chov:
Elian Beverly
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
209
.
  Harry Dimiona*PL
LO 17543
*
31.7.2008
o:
CH Guido of Merrity Cats*CZ
RAG a
 
 
m:
Emilia Gold Partner*PL
RAG a 03
 
vyst:
Kiecka A + D
chov:
Kiecka A + D
Kočka
210
.
  Naorahragdolls Meghan Megi
ZAŽÁDÁNO
*
1.8.2008
o:
Ragsnriches Blue Boy
RAG a 03
 
N
m:
Ragmagic My Heart Belongs To Daddy
RAG a 03
 
vyst:
 
Doležalová Petra
 
chov:
 
Santoz Perez Patricia
 
Strana
25


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

RAG d 03 Ragdoll červenobílá bikolor
Otevřená (Třída 9)
Kocour
211
.
  Apollon of Ruby Dolls*SK
LO 140/2008/RAG
*
1.2.2008
o:
GIC Aragorn vom Tannesteig*D
RAG n 04
 
 
m:
Bluemellow´s Moonlight Surprice
RAG g 03
 
vyst:
 
Hrubá Michaela
 
chov:
 
MUDr. Kriváňová Ingrid
 

RAG f 03 Ragdoll želvovinovobílá bikolor
Otevřená (Třída 9)
Kočka
212
.
  Brittany Britney of Carpathia
LO 53/2006
*
3.6.2006
o:
GIC Aragorn vom Tannesteig*D
RAG n 04
 
S
m:
Bluemellow´s Moonlight Surprice
RAG g 03
 
vyst:
MUDr. Kriváňová Ingrid
chov:
ing. Pivonková Zuzana

RAG n 04 Ragdoll seal mitted
Interšampión (Třída 5)
Kocour
213
.
IC Falkenwald Napoleon
RD 260407 015
*
26.4.2007
o:
Don Carlo Prado Mellizo
RAG a 04
 
S
m:
Colleen von Locksley
RAG n 04
 
vyst:
 
Prokopičová Eva
 
chov:
 
Bunning Sabine
 
Šampionů (Třída 7)
Kočka
214
.
CH Bibi de Rotte Rag*CZ
LO 110/5/RAG
*
17.9.2005
o:
CH Damian de Borgione*CZ
RAG n 04
 
 
m:
CH Elsa Blue Kiwi's Eulalie*CZ
RAG a 04
 
vyst:
Hrubá Michaela
chov:
Dobrovská Jaroslava
Otevřená (Třída 9)
Kočka
215
.
  Angelina of RubyDolls
LO 144/2008
*
1.2.2008
o:
GIC Aragorn vom Tannesteig*D
RAG n 04
 
S
m:
Bluemellow´s Moonlight Surprice
RAG g 03
 
vyst:
MUDr. Kriváňová Ingrid
chov:
MUDr. Kriváňová Ingrid
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
216
.
  Ozzy Perfect Flame De Rotte Rag*CZ
LO 136/8/RAG
*
 
o:
CH Bartemius Síh
RAG d
 
S
m:
Hortenzie Le Petit De Rotte*CZ
RAG n 03 21
 
vyst:
 
Turčínová Danuše
 
chov:
 
Dobrovská Jaroslava
 
Kočka
217
.
  Naomi Princess Blue Miracle*CZ
LO 158/8/RAG
*
5.5.2008
o:
IC Elian Rags Minstrel*RO
RAG n 03
 
S
m:
CH Athena Dance of Light*CZ
RAG n
 
vyst:
Chauturová Monika
chov:
Petrželová Dáša
218
.
  S*Hallongläntans Junia Juvel
LO 244534
*
29.4.2008
o:
EC IDP*Cinax'LL Yanis
RAG n
 
S
m:
EC (N) reliancés Angelic Zinfandel
RAG a 04
 
vyst:
Šostý Marek
chov:
Remmerth Äsa
Strana
26


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

RAG a 04 Ragdoll modrá mitted
Otevřená (Třída 9)
Kočka
219
.
  Cassie Blue Miracle*CZ
LO 34/5/RAG
*
11.3.2005
o:
IC Barnabas de Borgione*CZ
RAG n 04
 
 
m:
IC Elen Blue Kiwi's Eulalie*CZ
RAG a
 
vyst:
 
Pchálek Tomáš
 
chov:
 
Petrželová Dáša
 
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
220
.
  Oliver Blue of Silkicat*CZ
LO 117/8/RAG
*
17.4.2008
o:
GIC FIN*Mirandos Raquila Sunrise
RAG d 04
 
S
m:
Cherry Tiger of Silkicat*CZ
RAG n 21
 
vyst:
Jeřábková Jana
chov:
Jeřábková Jana
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
221
.
  Chiko Jantario Wittek*CZ
LO 209/8/RAG
*
16.8.2008
o:
IC Candy Blue Miracle*CZ
RAG a
 
N
m:
IC Jeanette Titanis
RAG n 04
 
vyst:
 
Jehlářová Yveta
 
chov:
 
Jehlářová Yveta
 

RAG f 04 Ragdoll želvovinová mitted
Otevřená (Třída 9)
Kočka
222
.
  Augustína Dolcemente*CZ
NEUVEDENO
*
30.11.2007
o:
CH Dolce Gabana of Carpathia*SK
RAG d
 
 
m:
Amelie Velvetdolls*D
RAG f 04
 
vyst:
Dedek Pavel
chov:
Dedek Pavel

RAG d 04 Ragdoll červená mitted
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
223
.
GIC FIN*Mirandos Raquila Sunrise
LO 165/6/RAG
*
14.6.2006
o:
IC Fancyrags Keep The Faith
RAG n 03
 
S
m:
Josephina á Chardani
RAG f 21
 
vyst:
Jeřábková Jana
chov:
Paaki Rotta
Otevřená (Třída 9)
Kocour
224
.
  Bobby of Moos Ranch
 
*
 
o:
Dacotah - Cats bo Jangels
RAG d 04
 
 
m:
Mourningdove Red Angel
RAG d
 
vyst:
 
Pchálek Tomáš
 
chov:
 
Wiesmann Sylvia
 
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
225
.
  Belmondo Dolcemene*CZ
LO 174/8/RAG
*
20.6.2008
o:
CH Dolce Gabana of Carpathia*SK
RAG d
 
S
m:
Amelie Velvetdolls*D
RAG f 04
 
vyst:
Jirkalová Eva
chov:
Dedek Pavel
Kočka
226
.
  Bellisima Dolcemene*CZ
LO 177/8/RAG
*
26.6.2008
o:
CH Dolce Gabana of Carpathia*SK
RAG d
 
 
m:
Amelie Velvetdolls*D
RAG f 04
 
vyst:
Kohoutová Dana
chov:
Dedek Pavel
Strana
27


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

RAG n 03 21 Ragdoll černobílá bikolor s nespecifickou kresbou
Interšampión (Třída 5)
Kočka
227
.
IC Aurrora Koty Agaty*PL
LO 9832
*
11.6.2007
o:
IC Roxi Drilliant King of Eulalie*CZ
RAG a 03 21
 
 
m:
Urocza Charming Eyes*PL
RAG n
 
vyst:
 
Dasiak Wioleta
 
chov:
 
Puchala Wolak Božena
 
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
228
.
  Nick Tiger of Silkicat*CZ
LO 70/8/RAG
*
23.3.2008
o:
CH Orfeus Royale Kiwi of Eulalie*CZ
RAG n 21
 
S
m:
S*Sjysovarnas Deepika
RAG f 03
 
vyst:
Jeřábková Jana
chov:
Jeřábková Jana

RAG n 21 Ragdoll seal s nespecifikovanou kresbou
Šampionů (Třída 7)
Kocour
229
.
CH Julius De Rotte*CZ
LO 89/7/RAG
*
24.6.2007
o:
CH Bartemius Síh
RAG d
 
 
m:
Pája Le Petit z Tramtárie*CZ
RAG a 0 421
 
vyst:
 
Bolacká Nikola
 
chov:
 
Dobrovská Jaroslava
 
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
230
.
  Aragorn of Elesméra*CZ
LO 256/8/RAG
*
14.9.2008
o:
CH Julius De Rotte*CZ
RAG n 21
 
 
m:
Fluffy Blue Miracle*CZ
RAG n
 
vyst:
Bolacká Nikola
chov:
Bolacká Nikola

RAG a 21 Ragdoll s modrými žíhanými odznaky
Šampionů (Třída 7)
Kocour
231
.
CH Nienen de Rotte Rag*CZ
LO 34/8/RAG
*
25.1.2008
o:
CH Bartemius Síh
RAG d
 
S
m:
Pája Le Petit z Tramtárie*CZ
RAG a 0 421
 
vyst:
Šedová Vratislava
chov:
Dobrovská Jaroslava
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
232
.
  Phoebe from Shelby's Meandros
2008.411
*
16.4.2008
o:
Royal Ragnacity's Mr. Dylan
RAG n 04 21
 
S
m:
Yankeecats Shelby
RAG a 04
 
vyst:
 
Prokopičová Eva
 
chov:
 
Plomp Joke
 

TUA GR 5 Turecká Angora skupina 5
Šampionů (Třída 7)
Kočka
233
.
CH Elekatin Lola Lilah (g)
LO 16/6/TUA
*
2.2.2006
o:
Nazarlik Lancelot*FIN
TUA GR 8 (ns 03)
 
N
m:
IC Kuutuulen Hippolyta*FIN
TUA GR 6 (f 09 24)
 
vyst:
Žďárská Lenka
chov:
Siilahti Kemio Lala
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
234
.
  Ferit Dinar*CZ (d 24)
LO 12/8/TUA
*
31.8.2008
o:
IC S*Wi'nte Sams Yat - zy
TUA GR 1 (n)
 
N
m:
IC Derin Yildiz*CZ
TUA GR 6 (f 09)
 
vyst:
Žďárská Lenka
chov:
Žďárská Lenka
Strana
28


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

TUA GR 8 Turecká Angora skupina 8
Otevřená (Třída 9)
Kočka
235
.
  Aisha Jastycat*CZ (ns 09 23)
LO 10/7/TUA
*
30.6.2007
o:
IC S*Wi'nte Sams Yat - zy
TUA GR 1 (n)
 
 
m:
CH Jasmína Janáček*CZ
TUA GR 8 (as 09 23)
 
vyst:
 
Ožanová Jana
 
chov:
 
Ožanová Jana
 

TUA GR 9 Turecká Angora skupina 9
Otevřená (Třída 9)
Kocour
236
.
  Aksaray Hagia Sofia (w 63)
LO 13/7/TUA
*
17.6.2007
o:
GIC Bonifác Yildiz* CZ
TUA GR 8 (es 03 23)
 
S
m:
D'amelia Yildiz*CZ
TUA GR 9 (w 62)
 
vyst:
Malý Martin
chov:
Hořejší Helena

TUV n 62 Turecká Van černobílá oranžovooká
Šampionů (Třída 7)
Kočka
237
.
CH DK*Van Lehmkuhl Balouisa
LO 12867
*
12.5.2007
o:
S*Gransvillas Triticum Astivum
TUV n 62
 
 
m:
EC S*Lejongapet's Regina Regitine
TUV n 62
 
vyst:
 
Urbanek Justyna
 
chov:
 
Lehmkuhl Jan
 

Vrhy
238
.
  Vrh "A" Gentle Tiger
 
*
9.10.2008
o:
Expert Eddie of Sand Mines
MCO GR 4 (n 09 23)
 
 
m:
United Colors of Gentle Lions
MCO GR 6 (f 09 23)
 
vyst:
Říčný Zdeněk
chov:
Říčný Zdeněk
239
.
  Vrh "J" Dirigo*PL
 
*
9.10.2008
o:
EC Mamba od Vajgaru*CZ
MCO GR 2 (n 09)
 
S
m:
IC Addika Dirigo*PL
MCO GR 8 (ns 09 22)
 
vyst:
Lukasik Dagmara a Daria
chov:
Lukasik Dagmara a Daria
240
.
  Vrh "CH" Sante d'Orsy
 
*
1.8.2008
o:
GIC Jeremi White Mellow Goliath*CZ
MCO GR 4 (n 09 22)
 
 
m:
CH Jessica Atte Ros*CZ
MCO GR 3 (n 23)
 
vyst:
Zemanovy R+D
chov:
Zemanovy R+D
241
.
  Vrh "F" North Beauty*CZ
 
*
25.7.2008
o:
GIC Jeremi White Mellow Goliath*CZ
MCO GR 4 (n 09 22)
 
 
m:
Brittany North Beauty*CZ
MCO GR 6 (f 09 24)
 
vyst:
Nedvědová Jana
chov:
Nedvědová Jana
242
.
  Vrh "A" of Elesméra*CZ
 
*
14.9.2008
o:
CH Julius De Rotte*CZ
RAG n 21
 
 
m:
Fluffy Blue Miracle*CZ
RAG n
 
vyst:
Bolacká Nikola
chov:
Bolacká Nikola
243
.
  Vrh "B" of RubyDolls
 
*
24.8.2008
o:
GIC FIN*Mirandos Raquila Sunrise
RAG d 04
 
S
m:
Brittany Britney of Carpathia
RAG f 03
 
vyst:
MUDr. Kriváňová Ingrid
chov:
MUDr. Kriváňová Ingrid
Strana
29


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Skupina
3
Krátkosrsté a somálské

ABY n Habešská divoce zbarvená
Interšampión (Třída 5)
Kocour
244
.
IC Cýrano Berenetto
LO 12/6/ABY
*
23.2.2006
o:
IC Miguel Highgampaws
ABY a
 
S
m:
Gréta Cedarwood
ABY n
 
vyst:
 
Malý Martin
 
chov:
 
Malý Martin
 

ABY o Habešská sorrel
Interšampión (Třída 5)
Kočka
245
.
IC Barbara Berenetto*CZ
LO 34/5/ABY
*
12.4.2005
o:
GIC Kid Creole of Wonderlove
ABY n
 
S
m:
Gréta Cedarwood
ABY n
 
vyst:
Malý Martin
chov:
Malý Martin

BEN n 24 Bengálská černá tečkovaná
Otevřená (Třída 9)
Kočka
246
.
  Ellie Bonte
2008/1464/BEN
*
8.3.2008
o:
Ziko z Žitného ostrova*SK
BEN n 24
 
S
m:
Viki Bondival
BEN a 24
 
vyst:
 
Nováková Iva
 
chov:
 
Antonová Šárka
 
247
.
  Eccentric Amortte
RX 1885
*
29.2.2008
o:
Abundadots Electromagneric
BEN n 24
 
 
m:
Felicitypaw Inox Of Eccentric
BEN n 24
 
vyst:
Poliszuk Aneta
chov:
Krawczewski Mariusz

BML GR 1 Burmilla skupina 1
Otevřená (Třída 9)
Kočka
248
.
  Gabi Ofra Daimont Cat*CZ (as 11)
RX 17/8/BML
*
13.1.2008
o:
IC Xcuse Me, I am Emil Dee*CZ
BML GR 1 (ns 11)
 
 
m:
CH Ofra Haza Dee*CZ
BML GR 1 (ns 11)
 
vyst:
Nováková Eliška
chov:
Burianová Jindra

BML GR 2 Burmilla skupina 2
Otevřená (Třída 9)
Kocour
249
.
  Matias Chupacabra*CZ (ds 11)
LO 28/7/BML
*
12.6.2007
o:
Jupiter Charlesbur*CZ
BML GR 2 (es 11)
 
S
m:
Juanita Chupacabra*CZ
BML GR 2 (fs 11)
 
vyst:
 
Panamá José
 
chov:
 
Panamá José
 
Kočka
250
.
  Arabela Rare Diamond*CZ (fs 11)
RX 28/8/BML
*
17.2.2008
o:
CH Roenah Koetjing Silver Flame
BML GR 2 (ds 11)
 
 
m:
CH Zeta Jones
BML GR 1 (ns 11)
 
vyst:
Mičková Tereza
chov:
Libertín Jaromír
251
.
  Freya Silver Dee*CZ (ds 11)
RX 23/8/BML
*
7.1.2008
o:
CH Roenah Koetjing Silver Flame
BML GR 2 (ds 11)
 
S
m:
Salome Silver Dee*CZ
BML GR 2 (fs 11)
 
vyst:
Panamá José
chov:
Panamá José





Strana





30


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

BRI Britská
Mimo soutěž (Třída 15)
Kocour
252
.
  Vrh "M" Lustra Cats
 
*
21.7.2008
o:
EC Art Chlupaté Štěstí* CZ
BRI a 03
 
 
m:
GIC Helen Lustra Cats*SK
BRI g
 
vyst:
 
Ing. Straka Ľubomír
 
chov:
 
Ing. Straka Ľubomír
 

BRI w 62 Britská bílá oranžovooká
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
253
.
GIC Tip Toes White Xavier
283697
*
11.3.2002
o:
EC Picobello Tip Toes
BRI w 62
 
S
m:
Cara-Mia vom harvest Moon
BRI a
 
vyst:
Ziemerdorf Agnes
chov:
Neuveden
Interšampión (Třída 5)
Kočka
254
.
IC Naomi Honorable from Ja-pan*CZ
LO 578/7/BRI
*
17.5.2007
o:
IC Jumbo Winner Force
BRI w 63
 
S
m:
Karen Grandbor
BRI a
 
vyst:
 
Čelůstkovi Rudolf a Naďa
 
chov:
 
Pánek Jaroslav
 
255
.
IC India Honorable*CZ
RX 57/7/BRI
*
10.7.2007
o:
CH Philip von Alfersesch*D
BRI d
 
N
m:
Márinka Amaya*CZ
BRI w 62
 
vyst:
Pánková Lucie
chov:
Pánková Lucie
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
256
.
  Lady Gorgina Jette v. Wernerwald
ZAŽÁDÁNO
*
6.5.2008
o:
EC C. Boticelly Jr. V. Wernerwald
BRI e
 
 
m:
Lady White Jette Joop v. Wernerwald
BRI w 62
 
vyst:
Zieba Bozena
chov:
Sternstein Kerstin
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
257
.
  Goy Z Ostie*CZ
LO 960/8/BRI
*
7.8.2008
o:
GIC Calvin de Cornel*CZ
BRI c
 
S
m:
IC Naomi Honorable from Ja-pan*CZ
BRI w 62
 
vyst:
 
Čelůstkovi Rudolf a Naďa
 
chov:
 
Čelůstkovi Rudolf a Naďa
 
Kočka
258
.
  Gabrieella of Queen z Ostie*CZ
LO 962/8/BRI
*
7.8.2008
o:
GIC Calvin de Cornel*CZ
BRI c
 
 
m:
IC Naomi Honorable from Ja-pan*CZ
BRI w 62
 
vyst:
Vaněk Lukáš
chov:
Čelůstkovi Rudolf a Naďa

BRI n Britská černá
Otevřená (Třída 9)
Kočka
259
.
  Bajka Miaukot*PL
LO 13381
*
26.1.2008
o:
GIC Precious of Czankra*PL
BRI n
 
 
m:
Kotha Blue Muezzi*PL
BRI a
 
vyst:
Kinga Migdal
chov:
Havegeer Violeta
Strana
31


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

BRI a Britská modrá
Evropských šampionů (Třída 1)
Kocour
260
.
EC Larry Ro-Še*CZ DSM
LO 500/5/BRI
*
19.6.2005
o:
CH Xenon Laetita*CZ
BRI c
 
S
m:
IC Tizia Blue v. Wernerwald
BRI a
 
vyst:
 
Pánková Lucie
 
chov:
 
Rohanová Jitka
 
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
261
.
GIC Yoschi Lovely Panther*CZ
LO 372/7/BRI
*
9.3.2007
o:
GIC Siemagics Purr-Fect Pablo
BRI a
 
 
m:
IC Koko Chanell Small Panther*CH
BRI a
 
vyst:
Krausová Eva
chov:
Škopovi Jana &Miroslav
Šampionů (Třída 7)
Kocour
262
.
CH Kimmy Golden Moon*CZ
LO 968/5/BRI
*
19.10.2005
o:
CH Karlo GA-LU-BA-JA*SK
BRI a
 
S
m:
Cindy Victory Bohemia*CZ
BRI a
 
vyst:
 
Perzynová Kateřina
 
chov:
 
Krušandlová Jana
 
Kočka
263
.
CH Dearcats Blue Olivia
312934
*
9.7.2005
o:
IC Bruno vom Uhlenspeegel
BRI a
 
S
m:
CH Lady Jane Blue vom Nernerwald
BRI a
 
vyst:
Ziemerdorf Agnes
chov:
Ziemerdorf Agnes
264
.
CH Sarah Lovely Panther*CZ
LO 399/6/BRI
*
18.5.2006
o:
GIC Siemagics Purr-Fect Pablo
BRI a
 
S
m:
IC Koko Chanell Small Panther*CH
BRI a
 
vyst:
Hlaváčová Jitka
chov:
Škopovi Jana &Miroslav
Otevřená (Třída 9)
Kocour
265
.
  Caruso Ladhen Volcano*CZ
LO 514/7/BRI
*
1.5.2007
o:
GIC Buddy Falling Star*CZ
BRI a 24
 
S
m:
Henrieta Piccolomini*CZ
BRI a
 
vyst:
 
Mgr. Sopková Milada
 
chov:
 
Mgr. Sopková Milada
 
266
.
  Honey Silver Velvet*CZ
LO 1248/8/BRI
*
27.4.2007
o:
Omar Grandbor
BRI a
 
 
m:
Bianka Silver Velvet
BRI a
 
vyst:
Vaněk Lukáš
chov:
MVDr. Žiaková Jaroslava
267
.
  Wesley von den Lippwiesen
ZAŽÁDÁNO
*
3.1.2008
o:
GIC Spencer von den Lippwiesen
BRI a
 
 
m:
Quintina vom Elfenfohren
BRI g
 
vyst:
Štaudová Kateřina
chov:
Wisscher Bianca
268
.
  Bonifác Adamus Family*SK
LO 1936/2008/BRI
*
22.2.2008
o:
EC Bastian Bacus Bathir Sametova Tlapka*CZ
BRI c
 
N
m:
Klasilkó's Cats Zolta
BRI a
 
vyst:
 
Lukáčová Zuzana
 
chov:
 
Adame Andrea
 
269
.
  Blue Eldar's Sir Valiant*NL
LO 705/8/BRI
*
4.3.2008
o:
GIC Union Jack's Cloud Nine*NL
BRI c
 
S
m:
Blue Eldar's Tout Est Bleu*NL
BRI a
 
vyst:
Bednářová Hana
chov:
Smits-Peelen N.
Strana
32


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
270
.
  Bernašek Sartén*CZ
LO 224/8/BRI
*
23.1.2008
o:
Baron Alfa-Pol-Cat*CZ
BRI a
 
S
m:
Cleopatra Beautiful Bally*CZ
BRI a
 
vyst:
 
Trnavská Věra
 
chov:
 
Trnavská Věra
 
Kočka
271
.
  Henrieta Piccolomini*CZ
LO 180/4/BRI
*
21.1.2004
o:
EC Baltimoor Teddy Star*CZ
BRI c
 
S
m:
Barunka z Pardubiček*CZ
BRI a
 
vyst:
Mgr. Sopková Milada
chov:
Daňková Helena
272
.
  Blanka z Jižní Moravy
LO 47/8/BRI
*
17.12.2007
o:
Pepino Sibornal
BRI c
 
N
m:
Kristina Dubrava
BRI a
 
vyst:
 
Krůčková Petra
 
chov:
 
Ing. Olejníková Jana
 
273
.
  Yvette Lovely Panther*CZ
LO 374/7/BRI
*
9.3.2007
o:
GIC Siemagics Purr-Fect Pablo
BRI a
 
S
m:
IC Koko Chanell Small Panther*CH
BRI a
 
vyst:
Škopovi Jana &Miroslav
chov:
Škopovi Jana &Miroslav
274
.
  Mia Alfa-Pol-Cat*CZ
LO 246/8/BRI
*
20.1.2008
o:
IC Elvis Hodosblue*SK
BRI a
 
 
m:
Jackquwen Tornero
BRI a
 
vyst:
Halfarová Jarmila
chov:
Halfarová Jarmila
275
.
  Belinda von Philacost
LO 1021/7/BRI
*
29.4.2007
o:
CH Merlin vom Elfenfohren
BRI a
 
 
m:
CH Vivienna vom kleinen Stern
BRI c
 
vyst:
 
Krausová Eva
 
chov:
 
Zerfas Corinna
 
276
.
  Beruška Sartén*CZ
LO 225/8/BRI
*
23.1.2008
o:
Baron Alfa-Pol-Cat*CZ
BRI a
 
S
m:
Cleopatra Beautiful Bally*CZ
BRI a
 
vyst:
Trnavská Věra
chov:
Trnavská Věra
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
277
.
  Gary z Bruzovic*CZ
LO 1015/8/BRI
*
12.7.2008
o:
Dante Gari of Moravia*CZ
BRI a
 
S
m:
Adelaid Loving Bear*CZ
BRI a
 
vyst:
Střihavková Eva
chov:
Střihavková Eva
Kočka
278
.
  Lady Nele Lola blue v. Wernerwald
ZAŽÁDÁNO
*
22.4.2008
o:
CH Prinz Edward Augusti v. Wernerwald
BRI a 03
 
 
m:
Lady Lola Helena v. Wernerwald
BRI f
 
vyst:
 
Zieba Bozena
 
chov:
 
Sternstein Kerstin
 
279
.
  Kora Lustra Cats
ZAŽÁDÁNO
*
16.4.2008
o:
EC Bastian Apollo
BRI c
 
 
m:
EC Arca Small Beast*SK
BRI g
 
vyst:
Ing. Straka Ľubomír
chov:
Ing. Straka Ľubomír
280
.
  Bat Sheba or Maharal*CZ
LO 414/8/BRI
*
30.4.2008
o:
IC Dorian de Soleil Clair*CZ
BRI a
 
N
m:
Cherianne Silver Rain*CZ
BRI c
 
vyst:
 
Bergmann Daniel
 
chov:
 
Bergmann Daniel
 
281
.
  Adélka of Maharal*CZ
NEUVEDENO
*
22.4.2008
o:
CH Xella z Hvozdnice*CZ
BRI a 03
 
N
m:
IC Dorian de Soleil Clair*CZ
BRI a
 
vyst:
Bergmann Daniel
chov:
Bergmann Daniel
Strana
33


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
282
.
  Wilhelm v. Angelas Sonnenhof
ZAŽÁDÁNO
*
10.7.2008
o:
EC Lord Julian v. Wernerwald
BRI a
 
S
m:
Lady Scarlett-Tiziana blue v. Wernerwald
BRI a
 
vyst:
 
Škopovi Jana &Miroslav
 
chov:
 
Pospischil Angela
 
Kočka
283
.
  Uemmy Bugaboo*CZ
ZAŽÁDÁNO
*
22.7.2008
o:
IC Meerza Juliecat Dune*NL
BRI a
 
S
m:
IC Renaissance Rose Bugaboo*CZ
BRI c
 
vyst:
Peciar Marek
chov:
Křepelkovi
284
.
  Leyla Blue Muezzi*PL
ZAŽÁDÁNO
*
17.9.2008
o:
CH Cupidon de Peyrat
BRI a
 
S
m:
CH Lady Fritzi - Tiziana v.W.
BRI a
 
vyst:
 
Pánková Lucie
 
chov:
 
Czarnecka Boguslawa
 

BRI b Britská čokoládová
Otevřená (Třída 9)
Kočka
285
.
  Michelle Queen Night*CZ
LO 2045/2008/BRI
*
3.3.2008
o:
IC Ulysses Zodiac*CZ
BRI w 62
 
S
m:
Beauty Tergy*CZ
BRI b
 
vyst:
Palička Marián
chov:
Kohoutková Ludmila
286
.
  Coco Z Kociego Zachodu*PL
LO 15038
*
16.2.2008
o:
CH Al Capone Kamerin*CZ
BRI b
 
 
m:
Ulla Euforia*PL
BRI c
 
vyst:
Dasiak Wioleta
chov:
Stanuch Halina
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
287
.
  Nairobi Honorable*CZ
RX 86/8/BRI
*
11.7.2008
o:
GIC Calvin de Cornel*CZ
BRI c
 
 
m:
Katrin's Olga /TK/
BRI x
 
vyst:
 
Vaněk Lukáš
 
chov:
 
Pánková Lucie
 

BRI c Britská lilová
Grandinterpremior (Třída 4)
Kocour
288
.
GIP IC Andy Hairy Love*CZ
LO 226/4/BRI
*
21.2.2004
o:
GIC Fanfan Tulipan Dirty Dancing*CZ
BRI n 33
 
N
m:
GIC Fabienne Teddy Star*CZ
BRI c
 
vyst:
Ing. Orava Michal
chov:
Vojtová Jaroslava
Šampionů (Třída 7)
Kocour
289
.
CH Dalimil Iva Felis*CZ
RX 13/8/BRI
*
24.12.2007
o:
IC Sugar Dreams Eeden*DE
BRI b 33
 
 
m:
Umbertina Teddy Star*CZ
BRI c
 
vyst:
Šmejkalová Ivana
chov:
Šmejkalová Ivana
Otevřená (Třída 9)
Kocour
290
.
  Baltimor Bailey Mary Kay*CZ
LO NEUVEDENO
*
27.12.2007
o:
GIC Villi Agave*CZ
BRI d 23
 
S
m:
IC Connie Sametová Tlapka
BRI c
 
vyst:
 
Šťavíková Olga
 
chov:
 
Svobodová Alena
 
Strana
34


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
291
.
  Akela Impresja*PL
LO 13450
*
22.1.2007
o:
GIC Foxtrott z Muzyki*PL
BRI c
 
 
m:
CH Anays Perla Mazur*PL
BRI c
 
vyst:
 
Kazimierska Lilianna
 
chov:
 
Tulowiecka Magdalena
 
Kočka
292
.
  Diana od Javořice
LO 282/8/BRI
*
3.3.2008
o:
Omar Grandbor
BRI a
 
S
m:
Andromeda z Podskalí
BRI c
 
vyst:
Plačková Miroslava
chov:
Jebavá Milena
293
.
  Annie Silky Babe*CZ
LO 97/7/BRI
*
6.1.2007
o:
EC Herbert Itoka*CZ
BRI c 03
 
N
m:
Týna Teddy Star*CZ
BRI c
 
vyst:
 
Třísková Kateřina
 
chov:
 
Vašíčková Ladislava
 
294
.
  Berol Alfa-Pol-Cat*CZ
LO 358/5/BRI
*
28.5.2005
o:
IC Habylus Grandbor
BRI c
 
S
m:
Dolores Tornero*CZ
BRI a
 
vyst:
Halfarová Jarmila
chov:
Halfarová Jarmila
295
.
  Fascia of Charm Garden*CZ
LO 233/8/BRI
*
9.2.2008
o:
IC Bumble-Bee Minas Anor* CZ
BRI ns 22 64
 
 
m:
CH Arianna Of Magic Wood*CZ
BRI c
 
vyst:
Ing. Straka Ľubomír
chov:
Ježek Lubomír
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
296
.
  Karina Flying Rainbow*CZ
LO 337/8/BRI
*
29.3.2008
o:
Pepino Sibornal
BRI c
 
N
m:
Anabel Small Pearl*CZ
BRI c
 
vyst:
 
Smetanová Kateřina
 
chov:
 
Dosoudilová Jitka
 
297
.
  Bat Cherianne or Maharal*CZ
LO 413/8/BRI
*
30.4.2008
o:
IC Dorian de Soleil Clair*CZ
BRI a
 
N
m:
Cherianne Silver Rain*CZ
BRI c
 
vyst:
Bergmann Daniel
chov:
Bergmann Daniel
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
298
.
  Gary Z Ostie*CZ
LO 959/8/BRI
*
7.8.2008
o:
GIC Calvin de Cornel*CZ
BRI c
 
S
m:
IC Naomi Honorable from Ja-pan*CZ
BRI w 62
 
vyst:
Čelůstkovi Rudolf a Naďa
chov:
Čelůstkovi Rudolf a Naďa
Kočka
299
.
  Starlette Magique Joufflu*NL
ZAŽÁDÁNO
*
13.8.2008
o:
EC Blamiskanni's Amigo
BRI n
 
 
m:
Jolie Levnde Joufflu
BRI c
 
vyst:
 
Opletalová Zuzana
 
chov:
 
Wouters Melanie
 

BRI d Britská červená
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
300
.
  Estelle am Trotzbach*D
KFG-03-9388/08-W
*
6.7.2008
o:
Cypinsky's Milo*D
BRI e
 
 
m:
CH Bella am Trotzbach*D
BRI d 22
 
vyst:
Šafář Martin
chov:
Junkering Ulrike
Strana
35


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

BRI e Britská krémová
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
301
.
GIC Je Veux L'amour De La Poupette
RX 0056
*
27.8.2003
o:
GIC Oh la la de la Poupette
BRI e
 
 
m:
Grimalkin's Noa
BRI e
 
vyst:
 
Paturalska Martyna
 
chov:
 
Schwartz Joost
 
Šampionů (Třída 7)
Kocour
302
.
CH Bruce Dickinson Falling Star*CZ
LO 3/8/BRI
*
12.11.2007
o:
Nathan Ro-še*CZ
BRI a
 
 
m:
Seccadé Falling Star*CZ
BRI e
 
vyst:
Blahutová Marcela
chov:
Hromádková Marika
Otevřená (Třída 9)
Kocour
303
.
  Eduardo Iva Felis*CZ
LO 134/8/BRI
*
22.1.2008
o:
GIC Villi Agave*CZ
BRI d 23
 
S
m:
IC Bianca Sweet Rose* CZ
BRI d 22
 
vyst:
 
Šmejkalová Ivana
 
chov:
 
Šmejkalová Ivana
 
Kočka
304
.
  Yennefer z Lužinek*CZ
LO 239/8/BRI
*
5.2.2008
o:
GIC Stuart z Lužinek*CZ
BRI d 24
 
 
m:
GIC Queen Elisabeth z Lužinek
BRI d 24
 
vyst:
Ing. Hanelová Hana
chov:
Vaňousová Alena
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
305
.
  Karin Jekyll*CZ
LO 765/8/BRI
*
30.6.2008
o:
CH Peekaboo Take It Easy
BRI e
 
S
m:
CH Hilary Jekyll
BRI d 24
 
vyst:
Slaný Jan
chov:
Slaní Hana+Jan

BRI g Britská modře želvovinová
Interšampión (Třída 5)
Kočka
306
.
IC Cathy Blue Pet*CZ
LO 1914/2008/BRI
*
10.7.2007
o:
CH Frolic British Velvet*CZ
BRI a
 
N
m:
April Blue Pet*CZ
BRI g
 
vyst:
 
Palička Marián
 
chov:
 
Navrátil Jakub
 
307
.
IC Amira Zauka*PL
RX 968
*
13.2.2007
o:
IC Ice British Velvet*CZ
BRI c
 
S
m:
CH Diuma Rufi*PL
BRI n
 
vyst:
Zawadecka Irena
chov:
Zawadecka Irena
308
.
IC Kassidy of Nilfgaard*PL
LO 2847
*
12.3.2006
o:
GIC Je Veux L'amour De La Poupette
BRI e
 
N
m:
PR EC Exquisite of Alamanon*UA JW DSM
BRI j
 
vyst:
Romaňska Malgorzata
chov:
Paturalska Martyna
309
.
IC Hanna Lustra Cas*SK
LO 1645/2007/BRI
*
14.3.2007
o:
EC Bastian Apollo
BRI c
 
 
m:
EC Arca Small Beast*SK
BRI g
 
vyst:
 
Ing. Straka Ľubomír
 
chov:
 
Ing. Straka Ľubomír
 
Strana
36


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Interpremior (Třída 6)
Kočka
310
.
IP Gzaka Szafran*PL
LO 003355
*
4.8.2005
o:
Jeffrey Graham*PL
BRI e
 
S
m:
Azra Szafran*PL
BRI j
 
vyst:
 
Zawadecka Irena
 
chov:
 
Babska Agnieszka
 
Premior (Třída 8)
Kočka
311
.
CH Kimi Perfect of Nilfgaard*PL
LO 02851
*
12.3.2006
o:
GIC Je Veux L'amour De La Poupette
BRI e
 
 
m:
PR EC Exquisite of Alamanon*UA JW DSM
BRI j
 
vyst:
Paturalska Martyna
chov:
Paturalska Martyna
Otevřená (Třída 9)
Kočka
312
.
  Galatchea Severum*PL
LO 13140
*
15.1.2008
o:
IC Ice Lilac British Velvet*CZ
BRI c
 
 
m:
Morena Arnika*PL
BRI g
 
vyst:
 
Kinga Migdal
 
chov:
 
Kazimierska Lilianna
 
313
.
  Gloria Severum*PL
LO 13139
*
15.1.2008
o:
IC Ice British Velvet*CZ
BRI c
 
 
m:
Morena Arnika*PL
BRI g
 
vyst:
Skupnik Alina
chov:
Kazimierska Lilianna
314
.
  Bára Falling Star*CZ
LO 14/8/BRI
*
12.11.2007
o:
Nathan Ro-še*CZ
BRI a
 
S
m:
Seccadé Falling Star*CZ
BRI e
 
vyst:
Schmidtová Alena
chov:
Hromádková Marika
315
.
  Tiramisu Falling Star*CZ
LO 356/6/BRI
*
5.5.2006
o:
N*Skogfiolen's Erasmo
BRI e
 
S
m:
Beyonceé Arsente des Amis
BRI g 02 62
 
vyst:
 
Blahutová Marcela
 
chov:
 
Hromádková Marika
 
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
316
.
  Xenia Tummy*CZ
LO 860/8/BRI
*
27.7.2008
o:
IC Diadora's Ice Capade
BRI e
 
S
m:
CH Lucciola Tannucia Tummy*CZ
BRI a
 
vyst:
Vrchovecká Anna
chov:
Blahova Jindřiška

BRI j Britská lilově želvovinová
Interšampión (Třída 5)
Kočka
317
.
CH Alicja Keys Belystar*SK
LO 15705
*
8.8.2005
o:
CH Deryl Nozomi de Casto*CZ
BRI a
 
 
m:
Belynda Deep Purple*SK
BRI j
 
vyst:
Dasiak Wioleta
chov:
Rakovicky Juraj
Šampionů (Třída 7)
Kočka
318
.
CH Cora z Hvozdnice*CZ
LO 102/8/BRI
*
20.11.2007
o:
Rony z Hvozdnice*CZ
BRI c 22
 
S
m:
CH Héra Modré nebe*CZ
BRI j
 
vyst:
 
Schreierova Jarmila
 
chov:
 
Schreierova Jarmila
 
319
.
CH Bonnie Bailey Mary Kay*CZ
LO 141/8/BRI
*
27.12.2007
o:
GIC Vili Agawe
BRI d 23
 
S
m:
IC Connie Sametová Tlapka
BRI c
 
vyst:
Krásná Dana
chov:
Svobodová Alena
Strana
37


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Otevřená (Třída 9)
Kočka
320
.
  Dreamy z Kociego Snu*PL
LO 13846
*
5.3.2008
o:
IC Jantar Finch Nest*PL
BRI c
 
 
m:
IC Arabeska Sarantina*PL
BRI f
 
vyst:
 
Kiecka A + D
 
chov:
 
Kiecka A + D
 

BRI a 22 Britská modrá mramorovaná
Otevřená (Třída 9)
Kocour
321
.
  Anry Arlet Neu Star*CZ
LO 597/7/BRI
*
4.5.2007
o:
Rony z Hvozdnice*CZ
BRI c 22
 
S
m:
Arlet Mystery Star*CZ
BRI a 22
 
vyst:
Šmíd Jan
chov:
Šmíd Jan
Kočka
322
.
  Arlet Arlet Neu Star*CZ
LO 598/7/BRI
*
4.5.2007
o:
Rony z Hvozdnice*CZ
BRI c 22
 
S
m:
Arlet Arlet Neu Star*CZ
BRI a 22
 
vyst:
 
Grycová Barbora
 
chov:
 
Hudečková Anna
 
323
.
  Barunka Ladhen Volcano*CVZ
LO 407/BRI/6
*
3.6.2006
o:
GIC Buddy Falling Star*CZ
BRI a 24
 
S
m:
Henrieta Piccolomini*CZ
BRI a
 
vyst:
Mgr. Sopková Milada
chov:
Mgr. Sopková Milada

BRI b 22 Britská čokoládová mramorovaná
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
324
.
  Hanibal Nozomi de Casto*CZ
LO 624/3/BRI
*
22.8.2003
o:
CH Hugh Grant v. Muhleneck
BRI d 21 33
 
 
m:
Leona v. Sternsteinhof /WFC/
BRI c 24
 
vyst:
Kosnar Michal
chov:
Pohlová Bronislava

BRI d 22 Britská červená mramorovaná
Otevřená (Třída 9)
Kocour
325
.
  Figaro Dimiona*PL
RX 1468
*
1.1.2008
o:
CH Magic Happy Star*PL
BRI d 23
 
 
m:
Aura Dimiona*PL
BRI e
 
vyst:
 
Kiecka A + D
 
chov:
 
Kiecka A + D
 

BRI e 22 Britská krémová mramorovaná
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
326
.
  Keiko Ave Felis*CZ
LO 555/8/BRI
*
9.4.2008
o:
EC DK*Pasht´s Icey Creame - Soda
BRI e 22
 
 
m:
GIC Evita Malvery*CZ
BRI d 22
 
vyst:
Šafář Martin
chov:
Urbanková Hana

BRI c 23 Britská lilová tygrovaná
Otevřená (Třída 9)
Kočka
327
.
  Cassie Ladhen Volcano*CZ
LO 516/7/BRI
*
1.5.2007
o:
GIC Buddy Falling Star*CZ
BRI a 24
 
S
m:
Henrieta Piccolomini*CZ
BRI a
 
vyst:
Mgr. Sopková Milada
chov:
Mgr. Sopková Milada
Strana
38


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

BRI d 24 Britská červená tečkovaná
Šampionů (Třída 7)
Kocour
328
.
CH Fantom Choco Cherry*CZ
LO 124/8/BRI
*
13.1.2008
o:
CH Baltazar z Panského dvora*CZ
BRI b
 
 
m:
Halina Modré Nebe*CZ
BRI d 24
 
vyst:
 
Šafář Martin
 
chov:
 
Chromcová Ivona
 
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
329
.
  Wawa May Blobs*CZ
LO 2222/2008/BRI
*
8.7.2008
o:
CH Jaffa z Lužinek*CZ
BRI e
 
N
m:
CH Hatsepsove Lady smock*CZ
BRI d 24
 
vyst:
Lukáčová Zuzana
chov:
Ľuptáková Věra

BRI ny 22 Britská černá zlatá mramorovaná
Šampionů (Třída 7)
Kocour
330
.
CH FIN*Silky-Brits Golden Armani
LO 1769/2007/BRI
*
14.4.2007
o:
GIC Suprimacats Golden Itchy
BRI ny 22
 
S
m:
Marvellous Golden Papillon
BRI ny 22
 
vyst:
 
MVDr. Vereš Ján
 
chov:
 
Mesimaki Hannele
 
Otevřená (Třída 9)
Kocour
331
.
  Áron Lochar*CZ
LO 310/8/BRI
*
7.3.2008
o:
Kevin Lovely Panther* CZ
BRI ns 22 64
 
S
m:
IC Meryl Merlin's Castle*CZ
BRI ny 22
 
vyst:
Lorencová Zdenka
chov:
Lorencová Zdenka
Kočka
332
.
  Felicita - Cahnel Chat Belle*CZ
LO 383/7/BRI
*
16.3.2007
o:
CH Silver-Bastet's No Limits
BRI ns 22 64
 
S
m:
CH Jackelina Chat Belle*CZ
BRI ny 22
 
vyst:
Grycová Barbora
chov:
Nováková Anna

BRI ns 11 Britská černá stříbřitá stínovaná
Otevřená (Třída 9)
Kočka
333
.
  Northhunter's Ranja Sky*CH
ZAŽÁDÁNO
*
5.3.2008
o:
Northhunter's Pepper Boy*CH
BRI ns 11
 
 
m:
Northhunter's Ocean princess*CH
BRI ns 11
 
vyst:
 
Štaudová Kateřina
 
chov:
 
Waldmeyer Stephan
 
334
.
  Joli Jolynn Nahimana's*DE
LO 286/7/BRI
*
5.11.2006
o:
EC Jadwiga's Valentino*NL
BRI ns 11
 
N
m:
CH S*Spinner's Peach Passion Oprah
BRI ny 11
 
vyst:
ing Ševečková Marcela
chov:
Hefter Stefanie
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
335
.
  Silver De'angelo from Sunnyplace*D
NEUVEDENO
*
1.8.2008
o:
IC Volcano Rubio D'Oaxaca*D
BRI ny 11
 
S
m:
CH Silver Amy-Lee from Sunnyplace*D
BRI ns 11
 
vyst:
Borovská Hana
chov:
Deutz Regine
Strana
39


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
336
.
  Ramiro vum Roussegaard*CH
ZAŽÁDÁNO
*
16.8.2008
o:
EC Silver Kparis No Demetra*LV
BRI ns 11
 
 
m:
GIC Olyana vum Rousegaard*CH
BRI ns 11
 
vyst:
 
Štaudová Kateřina
 
chov:
 
Goldschmidt Myriam
 
Kočka
337
.
  Silver Loona Aus Curbechi*D
RX 157/8/BRI
*
5.8.2008
o:
GIC Andy v. Wahrberg*D
BRI ny 11
 
S
m:
CH Batida de Coco D'Oaxaca*D
BRI ns 12
 
vyst:
Borovská Hana
chov:
Merthoff Beate
338
.
  Silver Lorelei Aus Curbechi*D
RX 151/8/BRI
*
5.8.2008
o:
GIC Andy v. Wahrberg*D
BRI ny 11
 
S
m:
CH Batida de Coco D'Oaxaca*D
BRI ns 12
 
vyst:
 
Bednářová Ivanka
 
chov:
 
Mehrhoff Beate
 

BRI ns 22 64 Britská černá stříbřitá mramorovaná zelenooká
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
339
.
GIC Elijas Secret Recipe*SK
LO 1498/2006/BRI
*
15.8.2006
o:
Kevin Lovely Panther* CZ
BRI ns 22 64
 
S
m:
CH Jasmin Lovely Panter*CZ
BRI ns 22 64
 
vyst:
MVDr. Vereš Ján
chov:
Bedňadiková Mária
Šampionů (Třída 7)
Kocour
340
.
CH Black Gammon de Broeckloni*NL
RX 1375
*
12.6.2007
o:
Black Jack de Broeckloni
BRI ns 22 64
 
S
m:
Be Dazzled de Broeckloni
BRI ns 22 64
 
vyst:
Swiderscy Katarzyna+Dariusz
chov:
Bruijn Ad de
Kočka
341
.
CH Lotty Shoemaker's Cat*CZ
LO 1577/2007/BRI
*
25.8.2006
o:
GIC Fabien Silvery Favour*CZ
BRI ns 22 64
 
S
m:
Gíza Shoemaker's Cat*CZ
BRI ns 22 64
 
vyst:
 
MVDr. Vereš Ján
 
chov:
 
Švecová Blanka
 
Otevřená (Třída 9)
Kocour
342
.
  SI*Lumbee Darwin
RX 57/8/BRI
*
31.1.2008
o:
IC Bravado de Broeckloni*NL
BRI ns 22 64
 
 
m:
Welle von Otcheideenwald
BRI ns 22 64
 
vyst:
Bittnerová Blanka
chov:
Leiner Sandra
Kočka
343
.
  Amarea Silver Dowgar Hill*PL
LO 975/7/BRI
*
8.5.2007
o:
IC Amareto Big Boy Silver Smeller*SK
BRI ns 22 64
 
 
m:
Caelesta My Soul Secret Recipe*SK
BRI ns 22 64
 
vyst:
Štaudová Kateřina
chov:
Wasiak a Jagielska Ireneusz a Jolanta
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
344
.
  Christo Lovely Panther*CZ
LO 1043/8/BRI
*
1.9.2008
o:
GIC Garry Grand zur Räuberhöhle (SDRV)
BRI ns 22 64
 
S
m:
CH Antigua Manikeob
BRI ns 22 64
 
vyst:
 
Škopovi Jana &Miroslav
 
chov:
 
Škopovi Jana &Miroslav
 
Kočka
345
.
  Ashley Divoká kočka*CZ
LO 958/8/BRI
*
16.8.2008
o:
IC Aschyr Silver Favour*CZ
BRI as 22 64
 
S
m:
Gremlin Divoký anděl*CZ
BRI ns 22 64
Mladý chovatel
vyst:
Hartmanová Jana
chov:
Hartmanová Irena
Strana
40


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
346
.
  Anett Ellmar Kiss*SK
LO 2192/2008/BRI
*
12.7.2008
o:
GIC Elijas Secret Recipe*SK
BRI ns 22 64
 
S
m:
CH Lotty Shoemaker's Cat*CZ
BRI ns 22 64
 
vyst:
 
MVDr. Vereš Ján
 
chov:
 
MVDr. Vereš Ján
 

BRI as 24 62 Britská modrá stříbřitá tečkovaná oranžovooká
Otevřená (Třída 9)
Kočka
347
.
  Okie Victory Bohemia*CZ
LO 340/6/BRI
*
13.5.2006
o:
GIC Buddy Falling Star*CZ
BRI a 24
 
 
m:
CH Ambra Dewberry*CZ
BRI gs 22 62
 
vyst:
Vidoňová Svatava
chov:
Švábková Šárka

BRI a 03 Britská modrá bikolor
Grandinteršampión (Třída 3)
Kocour
348
.
GIC Gucci Silver Rain*CZ
LO 231/6/BRI
*
22.3.2006
o:
GIC Gaspar z Muzyki*PL
BRI c
 
S
m:
CH Camelia Silver Rain*CZ
BRI a 03
 
vyst:
 
Vašinová Jana
 
chov:
 
RNDr. Mulková Monika
 
Otevřená (Třída 9)
Kočka
349
.
  La Luna von Ronda*DE
ZAŽÁDÁNO
*
13.2.2008
o:
Katrin's Foxy Roxy*RUS
BRI c 03
 
S
m:
Valentina vom Tippelsberg*DE
BRI g
 
vyst:
Svehlova Beata
chov:
Kanschat Ute+Michael
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
350
.
  Beautifull Sweet Gilmory*CZ
LO 1042/8/BRI
*
14.8.2008
o:
GIC Gucci Silver Rain*CZ
BRI a 03
 
 
m:
Rorry Victory Bohemia*CZ
BRI a
 
vyst:
Vidoňová Svatava
chov:
Vidoňová Svatava

BRI b 03 Britská čokoládová bikolor
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
351
.
  Gigi Harley Barevné Tornádo*CZ
LO 810/8/BRI
*
25.6.2008
o:
GIC Calvin de Cornel*CZ
BRI c
 
N
m:
Nefertiti Falling Star* CZ
BRI b 03 24
 
vyst:
 
Bergmann Daniel
 
chov:
 
Neuveden
 

BRI c 03 Britská lilová bikolor
Šampionů (Třída 7)
Kocour
352
.
  Charley Silver Rain*CZ
LO 190/7/BRI
*
13.2.2007
o:
GIC Gaspar z Muzyki*PL
BRI c
 
S
m:
GIC Bonni Mon Isena*PL
BRI c 03
 
vyst:
Vašinová Jana
chov:
RNDr. Mulková Monika

BRI e 03 Britská krémová bikolor
Otevřená (Třída 9)
Kocour
353
.
  Yashi z Hvozdnice*CZ
LO 491/7/BRI
*
16.4.2007
o:
GIC Harris Itoka*CZ
BRI c
 
S
m:
CH Jennifer Cooni-Gaj*PL
MCO GR 9 (w 62)
 
vyst:
Schreierova Jarmila
chov:
Schreierova Jarmila
Strana
41


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

BRI n 33 Britská s tmavohnědými odznaky
Otevřená (Třída 9)
Kočka
354
.
  Izma Sweetnesbri*PL
RX 1403
*
5.11.2007
o:
Granny's Amaretto Mafioso
BRI x
 
 
m:
Quantana Dirty Dancing*CZ
BRI n 33
 
vyst:
 
Dariusz Lukas
 
chov:
 
Grabania Joanna a Marek
 

BRI a 33 Britská s modrými odznaky
Šampionů (Třída 7)
Kočka
355
.
CH Nancy Golden Moon*CZ
LO 343/7/BRI
*
7.3.2007
o:
CH Dominik Hairy Love*CZ
BRI c 33
 
 
m:
Vanita Sdyron* SK
BRI a 33
 
vyst:
Sládková Ivana
chov:
Krušandlová Jana

BRI b 33 Britská s čokoládovými odznaky
Interšampión (Třída 5)
Kočka
356
.
IC Claire Pikolka*CZ
LO 1784/2007/BRI
*
8.5.2007
o:
GIC Ocean's Eleven of Czankra*PL
BRI c 33
 
 
m:
CH Zinnie Lady Petty Smith* CZ
BRI f 21 33
 
vyst:
 
Hanajíková Taťána
 
chov:
 
ing Ševečková Marcela
 

BRI c 33 Britská s lilovými odznaky
Interšampión (Třída 5)
Kočka
357
.
IC Bianka Dorwil*PL
LO 8039
*
22.1.2007
o:
EC Apollo A Gentiana
BRI c
 
 
m:
GIC Zelka z N7'
BRI c
 
vyst:
Kazimierska Lilianna
chov:
Wilozyňska
Premior (Třída 8)
Kocour
358
.
PR Felix Hairy Love*CZ
RX 18/6/BRI
*
15.3.2006
o:
IC Fanfan Tulip de Eminence*CZ
BRI a 03
 
S
m:
Klaudie Dirty Dancing* CZ
BRI c 33
 
vyst:
Vrchovecká Anna
chov:
Vojtová Jaroslava

BRI d 33 Britská s červenými odznaky
3-6 měsíců (Třída 12)
Kocour
359
.
  Fellini Pikolka*CZ
RX 165/8/BRI
*
12.9.2008
o:
IC Buster Argissa*SK
BRI a 33
 
N
m:
CH Zinnie Lady Petty Smith* CZ
BRI f 21 33
 
vyst:
 
ing Ševečková Marcela
 
chov:
 
ing Ševečková Marcela
 

BRI e 33 Britská s krémovými odznaky
Šampionů (Třída 7)
Kocour
360
.
CH Andy Jaris*SK
LO 1776/2007/BRI
*
22.7.2007
o:
GIC Kolombo Dirty Dancing*CZ
BRI a 33
 
S
m:
IC Barbora Selasa*SK
BRI g 33
 
vyst:
Kováč Gabriel
chov:
Sirková Jarmila






Strana






42


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

BUR n Barmská černá
Šampionů (Třída 7)
Kočka
361
.
CH J*Love*You May-Ly JW
LO 12773
*
14.9.2006
o:
Morawanka Mocart Australia
BUR c
 
N
m:
Morawanka Sugar Doll Australia
BUR n
 
vyst:
 
Richter - Mercik Barbara
 
chov:
 
Hickamnn Barbara
 

BUR f Barmská želvovinová
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
362
.
  Cherry Polka Cats*PL
LO 16513
*
14.6.2008
o:
CH FIN*Shu-Shun Maldini
BUR n
 
 
m:
IC HU*Mika Makka's Galiba
BUR e
 
vyst:
Boesche Dorota
chov:
Boesche Dorota

EUR n Evropská černá
Otevřená (Třída 9)
Kočka
363
.
  Chicholina
RX 6/7/EUR
*
1.5.2005
o:
Neznám
XXX
 
N
m:
Neznám
XXX
 
vyst:
 
Zajícová Růžena
 
chov:
 
Zajícová Růžena
 

KBL Kurilský Bobtail
Otevřená (Třída 9)
Kocour
364
.
  Morris Mainbeng
NEUVEDENO
*
11.5.2007
o:
CH Amur Amulet Cat (WCF)
KBS n 03 22
 
 
m:
CH Keiko Julia Ketoi
KBL fs 24
 
vyst:
Holubová Lenka
chov:
Holubová Lenka

KBS n 02 23 Kurilský Bobtail černobílá hárlekýn tygrovaná
Otevřená (Třída 9)
Kočka
365
.
  Chili Agharta*CZ
RX 1/8/KBS
*
31.1.2008
o:
CH Amur Amulet Cat (WCF)
KBS n 03 22
 
 
m:
CH Paraskeva Barrayar (WCF)
KBS n 03 24
 
vyst:
Buchtová Hana
chov:
Franěk Libor

CRX GR 1 Cornish Rex skupina 1
Otevřená (Třída 9)
Kočka
366
.
  PL*Kowaalski Rex Fantastic Opera (n)
LO 37/7/CRX
*
11.6.2007
o:
CH Carlos An-Cat*PL
CRX GR 8 (n 09 33)
 
N
m:
Babette Ab Ovo*PL
CRX GR 3 (f)
 
vyst:
 
Dr. Hojdarová Marie
 
chov:
 
Kowalski L.
 
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
367
.
  DK*Blytt's Dark Belgian Chocolate (b)
ZAŽÁDÁNO
*
30.5.2008
o:
Mykro Maserati of Blytt
CRX GR 9 (w 62)
 
S
m:
S*Fort Knox Poison Ivy
CRX GR 3 (f)
 
vyst:
Matlosz Jowita + Milan
chov:
Blytt Gitte + Tore
Strana
43


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

CRX GR 3 Cornish Rex skupina 3
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
368
.
  S*Rexlicious Nike (hs)
LO 246574
*
6.6.2008
o:
S*Lindansarn Dexter
CRX GR 1 (ns)
 
S
m:
S*Zoot'z Catbird Grey
CRX GR 7 (h 32)
 
vyst:
 
Matlosz Jowita + Milan
 
chov:
 
Egerbrandt Annika
 

CRX GR 7 Cornish Rex skupina 7
Premior (Třída 8)
Kočka
369
.
  Granona*PL*Cattus De Lux (f 21 33)
604/CCL/08
*
15.10.2007
o:
SI*Traum Von FF Jing-Jang
CRX GR 2 (n 03)
 
 
m:
CH PL*Cattus De Lux Belemche
CRX GR 3 (e 24)
 
vyst:
Urbanczyk Anna
chov:
Wilczek Anna

DRX GR 1 Devon Rex skupina 1
Šampionů (Třída 7)
Kocour
370
.
CH Garibaldi Rex Dor Tina*PL (n)
LO 10214
*
5.7.2007
o:
EC Monzabina's Adam
DRX GR 1 (b)
 
 
m:
GIC Sara Skarabeusz*PL
DRX GR 3 (f 24)
 
vyst:
 
Calka Zanna
 
chov:
 
Pólrola Dorota+Joanna
 

DRX GR 3 Devon Rex skupina 3
Interšampión (Třída 5)
Kočka
371
.
CH Benitta Doniia Dortina*PL (h)
LO 6106
*
15.9.2006
o:
EC Monzabina's Adam
DRX GR 1 (b)
 
S
m:
GIC Julia Belvoire*PL
DRX GR 7 (f 21 33)
 
vyst:
Pólrola Dorota+Joanna
chov:
Pólrola Dorota+Joanna

DRX GR 4 Devon Rex skupina 4
Interšampión (Třída 5)
Kočka
372
.
IC Kornelia Donkoczis*PL (f 03)
LO 4159
*
5.5.2006
o:
IC Make Wish Fandango*PL
DRX GR 7 (d 33)
 
 
m:
Roza z Kolyski Dominiki
DRX GR 2 (as 09)
 
vyst:
Socha Katarzyna
chov:
Žukrowska Malgorzata
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
373
.
  Wiktoria Don Koczis*PL (fs 09)
710/CCL/08
*
19.8.2008
o:
IC Make Wish Fandango*PL
DRX GR 7 (d 33)
 
S
m:
Roza z Kolyski Dominiki
DRX GR 2 (as 09)
 
vyst:
 
Socha Katarzyna
 
chov:
 
Neuveden
 

DRX GR 5 Devon Rex skupina 5
Šampionů (Třída 7)
Kočka
374
.
CH Dafne Unire*PL (n 24)
LO 13010
*
1.5.2007
o:
Dante Demonic*PL
DRX GR 5 (a 24)
 
S
m:
Unire z Kolyski Dominiki*PL
DRX GR 9 (w 61)
 
vyst:
Wesolowska Magdalena
chov:
Gradowski Pawel
Strana
44


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

DRX GR 7 Devon Rex skupina 7
Interšampión (Třída 5)
Kocour
375
.
IC Dortina's Mial - Pol*PL (n 21 33)
LO 2722
*
6.10.2005
o:
GIC LV*Malsan Elton
DRX GR 7 (n 21 33)
 
S
m:
Farila Dzalanhar*PL
DRX GR 1 (n)
 
vyst:
 
Pólrola Dorota+Joanna
 
chov:
 
Lojszczyk Danuta
 

RUS Ruská modrá
Otevřená (Třída 9)
Kocour
376
.
  Lucius Blueinspiration*CZ
LO 57/8/RUS
*
16.2.2008
o:
EC Paragon Blue Ritaś Prado
RUS
 
 
m:
CH Astir Sashti*CZ
RUS
 
vyst:
Špatková Eva
chov:
Peloušková Hana
377
.
  Viktor z Kamínku*CZ
LO 65/8/RUS
*
3.3.2008
o:
CH Baškir Jarkand* CZ
RUS
 
 
m:
Ilja z Kamínků* CZ
RUS
 
vyst:
 
Zemanová Pavlína
 
chov:
 
Koplíková Ivana
 
378
.
  Vitek Signa.*CZ
LO 15562
*
5.12.2007
o:
CH Jerry Signál*CZ
RUS
 
 
m:
CH Tamaya Happy Eyes*CZ
RUS
 
vyst:
Gawron Malgorzata
chov:
Staroň Lubomír
Kočka
379
.
  Vierka Signál*CZ
LO 16/8/RUS
*
5.12.2007
o:
CH Jerry Signál*CZ
RUS
 
 
m:
CH Tamaya Happy Eyes*CZ
RUS
 
vyst:
Staroň Lubomír
chov:
Staroň Lubomír
380
.
  Jasmin Little Big Cat*CZ
ZAŽÁDÁNO
*
9.3.2008
o:
EC Paragon Blue Ritaś Prado
RUS
 
 
m:
EC Cobra Little Big Cat*CZ
RUS
 
vyst:
 
Choma Juraj
 
chov:
 
Marešová Marie
 
381
.
  Barborka ze Suché*CZ
LO 43/5/RUS
*
21.4.2005
o:
CH Willy Rosa Glauca* CZ
RUS
 
N
m:
CH Gertruda z Jelsy*CZ
RUS
 
vyst:
Fiedorová Adriana
chov:
Kiedroňová Dana
382
.
CH Dolores Mój kot*PL
LO 13626
*
19.1.2008
o:
GIC Chmiel Ruš*RU
RUS
 
 
m:
IC Adela Mój Kot*PL JW
RUS
 
vyst:
Gawron Malgorzata
chov:
Gawron Malgorzata
3-6 měsíců (Třída 12)
Kočka
383
.
  Ginger Mój kot*PL
ZAŽÁDÁNO
*
12.7.2008
o:
GIC Cmmiel Ros*RU
RUS
 
 
m:
Zosia Maskotka Caron*PL
RUS
 
vyst:
 
Zemanová Pavlína
 
chov:
 
Belchatow Gawron Magdalena
 

SNO n 05 Snowshoe seal point white
Interšampión (Třída 5)
Kočka
384
.
IC Scarlett vom Friedewald
RX 1498
*
13.1.2008
o:
CH Elton vom Friedewald
SNO n 05
 
N
m:
CH Xshu-Xshu Southpole's
SNO a 05
 
vyst:
Zarod Krzysztof
chov:
Notzig Renate




Strana




45


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

SOK Sokoke
Šampionů (Třída 7)
Kočka
385
.
CH Aaliyah Kijana*USA
03T 121206038
*
12.12.2006
o:
Rojon Makori
SOK
 
S
m:
Sunbright Aaliyah of Aaliyah
SOK
 
vyst:
 
Střihavková Eva
 
chov:
 
Speegle Susan
 
386
.
CH Kimburu Swala Sana
RX 148580
*
19.5.2007
o:
Arabuko Pwani
SOK
 
S
m:
IC Kimburu Vema Sana
SOK
 
vyst:
Střihavková Eva
chov:
Engebakken Anita

SPH GR 2 Sphynx skupina 2
Šampionů (Třída 7)
Kocour
387
.
CH Tyrell Mutiny In Heaven (a 03 21)
LO 20/8/SPH
*
1.6.2007
o:
Vandebald's Mutus Liber
SPH GR 2
 
 
m:
Tyrell Lolita A forbidden Lover
SPH GR 2
 
vyst:
 
Lamichová Sandra
 
chov:
 
Leitnerová Karolína
 

SPH GR 3 Sphynx skupina 3
Šampionů (Třída 7)
Kočka
388
.
  UA*Dilectys Nisa (f)
ZAŽÁDÁNO
*
28.9.2007
o:
Krasa Egipta Tagir
SPH GR 3 (d)
 
S
m:
Krasa Egipta Odemira
SPH GR 2 (n 03)
 
vyst:
Pólrola Dorota+Joanna
chov:
Zlatina Zlatoslava

CHA Kartouzská
Otevřená (Třída 9)
Kocour
389
.
  Djinfizz de l'onde bleue
LOOF 42375
*
20.2.2008
o:
Bentley de L'onde Bleue
CHA
 
 
m:
Tamise Du Lucius
CHA
 
vyst:
Rygiel Ewa
chov:
Moreau de Verneuil Griselda
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
390
.
  Cherry Grey Ticián*CZ
LO 46/8/CHA
*
12.6.2008
o:
EC Dino Bohemia Indigo*CZ
CHA
 
S
m:
IC Juona Grey Ticián* CZ
CHA
 
vyst:
 
Mertová Věra
 
chov:
 
Mertová Věra
 

Vrhy
391
.
  Vrh "B" Fosa*CZ
 
*
24.8.2008
o:
GIC Gaspar z Muzyki*PL
BRI c
 
S
m:
CH Airín Mystery Star* CZ
BRI a 22
 
vyst:
Strmisková Luisa
chov:
Strmisková Luisa
392
.
  Vrh "A"
 
*
7.8.2004
o:
CH FIN*Silky-Brits Golden Armani
BRI ny 22
 
S
m:
Molly Merlin's Castle*CZ
BRI ny 22
 
vyst:
MVDr. Vereš Ján
chov:
MVDr. Vereš Ján
393
.
  Vrh "R" Bohemia Indigo*CZ
 
*
1.9.2008
o:
EC Dino Bohemia Indigo*CZ
CHA
 
 
m:
CH Annemary Bleue Bohemia Indigo* CZ
CHA
 
vyst:
Elšíková Jaroslava
chov:
Elšíkovi Josef a Jaroslava
Strana
46


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
Skupina
4
Siamské, orientální, balinéské, javánské

SIA w 67 Siamská bílá modrooká
Evropských šampionů (Třída 1)
Kocour
394
.
EC Snow White Rubelit*CZ JW
LO 14/6/SIA
*
24.4.2006
o:
EC Okonor Ross Ice JW, DSM
SIA w 67
 
 
m:
EC Niobe Rubelit*CZ JW
SIA b
 
vyst:
 
Litvanová Miroslava
 
chov:
 
ing. Hrušová Dagmar
 
Grandinteršampión (Třída 3)
Kočka
395
.
GIC Polaris Bluetouch*CZ JW
LO 42/7/SIA
*
25.6.2007
o:
EC Okonor Ross Ice JW, DSM
SIA w 67
 
 
m:
GIC Apokalipsa Siahelia
SIA b 21
 
vyst:
Babická Jana
chov:
Babická Jana
Kastrát (Třída 10)
Kocour
396
.
  Hemingway Soft Kiss*LT
LO 17222
*
20.1.2008
o:
Samo Rubelit*CZ
SIA b
 
 
m:
GIC LV*Alario Joaillerie Le Nature, JW
SIA w 67
 
vyst:
 
Urbanczyk Anna
 
chov:
 
Žakaris Donatas
 

SIA d Siamská červená
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
397
.
  Ferrari Jur Bedrunka*CZ
ZAŽÁÁDNO
*
22.6.2008
o:
Bruno Bugabu Althea*CZ
SIA n
 
 
m:
CH Jurika Chooci Z Allertu*CZ
SIA h
 
vyst:
Posoldová Dagmar
chov:
Poláčková Špičková Jana

SIA b 21 Siamská s čokoládově žíhanými odznaky
Otevřená (Třída 9)
Kočka
398
.
  Dejavu Anis Bedrunka*CZ
ZAŽÁDÁNO
*
25.1.2008
o:
CH Paick Aischi Z Allertu*CZ
OSH b
 
S
m:
CH Anisa Zoe Siam Eyes*CZ
SIA c 21
 
vyst:
Posoldová Dagmar
chov:
Poláčková Špičková Jana

OSH n 02 Orientální krátkosrstá černá hárlekýn
Evropských šampionů (Třída 1)
Kocour
399
.
EC Felides Vivres Suffurr JW
RX 941
*
9.11.2006
o:
EL Shaklan Vae Victis
SYS n 03
 
 
m:
Felides Vivres Purrfait D'Amour
OSH b 02
 
vyst:
 
Kierepa Monika
 
chov:
 
Kleyn Y.C.
 

OSH n 03 24 Orientální krátkosrstá černá bikolor tečkovaná
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
400
.
  Candy Pussy Cat For Bluetouch Dikama
ZAŽÁDÁNO
*
8.6.2008
o:
Queenly Siri Jungle
OSH n 24
 
 
m:
Pussy Solar Jungle
OSH n 25
 
vyst:
Babická Jana
chov:
Babanová E.
Strana
47


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí

OSH p 25 Orientální krátkosrstá plavá ticket tabby
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
401
.
  Don Nuno De Vill*ES JW
LO 43441
*
24.3.2008
o:
EC SI*Okonor A Ticket To Kentucky JW DSM
OSH b 25
 
 
m:
GIC Tina Turner De Will*ES JW
OSH n 24
 
vyst:
 
Kierepa Monika
 
chov:
 
Nieves Alonso
 

OSH n 03 Orientální krátkosrstá černá bikolor
Interšampión (Třída 5)
Kočka
402
.
  Maria De La O Gadol-Dar-Quet*ES JW
LO 12910
*
10.10.2007
o:
GIC A Ticket From Paris Du Soleil Noir
OSH n 03
 
 
m:
CH Arriquitau Vill Gadol-Dar-Quet*ES
SIA b
 
vyst:
Kierepa Monika
chov:
Linares Moreno Paloma
6-10 měsíců (Třída 11)
Kočka
403
.
  Crazy Mary Mr. Pink*PL
RX 1696
*
2.6.2008
o:
EC Felides Vivres Suffurr JW
OSH n 02
 
 
m:
GIC S*Ariadnes Maiko
OSH f 03
 
vyst:
 
Kierepa Monika
 
chov:
 
Kierepa Monika
 

OSH n 24 Orientální krátkosrstá černá tečkovaná
Premior (Třída 8)
Kocour
404
.
  Miapho Phoenix JW
LO 13899
*
28.11.2007
o:
IP CH Klazeekats Alpha-Q-Of-Okonor
OSH b 24
 
 
m:
Miapho Dark Honey Truffle
SIA n
 
vyst:
Morlińska Kinga
chov:
Feil Andrea
Otevřená (Třída 9)
Kočka
405
.
  Xia Drahuška Simon*CZ
LO 48/7/OSH
*
10.8.2007
o:
GIC Bedřich Pano*CZ
SIA n 21
 
 
m:
IC Uma Simon*CZ
OSH n 24
 
vyst:
Bužková Petra
chov:
Dr. Stěničková Jana

SYS b 03 Seyschelská krátkosrstá čokoládová bikolor
6-10 měsíců (Třída 11)
Kocour
406
.
  Lesky Demikát*CZ
RX 1/8/SYS
*
5.7.2008
o:
GIC Tachimas' Orca JW
OSH n 03
 
S
m:
IC FIN*Happy-Eaglecats Diana
SIA c
 
vyst:
 
PharmDr. Kabina Martin
 
chov:
 
PharmDr. Kabina Martin
 

PEB a 33 Peterbald modrá s odznaky
Otevřená (Třída 9)
Kočka
407
.
  Enigma Good Troll*RU
LO 1/7/PEB
*
29.12.2005
o:
Sigrun Good Troll
PEB a 33
 
 
m:
Soulu Good Troll
PEB c 33
 
vyst:
Babická Jana
chov:
Isajeva Jelena
Strana
48


Mezinárodní výstava koček 10. a 11.01.2009
 
 
ZO 1. Slezská kočičí
 
 
Domácí

DOM Domácí
Domácí kočka (Třída 14)
Kocour
408
.
  Raneb Royal Marble
 
*
12.7.2008
o:
Neznám
XXX
 
 
m:
Neznám
XXX
 
vyst:
 
Kosnar Michal
 
chov:
 
Kosnar Michal
 
409
.
  Laki
 
*
1.6.2007
o:
Neznám
XXX
 
 
m:
Neznám
XXX